DomovDomov  FAQFAQ  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Zoznam užívateľovZoznam užívateľov  Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny  StránkaStránka  Prihlásenie  

Share | 

Reálný Strach

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorSpráva
Mason
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 1347
Nálada : Mnohem lepší
Registration date : 14.05.2008

OdoslaťPredmet: Re: Reálný Strach   19.04.10 9:15

Ettie: Jo, ale určo to zvládnou.
Janča: Přesne tak, ale žádné strachy Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Mason
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Reálný Strach   13.05.10 16:26

A je tu další

Genevinie objala Jareda a poté se políbili.
„Já nejsem blázen,“ zamumlal Jared.
„Já vím, že nejsi, myslím, že jsi jen trochu přepracovaný.
Jared se jí vytrhl.
„Já nejsem přepracovaný. Jasne jsem to viděl a bylo to hrozné!“
„Nevím co jsi viděl, ale svojí tetu určitě ne, ta už je přece rok mrtvá, vzpomínáš? Zabil jí nějaký šílený zakuklenec, když mu věštila z karet.
„Panebože. To jsem nevěděl,“ ozval se Brad, který jí doprovázel.
„Ne. Nemůže být mrtvá, vždyť jsem s ní mluvil.“
„Ne Jarede. Je to tak. Sám si mi to řekl.“
Jared si zmateně pročísl vlasy.
„Máš pravdu. Už si na to vzpomínám,“ Jensen na něho udive pohlédl, ale pak mu došlo, že Jared ví, co dělá, kdyby stále trvali na tom, že mluvili s jeho tetou, nikdy by se odtud nedostali a on skutečne nechtěl skončit přivázaný k posteli, napěchovaný ve svěrací kazajce.
„Už je to pryč, všechno zas bude dobré,ů Genevinie ho nežne, pohladila po tváři.
„Nechci na vás nikterak tlačit, ale myslím, že máme zpoždění, všechny papíry už jsou hotové.
„Máš pravdu Bradíku, je čas se vrátit do práci,“ řekl Jensen veseleji, nežli se ve skutečnosti cítil.
V okamžiku kdy si ze stojanu bral svetr, se jeho oči, střetly s Jaredovi, jasně mu naznačovaly, že si budou muset o tom promluvit.
Nedal na sobe nic znát, navlékl na sebe svetr a připojil se k bradovi.
„Myslím, že je čas jít Bradíku, necháme tyhle hrdličky, ať se spolu ještě chvíli cukrují.
„Brad se zatvářil kysele, ale neměl nic proti odchodu.
„Tak se tu mějte vy dve cukřenky, já si skočím ještě pro něco do automatu.
„Když už tam budeš, vem mi tam nějakou bio tyčinku.
„Jasne Bradíku, jednu blio tyčinku.“
„Jensene!“
„V pohode. Já tomu rozumím. Někdo to rád naživo a někdo zase bio,“ Jensen mávl rukou a zmizel za rohem.
„On to nemyslí zle, je to prostě v jeho povaze, alespoň se zdá, že všechno, bude zas jako dřív, jsi v pořádku?“ do jejího hlasu se vkradla starostlivost, Jared jí přišel nějaký pobledlý.
„Jsem v pohodě,“ zamumlal Jared a odtrhl oči od steny, na které bylo krví vyryto.
„Nikdy jste se do toho neměli zaplést.
„Na té stěně nic není.“
„Já vím, že ne, budu v pořádku.“
„Možná, že by sis měl ještě na několik hodin odpočinout, jsem si jistá, že to Eric pochopí.
„Polibil jí do vlasu.
„To je dobré. Oba dva to zvládneme, moc ti děkuji, že jsi sem pro nás přišla.
Teď ho zas na oplátku políbila ona.
„To je přece samozřejmost, neumíš si ani představit, jak mi bylo, když mi řekli, že vás odvezli do téhle „nemocnice“, bála jsem se, že se vám snad něco přihodilo.
Jared se nevesele usmál.
„Jako, že bychom se třeba pomátli?“
„tohle jsem neřekla.“
„Ale myslela jsis to, že ano?“
Genevinie rozpoznala v jeho hlase škádlivost a proto mu vrazila nepatrnou facku.
„Au za co to je?“
„To, aby sis zapamatoval, že už mě nemáš nikdy takhle děsit.“
„Políbil jí a když se od sebe odtrhli zašeptal.
„Slibuji, že už se nic takového nestane,“ jakmile to dořekl, dopadlo něco na jeho vblasy.
Když se jich dotknul, ucítil na nich něco lepkavého a v okamžiku, kdy se na tu ruku zahledel, spatřil na dlani čerstvou krev.
Pohlédl nahoru, po strope se rozlézala krvavá stopa.
„Pojďme odtud.“
„Ale co Jensen.
„ten to jistě zvládne, necítím se tady dobře.“
Genevinie si s Bradem vyměnila ustaraný pohled, ale souhlasili, o několik vteřin později, všichni tři, opustili tu nemocnici.

Jensen došel k automatu. Byl jsi naprosto jistý tím, co viděl, vždyť se jí dotýkal anebo snad ne?
Zavrtěl hlavou a zahnal tyhle myšlenky, bude lepší, když na to zapomene.
Přistoupil až tesne k tomu automatu a všimnul si papíru, který byl na tom automatu nalepený.
Tento automat je dočasně mimo provaz, děkujeme za pochopení.
„Mimo provoz? Mimo provoz?!“ Jensen do toho automatu vztekle kopnul.
Potom, co jsem zažil, co jsem viděl, nemůžeš být mimo provoz, to teda sakra ne!“ chtěl do něho znovu kopnout, ale v tom se za ním ozvalo.
„Je mi opravdu líto, čím jste si prošli, pane Acklesi.
Jensen se otočil a před sebou videl tu ženu, která k ním nedávno přišla do studia.
„Tak vám je to líto? To je hezké, ale nijak nám to nepomůže s tím, co jsme viděli!“
„Máte plné právo se na m e hněvat a já vám to nezazlívám, ale potřebujeme vaší pomoc.
„to by stačilo? Víte jak je to šílené, tohle všechno, vyvražděná vesnice, bytosti živé i neživé, Jared má sakra snoubenku a já bych se taky chtěl dožít mnohonásobně dobrého sexu a třeba i nějakých těch děti!“
„Na to už je pozdě pane Acklesi, jestli to teď nezastavíte, nebudeme jediná vyvražděná vesnice…,“ během svých slov se žena rozplývala až zmizela úplně.
„Počkejte! Co tímhle myslíte?!“ Jensen šáhl rukama do prázdna.
„Tohle všechno musí být jen sen, jen nějaký pitomý sen!“ zavrčel a chtěl odejít, ale v tom za sebou zvuk, který připomínal chrčení.
Otočil se a s úžasem hleděl na automat, který byl v tu chvíli plne funkční.
„Děláš si snad ze mě…?!“
„Je všechno v pořádku Jensene?“ ozval se za ním známý mužský hlas.
„Co tady děláš Bradě, myslel jsem, že jsi odešel s ostatními, řekl jsem vám přece, že to sám zvládnu.
„Já vím, ale jako asistentovi mi to nedalo, řekl jsem si, že se na tebe podívám, jestli náhodou něco nepotřebuješ.“
„Nic nepotřebuji, jsem v pohodě, můžeš jít za chvíli tě dohoním,“ Brad se však neměl k odchodu a prohlížel si Jensena takovým divným výrazem ve tváři.
K Jensenovi se donesly různé povídačky o tom, že je brad kjinak orientovaný, nežli ve skutečnosti tvrdí, ale nikdy si ničeho nevšimnul a tohle bylo navíc velmi divné, jako by to nebyl ani jeho pohled.
„Vážně díky, ale skutečně to zvládnu sám.“
„Nemám ten dojem,“ zasyčel Brad a než se Jensen nadál, ocitl těsně u něj, přitlačil ho ke zdi a jeho dech byl značne smrdutý.
„Cos to mel k obědu, hned mě pust.
On se však k němu ještě víc přiblížil, jejich rty se téměř dotýkaly.
Jensen se pokusil zhnuseně odvrátit hlavu, ale nepodařilo se mu to, jako by ho cosi ovládalo.
„Brade vzpamatuj se! Já proti Gayum nic nemám, ale nejsem jedním z nich, tak mě sakra nech!“ pokusil se ho od sebe odstrčit, ale s Bradem jeho snaha ani nepohnula.
„Je potřeba započít novou eru!“ zaskřehotal Brad a vzápětí začal z jeho úst vycházet černý mrak.
Jensenovi se rozšířily oči, srdce se mu rozbušilo snad s tísíci tepy za minutu, ale podařilo se mu zachovat, jaktakž chladnou hlavu a ze všech sil, kop Brada mezi nohy, ten se zaúpěním svalil k zemi a černý mrak se vrátil zpět do jeho úst.
Jensen na nic nečekal a rozeběhl se pryč.
„Fuck! Fuck! Fuck!“ nadával cestou a po minutě se mu podařilo vyběhnout z nemocnice.
Ve stejné době se Brad postavil a v jeho tváři nebyl ani naznak bolesti.
„Tímhle to Jensene, nekončí, tímhle to nekončí, Jensene,“ zachrčel a poté se vydal k výtahu, který vyjel do prvního patra a výstupu, si to namířil do sesterny, ze které se po chvíli ozval, strašlivý jekot.
Návrat hore Goto down
Ettie
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 1500
Nálada : falling out of a perfect dream coming out of the blue..
Registration date : 13.01.2008

OdoslaťPredmet: Re: Reálný Strach   13.05.10 20:11

oujeeeee affraid
ale ze ho Jared opustil hmmm Very Happy:D:D a ten koniec:D prooosim si pokrackooo Smile
a inak ta vec ze niekto to raz na zivo a niekto bio Very Happy
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://modrestuhy.blog.cz/
Mason
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Reálný Strach   13.05.10 21:25

Ettie:Berte to jejich chování s nadhledem Twisted Evil a co se týče Jareda jsou to kámoši ne identický dvojčata:-) a chudák brad, že?
Návrat hore Goto down
janča
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 1214
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

OdoslaťPredmet: Re: Reálný Strach   17.05.10 21:47

A co Jensen, taky je chudák, asi je z toho trochu na větvi, musel utéct. Smile
Návrat hore Goto down
Mason
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Reálný Strach   27.05.10 16:37

Jared přecházel po nějaké místnosti a přemýšlel, proč se tu Jensen ještě neukázal, jestli se mu něco nestalo.
Taky si vybavil rozhovor s Genevii. Byla očividně ráda, že je zpátky, ale on se nemohl zbavit dojmu, že ho má tak trochu za blázna, přišlo mu, že se od něj nějak odcizila.
Na pohled byla přesně taková, jako před tou věcí s jeho tetou, ale když se spolu ocitli o samote, nemohl si pomoct, cítil z ní jistou chladnost, kterou si neuměl vysvětlit a když se jí zetal, jestli jí něco trápí, doširoka se usmála a poté ho políbila a ani ten polibek nebyl takový, jako v jiných případech…,“ Jared potřásl hlavou.
Musel na to přestat myslet, jestli bude za vším něco vidět, brzo se z toho zblázní doopravdy.
Počká na Jensena a pak se vrátí k natáčení a na tohle zapomenou, na tu ženu, na městečko plné mrtvých duší, upírů a vlkodlaků, na svojí tetu, co když to přece jen nebyla skutečnost….“ V tom ho někdo chytil za paži a zatáhl ho do uličky.
Jared chtěl vykřiknout, ale čísi ruka mu zakryla ústa. Ta ruka patřila Jensenovi, tím si byl jistý.
Zmateně zahuhlal.
„Jo. Jsem to já, teď ti pustím ruku, tak neřvi.“
Jared, i když nechápal, přikývl hlavou a Jensen mu uvolnil ústa.
Jared se zhluboka nadechl.
„Co to děláš, ty jsi se snad pomátl?“
„Možná, že by to to tak bylo lepší,“ zavrčel Jensen a Jared si všimnul, že má na pravé tváři čerstvý šrám.
„Co jsi dělal, proč si se k nám nepřipojil?!“
„Víš, že jsem chtěl, ale byl jsem u toho blbého automatu, když se tam objevil Brad.“
„Na tom není nic špatného, nejspíš ho za tebou poslal Erik, aby zjistil, proč tam jsi tak dlouho.“
„Vážně? Možná tak v jiných případech, ale ne v tomhle.
„Co tím myslíš?!“ Jareda zamrazilo.
„Napadl mě, prali jsme se spolu a pak začal z jeho úst vylézat černý mrak.
„Jensene! Vím, že nemáš Brada rád, že je to taková vlezdoprdelka, ale tohle už přeháníš!“
„Ne! Tohle se stalo, jako by ho cosi ovládalo, bylo to jak vystřižené z našeho seriálu!“
„Přestaň s tím!“ Mohl jsis to všechno jen představovat.“
„Já nemám tak bujnou fantazii a nebo se nám snad zdálo o tvé děte o tom, co nám říkala, co se jí stalo, to všechno snad byl jen sen?!“
„Ne asi ne…,“ připustil Jared.
„Tvoje teta je nezvěstná, slyšel jsem, jak jeden z těch poldu říkal, že jí snad muselo něco rozsápat.“
„Ty ses tam vrátil? Ty jsi se snad vážne pomátnul!“
„Je to naše jediná naděje, na tom místě můžou být odpovědi, jak pomoc těm lidem, jak zbavit Brada démona…“
„Zadrž Jensene. Zamysli se nad tím, jak šílene to zní!“
„Myslíš, že to nevím, ale já jsem to viděl, Brad je stoprocentně posedlý!“
Jared zavrtěl hlavou.
„Je to jen seriál, přece nevěříš, že by to mohlo být skutečné!“
„A proč ne? Poltergeist ti nic neříká, nebo film prokletí Tutanchámona?!“
„Jistě. Záhadné ukázy, popřípadě záhadné úmrtí, ale my netočíme něco takového,“ Jared se kouknul na hodinky.
„Myslím, že bychom na to měli zapomenout, alespoň pro teď a jít na natáčení.“
„Máš snad ten pocit? Ozval se ti snad někdo? Mě celou dobu ne a to jsem mobil zapnutý, jsme hlavní hvězdy, máme zpoždění a nikdo se po nás neshání?!“
„Třeba mají poradu,“ tomuhle Jared sám moc nevěřil.
„A tvoje snoubenka je její součástí?“
„Jak víš, že se mi neozvala?!“
„Měl jsem takový tušení.
Říkám ti Jarede, něco se tady děje a my musíme zjistit co.
„A co chceš dělat? Jít na duchy a nebo hůř na démony s čím lopatou, knížkou, křížem, biblí anebo snad někde vyhrabeme ten kolt?!“
„Nemám tucha, ale nějaké informace budou zcela jistě v byte tvé tety.
„Ty se tam chceš vrátit? Jak je tam plno policajtů!“
„To nějak vymyslíme, ale rozhodne se nechci znovu setkat s demoním Bradem!“
„Já tomu stále nemůžu uvěřit, jsi si tím jistý?!“
„Ne! Byl to fantomas převlečený za něj, jasně, že jo, byl to on a stopro je posedlý,“ jakmile domluvil, ozvalo se zabušení.
„Kdo je tam?“
„Tady Brad. Jste připravení? Za chvíli se začne natáčet.
„Slyšíš to, slyšíš to?!“ sykl tiše Jensen.
Jared však v jeho hlase neslyšel nic neobvyklého.
„Nic s ním není,“ zamumlal.
„Klidně může jen předstírat.“
„Jensene, přestaň, tohle už je trochu paranoidní.
„Myslím, že bych měl jít dovnitř.“
„Ne!“ vykřikli oba dva naráz.
„Vážně už je čas,“ zabručel Brad a poté odešel.
„Mě se to nelíbí, měli bychom odtud vypadnout, zjistit co se dá.
„teď nemůžeme. Dotočíme, co máme a pak půjdeme do bytu mé tety.
„Mám tvé slovo?“
„Jo máš, ale já osobně si myslím, že…“
„Ať je to cokoliv, démon, duch či něco jiného, nesmíme se před tím schovávat, musíme to vyřešit.
„Sakra Jensene. Jeme jenom lidi, ne žádní Lovci, ne žádní Winchesterové.“
„Jdem na to brácho,“ řekl Jensen a vyšel z karavanu.
„Tohle nemůže dopadnout dobře,“ zamumlal Jared a následoval ho
Návrat hore Goto down
Ettie
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 1500
Nálada : falling out of a perfect dream coming out of the blue..
Registration date : 13.01.2008

OdoslaťPredmet: Re: Reálný Strach   27.05.10 18:59

chudata Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://modrestuhy.blog.cz/
Mason
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Reálný Strach   27.05.10 20:07

To je vtipné? Shocked Smile
Návrat hore Goto down
Mason
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Reálný Strach   17.06.10 16:23

„Zpomal Jensene. Zpomal a řekni mi, co přeasne chceš dělat.
„Co chci? To je přece jasné. Zjistit u tvé děti, co se dá, pak skočit do kostela pro svěcenou vodu , bibli, sakra Jarede, vždyť jsme to snad dělali už tisíckrát.
„To je fakt, ale všechno bylo jen jako, nic z toho nebylo skutečné.
„Já vím brácho,“ Jensen ho poplácal po reamenech.
„Já přece nejsem tvůj…“
„Musíme si pospíšit, nemůžeme riskovat, že se nám tady ti démoni rozmnoží.
„Přestaň Jensene, poslouchej se chvíli!“
Jensen se na něho zadíval a Jared mel pocit, že kouká do očí někoho úplně jiného.
„Jestli se bojíš, pochopím to, možná, že bys mel být u své snoubenky.
„No víš. Ona je to vlastne…,“
„Jestli se však nebojíš, sejdeme se za deset minut před domem tvé tety.
„Jensene…,“ Jared se ho chtěl dotknout, ale Jensen ucuknul.
„Za deset minut brácho, my toho bastarda dostaneme, nikdo si s námi nebude zahrávat.
„Jensene moje teta byla zavražděná, nevím přesně kým nebo čím, ale podstatné je, že tam budou poldové.
„To nebude problém. Přinesu všechno potřebné, ty nějak zabav Brada, neměl by se přibližovat k ostatním.
„Co chceš, abych udělal?“
„Cokoliv třeba ho zamkni v budce, támhle zrovna do jedné vchází,“ zavolal Jensen svojí odpoved a poté mu zmizel z očí.
„Tohle je šílenství, tohle je šilenství,“ zamumlal několikrát, ale pak se k té kadibudce vydal.
Ocitl se u ní a chyystal se jí zaklapnout, když se za ním ozvalo.
„Co to tady vyvádíš Jarede?!“ byl to hlas jeho snoubenky, ale v tuhle chvíli mu přišel tak nějak cizí.
Natlačil se k té budce a nenápadne zacvakl závoru.
„Genevinie jsem tak rád, že tě vidím, je všechno v pořádku?“
„To bych se já měla zeptat tebe, co děláš u te kadibudky, potřebuješ snad tak akutne…?“
„Co… já…, ne to ne.“
„Tak pojd. Erik chce s váma mluvit, kde je vlastne Jensen? Od té doby, co jste se vrátili z té nemocnice, se chováte trochu divne.
Jared jí políbil a koutkem oka zkontroloval zaklápku, měla by vydržet, pokud tedy není ten démon extra silný, bože myslím na něco takového.“
„Jarede slyšíš me? No tak Jarede!“
„Jo. Jsem si jistý, že se Jensen brzo ukáže, určitě si jen odskočil, vždyť ho znáš.
„Znás vás oba a oba dva se mi zdáte nějací nesví, možná, že byste si měli dát pauzu.
Jared chtěl souhlasne přikývnout, ale v tu chvili za ní uvidel onu bledou ženu, která razantně vrtěla hlavou.
„To je dobré, všechno zas bude dobré, musím se z toho vzpamatovat, nemůžu uvěřit, že někdo zavraždil mojí tetu.“
„Já vím. Omlouvám se, nedokážu si představit, jak to pro tebe musí být těžké,“ nežne ho pohladila po tváří.
„Musím si jít ještě něco zařídit, ale pokud potřebuješ podporu, můžu to klidne odložit.
Oba dva uslyšeli hluk, jako když někdo do nečeho narazí.
„Co to bylo, slyšel jsi to?“
„To nic nebylo,“ naraz se ozval znovu a Jared okem zahlédl, jak se ta budka zachvěla.
„Ozývá se to někde blízko.
„To nic nebude, bež si vyřidit své záležitosti a brzo se sejdeme, miluju te.
„Já tě také miluju,“ oba dva se políbili a poté Genevie odešla.
Jared si oddechl a pak odešel pryč.
Ta kadibudka se zachvěla, pak podruhé, po třetíce se malinko zhloupla dopředu, ale nakonec se vrátila nazpet a zevnitř se ozýval takový bublavý zvuk.
Onen bublavý zvuk se s každou uplynulou vteřinou stával intenzivnejší a intenzivnější, dveře kadibudky byly stále zavřené, ale skrz prosakovalo cosi černého.
O několik minut pozdeji tím místem procházela nějaká mladá žena, tiše si prozpěvopvala, ale pak se zastavila, do nosu jí udeřil silný zápach, ten zápach pocházel z té kadibudky.
Stiskla si nos a zaklepala, nikdo se neozval.
Poodstoupila a vzala za závoru, dveře se pomalu otevřely a ona začala ječet.
Na zemi ležel Brad, který byl ve vysokém stupni rozkladu.
Chtěla se otočit a utéct pryč, ale v tu chvíli se z bradových pootevřených úst, vynořil černý mrak a vnikl jí do úst tak rychle, že stačila jen zakuckat
Návrat hore Goto down
janča
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Reálný Strach   21.06.10 20:39

Gen má pravdu, chovají se nějak divně, Jensen jako by se vžil do role Deana, Jaredovi říká brácho a chce za každou cenu lovit. Je to dobré.
Návrat hore Goto down
Mason
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Reálný Strach   06.07.10 23:23

Janča: A bude to ješte lepší, jak doufám.

„Jensene, zpomal, no tak slyšíš me?!“
„Na to není čas. Brad zcela jistě nebude jediný.“
„I kdyby to tak bylo, co si myslíš, že zmůžeme? Těžko se tomu věří, ale je to skutečné, skutečné Jensene!“
„Já vím, Same,“ odvětil nepřítomně Jensen.
„Jak si mi to řekl?“
„Co je to za pitomou otázku?!“
„Jak si me před chvilkou oslovil?“
„Na tyhle pitomosti nemáme čas Jarede, musíme se dostat do bytu tvé tety a to co nejrychleji.
„Už jsem ti říkal, že je to tam hlídané.“
„A proč si myslíš, že máme na sobe ty obleky?“
„Tohle nemůže vyjít! Tohle není žádný seriál!“
„Přestaň mluvit Same a radeji něco vymysli.“
„Už zase! Co se to s tebou deje?“
„O čem to Jarede, mluvíš? Prostě se chovej přirozeně, tak jak se má chovat správný agent, vždyť už to máme nacvičený, nech mluvit mě.“
„Tohle přece nemůže vyjít.“
„Přestaň být takový pesimic, zatím nám to vždycky vyšlo.“
„To bylo v seriálu, vážně, co se to s tebou deje?!“
„Se mnou? Já jsem v naprostý pohodě, ale tebe to nějak rozhodilo.“
„Cop máš na mysli?“
„No jen se nedelej! Už zase se stýkáš s Ruby! Kolikrát ti mám říkat, aby ses od té démonky držel co nejdál!“
Jareda zamrazilo.
Žádná Ruby neexistuje, je to jen postava!“
„Však jo. Pořádně se soustřeď, Jarede, k těm jejím věcem se musíme neprodlene dostat a musí to být velmi rychlé, protože ty démoni se můžou klidně rozmnožit.“
„Přestaň s tím Jensene! Chvilku se poslouchej! „
„Na to není čas. Chceš je přece zastavit anebo snad ne?!“
„Samozřejmě, že ano, ale znovu opakuji, že jsme jen lidi, herci, měli bychom to nechat někomu jinému.“
„A komu asi tak? Jsme lovci, je to naše práce.“
„My přece nejsme žádní lovci, možná, že bychom se měli vrátit.“
„Tak to ani náhodou Sammy, ti parchannti to pěkně schytají!“
„Já přece nejsem žádný Sammy, Jensene posloucháš me vůbec!“
„Jasně, že tě poslouchám, jsme tady, nezapomen se chovat jako agent, jestli to budou normální poliši, neměl by to být problém.“
„Možná, že bych mel zavolat Genevii.“
„Nikomu se volat nebude, chceš snad, aby se na ní upnuli?!“
„Nemyslím si, že by se démoni řídili telefonním signálem.
„Přestaň mluvit, jdeme na to,“ Jensen si upravil oblek a pomalým velmi sebejistým krokem si to namířil ke dvěma u dveří stojícím mužům.
Jared si povzdechl. Něco se tu dělo, něco, co ho děsilo, nemohl si pocit, ale pocit, že se snad z Jensena nějakým způsobem stává postava z jejich seriálu, byla čím dál tím víc silnější.
„Dál nikdo nesmí,“ promluvil jeden z tech mužů.
Jemnsen je přejel povýšeným pohledem a pak oba dva vytáhli průkazky.
„Agent Jackson, Agent Simons.
„Nemáme žádné zprávy o tom, že by se tu měli objevit fedarálové.
„Nemám informace o tom, že bychom museli komukoliv oznámit svůj příchod,“ opáčil Jensen.
Samozřejme. Omlouváme se. Ted tam nahoře nikdo není,“ muži se rozestoupili.
„Jsem si jistý, že vaše spolupráce, bude v DC řádně oceněná.“
„Děkuji, pane,“ muži za nimi zavřeli dveře.
„Tak to bychom měli, ted nás čeká ta obtížnější část.“
„Jak tomu mohli uvěřit?“
„Proč te to překvapuje? Dělali jsme to už tolikrát.“
„Jenomže to byl seriál Jensene, seriál!“
„Přestaň ječet. Já vím, chceš je na nás upozornit?“
„Jasne, že ne. Jen chci, aby si to věděl.“
„Jasne, že to vím, ale to nic nemění na tom, co musíme udělat, nemáme moc času, tak už me prosím nezdržuj,“ po těchto slovech, začal Jensen šlapat po schodech.
„Co se tu děje? Jensene, myslíš, že…“
„Povíš mi to nahoře Same.“
Jared zavrtěl zoufale hlavou, ale už nic neříkal, o několik okamžiků pozdeji se k Jensenovi připojil.
Návrat hore Goto down
janča
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Reálný Strach   11.07.10 20:37

Fakt dobré, Jensen se opravdu do toho vžil a Jared jen kouká a nemůže uvěřit vlastním očím a uším. Smile
Návrat hore Goto down
Mason
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Reálný Strach   28.07.10 21:13

A je tu další kratší čast necht se líbí:-)

Eric nervozne přecházel sem a tam.
„Kde jen můžou být? Už by tady měli dávno být, co se to tady děje?“
„Co tím myslíš?“ zajímalo Mishu, který kouřil cigaretu.
„Kolikrát jsem ti říkal, aby si během práce nekouřil?“
„Jenže ted se jak vidíš se nepracuje,“ odvětil Misha, ale přesto jí tipnul.
„Nemůžu sehnat ani brada ani Mellisu, asistentku.
„Přesně jsou spolu.“
„Tak to dost pochybuji. Musím najít Genevinii a pokusit se od ní zjistit, jestli netuší, kde by ti dva mohli být.“
„Možná, že jsou spolu a Jensen se nejspíš někde poflakuje, zcela určitě se tu za pár chvilek objeví.
„Jenže já je tady potřebuje hned,“ zavrčel Eric a potom odešel.
„Faktem je, že se jim to moc nepodobá, ale je klidně možné, že jsou jen trochu otřeseni tou události, kdyby se to stalo me, taky bych potřeboval několik dní odpočinku, ale ne, oni je musí hnát do natáčení, čas jsou holt peníze,“ tímhle bručením se shýbnul k zemi a když se narovnal, překvapeně hleděl na vznášející se bílou kuličku.
Rozevřel oči a instinktivně couvnul dozadu.
„To se mi musí zdát,“ problesklo mu hlavou, ale když se štípnul, pocítil bolest.
„Možná, že taky ne,“ ustoupil o další dva kroky, ale ta vznášející bílá kulička se k němu posunula.
Nevím, co jsi zač, ale nechej me.“
„Kulička však nezmizela, místo toho začala více zářit.
„Nech toho!“ zakryl si rukama oči a přitom malinko pootevřel ústa.
Bylo to jen několik vteřin, ale to bohatě stačilo, kulička vklouzla dovnitř.
Zakuckal se a prohnul se v pase, když se zas narovnal, jeho oči získaly jiný výraz.
„Misho? Misho? Oslovil ho nějaký mladý ženský hlas, nereagoval na to.
„Misho slyšíš me?“ Genevinie neboť to byla ona se ho zlehka dotkla.
Škubnul sebou.
„Omlouvám se. Nechtěla jsem te vydesit.
„To je dobrý,“ byl to sice jeho hlas, ale znel trochu jinak, ona si toho však nevšimla.
„Neviděl jsi Jarede a nebo Jensena? Nemůžu je nikde najít.“
„Koho?“ vyklouzlo mu z úst.
Nechápavě nadzvedla obočí.
„Co tím jako myslíš? Přece Jareda a Jensena a neboli Sama a Deana.“
„Pochopitelně. Ne neviděl, ale také je hledám.“
„Tak dobře. Porozhlédnu se někde jinde,“ otočila se a odcházela, ale po několika krocích se zastavila a otočila.
„Jsi v pořádku? Přijdeš mi tak nějak jiný.“
„Jsem v naprostém pořádku pozem… Genevinie.“
„Tak zatím. Kdybys je náhodou potkal, řekni jim, speciálně Jaredovi, aby si zapnul telefon.“
„Tele…, jistě vyřídím.“
Potřásla hlavou a vydala se na druhou stranu.
Mischa se sklonil ke kaluži a zahleděl se na sebe.
Napohled to byla jeho tvář, ale uvnitř byl někdo jiný.
Narovnal se, upravil si svojí košili a chystal se vydat hledat Jareda a Jensene, ale v tom se k němu donesl ženský křik.
Rozebehl se k němu a o chvilku pozdeji spatřil na zemi ležet Genevinii a vedle ní polonahou Jesiku.
Ucuknul zpět v blízkosti vycítil přítomnost démona, ale v té polonahé žene již nebyl, to tedy znamenalo…, Genevinie pomalu otevřela oči a a rty se jí zkřivily v úšklebek.
„Tak to vypadá, že se znovu setkáváme Castieli.
Tvář se mu zkřivila vzteky.
„Ruby,“ vyplivl opovržlivě.
Návrat hore Goto down
janča
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Reálný Strach   30.07.10 20:52

Tak oni se všichni převtělili nebo vžili do postav ze seriálu? To je opravdu zajímavý námět. Smile
Návrat hore Goto down
Mason
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Reálný Strach   31.07.10 9:09

Janča. Tak nejak. Jsem rád, že se líbíSmile
Návrat hore Goto down
Mason
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Reálný Strach   13.08.10 16:47

„Tady nic není, měli bychom odtud vypadnout.“
„Počkej chvili Same. Musí tady být nějaké stopy.“
„Já nejsem Sam Jensene a ty nejsi Dean,“ nezdálo se však, že by ho Jensen vnímal.
„Tady to někde musí být, něco nám musí napovědět s kým, že to máme tu čest.“
„Měli bychom jít, co když se tu někdo objeví?“
„Co je to s tebou Same, jsi snad nemocný? Nikdo se tady neobjeví, a i kdyby přece jen ano, jsme agenti FBI.“
„Kolikrát ti mám ještě říkat, my nejsme žádný…,“ Jared se odmlčel, protože v rohu něco spatřil.
„My nejsme, co? Co tam máš?“
„Já nevím, vypadá to jako nějaká látka,“ Jared se pro ní shýbnul a vzal jí do rukou.
„Vypadá to jako nějakého hadru, kus modrého hadru,“ zamumlal zklamaně Jensen.
„No mé tete to určitě nepatřilo, takže,“ zadíval se na tu látku pořádně a hlavou mu probleskla vzpomínka, jak byli uneseni do té podivné vesnice a že takovou barvu na sobe měla bytost zvaná Banchi.
Škubnul sebou a otočil se dozadu.
„Soustřeď se Same. Musíme to vyřešit, než to napadne někoho jiného.“
„Měli bychom vypadnout,“ zahuhlal sam a nemohl se zbavit dojmu, že je někdo odněkud sleduje.
„Přestaneš s tím a raději mi pomož odsunout tuhle skříň.
„Jensene ne!“ zakřičel Jared, ale bylo už pozdě, Jensen se té skříně dotknul a ta se rozevřela a on hleděl na rozběsněnou Banchi.
„Já jsem věděl, že tady někde bude, tak to je tvá práce?!“
„Banchi zaječela a srazila ho k zemi.
„Jensene!“ zakřičel Jared, který si musel zakrýt uši.
„Ječ si na někoho jiného,“ zavrčel Jensen a chtěl se postavit, ale ona se znovu rozječela a tvrdě ho poslala zpět k zemi, její vlasy jí vlály do všech stran.
„Jensene!“ zakřičel Jared a mrštil po banchi židli, ta se o ní s třískotem rozbila a třísky zasáhly Jareda do levého ramene.
„Bolestně zasyknul, ale nezabránilo mu to v tom, aby na ní zaútočil svým černým kufříkem, Banchi se mu však vyhnula a tvrde ho udeřila do zad, Jared se zapotácel a na několik okamžiků ztratil dech.
Jensen se pomalu zvedl z podlahy, z nohy si vysvlíknul své ponožky a rozebehl se k ní.
Ta srazila Jareda k zemi a ten nyní již s dechem bolestné heknul.
„Hej ty ječící nádhero!“ zakřičel na ní Jensen.
„Ona se k němu otočila, otevřela ústa, ale k jekotu nedošlo, Jensen jí dovnitř vecpal své ponožky.
Banchi překvapeně zachrčela, snažíc se těch ponožek zbavit, ale Jensen do nich pohotově štouchl záchodovou štětkou a ty ponožky se jí dostaly hlouběji do krku.
Banchi znovu zachraptěla, pokusila se ho zasáhnout svými nehty, ale Jensen jí hbitě vyhnul a následne jí koštětem udeřil do břicha a pak ještě jednou a znovu a znovu.
„Tohle te odnaučí ječet na mého bráchu,“ zasazoval jí jednu ránu za druhou, Banchi se na nic nezmohla, už jen proto, že se dusila jeho ponožkami.
„tak a pozdravuj tam dole,“ Jensen do ní štouhl ze všech sil a Banchi propadla skrz okno a z přidušeného výkřiku se zřítila k zemi.
„tak to bychom měli,“ Jensen pohlédl na své zašpiněné ruce.
„Za chvíli se vrátím a promluvíme si, co se to s tebou sakra Same děje, to se necítíš ve své kůži anebo co? Vždyť to byla jen přihlouplá banchi, co bys sakra dělal, kdyby to byl nějaký démon?“
„Jensene…“
„Za chvíli jsem zpět a dej už pokoj s tím Jensenem, celej oblek je v háji, kde to mám krást?“ Jensen odešel.
„Co se to tu děje, co to má znamenat, co se to s Jensenem stalo?“ Jaredovi se v hlavě honily takové myšlenky, když pomalu vstával, mel trošku potíže udržet se na nohou, ale s každou chvíli to bylo lepší.
Vyhlédl z okna, ale Banchi nikde neviděl, to muselo znamenat, že to přežila, pokud to tedy bylo vůbec skutečné, bude muset najít tu ženu, která k nim přišla a žádala je o pomoc, nějak to musí souviset s tím městečkem, od té doby se odtamtud vrátily se začaly dít divné věci.
Z koupelny uslyšel Jensenův hlas.
„Jo jasné Bobby, zní to trochu divné, ale ne zas tak. Jasně, že se na to se Samem vrhneme, ale musím ti říct, že v poslední době se chová nějak divně, přijde mi ustrašený a to ani nemluvím o tom, že mi místo Deane, říká Jensene a trvá na tom, že jsme jen nějací herci, že tohle není skutečné.“
To není špatný nápad, ale já ho potřebuji, tak s tím nějak vydržím, třeba se to zlepší, tak zatím a žádný strachy, s těmi upíry, co místo krve vysávají lidem mozkomišný mok si nějak poradíme,“ Jareda zamrazilo, Jensen vyšel ven.
„O čem si mluvil s Jimem?“
„S kým? Hlavně s tím nezačínej. Nějak se nám tady ty zrůdy rozšířili, Bobby volal, že se nedaleko odtud, objevila parta podivných upírů.
„Žádný Bobby přece neexistuje ne Bobby Singer.“
„Dáš už s tím pokoj, pohni sebou, upíři čekají.“
„Je to horší a horší,“ zamumlal znepokojene Jared a vydal se za Jensenem k jejich autu, vůbec ho nepřekvapilo, že vidí Impalu.
Návrat hore Goto down
janča
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Reálný Strach   13.08.10 19:13

Teda to je docela hustý. Ty Deanovy ponožky, určitě nebyly čerstvě vyprané...... fúúúj. Razz
Návrat hore Goto down
Mason
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Reálný Strach   13.08.10 20:52

Janča. To víš, že nebyly. Chudák Sam... Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Mason
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Reálný Strach   20.08.10 12:14

Castiel a Ruby na sebe výhrůžně hleděli. Ani jeden z nich však zatím nic nepodnikl, jako by čekal na toho druhého.
„Budeme tady jen stát anebo mi předvedeš něco Andělského?“ promluvila Ruby pichlavě.
„Ty bys mi mohla klidně předvést něco démonského,“ oplatil jí to Castiel.
„Tak tedy dobrá, jak chceš,“ Ruby mávla rukou a Castiel se vznesl do výšky.
„Doufám, že se ti to bude líbit,“ zasmála se Ruby a chtěla ho poslat k zemi, ale on to nehodlal připustit, kolem nich se zvedl vítr a překvapená Ruby zavrávorala a to mu umožnilo, bezpečně se snést k zemi.
Moc pěkný Anděly, ale myslím, že ti to nikterak nepomůže,“ Ruby zaplály oči a do Castiela udeřila neviditelná síla, která se ho snažila dostat na zem.
On však přimhouřil oči a ta samá neviditelná síla, začala tlačit na Ruby, jejíž obličej se vzteky zkřivil.
„Ty jsi vážně myslíš, že mi můžeš odolávat, že me můžeš porazit? Ty stupidní Anděly!“ žár v jejích očích zesílil a Castiel začal podléhat, pokoušel se zapřít nohama o zem, ale síla, která se ho pokoušela dostat na zem, byla intenzivnější a intenzivnější, ozvalo se zapraskání, vnímal, jak mu křupou malé kůstky na rukou a na nohou, jaká je to pro tohle lidské telo námaha, ale nemohl se vzdát, nemohl se jí podvolit, se zarputilým výrazem se pokusil postavit, poslat tu sílu zpět k Ruby, ale ta něco takového nehodlala připustit, s každým přiblíživším se krokem, se ten tlak stupňoval a Castiel čím dál tím víc cítil, že tohle tělo už dlouho nevydrží, praskání kůstek bylo čím dál častější, všech jeho končetin se zmocnila křeč a tlak ho nutil jít dolu pořád dolu.
„Jaké to je Castieli? Cítit se tak slabý a bezmocný?“ chtěla vedet Ruby, která nevnímala, že Genevinii teče krev jak z nosu tak ze rtů.
„Nikdy se ti nepoddám, démonko!“ sípal Castiel, ale veškerý jeho odpor byl malý, její ho moc ho dál tlačila k zemi a i Mishovi začala vytékat krev a desne ho bolela hlava a před očima se mu zatemnělo.
„Nic jiného bych od tebe ani nečekala, ale není to nic platné, teď te konečně sprovodím z povrchu zemského!“ Ruby se k němu zase přiblížila a stupňující bolest, se stala téměř neudržitelnou a Castielovi se podlomili nohy a on bolestně dopadl na zem.
Ruby vítězně vykřikla, plně se soustředila, ale než mohla znovu naplno udeřit, ozval se nechápavý mužský výkřik.
„Co to tady děláte?!“ zakřičel na Erik, který už je nějakou dobu nechápavě a zároveň vyděšeně pozoroval.
„Co tady děláte, nechejte to!“ postavil se doprostřed a odtrhl je od sebe.
Misha a Genevinie totiž byli do sebe zaklíněni a snažili se jeden druhému ublížit.
„Slyšíte me?! Okamžitě toho nechte!“ zakřičel Erik, jak nejsilněji dokázal a to oba dva probralo.
Oba dva od sebe odstoupili a zmateně
„To netuším,“ zamumlal Misha a jeho oči se střetly s Genevinni, oba zamrkali, jas v jejich očích pohasl.
„Co…, co se to stalo? Genevinie?!“ Misha nechápavě hleděl na pocuchanou Genevinii.
„To bych taky rád věděl, může mi někdo z vás vysvětlit, co se to tady děje? Máme natáčet, ale nemůžu nikde najít ani Bradea ani Mellisu a pak najdu vás, jak se div nervete a to ani nemluvím o tom, že nemám absolutně tušení, kde jsou Jared a Jensen.
„My jsme se přece neprali, proč bychom se prali, jsme přece dospělý lidé.“
„To mi vysvětlete! Bylo to jako byste si chtěli navzájem vyškrábat oči, jdete se do svých karavanů převléknout, já se zatím pokusím najít ty dva.
„Tamhle jsou!“ vykřikla Genevinie a ukázala na nedaleko projíždějící auto.
„Jensene, Jarede Okamžitě zastavte!“ zakžičel na ně Erik, ale oni nezastavili.
„Co se to s nimi děje, co se to tady se všemi deje?!“
„Jensene. Tamhle je Erik, měli bychom zastavit!“
„Já žádného Erika neznám a pak jestli si zapomněl, tak máme práci.“
„Zatracene Jensene! Zastav to auto!“
„Jsem Dean, zatraceně, jmenuji se Dean,“ zavrčel Jensen a pak šlápl na plyn a brzo tem třem zmizeli z očí.
„Nebyla to impala, ta impala, se kterou jezdí v seriálu?“ ozval se Misha.
„Přesně tak, co se tu děje?“
„To nevím,“ zamumlal tiše Misha a jeho oči se střetly s Geneviniimi a oběma v nich zas plála nenávist.
Návrat hore Goto down
janča
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Reálný Strach   28.08.10 21:06

Už zmagořili naprosto všichni, jen Jared si ještě udržel jasnou hlavu.
Návrat hore Goto down
Mason
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Reálný Strach   14.09.10 20:28

Ješte stále jo Twisted Evil

Jared s Jensenem přijeli před dům Jima Beavera.
„Jensene, co tady děláme, má snad Jim nějaké potíže?“
„Jaký zas Jim? Vážně Same, co to s tebou je?“
Jared se nadechl, ale nakonec nic neřekl.
„Tady přece bydlí Bobby, copak si zapomněl?“
„Jasně, že jsem nezapomněl,“ zamumlal odevzdané Jared.
„To jsem rád, fakt jsem o tebe začínal mít strach.“
„takže si myslíš, že nás sem Ji… tedy Bobby zavolal, protože jsou tady někde upíři?“
„Přesne tak. Pojdme musíme být opatrní, nemáme tucha, co od nich můžeme čekat, na tady si vem něco do ruky, aby si se mel čím bránit.“
„Nechceš po me, abych zabíjel, že ne?“
„Jasne, že chci. Jsme lovci, no tak Same vzpamatuj se už.
„Kolikrát ti mám říkat, že nejsem…,“ Jareda přerušil slabý ženský výkřik, který k nim přicházel z druhé strany za domem.
„Dělej!“ Jensen se tam rozeběhl a Jared ho musel následovat.
„Jensene počkej, počkej přece!“
Jensen se zastavil.
„Jsi, připravený brácho, vypadají dost nechutně, tak jdem na to.“
„Hej ty šmejde! Nech jí na pokoji!“ vykřikl a poté vypálil na tvora, který mel postavu jako člověk, ale tvář mel ohyzdnou a po stranách svých úst, se mu blýskly dva ostré tesáky.
Tvor zaječel a tvrdě odhodil třesoucí se ženu na zem.
Jared na jejim krku neviděl žádné kousnutí, ale pak si vzpomněl, jak mu ta žena říkala, že tihle tvorové nesají krev, ale mozkomíšní mok.
Jensen do něho strčil.
„Nestůj tady a běž jí pomoc, já s tím poradím!“
„Jsi si tím jistý?“
„Jo. Nějaký upíří hnusák pro me nebude problém tak už jdi a nezapomeň tu zbraň použít, kdyby se tam náhodou objevil další,“ jakmile Jared k té žene přeběhl, nabil Jensen svojí zbraň a znovu vypálil.
Ten tvor zavřísknul a rozeběhl se k němu drápy vytažený, oči divoce koulící a ze rtů mu stékala jakási tekutina.
Bylo to více než nechutné, ale Jensena to nerozhodilo, počkal si až se k němu ještě víc přiblíží a pak mu vpálil tři kulky přesně do čela.
Ten tvor znovu zaječel a švihl drápy, Jensen se naposlední chvíli vyhnul a vzápětí ho tou zbraní udeřil do brady a ten tvor se zřítil k zemi, Jensen do něj pro jistotu ještě dvakrát udeřil, ale nezdálo se, že by byl ten tvor ještě naživu.
„Clariso?“ Jared v té žene, poznal asistentku produkce.
„Jarede, co se tu deje, co to bylo za stvůru, co je to s Jensenem, vždyť on se chová jako Dean.
„Je to dost těžké vysvětlit, řekneme…,“ něco se za nimi šustlo.
„K zemi vy dva!“ zařval Jensen a Jared i Clarisa padli k zemi a Jensen vypálil, tvor který se za nimi týčil s jekotem odletěl o kus dál, narazil do transformátorů a poté se svezl k zemi, kde zůstal nehybné ležet.
„Panebože…, panebože.,“ mumlala Clarisa očividně vyděšená k smrti.
„Už je to pryč, už je to pryč,“ Jared jí konejšivě objal.
„Ti už se neproberou, pojďme za Bobbym.“
„Za Bobbym, vždyť tady přece bydlí Jim.“
„Já to vím, ale Jensen si to nemyslí.“
„Jak se to mohlo stát, co byli ti tvorové zač?“
„To nemám ponětí, ale už jsou pryč, zvládneš to?“
„Myslím, že ano, ale raději bych počkala v autě tedy… v impale.“
Jared pokrčil rameny.
„Kéž bych ti to dokázal nějak vysvětlit.
„Buďte hlavně opatrní, bylo to děsivé,“ zašeptala Clarisa a svojí rukou se dotkla jeho.
Jemne tu svojí vykroutil.
„Ty víš, že někoho mám.“
„Já vím. Omlouvám se,“ Clarisa zamířila k Impale.
„Kam si myslí, že jde? Zamračil se Jensen.
„Jen si tam odpočine, nic jim nestane.“
„To doufám,“ zavrčel Jensen a poté vstoupili do domu
Clarisa se posadila. Rozhlédla se kolem sebe a pak se hlavou opřela o sedadlo.
Rukou si ze spánků odhrnula své vlasy, na pravém i levém spánku, měla nepatrnou dírku.
Návrat hore Goto down
janča
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Reálný Strach   20.09.10 20:46

No, Jensen tomu propadá čím dál víc. A chceš naznačit, že i Jared bude "bláznit"? Shocked
Návrat hore Goto down
Mason
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Reálný Strach   27.10.10 16:40

„Drž se za mnou Same,“ Sykl Jensen na Jareda.
„Jasně Deane tedy Jensene,“ Jared potřásl hlavou.
„Ať se tedy děje cokoliv, začíná se to na me projevovat,“ mumlal si pro sebe.
„Mohl bys být laskavě zticha? Co je to s tebou?“
„Se mnou nic není, já jsem naprosto v pořá…,“ Jared to nestihl doříct, protože na něho od okna vystartovala nějaká mladá žena a snažila se svými nehty zasáhnout jehop obličej, na poslední chvíli se jí vyhnul a ona se zřítila k zemi.
„Postarám se o ní,“ zavrčel Jensen a chtěl jí probodnout, ale Jared ho zadržel.
„Jensene! To je přece Lísa.“
„Kdo? O čem to mluvíš? Já žádnou Lísu neznám, musím jí zabít dřív, než uteče,“ Jensen Jareda odstrčil a chystal se jí znovu bodnout, ale na poslední chvíli mu ten nuž někdo vyrazil z ruky, Lísa na něho třeštila své oči, zdála být se zmatená a k smrti vydešená.
Jensen se otočil a hleděl na Jima.
„co je to s tebou Bobby, co je to s váma oběma?!“
„Uklidni se Deane. Tahle dívka není jednou z nich.
„Vážně? Jestliže není, tak proč se nás snažila zabít?“
„Ona vás nechtěla zabít, je jen k smrti vyděšená, unikla jen o chlup těm tvorům.
Jensen se na něho díval, přemýšlel, jestli mu má věřit, něco se tu dělo, Sam se choval jako by ještě nikdy nelovil, pořád mlel něco o hercích o fikci, pak tahle dívka vskutku nevypadala jako někdo, kdo by mohl být komukoliv nebezpečný.
Jared se na něho díval, nebyl si jistý, jestli před ním stále stojí Jim anebo ho potkalo to samé, co několik dalších.
Jim mu naznačil, že je sám sebou a že si později promluví.
„Myslím, že byste měli jít se mnou, udělám vám čaj.
„Na čaj nemám čas, ti upíři či co to je, jsou pořád venku, čím dřív se s nimi vypořádáme, tím dřív budu moct jít do baru, potřebuji se pořádně uvolnit, nejlépe se dvěma najednou,“ Jareda zamrazilo, vybavil se mu text jejich scénářů, tohle tam bylo přesně napsáno, znovu ho zamrazilo.
„Není ti snad dobře?“ chtěl vědět Jim.
„Jsem v pořádku,“ zamumlal Jared.
„Bude v pohodě, jen není nějak ve své kůži, ale to přejde, když tak mu jednu přenechám, ne to ani náhodou,“ Jareda znovu zamrazilo, i v tohle bylo ve scénáři.
„Víte co? Vy si dejte klidně ten váš čaj a já mezitím kouknu na své auto a poté se po těch upírech či co to je podívám,“ Jensen se zvedl, ale než se rukama odpoutal od stolu, dolehl k nim nějaký zvuk, znělo to jako motor.
„Do hajzlu!“ vykřikl Jensen a vyběhl ven, ale jeho Impala už byla pěkný kus před ním.
„Hej zastav se, co si myslíš, no tak se zastav, do hajzlu, já jsem to věděl, věděl jsem to, měl jsem si ty klíčky vzít,“ uvědomil si, že klíčky od auta svírá v ruce.
„Do haje, do háje, ta mrcha, ta mrcha!“ rukou udeřil do stěny.
„Au! Sakra! Jak ta mrcha udělala, jak se vůbec mohla…!“ znovu do té stěny udeřil pěstí.
Jared se podíval na Jima a ten beze slova přikývl.
„přesně tohle je ve scénáři.“
„Co se to děje Jime? Lidé se chovají divně, jako by se ztotožňovali s postavami.“
„Já vím.“
Jared překvapeně zamrkal.
„Jak bys o tom mohl vedět?“
„Ona tady byla Jarede. Ta žena, která se u vás objevila, za mnou přišla a nechala vám tady tohle.
„Jime! To přece není možné! Ta žena je mrtvá!“
„Povídej mi o tom, ale byla to ona, byla to tady ta žena,“ Jim ukázal Jaredovi tři roky staré noviny, na kterých byla fotografie všech těch lidí, se kterými se v tom mestečku setkali.
„Proboha, jak je to možné, jak se muže něco takového dít?!“
„Já nevím Jarede, opravdu bych si to přál vedet, ale nevím to, nic neřekla, jen mi pro tebe nechala tenhle papírek,“ jakmile Jim domluvil, podal mu několikrát složený papírek.
„Co je tam napsáno?“
„Nemám tušení. Koukni se.
„Jared tedy ten papírek rozbalil a začal nahlas číst.
„Vážený pane Paladiecký, doufám, že tyto řádky čtete ještě při svém plném vědomí, jestli tomu tak je, musíte co nejrychleji dostat všechny své přátelé do našeho městečka, jen tam to můžete odvrátit, pospěšte si, nemáte moc času, pospěšte si, dřív než bude pozdě, moc vás prosím,“ Jared ten papírek složil .
„Co to má znamenat?“
„Nemám ponětí, ale určitě nic dobrého, ty víš o jakém městečku to mluví?“
„O tomhle,“ jared ukázal na fotografii.
„Jim si povzdechl.
„myslel jsem si to.
„Nevím jak, ale musím je tam všechny dostat, kde je Jensen?
„Jensene jsi tady, Jensene, Deane, no tak se ozvi!“ nikdo se však neobjevil.
„Počkej tady něco je,“ Bobby ze steny sundal připíchnutí lístek.
„Jdu si pro svoje auto, sejdeme se v hotelu.“
„On to zvládne,“ promluvil nakonec po několikaminutovém tichu Jim.
„O tom nepochybuji, ale při jeho současném stavu, se může stát cokoliv.“
„Je to Dean tedy Jen zvládne to.“
„Doufám, že máš Bobby pravdu.
„Cože?“
„Děje se něco Jime?“
„Ne. Všechno je v pořádku, neboj Jensen se vrátí?ů Jimovi se malinko zkřivily rty.
Návrat hore Goto down
janča
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Reálný Strach   29.10.10 19:06

Tak a Jensen/Dean je opět bez auta. Smile
Návrat hore Goto down
Mason
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Reálný Strach   02.11.10 16:11

A tím to nekončí:-)

Jared po dalším marném pokusu zaklapl svůj telefon.
„Nikdo z nich to nebere.“
„To nemusí nic znamenat, možná, že jsou něčím zaneprázdněni, ty sám bys mel nejlépe vedet, jak to chodí ve světe filmů a seriálů.“
„Nejspíš máš pravdu. Budu je tedy muset vyhledat po svých, doufám, že je Jensen v pořádku.“
„To bezpochyby, někdo jako on se přece neztratí.
„Doufám, že máš pravdu Bobby, tedy Jime, promiň mi to.“
„Nic se neděje, co kdybychom se rozdělili, oba dva víme, kde se to mrtvé městečko nachází, takže je tam takhle dostaneme rychleji.“
„To není špatný nápad.“
„Já vím,“ zamumlal Jim a rty se mu znovu zachvěly.
Jared si toho nevšimnul, jelikož byl napůl otočený a vzápětí se otočil celý.
„Takže se tam sejdeme za hodinu, musíme je co nejrychleji sehnat, dostat je tam a to platí i pro Deana tedy pro Jensena, co se to děje:“
„To bude zas dobré, sejdeme se tedy za hodinu,“ Jimův hlas zněl trochu zvláštně, ale Jared to nepostřehl, jelikož jeho mysl byla plne zaměstnána vymýšlením způsobů, díky kterým, dostane všechny, co nejrychleji do toho mestečka.
„Takže zatím,“ Jared udělal první krok, ale druhý už udělat nemohl, Jimovi zezelenaly oči, u úst se mu objevila pěna a vzápětí se na Jareda vrhl, povalil ho na zem.
Ten překvapeně vykřikl, ale nezpanikařil, otočil se na záda a udeřil Jima do obličeje.
Ten cosi zuřivě zachrčel a vzápětí Jareda udeřil a pak ještě jednou.
„Přestaň, Jime, co to děláš, no tak přestaň!“
„Já nejsem Jim, jsem Bobby a chci, abys mi řekl, kde to je, kam jste to vy dva ukryli,“ Jim Jareda znovu udeřil a poté se jeho ruce obepnuly kolem jeho krku a Jim začal Jareda škrtit.
„Přestaň, Jime, vždyť mě uškrtíš!“
„To mám taky plánu Same, pokud mi hned teď neřekneš, kam jste to s Deanem ukryli, potřebuji to vědět, musím to najít,“ Jim přitvrdil a Jaredovi začal docházet kyslík.
„Nevím, o čem to mluvíš, Jime proboha vzpamatuj se, bože vzpamatuj se!“ Sípal Jared, ale nezdálo se, že by to fungovalo.
„Máš poslední možnost Winchestere, řekni mi to, no tak mi to řekni, Jimova tvář zrudla a Jared pomalu ztrácel vědomí, před očima mu proběhla vzpomínka, přesně tohle mel Jim ve scénáři, v jednu chvíli ho obsadí nějaký duch a on se z něho bude snažit dostat jistou informaci.
„Jime! Jime tohle není skutečné, je to jen fikce, vzpamatuj…, vzpamatuj..,“ před očima se mu začaly dělat mžitky.
„Chci to vědět Wincheste, chci to vědět!“
„Promiň mi to,“ zasípal Jared a pravou nohou udeřil Jima do hlavy, Jim se z něho skácel k zemi.
„Bože můj, bože můj…,“ Jared několikrát zakašlal, dlouhými nádechy se do sebe snažil dostat co nejvíce kyslíky, nakonec se mu začala dýchat mnohem lépe a proto se pomalu postavil, ruce i nohy se mu malinko třásly, nahmatal svůj krk, cítil na něm otisky Jimových rukou.
„Jime!“ sklonil se k němu, jim se nehýbal, ale srdce mu tlouklo.
„Moc me to mrzí, ale nešlo to jinak,“ zamumlal a poté se zas postavil, končetiny se mu už netřásly, ale stále se cítil takový slabý a tlukot srdce, měl ještě stále zrychlený, ale i to se pomalu uklidňovalo.
„Doufám, že budeš, Jime v pořádku, opravdu jsem to nechtěl udělat, nedal si mi jinou možnost,“ Jared udělal několik vrávoravých kroků tam a zpět, pokaždé to bylo lepší a lepší.
Vybavilo se mu, jak leží na zemi, jak ho Jim škrtí, jak mu dochází kyslík, vnímal ten úděsný strach, který ho na několik vteřin úplně ochromil.
Nedaleko od něj se ozvalo slabé zasténání a vzápětí se Jim nepatrně pohnul.
Jared si zhluboka oddechl a poté se vydal na cestu, byl si jistý, že ti, které hledá, budou někde blízko, neuměl si to vysvětlit, ale ten pocit byl s každým krokem silnější a silnější.
Zastavil se a ohledl se na ležícího Jima.
„Copak se tohle všechno děje podle jejich scénáře, je to vůbec možné, po celém jeho těle mu proběhlo zamrazení.
Ušel několik metrů, když se náhle zahřmělo a vzápětí se spustil déšť.
Rozeběhl se vpřed, a protože se nedíval před sebe, srazil se s nějakým mužem, jakmile spadli na zem, okamžite toho muže poznal, byl to jeden z kameramanů.
„Jacku jsi to ty, co se stalo?!“ Jack byl pokrytý krví.
„Jarede, musíš ihned se mnou, něco se děje, pojď ihned se mnou.
„Uklidni se, řekni mi, co se děje?!“
„Bylo to hrozné, bylo to hrozné!“
„Jacku! Zatřásl s ním, co se děje?!“
„Myslím, že Mischa zabil Genevinii!“
„Panebože!“ oba dva se rozeběhli vpřed.
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Reálný Strach   Today at 20:41

Návrat hore Goto down

Reálný Strach
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 2 z 4Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction :: Rozpísané poviedky-
Prejdi na: