DomovDomov  FAQFAQ  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Zoznam užívateľovZoznam užívateľov  Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny  StránkaStránka  Prihlásenie  

Share | 

Deliver me

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
AutorSpráva
cleo
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 4946
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

OdoslaťPredmet: Deliver me   28.12.08 2:43

Deliver me

Časť prvá

Na oznamovacej tabuli starého motela v Iowe občas zablikal názov Red Heaven. Po schodoch pomaly vystupovali dve zhrbené postavy, odomkli si izbu a vošli dnu. Boli to dvaja muži. Jeden z nich hneď ako vstúpil do miestnosti zapálil malú lampičku na nočnom stolíku. Chvíľu nehybne stál a pozeral do svetla. Potom schmatol lampu a začal ju zúrivo búchať o stenu.
„Dean“ ozval sa druhý muž a prešiel k nemu. Zdvihol ruky že ho zastaví, ale nakoniec ich zložil a sadol si na posteľ.
„K*rva!!!“ kričal Dean a hádzal o stenu všetko čo mu prišlo pod ruky.
„Dean, nemohli sme vedieť“
„Keby nám to ta tvoja démonicka štetka prišla povedať skôr mohli sme to dievčatko zachrániť“
„Nie je to vina Ruby, Dean. Ty to vieš“ povedal Sam kľudným hlasom a vzdychol si.
V miestnosti sa zdvihol slabý vánok, objavil sa Castiel a pozeral na spúšť čo po sebe zanechal hurikán Dean.
„Och, výborne už len ty si tu chýbal. Aké sú dnešné rozkazy?“ zdôraznil Dean posledné slovo. Castiel iba nadvihol obočie. „Koho máme zabiť dnes? Hmm?“ pokračoval Dean ďalej.
Castiel si ho nevšímal a sadol si na posteľ vedľa Sama.
„Sam, musím Vám niečo ukázať. Za hodinu prídem pre Vás. Zbaľte sa a trochu sa spamätajte“ povedal tichým hlasom. Dean vyzeral že ho zabije.
„Spamätať? Máme sa spamätať? Práve sme videli ako Lilith zabila malé dievča a máme sa spamätať?“ kričal a približoval sa k anjelovi. Ten sa postavil a pozeral Deanovi priamo do oči. Dean sa natiahol že mu jednu vrazí ale anjel zmizol. Dean stratil rovnováhu a zrútil sa na posteľ vedľa Sama.
„Sukin syn!“

Ako anjel sľúbil presne o hodinu sa vrátil. „Môžeme ísť?“
„Kam?“
„Uvidíš!“
„Nikam nejdem kým mi nepovieš kam!!“ sadol si Dean na posteľ a prekrížil si ruky na hrudi.
„Dobre, ako chceš. Sam, šoféruješ“ povedal Castiel a hodil kľúčiky od Impali Samovi.
Dean sa zatváril prekvapene a siahol do zadného vačku nohavíc kde mával kľúčiky. Bolo prázdne.
„Ako si ....?“ zakričal Castielovmu chrbtu. „Fajn, čakajte“ prevrátil oči, zobral si tašku s vecami a treskol dvermi. Po schodoch dole vychmatol Samovi kľúče z ruky a predbehol aj Castiela. Chvíľu bojoval s chuťou zhodiť anjela zo schodov ale ovládol sa. Hodil tašku do kufru, počkal kým tam hodí Sam tu svoju, zabuchol kufor a otočil sa na Castiela.
„Kam to bude, Vaša výsosť?“
„Ghost town, Wyoming“ povie Castiel vážne. Dean sa uškrnie a nasadne do auta.
„Iste ako inak“
Castiel si sadne dozadu a Sam vedľa Deana. Cesta ubieha v pohode, Dean občas pozrie do spätného zrkadla na Castiela. Ten sa stále pozerá von oknom. Asi po hodine otočí hlavu a ticho sa spýta.
„Sam, čo sa stalo v tom dome?“
„Neverím že je niečo čo nevieš“ povie Dean
„Dean“ povie mu Sam a otočí sa smerom ku Castielovi.
„Ruby prišla za nami že Lilith je v meste. Keď sme prišli do toho domu už tam bolo len to mŕtve dievčatko. Najskôr ho zabila jej matka keď bola posadnutá Lilith a potom zabila seba. V pivnici sme našli aj otca a starých rodičov, ty boli mŕtvy už dlhšie. Bolo to ako naposledy, keď sme chceli zachrániť Deana. Ako keby sa nám snažila niečo naznačiť“ strasie sa Sam.
„Sam, tomu sám neveríš. Lilith si len vyšla znovu na dovolenku“
„To nemôžeš vedieť Dean“ povedal mu Castiel.
„Čo naozaj neviem je to kde ste do čerta boli Vy anjeli? Dvetisíc rokov pozorujete ako ľudia zomierajú a keď prídete na zem nič s tým neurobíte!“
„Nie sme všemohúci, Dean. Už som ti povedal.“
„Správne ale keď treba niekoho zabiť stojíte s Urielom prvý v rade. To mesto na Halloween, Anna!“
„Povedal som Ti ako to bolo s tým mestom. Myslel som že máš lepšiu pamäť“
„O, áno test. Keby som sa rozhodol aby ste ho zničili tak to urobíte bez mrknutia oka a Annu by ste tiež zabili!“
Dean spomalí a odbočí na prázdne odpočívadlo. Úplne zastaví a vystúpi z auta. Sam a Castiel ho nasledujú.
„Vieš čo, Castiel? Mám dosť vašich rozkazov a tohto všetkého. Končím! Zachránil som ti život keď ťa Alastair skoro zabil a žiadna vďaka, len ďalšie rozkazy.“
Castiel na Deana neveriacky pozrie. Potom sa mu vyraz tváre zmení. Sam na neho pozrie a zmrazí ho. Kým si stihne vôbec uvedomiť čo sa deje Castiel mu zozadu nohavíc vytiahne zbraň a strelí Deana do ruky. Ten skríkne a spadne na zem. Chytí si ruku a prekvapene pozrie na Castiela.
„Tu máš vďaku za záchranu môjho života“ povie Castiel drsne a čupne si k nemu. Sam sa na neho zozadu vrhne, ale Castiel ho bez otočenia hlavy pošle jednou ranou k zemi.
„Presne takú istú vďaku akú si prejavil ty mne“
Dean zažmurká a vyhýba sa Castielovmu pohľadu.
„Mal som dosť trpezlivosti a znášal tvoje urážky ale toto je moc, Dean. Máš dve možnosti. Buď nastúpiš do auta a pôjdeš tam kam ti poviem a skúsiš s nami zachrániť svet, alebo vrátim tvoju riť späť do pekla. Už ma nebaví stále sa ti vyhrážať tak sa rozhodni. Budem čakať v aute na tvoje rozhodnutie.“ zdvihne sa, hodí do Deana zbraň a nastúpi späť do auta.
Sam vstane a príde k Deanovi. Vyzlečie si bundu a dá dole aj košeľu. Roztrhá ju a stiahne Deanovi ruku. Keď Deana bez slov ošetrí, sadne si do auta a napäto čaká čo Dean urobí.
Ten už stojí, bez pohnutia pozerá do zeme. O chvíľu sa pohne a nasadne do auta. Pozrie do spätného zrkadla Castielovi hlboko do očí. Potom naštartuje a po Impale ostane na odpočívadle iba kúdol prachu.

O pár hodín neskôr konečne prešli okolo ceduľky “Vítajte v Ghost Town“. Sam ktorý šoféroval sa pousmial nad tým názvom a premýšľal či v meste budú aj nejaký ľudia.
„Cas, kam teraz?“
„Ku škole“
Sam na neho prekvapene pozrie, ale hľadá značku s názvom škola.
Keď nájde školu zastaví a zobudí Deana.
„Vstávaj už sme tu“
Dean otvorí oči a prekvapene sa obzerá okolo seba.
„Sssss“ zasyčí keď sa chce oprieť o ruku.
„Otočí sa a zbadá Castiela. „Hm, takže to nebol sen“
„Cas, čo ďalej?“ otočí sa aj Sam na anjela.
„Budeme čakať“
„Na koho?“
Castiel neodpovie iba otočí hlavu na decká čo vychádzajú zo školy.
Pozrie na skupinku a zbadá tú osobu na ktorú čakajú.
„Na ňu“ ukáže hlavou na tmavovlasé smejúce sa dievča ktoré sa lúči s ostatnými a kráča smerom do kopca.
„Sleduj ju“ povie Castiel Samovi.
„Kto je to?“ opýta sa Dean nechápavo.
Castiel na neho vážne pozrie a ešte vážnejšie prehovorí.
„Vaša sestra.“
Dean a Sam na seba neveriacky pozrú a znova sa otočia na Castiela.
„Sestra?“ povedia naraz.
Castiel prikývne a Dean pokrúti hlavou.
„A nabudúce nám povieš že Uriel je náš brat?“
„Nie, Uriel je môj brat“
Dean prevráti oči.
„Mne sa sníva“
„Ako by mohla byť naša sestra?“ spýta sa Sam a naštartuje. Pomaly ide za dievčaťom.
„Jednoducho, Váš otec a jej matka sa spolu spárili.“ povie Castiel.
„Cas, je nám jasné ako vznikla ale prečo by nám o nej otec nepovedal?“
„Nevedel o tom, dozvedel sa to nedávno. Povedal nám to.“
„Čo? Ako? Od koho?“
„Od jej matky“
„Kde je jej matka?“
„Mŕtva“
„Tak ako mohla povedať otcovi že ...“ vtedy Deanovi zapálilo.
„Je otec.... otec je v nebi?“
Castiel prikývne. „Aj jej matka“
„Hovoril si s otcom?“
Castiel znovu prikývne.
„Je v poriadku?“
„Áno“
Dean aj Sam sa slabo usmejú.
„Musíme ju dostať preč. Musí byť s Vami“
„Prečo?“
„Lilith ju chce mŕtvu.“
„Prečo?“
„To neviem“
Dean sa pozrie na dievča ktoré vchádza do domu.
„Neverím Ti“ povie Dean.
Castiel iba pokrčí plecami, nakloní sa a obidvom priloží prsty na čelo.
Ocitnú sa v kuchyni dievčaťa ktoré si zloží tašku s pliec a vytiahne balíček. Hodí ho do mikrovlnky a vybehne hore po schodoch.
„Ona nás nevidí?“ zašepká Dean.
„Nie“
„Nemohol si nás sem jednoducho preniesť namiesto tej cesty?“
„Mohol“
„A?“ zašepká Dean zúrivo.
„Chcel som aby si si vyvetral hlavu a nemusíš šepkať nepočuje nás“
Z poschodia sa ozve na plné gule Metallica. Dean prestane zazerať na Castiela a uznanlivo pokýva hlavou.
„Dobrý vkus“
Dievča zbehne dolu a vojde späť do kuchyne. Vyberie z mikrovlnky balíček a vytiahne z neho obrovský cheeseburger.
Deanovi zaškvrká v žalúdku. Castiel a Sam na neho pobavene pozrú. Dean len pokrčí plecami. Dievča sa začne napchávať, majonézu ma všade po tvári a kapusta je po celej kuchyni. Sam sa na ňu lepšie zahladí.
„Preboha, veď to je Dean v ženskom tele.“

TBC
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
dion-fortune
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 12342
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

OdoslaťPredmet: Re: Deliver me   28.12.08 9:13

kriste tá posledná veta ale zaujímavé. fakt sa mi to páčilo a nasratý castiel Shocked no wow. ja nemám slov šup sem rýchlo s pokračkom 704
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 2781
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

OdoslaťPredmet: Re: Deliver me   28.12.08 12:10

Cleo tak toto na začiatok vyzerá naozaj super Castiel taký nasratý až na Deana vystrelil tak to by som od neho nečakala ale aj tak sa mi to páči
no a to dievča že ich sestra affraid som zvedavá ako to bude dalej.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://sashanovely.blog.cz/
Violet
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach

Počet príspevkov : 295
Nálada : :)
Registration date : 15.02.2008

OdoslaťPredmet: Re: Deliver me   28.12.08 13:26

No fajn. Dalsia poviedka, na ktoru sa budem nedockavo tesit a pri ktorej sa ani nedockam a budem na konci! Uz ma to prestava bavit! 603
Ale nie. Cosi. Je to super a tesim, tesim na pokracko. Paci sa mi a je velmi dobra cheers 704 Hmm, na uvodnu cast az priliz dobra-tu nebude nieco v poriadku Wink
Návrat hore Goto down
Ettie
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 1500
Nálada : falling out of a perfect dream coming out of the blue..
Registration date : 13.01.2008

OdoslaťPredmet: Re: Deliver me   28.12.08 13:43

tooooooooooooo sa mi paci Very Happy nemozem dockat pokračka!!! pls rychlo rychlo
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://modrestuhy.blog.cz/
cleo
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Deliver me   28.12.08 16:35

Som hrozne rada že sa Vám to páči...už to nosím v hlave dosť dlho a konečne sa mi to podarilo hodiť na "papier" Wink Ďakujem baby Pokračko sa budem snažiť čo najskôr napísať Wink
Návrat hore Goto down
lentilka
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 2175
Registration date : 15.04.2008

OdoslaťPredmet: Re: Deliver me   28.12.08 17:36

cleo waw super začiatok ako Dean rozmlátil izbu a tá hádka s Castielom a oni majú sestru, už sa nemôžem dočkať pokračovania úžasné
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 2698
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

OdoslaťPredmet: Re: Deliver me   29.12.08 13:46

Ďalšia dobrá vecička na čítanie. Cleo ten nápad so sestrou sa mi páči. lol! lol! . Please rýchle pokračko.
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Deliver me   05.01.09 6:30

Časť druhá

Dean sa otočí na Sama a urobí na neho grimasu.
„Dean, videl si sa niekedy jesť?“ opýta sa ho Sam so smiechom. Castiel sa snaží kašľom zamaskovať smiech. Dean sa zahľadí na dievča a chvíľu ju pozoruje.
„Určite nevyzerám ako škrečok keď jem, Sam“
„Horšie, Dean“
„Sam, vybehni hore či tam náhodou niekto nie je“ preruší ich Castiel. Sam prikývne a ide hore po schodoch.
Kým sa dievča napcháva Dean si obzerá kuchyňu a oči mu zastavia na Castielovi. Viditeľne znervóznie.
„Ja...Castiel ja ďakujem ti“ vysúka zo seba. Castiel sa otočí a usmeje sa. Príde k Deanovi a položí mu ruku na postrelenú ruku. Dean chce automaticky skríknuť od bolesti ale uvedomí si, že ho to nebolí. Odmotá si Samovu košeľu a vidí že rana je preč. Prekvapene pozrie na Castiela. Ten len nadvihne obočie a slabo sa usmeje.
„Ďakujem“ povie znova Dean.
„Nemáš za čo“
„Nie, ja ďakujem za to, že si ma vytiahol s pekla. Aj keď neviem prečo a ...“
„Tiež ďakujem, Dean“ povie potichu a pozrie Deanovi prenikavo do očí.
Domom sa ozve hlasné zazvonenie. Dievča prevráti oči a ide k dverám. Sam zbehne po schodoch, pozrie na Castiela a pokrúti hlavou.
„Nikto“
Všetci traja sa vyberú k dverám.
Dievča otvorí dvere a tam stojí malé dievčatko s krabicou v ruke. Dean sa prudko nadýchne.
„Lilith“ zašepká.
„Ahoj, kúpiš koláčiky? Čokoládove?“ opýta sa milo dievčatko.
„Jasné, počkaj chvíľku skočím si pre peniaze“
„Och, vlastne môžem isť na záchod? Prosím?“ dievčatko sa nevinne zatvári.
„Iste, hore po schodoch druhé dvere“
„Nie, nie, nie! Castiel musíme niečo.... Castiel?!!!!“ Dean a Sam sa obzerajú okolo seba ale Castiel je preč.
Znovu sa ozve zvonček. Malé dievčatko sa zatvári sklamane a vybehne hore. V dverách stojí Castiel. Pozerá na dievča a vyzerá, že nevie čo ma povedať.
„Ahoj“ povie mu dievča a spýtavo na neho pozerá.
Castiel stále nič nehovorí.
„Ach, tá malá je tvoja?“
Castiel sa zatvári znechutene.
„Nie, ja...ja volám sa Castiel a som...“ chce dokončiť ale po schodoch zbieha malé dievčatko.
Na Castiela ani nepozrie.
„Tri doláre“ položí krabicu s koláčmi na stolík pri dverách a natiahne ruku.
Dievča jej vloží peniaze do ruky a usmeje sa na ňu. Dievčatko sa kŕčovito usmeje a odchádza. Pozrie na Castiela a oči jej zblednú. Castiel uhne pohľadom. Stojí v dverách a pozerá sa za odchádzajúcou démonkou. Potom sa pomalý otočí a kľudným hlasom prehovorí.
„Ako sa voláš?“
„Sam“
„Sam?“ opýta sa Castiel prekvapene.
„Samantha, ale nikto ma tak nevolá. Prečo?“
„Aha, no ešte sa uvidíme, Sam“ povie Castiel rýchlo, otočí sa a rýchlym krokom odchádza.
Dievča za ním prekvapené pozerá.
„Divné“ pokrčí plecami a zavrie dvere.
Vojde späť do kuchyne a začne po sebe upratovať tu spúšť čo narobila pri jedení. Dean so Samom stoja stále pri dverách a pozerajú na seba. Vedľa nich sa objaví udychčaný Castiel.
„To bolo tesné“ povie Dean ticho. Castiel prikývne.
„Prečo ju chce zabiť?“
„Dean, keby ju Lilith chcela zabiť už je mŕtva..“
„Povedal si, že ju chce mŕtvu!“
„Áno, ale to čo sme práve videli to vyvrátilo“
„Nerozumiem tomu“
Sam prejde okolo nich a vybehne hore po schodoch. Dean vojde do kuchyne a prezerá si fotky na chladničke. Nikoho s tých ľudí nepoznal. Fotky zo základnej a strednej školy a na niekoľkých sú tie iste tváre.
„Takže nežila ako my,“ pomyslí si Dean. „Keby aj bola naša sestra aspoň mala normálny život. Žiadny démoni....“
„Och“ zvolal Sam a pozeral na schody.
Dean sa tam pozrie tiež a jeho teória o tom, že mala normálny život bez démonov sa vyparila.
Sam schádzala dole v čiernych nohaviciach, čiernej mikine s kapúcou a do vačku si zastrkovala niečo čo sa nápadne podobalo Rubynmu nožu.
„Sam?“ ozve sa z vonku a hneď na to niekto zabúcha na dvere.
„Do riti“ zasyčí a skočí za roh.
„Sam, si doma?“ búcha ďalej.
Dean si spomenie že ich nevidia a nazrie von cez okno. Vonku stojí tučná stará pani.
„Dúfam že to nie je znovu Lilith“
Castiel nazrie von a usmeje sa.
„Nie, tak by sa Lilith nikdy neponížila“
Stará pani nakoniec odíde. Vonku sa pomaly zotmie. Sam odchádza von a chlapci ju nasledujú. Prebehnú po tmavých uliciach a smerujú k starej opustenej budove. Tých sa v tomto meste nachádza veľa.
„Castiel, mali by sme sa vrátiť a ísť tam normálne. Nie takto.“
Castiel prikývne a priloží Deanovi a Samovi prsty na čelá. Ocitnú sa pri Impale. Rýchlo nasadnú.
„Pamätáte si cestu?“
„Áno, choď rovno a doprava“
Prídu na miesto a vystúpia. Vojdu do budovy. Pomaly kráčajú dlhou chodbou a na konci otvoria dvere. Sú tam schody dole. Začujú že dole prebieha boj. Bežia dole a zbadajú Sam ako bojuje s dvomi démonmi. Sam s Deanom sa rozbehnú že jej pomôžu, ale Castiel ich zachytí.
„Počkajte“ povie potichu a pozoruje dievča.
Démon ju chytí pod krk a pritlačí k stene. Sam mu napľuje do tváre. Démon začne kričať a pustí ju. Vtedy ho pichne nožom. Démon začne svetielkovať a spadne mŕtvy na zem. Druhý démon prekvapene pozerá. Potom sa otočí a začne utekať. Sam rýchlo vytiahne nôž z mŕtveho démona a hodí ho do utekajúceho démona. Trafí ho do chrbta a po malej chvíľke aj on padá mŕtvy k zemi.
Sam si zotrie krv ktorá jej steká po čele a zdvihne fľašku zo zeme.
„Svätená voda? Myslel som že ma jedovaté sliny“ zašepká Dean.
Sam vytiahne telefón a vytočí číslo.
„Eric? To som ja. V starej továrni mám dvoch mŕtvych. Nie, žiadny iný. Ok, ja padám.“
Zastrčí si telefón späť do vačku.
„Á áno, som v poriadku“ zabrble smerom k telefónu. Príde k mŕtvemu démonovi a vytiahne mu nôž s chrbta. Utrie z neho krv do košele muža. Postaví sa a pozrie na mŕtvolu.
„Sorry“ zašepká a pomaly odchádza.
Našťastie je už ďaleko aby počula ako sa miestnosťou ozve Deanov žalúdok.
Castiel prevráti oči.
„Čo?“ pokrčí Dean plecami a zatvári sa nevinne.
„Poďme sa najesť a pôjdeme za Sam“ povie Sam a pri vyslovení svojho mena sa čudne zatvári.
„S tým menom to budeme musieť nejak vymyslieť“
„Hej, tiež v tom mám bordel“ prikývne Castiel.
„Poďmeeeeee“ tlačí ich hladný Dean dopredu.

Castiel, Dean a Sam sedia v malom bistre. Okolo natešeného Deana sú tri taniere a poriadne sa napcháva. Castiel na neho pobavene pozerá.
„Neviem, ale nezdá sa mi to a ten nôž...“ povie Sam zamyslene a pozerá von oknom.
„Tief sa mi fo nefdá“ odpovie mu Dean s plnými ústami.
Sam sa na neho otočí a zasmeje sa.
„Aj keď musím uznať že stolovanie mate rovnaké“ smeje sa a pozerá na majonézu na Deanovom nose.
„Haaaa, mal si vtipnú kašu?“
„Pozrite viem že som Vás s tým prekvapil, tiež som bol prekvapený, ale myslím že je to pravda. Prečo by jej matka klamala vášmu otcovi?“
„Vieš aj to s otcom. Naozaj je v nebi? Aj on by chcel zabiť ľudí v meste ako Uriel? Tiež je taký "anjel"?“
„Nie Sam Váš otec nie je taký "anjel". Nie je bojovník. Zatiaľ.“
„Caftiel, budef jefť tu omelefu?“
„Nie“ Castiel posunie tanier Deanovi, ale nespustí oči zo Sama.
„Zatiaľ?“
„Neviem raz ho možno otec povolá do boja. Neviem.“
„Fo?“
Deanovi vypadne vydlička z ruky a rýchlo prehltne.
„Chceš povedať že otec by mohol prísť niekedy na zem? Mohli by sme ho vidieť?“
Castiel prikývne.
„Musel by niekoho posadnúť ako ty? Alebo by mohol...mal by svoje telo?“
„Nie, bol by ako ja, musel by niekoho posadnúť“
„Aha“
„On vie, že sme v poriadku? Vie že ty... vie že si Deana vytiahol s pekla?“ pýta sa Sam dychtivo.
„Áno, vie všetko“
Sam sa pozrie znovu von oknom. Keď sa Castiel nedíva pozrie sa na nebo a usmeje sa.
„Dean, dojedz už a poďme za tým dievčaťom“ povie Castiel netrpezlivo.
„Oooo, tuším sa ti páči, Cas“ zasmeje sa Dean.
„Pako“

Keď o hodinu konečne zazvonia u dverí je už poriadna tma.
„Myslíte že bude ešte hore?“ opýta sa Sam.
Hneď na to sa rozletia dvere. Samantha pozrie na Deana, na Sama a na Castiela. Keď ho zbadá uškrnie sa.
„Zase ty?“ Castiel sa zatvári nevinne.
„Ahoj“ prehovorí Sam.
„Som Sam Winchester a toto je môj brat Dean“ Dievča na neho prekvapene pozrie.
„Winchester?“ vyletí z nej.
„Pane bože“

TBC
Návrat hore Goto down
Ettie
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 1500
Nálada : falling out of a perfect dream coming out of the blue..
Registration date : 13.01.2008

OdoslaťPredmet: Re: Deliver me   05.01.09 11:25

704 704 704 supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer pokračko! 704 704 704
citácia :
Určite nevyzerám ako škrečok keď jem, Sam“
„Horšie, Dean“
oooo ano ano Very Happy
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://modrestuhy.blog.cz/
lentilka
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 2175
Registration date : 15.04.2008

OdoslaťPredmet: Re: Deliver me   05.01.09 15:43

cleo bolo to super tá predstava ich sestry sa mi páči čoraz viac a ešte tá podoba s deanom a samove meno a john by sa mohol vrátiť teším sa na ďalšiu časť čo sa bude diať keď aj ona je lovec a kto je Erik
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Deliver me   05.01.09 16:54

No to je bohovské. I like. lol! lol! lol!
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 2781
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

OdoslaťPredmet: Re: Deliver me   05.01.09 18:18

toto je super Cleo 704 704 ked to dievča sa napcháva ako Dean to sa musel Dean tváriť a že sa volá Sam no ja nemôžem inak vyzerá byť šikovná ako si poradila s tymi démonmi. som zvedavá ako to pôjde dalej.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://sashanovely.blog.cz/
Violet
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach

Počet príspevkov : 295
Nálada : :)
Registration date : 15.02.2008

OdoslaťPredmet: Re: Deliver me   05.01.09 21:03

Bomba! Pecka! Senza! Wow! Waw! Ejha! Íha! Fíha!
Uzasne pokracovanie a je to cim dalej lepsie. Normalne aj nenormalne sa mi to paci
A tie vtipne momenty pri stolovani nemaju chybu
Este chceeem cheers
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Deliver me   20.01.09 17:49

Ja to Like ale vážne, len sa mi jedna vec natom nepáči. ŽE NEVIDÍM ĎALŠIE POKRAČKO . Inač vôbedz nechcem náhliť.
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Deliver me   25.01.09 0:24

ja sa ospravedlňujem ale momentálne mi to nejak nejde.... confused 603 budem sa snažiť nájsť svoju múzu čo najskôr
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Deliver me   04.02.09 21:23

Len dúfam, že ti za ten čas tvoja múza nezomrela. Suspect . A kedy bude pokračovanie????????????? Dúfam, že nezostarnem. 601
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Deliver me   05.09.09 13:54

Časť tretia

„Sam, Sam prebuď sa“ Dean triasol s bratom, ktorý ležal v posteli, v zatuchnutej motelovej izbe a snažil sa ho prebudiť.
„Čo?“ Sam otvoril oči, sadol si a zmätene sa poobzeral okolo seba. Dean si sadol na svoju posteľ a pobavene sa na Sama pozeral.
„Vykrikoval si svoje meno zo spánku. Znova.“
Sam sa pozeral pred seba a nadýchol sa.
„To nebolo moje meno“ povedal a vážne pozrel na brata.
Dean nadvihol obočie a spýtavo pozeral na Sama. Ten mlčal a dal si hlavu do dlani.
„Sam, čo sa deje? Už pár noci, zle spíš. Nechceš mi povedať, čo sa deje? Alebo sa budeme znova hrať na to, že si v poriadku a ja sa nestarám?“
Sam si vzdychol.
„Ok. Už pár noci sa mi sníva, o jednom dievčati, ktoré....“
„Ahaaaa, si nadržaný, mal si skôr povedať tu v meste je jeden podnik, kde....“ prerušil ho Dean.
„...ktoré je naša sestra“ tento krát prerušil Sam Deana. Dosť hlasno.
„WTF??! Máš erotické sny s dievčaťom, ktoré je tvoja sestra? Si divný“
Sam prevrátil oči.
„Nie sú to erotické sny, Dean. Volá sa Sam a je to, príliš živé na obyčajný sen. Bol tam Castiel a ...“
„Sníva sa ti o Castielovi?“ provokoval Dean a nadvihol obočie.
„Chceš to počuť alebo si radšej pustíš porno, Dean?“ zavrčal Sam podráždene.
„Ok, ok pokračuj“ zasmial sa Dean. Miloval, keď sa Sam rozčuľoval.
„Castiel nás za ňou zobral a išla po nej Lilith a dnes to pokračovalo tak, že sme išli za ňou. Zaklopali sme na dvere a keď sme jej povedali naše priezvisko, vedela kto sme. Potom odpadla. Snažil som sa ju prebrať. Asi preto som vykrikoval jej meno zo spánku.“
Sam pozrel na Deana, ktorý sa tváril pobavene.
„Možno to niečo znamená, Dean.“
„Hmmm, máš pravdu“ povedal Dean vážne. „Znamená to, že ti šibe“
Sam vyskočil z postele a išiel do kúpeľne. Nezabudol za sebou poriadne tresknúť dverami. Aj cez zavreté dvere počul, ako sa Dean nahlas rehoce.

Sam sa prebrala a snažila sa dýchať normálne. Už pár dni mala tieto divné sny. „Anjel? Bratia? Démoni?“ pomyslela si a pokrútila hlavou. Vyliezla z postele, zo stola si vzala cigarety a vyšla na balkón. Svetlo zo zapaľovača jej nachvíľu osvietilo tvár. Zbadala svoj odraz v balkónových dverách. Vyzerala unavene. Posledné noci mala tieto divné sny o tých dvoch bratoch. Dnes sa dokonca aj stretli. Znova pokrútila hlavou. V tých snoch, žila sama v nejakom starom dome, matka bola mŕtva a otecko nebol jej otecko. Sadla si na studenú zem a oprela sa o stenu. „Hneď ráno musím zavolať mame.“
Potrebovala vedieť, či je v poriadku. Nie, že by verila snom, ale istota je istota. Alebo cez víkend by mohla ísť za nimi. Už dlho nebola doma. Milovala Los Angeles, ale pár dni doma na čerstvom vzduchu jej urobí dobre. Možno tam prestanú tieto divne sny.
„Sam?“ ozvalo sa z vnútra bytu.
„Tu som“ zakričala svojmu priateľovi. Posledný krát si potiahla z cigarety, zahasila špak a vstala. Pozrela sa na more a usmiala sa. Pár dni doma jej naozaj urobí dobre. Vošla dnu, ľahla si späť do postele a pritúlila sa k Jackovi.

O dva dni neskôr

Dean a Sam boli na ceste do malého mestečka. Skoro celú cestu boli ticho. Dean si nemohol pomôcť a celé dva dni si zo Sama robil srandu. Ten hneď oľutoval, že Deanovi niečo povedal. Ticho prerušil známy hlas.
„Dean, musíme sa porozprávať“
Dean poskočil, ale našťastie bol dobrý šofér a udržal Impalu na ceste.
„Do riti, Castiel chceš ma zabiť?“ zavrčal Dean.
Castiel sa tváril vážne, ako vždy. Dean prevrátil oči.
„Tak čo sa deje tento krát? Alebo chceš vedieť o Samovych snoch o tebe?“
Castielov výraz sa vôbec nezmenil a Dean sa zatváril smutne. Castiel sa nevytočil, tak ľahko, ako Sam. Ten podráždene odfrkol a venoval Deanovi “milujúci“ pohľad.
Dean pozrel do spätného zrkadla priamo do Castielovych oči.
„Čo sa deje, Cas?“
„Lilith prelomila ďalšiu pečať a oslobodila mocného démona. Volá sa Abaddon.“
Dean pozeral pred seba na cestu a Sam na svoje kolena.
„Ide po nás?“ opýtal sa Sam a otočil sa na Castiela. Ten pokrčil plecami.
Dean sa znova pozrel do spätného zrkadla. Castiel sa tváril vážnejšie, ako kedykoľvek predtým. Deanovi prebehol mráz po chrbte.
„Iba som chcel aby ste to vedeli. Musím ísť“ povedal anjel a zmizol.
Po 10 minútach mlčania vošli do mesta.
Dean pozrel na Sama a chcel niečo povedať, ten sa ale pozeral von oknom a nevyzeral, že mal náladu na rozhovor.
„Dean! Zastav! To je to dievča z mojich snov!“ zakričal zrazu Sam.

Samantha vystúpila z auta a usmiala sa na svoju matku, ktorá stála v dverách. Tie sny nakoniec neznamenali nič hrozne. Boli to len divné sny. Vyberala si tašku z kufra, keď počula škrípať brzdy. Pozrela, aký blázon tak šialene brzdí a keď zbadala auto, o ktorom snívala posledných pár dni, srdce sa jej prudko rozbúchalo.

TBC
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Deliver me   05.09.09 14:15

Jaj konečne pokračko. No dala si si záležať.

No bolo to super ako Sam a Sam prežívali ten istý sen a ani jednému z nich to nejako veľa neprinieslo. No a Dean ako si stále robí prču zo Sama.

No cleo bolo to super pokračovanie a pevne dúfam, žena ďalšie pokračko nebude treba čakať 7 mesiacov. Very Happy Very Happy Very Happy

A BTW: neplánuješ napísať pokračko aj na Supernatura.cinemaview.sk časť druhá lebo je to super poviedka. 704 704 704

Každopádne dík za pokračko 704 704 704
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Deliver me   Today at 6:56

Návrat hore Goto down

Deliver me
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction :: Rozpísané poviedky-
Prejdi na: