DomovDomov  FAQFAQ  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Zoznam užívateľovZoznam užívateľov  Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny  StránkaStránka  Prihlásenie  

Share | 

Mini meety - "vedľajšáky":)

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorSpráva
SkreechTina
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 2962
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

OdoslaťPredmet: Re: Mini meety - "vedľajšáky":)   26.08.09 16:19

SkreechTina a.k.a. BBBBD slúžila vlasti, teda firme, keď som trčala buď vo fime, alebo nad knihou /debilnou ústavou, bože, už nechcem vidieť ani 1 článok Evil or Very Mad /

Špagety bolo treba vyskúšať Lucíkovi, nech je o zábavu postarané 703 Ale fakt, dosť ich je, ale tak čo sa čudujeme, aj deti chceli určite papať od Mr and Mrs Eklsovcov a Jaredovcov Razz
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Anonymný
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: Mini meety - "vedľajšáky":)   26.08.09 16:20

Tina: ale tak on na to bol aj bez toho biedne chudak chapes Cool
no jasne mali sme tie dve nabalit spagetami domov ze pre deti
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Mini meety - "vedľajšáky":)   26.08.09 16:24

LD: Razz By ich deti od lásky aj zjedli Razz Alebo poslať polosirotám čertíkom, šak koľko ich je, že Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: Mini meety - "vedľajšáky":)   26.08.09 16:25

pockaj koho ako teraz ich alebo spagety?
no neviem ci su nejake polosiroty ja som zmatena normalen z tych vztahov
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Mini meety - "vedľajšáky":)   26.08.09 16:27

Tak to sme na tom rovnako, ale tak pokým vieme, kde sú hlavne tie naše polovičky, je to OK Wink
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: Mini meety - "vedľajšáky":)   26.08.09 16:28

ano to je hlavne...tam dole su moc pomiesane vztahy
Návrat hore Goto down
lenkka
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 2352
Nálada : predsvadobná
Registration date : 06.07.2008

OdoslaťPredmet: Re: Mini meety - "vedľajšáky":)   26.08.09 18:33

no ja ti neviem ale tak ja som sa vyspala aj ked zima bola:D:D trapny spacak an co to ma vlastne zips? Shocked
No chudence deti oni len zacinaju pevnu stravu toto by som im nikdy neurobila:D:D:D
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Mini meety - "vedľajšáky":)   30.08.09 11:39

Začalo to nevinne, potom sa položila otázka a skrsol crazy nápad. Potom sa to gradovalo do poslednej sekundy a najlepší bol príchod SN PN a Sereď family do BA I love you Oslávilo sa poriadne "SNP" Razz zabavili sme sa, až sa potom všetci museli vrátiť k papa-monilu a ísť domov a ja tiež, lebo mi odbila krvopotná 26-tka, ale tie 2 hodiny som si užila. Baby, diki, že ste prišli a Ivanovi diki, že zobral na seba úlohu vodiča Wink Teším sa na fotky Keď si spomeniem na ten biely prášok, alebo výstrahu, Pozor potkan
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 4216
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

OdoslaťPredmet: Re: Mini meety - "vedľajšáky":)   30.08.09 12:29

Super Natural Povstanie (SNP)

Takže ako tinka už naznačila všetko sa to začalo úplne nevinne. Ivan sa ma spýtal, či nepôjdeme na Country Lodenicu 2009. Vzhľadom na to, že v PN včera zázrakom pršalo (to asi naschvál), tak sme sa napokon dohodli, že príde do PN a skočíme si do baru zahrať biliard 702 Skvelá predstava stráveného voľného času. Lenže do plánovania sa odrazu vložila Tinka (you rocks) a navrhla výlet do BA za ňou do práce. O chvíľu som mame oznamovala zmenu plánu a tá keď počula, že idem za 2 hodinky do BA autom, skoro ju porazilo Laughing Laughing
O 16:00 alebo trošku neskôr sa vyrútila zeleno-hrášková impala (Papa-mobil) spoza zákruty a prifrčali v nej Ivan, jeho priateľka Andrea a LittleDevil. Natrepali sme sa všetci dnu a hor sa na BA. Laughing Ešte pred opustením PN Ivan šťastne zistil, že jeho zelená Impala nie je jediná na svete a my s lenkkou sme s hrôzou zistili, že jeden taký exemplár jazdí aj po Piešťanských cestách.

V aute bolo plno zábavy a myslím, že som nezažila pol minúty bez záchvatu smiechu. Autá, ktoré sme obiehali to nemohli predýchať a tak niekedy prekračovali rýchlosť, aby to Papa-mobilu vrátili 601

Slávnostne sme dorazili do BA, kde sme stretli ďalší unikátny kus tohto kásneho kinder-autíčka Zaparkovali a stratili sa
Dobre nestratili sme sa úplne len sme šli chvíľku na opačnú stranu, ale vďaka novým inštrukciám našej veliteľky Tinky sme sa napokon našli.

Dorazili sme do Toyoty a uznávam tá železnica a tie vlaky musia v noci vyzerať dosť strašidelne. Tinka nás privítala vo svojom skromnom objekte a pekne pohostila Wink No a začala sa nekonečná debata plná spomienok na CZ/SK meet, rozprávania o PN mini meete, pozerania fotiek a rôznych iných príbehov 702 Po niekoľkých hodinách smiechu a zábavy a fotenia sme museli pod velením Ivana opustiť Tinku a vyraziť na cestu do PN.

Zažili sme ďalšiu funny jazdu so zaujímavým výberom hudby Bolo to parádne. Dorazili sme do PN pretože Ivan túžil po Country festivale. Zaparkovali, pričom verím, že Papa-mobil neutrpel vážnejšie zranenia

Ivan a Andrea šli na festival a my s LD a lenkkou sme sa usadili na terase jednej malej krčmičky s kofolkou, naším SN kvartetom, dobrou náladou a pavúčikmi (naozaj neviem ako to, že som si povedala, že to je OK a neutiekla som).
Rehotali sme sa tam až do záverečnej a keď nám zhasli aj to chabé osvetlenie rozhodli sme sa (aj tak nám bola trošku zima), že sa pôjdeme prejsť. No a prechádzku napĺňali vtipy, príbehy a rôzne iné SN halušky až sme čoskoro zistili, že je 1:00 a my sa musíme poberať ku vchodu čakať Ivana. Stretli sme sa síce až okolo 1:30, ale koho to trápilo

No napokon sme sa museli rozlúčiť. S lenkkou sme sa vydali domov a Sereď vyrazila svojou cestou. Bol to úžasný, spontánny výlet, plný šialeností a smiechu.

Chcem poďakovať Ivanovi za ochotu robiť vodiča. Vďaka za úžasný výlet. Andrea je zlatá baba, dúfam, že sme nezanechali zlý dojem
Ďalšie šialené vďaka patrí Tinke, ktorá v tom všetkom mala prsty No a napokon zvyšku, ktorý haluzili jedna radosť.

foto:

Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Mini meety - "vedľajšáky":)   30.08.09 22:30

Tie fotos sú super To s tým strážnim psom si ma dostala na plnej čiare a Whitee, no krása je na ňu sa pozerať cez iný objektív Ešte raz diki moc všetkým, čo sa zúčastnili tohoto crazy výletu, hlavne teda ak vzťah Andrejky a Ivana moc týmto neutrpel 603
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Mini meety - "vedľajšáky":)   30.08.09 22:35

Tini na tejto úlet ja tak skoro nezabudnem. Fakt vďaka a nie len tebe ale naozaj vďaka aj Ivanovi. Ja verím, že ich vzťah to prežil v zdraví a myslím, že tým pádom majú za sebou krst ohňom. Wink
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Mini meety - "vedľajšáky":)   15.09.09 19:31

LOL tak Piešťany zažili ďalší Supernatural útok - tento SN úlet sa začal organizovať už o 00:17 aj napriek tomu, že sa mal konať okolo pol štvrtej poobede. Podstatné však je, že sme boli spolu, zasa sme sa nasmiali na všetkom možnom a nestihli sa poriadne vykecať. Zahrali sme biliard, trošku SN hudby z jukeboxu - lol aj Asia - Heat of the moment tam konečne bola Jednoducho všetkým kto sa zúčastnil vďaka za krásnych pár hodín a tým čo neboli tak aspoň na ukážku zopár fotiek Wink
Zúčastnení: Zizi, lenkka, LittleDevil, LenkaX22, Ivan2321 a Andrea

PS: Ľudia ste úžasní
Návrat hore Goto down
lenkka
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 2352
Nálada : predsvadobná
Registration date : 06.07.2008

OdoslaťPredmet: Re: Mini meety - "vedľajšáky":)   15.09.09 22:24

juuuuuuuuuuuuuuj podme este dnesok bol uzasnyyyy!!! nehorazne som sa nasmiala:D
ale aj tak sa mi najviac pacil Andrein notebook s wifi:D:D:D
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: Mini meety - "vedľajšáky":)   15.09.09 22:35

no veru to bol iny notebook ajked ten net padal
este raz? coze? kde? kedy? hned som tam
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Mini meety - "vedľajšáky":)   15.09.09 23:44

Ehm Ehm, akože dúfam babizne rátate s tým, že do 23.09 ešte urobíme nejakú žúrku, treba doodsláviť meniny, zápisy do školy, super leto so super Sn ľudmi a samozrejme, ušetrite mi vy-viete-koho Je toho dosť, takže len súradnice, čas a ide sa vyraziť s papamobilom a Whitee
Návrat hore Goto down
LenkaX22
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 1639
Nálada : look at me.... i´m happy :D
Registration date : 03.12.2007

OdoslaťPredmet: Re: Mini meety - "vedľajšáky":)   18.09.09 8:53

jooooooj babulky!! bolo mi s vami super!! teda babulky a jeden chalan Very Happy ..xi, ze ivko ? Smile no to si piste,ze to zopááknem Wink sak mna to soferovanie normalne zacalo bavit,takze budeme PN obliehat castejsie Very Happy ... nebajte boja,vztah Adi a Ivka je uuuuplne ok,ziadne pozostatky z meetu Very Happy ..nic s nedeje Very Happy..pohodka Very Happy ... 601 601
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Mini meety - "vedľajšáky":)   Today at 20:45

Návrat hore Goto down

Mini meety - "vedľajšáky":)
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 5 z 5Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Supernatural :: SK/CZ SN meets-
Prejdi na: