DomovDomov  FAQFAQ  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Zoznam užívateľovZoznam užívateľov  Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny  StránkaStránka  Prihlásenie  

Share | 

Škola - kantoři a další nepříjemnosti

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
AutorSpráva
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko

Počet príspevkov : 627
Registration date : 01.12.2007

OdoslaťPredmet: Škola - kantoři a další nepříjemnosti   02.10.08 16:21

Tohle téma zakládám díky naší totálně blbý profesorce. Dneska nás nechala poškole aniž by nám vysvětlila za co (nebo spíš jsme nevěděli za co protože na klice byl inkoust a kluci o hodině hučeli). Ještě nám dala písemky a hned chtěla vědět kdo opisuje, když venku zařvalo nějaaký děcko... Když jsme konečně zkončili tak byl ve dneřích náš třídní (učil vedle, ale nenapadá mě jak na to přišel) každopádně jsme to s ním začali řešit, a on řekl, že si s pofkou promluví (chtěla po nás totiž, ať se k ní do kabinetu do deseti minut dostaví ti co jsou zodpovědní za její dnšní přivítání). Neříkám, že její reakce nebyla oprávněná, ale určitě byla přehnaná. A to ani nemluvim o tom co je to za "profesorku" nejlepší jsou její hodiny, kdy něco řekne a když se jí zeptám, jestli to náhodou není jinak, tak mám ssamozřejmě pravdu. Líbilo se mi když jsem za ní šla s testem a otázkou kde mám chybu a její reakce byla: "To máš dobře... Ale vlastně ne, já jsem to tak udělala nejdřív taky, ale je to špatně," kdž jsem se pak zeptala co teda mám špatně odpověděla "nevím, musím se zeptat, ale je to určitě špatně." A to šlo jen o obyčejný rozbor vět. Ale jedna věc se mi na ní líbí - ty bláboly co říká. Věty typu "Najdete to v každé učebnici, v té vaší to není." nebo "Je to neméně důležité, než to první nejdůležitější" jsou u ní na dením pořádku. Možná vám to nepřijde nijak hrozný, ale když se to skombinuje s jejím nevkusem a hlavně faktem, že kalhoty nosí pod a trička nad svoji pneumatikou, tak má člověk skvělej důvod nenávidět češtinu víc než třeba tělocvik
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://night-angel.ic.cz/
SkreechTina
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 2962
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

OdoslaťPredmet: Re: Škola - kantoři a další nepříjemnosti   02.10.08 19:54

Shocked No vidno, že niektorí ľudia nevedia čo skôr so sebou.
Ja som mala takú kraksňu angličtinárku. Neviem na základe akého diplomu ju zobrali a vyhodili miesto toho človeka, čo v Amerike prednášal na škole, ale akože táto ženská vraj až 3 ROKY pracovala v anglickom kníhkupectve za pokladňou, kde sa naučila perfektne anglicky (akože čooo...no WOW... Rolling Eyes ) Takže samozrejme som sa dostala s touto Kefou na nože, lebo som ju odmietala uznať, a to som nebola jediná, čo hovorili spolužiaci, že po anglicky nevie, leda tak čítať detské knížky na dobrú noc v prime. Keď bol maturitný, vyhlasovala, že prepadnem na celej čiare, jej jediné známky, ktoré mi dávala, boli samozrejme 4, akože nikto "nevidel" tú nenávisť medzi nami a všetci sa tvárili, že však nič sa nedeje. (kvôli nej som mala do..ané prihlášky na vysoké, ale akože nevadí Evil or Very Mad však?)
Tak som cez otca zohnala 2 perfektných a pekných doučovateľov z angliny a výsledky? Z písomnej som bola 5 v poradí s jednotkou....Jej reakcia?
"Vidíš, ako dobre som ťa to naučila?"
Samozrejme ústna bola, že bola doslova vytešená, že ma môže potopiť, ale zástupkyňa ju musela doslova brzdiť a tak mi s veľkým sebazaprením dala 3. Že chceli na ňu doučovatelia podať skoro trestné oznámenie, ani nemusím hovoriť Suspect Jednoducho píííííp jak sa patrí. Viete čo sa stalo po mature? Vykopli ju, ale povedali, že vraj sama odišla. Z posledných šepkačiek som sa dozvedela, že ju riaditeľka zotrela pod čiernu zem a potom ju poslala kade-ľahšie.

Niektorí ľudia naozaj milujú svoju prácu. Hlavne, že vždy hovorila:
"To aj malý priman vie a vy to vôbec neovládate!" (učila len prvákov na strednej, na viac ju nepustili a potom učila len nás. Už sa ani nečudujem, že iné ang. skupiny na nás ukazovali s prstom a úškrnom na tvári Sad )
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
bookika
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 1748
Registration date : 05.12.2007

OdoslaťPredmet: Re: Škola - kantoři a další nepříjemnosti   02.10.08 20:49

tak mna v skole najviac stve prave nasa pani riaditelka a pan zastupca.... Suspect na konic minuleho roka nam zobrali nasho oblubeneho triedneho, lebo sa sepka ze ho obvonili za nas nevydareny vylet. a pridelili nam novu profku ktora je ale uplne od veci a tie jej triednicke hodiny trikrat do tyzdna sa nedaju vydrzat. asi si chce dokazat ze na nas ma, lebo ze vraj my sme najhosia trieda na skole a ziadny iny ucitel nas nechcel Razz Razz ale je to porste brzda a to ma urcite max.30 roov
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://www.youtube.com/chicazd
CrazyD
Žltočočko
Žltočočko

Počet príspevkov : 995
Nálada : Konecne mam DVD-cko..:D:D:D
Registration date : 19.04.2008

OdoslaťPredmet: Re: Škola - kantoři a další nepříjemnosti   03.10.08 18:03

no aakoze co tu citam tak nasi profaci su asi o nicom....no na telesnej mame profku...ktora kazdeho buzeruje...a je trapna...ale co s nou...moja triedna profesorka je alkoholicka..takze obcas je sranda, ked si troska viacej vypije...heh...raz sme pisali pisomku z nosky a ona bola opita...ale dost...a skoro tam spadla na nos...ele to tu asi nepatri...a v poslednom case som si vsimla, ze ked sa pyta ci nema niekto referat tak pozera na mna a moju kamosku..(lebo mame ten alternativny) a sme ziesani(je s nami aj A-cka...
Návrat hore Goto down
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko

OdoslaťPredmet: Re: Škola - kantoři a další nepříjemnosti   04.10.08 12:09

Bookika: Našeho ředitele taky nikdo nemůže vystát v ptek na prlamentu si někdo stěžoval, že skoro žádný okno nejde otevřít a že je pak ve třídě smrad a on na to, že to teda opraví, ale že to určitě není jenom tím, ale i naší osobní hygienou, a že bysme se měli seznámit "s takovýma těma kuličkama" (slovo antiperspirant mu asi nic neříká) a furt nám něco zakazuje a ruší, při posledním zvonění zakázal i vodu, takže z toho nakonec nic není... Sad
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin

Počet príspevkov : 7626
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

OdoslaťPredmet: Re: Škola - kantoři a další nepříjemnosti   04.10.08 14:05

Môže sa tu nadávať aj na šéfov? Bo mňa dnes ta moja zasa raz vytočila...do všetkého sa montuje aj keď nevie, o čo ide a potom zo mňa robí debila..ach jo.. Rolling Eyes Suspect
My máme na škole profáka, ktorý je na prednáškach totálne super, sranduje a tak, no na skúškach je totálny son of the bitch, ktorý ti nedá dýchať....takže nikdy neverte "peknej" tváričke.... Evil or Very Mad
Ako sa tu baíte o triednych, tak ja som mala vždy šťastie na super, na základke, aj na strednej...nemôžem na nich povedať krivé slovo a triedna navyše na stužkovej dancovala na bare...iná sranda.. Laughing

''Life is too short to wear boring clothes.'' - Cushnie et Ochs
EAT THE RUDE
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://sarinka.tumblr.com/
bookika
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Škola - kantoři a další nepříjemnosti   04.10.08 14:13

sarinka:tvoja triedna vazne tancovala na bare? affraid chcela by som sa dozit aby to urobila nasa
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 4325
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

OdoslaťPredmet: Re: Škola - kantoři a další nepříjemnosti   04.10.08 15:21

Tak to kdyby naše třídní tancovala na baru, tak by to asi nebylo nic pšknýho, je jí cca okolo 65 let!!! Ikdyž je pravda, že je šíleně vitální a má úchvatnou postavu, ale stejně bych to nechtěla zažít.

Mě včera naštvala jedna bitch, co máme na ekonomiku!!! Měli sme mít udělanou nějakou otázku, jenže jak sem tam 14 dní nebyla, tak sem o otom neměla ani ponětí, ale ona mě vyvolala, tak sem řekla, že jí nemam. Dala mi pětku a za nějakejch deset minut mě na to samý vyvolala znova a dala mi další....
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://www.anwiel.blog.cz
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin

OdoslaťPredmet: Re: Škola - kantoři a další nepříjemnosti   04.10.08 15:26

Tak 65-ročná triedna na bare.... lol! však by ju seklo v krížoch... Laughing ja na to snáď nadosmrti nezabudnem...lol, ale ona s nami vždy rada pila, takže aj na stužkovej neodolala..
Anwiel, ježiš, to čo to máš na tej škole za ježibaby, že dve päťky za sebou a povedala si jej, že si bola chorá?

EAT THE RUDE
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Škola - kantoři a další nepříjemnosti   04.10.08 15:32

Jasně, že sem jí to řekla, ale to jí nezajímá. Její nejoblíbenější věta "to je ale přece váš problém!" Já nevim, proč musej bejt zrovna tyhle ženský na naší škole a proč zrovna na předměty z kterejch budu maturovat!!!!
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin

OdoslaťPredmet: Re: Škola - kantoři a další nepříjemnosti   04.10.08 15:47

Mrcha jedna, čo by mala byť zhovievavejšia, tak je ešte takáto bitch hrozná....oni si myslia, že vieš, ste štvrtáci, tak na vás budú drsní... Evil or Very Mad

EAT THE RUDE
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Škola - kantoři a další nepříjemnosti   04.10.08 15:50

a co je nejvíc nespravedliví je to, že u nás na škole se vyskytla žloutenka a onemacněla jedna z těch nejlepších profesorek, kterou sem kdy poznala!!! Normálně já sem byla tak naštvaná, když sem se to dozvěděla!!!! Proč se tohle nestane nějaký tý bitch, který by to každej přál.... confused confused
Návrat hore Goto down
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko

OdoslaťPredmet: Re: Škola - kantoři a další nepříjemnosti   04.10.08 17:10

Anwiel: ty obvykle přestanou všechno, i kdyby v celým městě umírali lidi na mor, tyhle baby ani nezakašlou.

Naše češtinářka nám taky udělala jednou podobnou sviňárnu - my máme sloh a mluvnici v jednom sešitě, sloh jsme měli v pátek a mluvnici ve čtvrtek, na sloh jsme dostali úkol, ale ona ve čtvrtek přišla a zjistila, že má sebou věci na sloh tak jsme měli sloh, na konci hodiny chtěla ty úkoly od kluků co podle ní zlobili a pak ještě od někoho jinýho - samozřejmě ode mě, nikdo z nás se s úkolama nikdy nedělá předem, takže jsme dostali pětky jenom za to, že si donesla špatný materiály. Vůbec ji nezajímalo, že ten den jsme měli mluvnici Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
bookika
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Škola - kantoři a další nepříjemnosti   04.10.08 17:42

night angel: tak to je ozaj krava Suspect ja by som jej uz nieco povedala. zo, ze ona neovlada rozvrh je jej vec Suspect
Návrat hore Goto down
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko

OdoslaťPredmet: Re: Škola - kantoři a další nepříjemnosti   04.10.08 20:10

My jsme se snažili nějak jí vysvětlit, že je mluvnice, ale ona nás ignorovala s tím, že jí je to jedno. Ale klidně se vsadím, že jí to dělalo dobře. Myslím, že každý by poznal, že se navzájem nenávidíme. Asi se k ní naše pověst dostala ještě dřív, než nás začala učit a teď je na nás hnusná - na jiný třídy taková není. Teď jak jsme podle ní něco udělali, chtěla aby za ní přišli, ti co za to můžou, tak tam třídní poslal holky a vůbec jim neřekla co jsme udělali jenom "Jestli za mnou přijdou ti, co za to můžou, nebudu to dál řešit, jestli ne, tak je moje věc jestli se o tom zmíním při obědě" - bylo to od ní hnusný a my nejsme žádní udavači, takže se nic nedělo (prdel bude za pár let při maturitě), na druhou stranu ale nikoho řeči u oběda nijak neznepokojili - jak často slýcháváme od třídního, jsme časté téma jejich rozhovorů Very Happy
Návrat hore Goto down
bookika
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Škola - kantoři a další nepříjemnosti   04.10.08 20:23

my tiez nemame prave najlepsiu povest medzi ucitelmi napriek tomu ze mame pravidelne najlepsi prospech aj dochadzku Suspect triedny nam stale hovoril ze sa na nas ucitelia stazuju za to ze napr. sa im nezdravime a podobne veci. ale prvak predsa nemoze tusit kto kazdy na skole je profak Suspect a tento rok sme na dejepis dostali profku kt. nas nenabvidi asi najvica na skole, teda nie cely kolktiv, iba par jednotlivcov ktory ju ˇvytacaliˇ . a ked prisla na prvu hodinu jej slocva boli cituejm:

"ked som sa dozvedela ze idem ucit do 2.SA, pomyslela som si, ze najvacsia radost je skodoradost". touto vetou ona zacala hodinu :affraid:a kedze ja zboznujem dejepis, skoro som sa tam rozplakala ze na mne bude sediet nejaka profka s ktorou som sa nikdy naozaj nestretla a ze mi urobi na hodinach peklo 603
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 12342
Nálada : k-popovská :D

OdoslaťPredmet: Re: Škola - kantoři a další nepříjemnosti   04.10.08 20:45

no idem sa aj aj vyjadriť, keď už tu je ten topic 603

akože ja si až tak veľmi sťažovať nemôžem, keďže mne škola nikdy nerobila problémy a dokážem zvládnuť aj ťažké prípady z učiteľského zbora. no predsa len máme jednu, ktorú mam najviac v zuboch. kedysi nás učila matiku, ale my sme spísali petíciu, že ju nechceme a tak nám ju vymenili. mne osobne v tom čase nejako extra nevadila a keďže sa mi neotvoril seminár z dejepisu ten rok a moja naj kamoška chce maturovať z matiky, dali sme sa obidve k nej na seminár. no odvtedy to bola hrôza. ten rok s ňou na cvičeniach z matiky bol hrozný... to bolo tuším jediný krát, kedy som fakt nenávidela matematiku. no to nie je to najlepšie, ono nám ju totiž opäť dali späť ten rok aj na klasickú matiku. ja to nechápem, my sme ju vyhnali a oni nám ju po 2 rokoch vrátia? no a viete si predstaviť ako nás preto ma asi rada, že? no proste viem, že vedľajšej triede raz nadiktovala z čoho idú písať a prišla za ňou jedna baba, že oni to učivo vôbec nebrali a ona jej povedala, že je v učebnici a keď jej tá baba povedala, že hej, ale na tri strany a že tomu vôbec nerozumejú a vôbec to nepočítali, jej pani profesorka odvetila, že ju to nezaujíma. a to jej to povedala fakt taká inteligentná baba, nie nejaký debil. mi ich bolo vtedy dosť ľúto...

ja som s našou triednou spokojná, aj keď viem, že veľa ľudí ju nemá v našej triede rado, lebo je veľmi mäkká a proste si z nej robia srandu a tak, no a to ma strašne vytáča ale tak ja mám fakt skôr problém so spolužiakmi, než s učiteľmi...
Návrat hore Goto down
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko

OdoslaťPredmet: Re: Škola - kantoři a další nepříjemnosti   04.10.08 21:17

Taky jsme si jednnou stěžovali... V primě jsme měli skvělou němčinářku, ale od sekundy jsme měli jinou. Za dva roky nás nenaučila vůbec nic, tak jsme se rozhodli to změnit. Kámoška šla za ředitelem s tím, že nás nic nenaučí, on říkal, že si s ní promluví, a že jestli se to nezlepší, že si máme přijít znovu. Profka to pochopila tak, že máme málo testů a dala nám jeden, kterej jsme dělali už dvakrát, takže známky byli ok. Kámoška za ředitelem chodila ta dlouho, než jsme si vydupali naši starou profku. Jenže jsme ji měli jeden rok, pak ředitel otevřel detašované prcoviště o obec vedle a naši milovanou nemčiářku tam přeložil jako třídní. Naštěstí k nám ta druhá už ani nepáchla (i na jazykáči, kde jsme měli mít 2h ji a 2h naši se domluvili, že se měnit nebudem - asi se bála, že by se proti ní spiklo i béčko)
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Škola - kantoři a další nepříjemnosti   07.10.08 21:35

Tento vtip vystihuje jedného takého "obľúbeného učiteľa" Razz

Jeden student si chcel v univerzitnej jedalni sadnut na volne miesto
vedla profesora,ale ten mu na to odvrkol: "Labut nemoze byt priatelom svine"

"No dobre, tak ja teda odletim" odpovedal student.

Profesora odpoved urazila natolko, ze sa rozhodol studenta potopit na
skuske a tak mu dal najtazsie otazky. Avsak student na kazdu jednu
otazku v teste odpovedal vyborne, a tak profesor, s tuzbou studenta
potopit, mu polozil poslednu rozhodujucu otazku: "Ides po ceste a
najdes dve vrecia, jedno plne zlata, v druhom rozum. Ktore si
vyberies?" "Vrece so zlatom predsa", odpovie zacudovane student.

"Ha, no ja by som bral druhe vrece", potesene reaguje profesor. "No
vidite pan profesor, kazdy si vyberie to, co mu chyba" chytro odpovie
student. Profesor od zurivosti schyti studentov test a vpise: "debil".

Student bez toho, aby sa pozrel do testu co mu tam profesor napisal sa
podakuje a odide. O chvilu sa vsak vrati s testom v ruke a hovori
profesorovi:

"Nehnevajte sa pan profesor, podpisali ste sa mi, ale znamku ste mi
nenapisali."

šikovný ten študent Razz
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

OdoslaťPredmet: ................   07.10.08 22:11

Tak toto nemá chybu
Návrat hore Goto down
bookika
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Škola - kantoři a další nepříjemnosti   08.10.08 8:07

tak tooto je najlepsi skolsky vtip aky som kedy pocula kde si ho zohnala?
Návrat hore Goto down
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko

OdoslaťPredmet: Re: Škola - kantoři a další nepříjemnosti   08.10.08 13:32

loool to je krásný!!! Kdes to sebrala? king
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Škola - kantoři a další nepříjemnosti   08.10.08 21:02

Páni, tak tohle mě pobavilo!!!! Kdyby to tak šlo využít i v normálnim školnim dni!
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Škola - kantoři a další nepříjemnosti   03.01.09 23:43

Našla som ešte pár dobrých vtipov:

3 najväčšie lži študenta:
1- Od zajtra nepijem!
2- Od zajtra sa poctivo učím.
3- Presne to som chcel/a povedať (na skúške)

Študent príde na skúšku, potiahne lístok s otázkou, prečíta, nahodí zhrozený výraz a pýta sa:
- Pán profesor, môžem si vytiahnuť inú otázku?
- No tak dobre.
- profesor mal očividne dobrú náladu.
Ale toto sa opakovalo niekoľkokrát, až nakoniec profesora prešla trpezlivosť a hovorí:
- Dajte index! - a zapísal mu za tri.
Keď študent celý šťastný odišiel, asistent sa pýta:
- Prečo ste mu to dali? Veď nič nevedel.
- Niečo vedieť musel, keď tak usilovne hľadal!

Dekan sa pýta študenta:
- Pán študent, prečo ste si vybrali štúdium práve na našej škole?
Študent mu odpovedá:
- Ale oci, prestaň s tými blbými otázkami.
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Škola - kantoři a další nepříjemnosti   Today at 1:06

Návrat hore Goto down

Škola - kantoři a další nepříjemnosti
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic :: Spovednica-
Prejdi na: