DomovDomov  FAQFAQ  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Zoznam užívateľovZoznam užívateľov  Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny  StránkaStránka  Prihlásenie  

Share | 

Ako bolo na počiatku...

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorSpráva
Ettie
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 1500
Nálada : falling out of a perfect dream coming out of the blue..
Registration date : 13.01.2008

OdoslaťPredmet: Re: Ako bolo na počiatku...   03.02.09 19:47

ďakujem za krasne komenty... Smile dávam sem dalsie pokracko Very Happy mno...nic lepsie ma nenapadlo Very Happy O:)

PART13

"Sammy, Sammy, Sammy..." ozývalo sa z vonku.
Winchester sa otočil k druhému lovcovi"Lilly..."
Prikývol.
"Hodím s ňou reč!"šiel ku dverám
"Sam!"postavil sa pred neho"Už to viac nie je..."
Smutne sa pousmial "Chcem len aby ma dostala za Deanom..."
Bobby neiste prikývol.

"Nadčím premýšľaš?!?" prerušila Ashley ticho a pokrčila si nohy. Oprela si hlavu o kolená.
"Nie, že by mi s tebou nebolo dobre, ale rád by som sa odtiaľ dostal."
"Hej, to si vravel aj pred hodinou, aj pred dvoma, a počkaj myslím, že aj pred..."
"Ak máš nejaký nápad tak sem s ním."
Pokrútila hlavou.
"Tak vidíš..."
"Fidím..."
"A čo vidíš?" usmial sa
"Nieč nevidím..."
"No vidíš..."zamyslel sa" Ash, za ako dlho sa dostaneme, tam k tej chatrci vasej?"
"K tej s pošahaným d..."

Obaja dopadli na zem.
"Aké slovo si to vyslovila?
"Nevyslovila!"
Pomohol jej vstať"No myslela si na neho! Nevadí, len už nemysli nijak prosím ťa ." otvoril dvere do chatky.

Mladší Winchester došiel ku dverám. Lilly/Lillith stále pod schodami vonku a usmievala sa.
"Pošĺi ma za Deanom!"
"Prapáč Sammy,ale s tebou mám iné plány."
"Prosím!"
"Tak ty prosíš?!?" usmiala sa"Keby to bol Dean, povedala by som na kolená,no..."
"Lilly!"
"Nie chlapče, tá je dávno preč. Takže žiadne somariny..Inak to telo sa mi páči, dobre som si vybrala a ty tiež Sammy." rukou si prešla po bruchu"Ozaj Sammy, páčili sa ti sny?"
Nechápavo po nej hodil pohľadom.
"No nerob sa hlúpym, ja viem, že tebe to páli oveľa lepšie ako nám tu všetkým dokopy..."
"To bude asi preto, že máš v blízkosti len idiotov."
Úsmev z tváre jej zmyzol.
"Pošli ma za bratom!"
"Ľutujem..."pokrútila hlavou
"Tak choď do pekla!"namieril na ňu kolt.
"Ooo, tam som už bola, ale samej sa mi tam nepáčilo, no keď pôjdeš so mnou.."
"Zabudni!"chystal sa zmáčknuť spúšť
"..tak s nami...snáď nezabiješ ešte svojho potomka..."

"Sem sa dostať nemôže nič..."
"Si si istý?Bobbyho dom..."
"...vidíš tie obrazce?"ukázal ku oknu a dverám.
"A?"
"Len tak hociaky...sa sem nedostane..."
"Mh,"
"Máš námietky?"posadil sa a oprel sa o stenu.
"Mame tie znaky nepomohli."
"Zabilo ju to tu?!?"opýtal sa prekvapene a vstal.
Neiste prikývla.
Z vonku bolo počuť psy.
"Ona spravila dohodu?!?"

Obaja sa ocitli v dome, scéna bola podobná, ako v Bobbyho dome, ozýval sa detský krik a mlátenie hlava nehlava.
"Prepáč..."
Dean ju chytil za plece.
"Oni boli posadnutí, objavila sa tu Lillth.... Ponúkla mamke dohodu, všetko zastaví, dá jej 15 rokov života."
"Len tak..."
Pokrútila hlavou"Nebolo to len tak.."

Prešlo niekoľko rokov, Dean i Ashley boli blízko chaty. Opodiaľ utekali dnu 2 ženy, dvere za sebou zavreli a zabarikadovali. Ozývalo sa zlovestné vrčanie.
Tentoraz sa už ocitli už dnu, krv bola všade. Telá oboch žien boli na nespoznanie.
Otočil sa na Ashley"Čo ty máš s dohodou?"
"Nič...Len som bola v nesprávnu dobu na nesprávnom mieste..."povedala zlomene"Aspoň som si to myslela. Kým som..."

Čiernovlasé dievča stálo pred Macom, niečo kecali a všetko spečatili bozkom.
"Mac..."poznamenal Dean zhnusene"On ťa vrátil..."
Pokrútila hlavou"Lillth"
"Tá suka to mala všetko naplánované!"

Opäť sa boli v chatrči, pravdepodobne už v súčastnosti.
"Prepáč. nevedela som to dostať z hlavy.."
"Veď sa nič..nestalo.."poznamenal opatrne"Mrzí ma to."
"Dean, prestaň."
Povzdychol si"Mali by sme si zdriemnuť, kto vie ako dlho tu ešte zostaneme trčať."sadol si a oprel hlavu o stenu
"Tu?!"striasla ju zima
Prikývol"Skús si pospať." zatvoril oči
"Ty zaspíš všade?" sadla si na druhú stranu a sledovala ho
"I keby sa tu vraždilo."pootvoril oči"A pokiaľ ti bude zima, ja ťa neuhriznem, môžeš prísť bližšie..."
V diaľke sa ozval hrom. Z rohu bolo počuť zastonanie.
Lovec sa usmial"Vari sa búrky nebojíš?!?"
"Veľmi smiešne Dean!"
Ozvala sa ďalšia silná rana. Ashley bola rýchlosťou blesku pri Deanovi. Sadla si od neho asi na meter aj pol a schúlila sa do kĺbka. Starší Wincester ju chytil za plece.

"Zopakuj to!" Sam nespúšťal z démonky oči
"Myslíš si, že mne bolo problém dostať sa ti do snov?!?" to mne hrdo zdoraznila"A nebud v takom šoku."
"Ty mrcha!"
"Váž si slová Sammy, to malé to počuje...čo mi pripomína. Máš šťastie, že mám pre teba takú slabosť. Dám ti na výber, ty, ja a naše dieťa a celý svet, alebo to všetko bez teba...vieš teraz ťa už nepotrebujem..."
Pokrútil hlavou

TBC

603 mňa fáááááákt nič ine nenapadlo confused Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://modrestuhy.blog.cz/
wiktoriano
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 2781
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

OdoslaťPredmet: Re: Ako bolo na počiatku...   04.02.09 6:36

Ettie ale napadlo ťa toho nahodou dosť affraid to s tou dohodou. a to dieťa affraid som strašne zvedavá ako to bude pokračovať 704 704
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://sashanovely.blog.cz/
lentilka
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 2175
Registration date : 15.04.2008

OdoslaťPredmet: Re: Ako bolo na počiatku...   09.02.09 19:04

Ettie ok už som aj pri tejto poviedke Shocked Shocked to bolo niečo chudák dievča tie jej spomienky na detstvo ako ju mlátil Shocked Shocked Shocked je mi jej hrozne ľúto a to s tým trinástimi duchmi no ja mám ten film hrozne rada si ma potešila že si to tam dala a už sa teším na šakala som zvedavá aká to bude potvora a či tú pečať vôbec zlomia affraid affraid affraid a to okno otvoril Boby dobre som to pochopila Shocked Shocked Shocked ten nápad s tým paralelným domom kde sa im objavuje minulosť je super sa mi to hrozne páči a Mac sa zahadzuje s Lilith nejak k nej má blízko a Samova snaha sa k Deanovi dostať a ten záver bol vinikajúci ona je tehotná affraid affraid affraid som zvedavá ako sa Sam rozhodne a čo bude ďalej :applause:a ešte jeden potlesk je to super
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Ettie
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Ako bolo na počiatku...   12.02.09 21:11

PART14

Mladší Winchester vrazil naštvane päsťou do steny.
"Nepošle ťa za Deanom, čo?!?" usmial sa povýšenecky Mac.
Lovec na neho hodil vražedný pohľad, otočil sa na Bobbyho"Čo myslíš má pravdu?"
Pokrčil plecami"Všetko je možné."
"Super, už len to mi chýbalo ku šťastiu."
Bobby sa zapozeral na okno, ťahalo ho to von. Sám nevedel prečo, snažil sa proti tomu bojovať, no nedarilo sa mu. Hlas ktorý ho k sebe volal bol silnejší. Bol to akýsi detský hlások spievajúci nejakú hlúpu pesničku.
Sammy si všimol Bobbyho nezainteresovanosť. "Bobby?!?"
Ten však mlčky prešiel ku dverám.

Ashley sa strhla, Deanom to trhlo tiež pretože od nej sedel len niekoľko cenťakov. Vedel síce zaspať, ale prebudilo by ho aj keby spadlo nejake pierko.
"Si ok?!?"spýtal sa trochu unavene a pobavene.
Búrka už zurila poriadne dlho, za každým silnejším nárazom sa ozvalo zastonanie a mozno len predchvilou sa im podarilo ako tak zaspať.
"Ty to nepočuješ?"
"Okrem tých hromov?"
"Nie hromy."znovu sa schúlila viac do kĺbka.
"Na nič nemysli!" usmial sa a inštinktivne si skontroloval ten malý nôž čo mal. Na boj síce nič moc, ale aspon mali niečo.

"Do kelu Dean, veď ten šalený hlas musíš počuť aj ty!" vzdala to po niekoľkých minútach
"Neviem o čom točíš."
"Nehovor, že nepočuješ ten priondený spev."
"Si hmmmkam..."
"Vážne,dean? A kedy ti stihli spravit nieco s..."
Dal jej prst na ústa. Mala pravdu. Z vonku naozaj prichádzal detský spev každou chvíľkou to bolo bližšie a bližšie.
"To to je..."pošepkala Ash
Lovec jej naznačil aby bola uplne ticho.
Nič sa nedialo, všetko stíchlo, dokonca aj búrka prestala a obaja si nachíľu vydýchli. Teraz by proti Lillith nemali žiadnu nádej.
"Mne sa to nezdá..." postavil sa a prešiel ku dverám. ktoré ako tak držali po kope.
"Prečo?" spýtala sa prekvapene
"Lillith posadla jednu nasu..stara znamu..."
"To dievča chodilo so Samom?"
"Nie tak celkom, ale to je na dlho."
"Myslíš si, že nemáme doť času?" usmiala sa a podoprela hlavu
"Odkial vies o Lilly?"znovu prešiel na miesto a sadol si
"Mac..."
Viac mu netrebalo počuť.
Znovu sa spustil silny vietor,a prehlasoval ho detský spev, neskor to prešlo ku krik, obaja si zabchali uši, keď to všetko doznievalo, bolo počuť len pokojný detský hlások:

" When they come
The world is spinning
When it stops
Its just begging

Sun comes up
We live and we cry
Sun comes down
And then we...all die! "

Obaja na seba pozreli...

TBC

p.s lentilka som rada ze sa paci Smile a vdaka za koment Smile aj vam ostatnym Smile som veľmi rada, že to čítate Smile ĎAkUjEEEm Smile

EDIT: ha! nasla som tu pesnicku co mi cely den v hlave bludi Very Happy ani som nevedela, že bola v kruhu Very Happy no nič, tú pesničku spieva naša bitch of story Smile
ENJOY!
kód:
http://www.youtube.com/watch?v=Xw70E71G8Z8
EDIT2: zacinam sa bat Very Happy fuj Very Happy doors
Návrat hore Goto down
lentilka
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Ako bolo na počiatku...   12.02.09 21:18

Ettie čo sa deje Shocked Shocked Shocked to že ten hlas počujú obaja je dobré alebo nie Shocked Question Shocked Shocked
som zvedavá čo sa u toho vykľuje Shocked a tá pieseň na konci affraid affraid affraid vďaka za pokračovanie bolo super
Návrat hore Goto down
Ettie
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Ako bolo na počiatku...   12.02.09 21:22

lol! jej to bola rychlosť Very Happy dakujem za koment!
Wink to vies pocuju to len tí, co si Lilly/Lillith vyberie Twisted Evil Wink Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Ako bolo na počiatku...   15.02.09 9:58

Wow tak toto teda bolo 704 704 no a tá pesnička asi neznamená nič dobré však Shocked confused
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 2126
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

OdoslaťPredmet: Re: Ako bolo na počiatku...   15.02.09 15:06

OMG!!!!!!!! Shocked Toto je namakané a tá pesnička tak tú žerem Twisted Evil úplne normálne , že zimomriavky som mala pri predstave ako tam sedia v búrke spolu a zrazu počujú takú pieseň proste genialne vymyslené , napísané od ešte genialnejšej spisovatelky si fakt trieda tvoj príbeh je bezchybný a úplne som ním pohltená píšeš presne tak ako to mám rada úž teraz si obhryzujem nechty od nedočkavosti na ďalšiu časť
Návrat hore Goto down
Ettie
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Ako bolo na počiatku...   18.02.09 10:26

PART15
"Hej Bobby!"
Ten ho však ignoroval a šiel otvoriť dvere. Sam s ním stihol vraziť do steny. Lovec stratil vedomie.
"Dean je v poriadku."ozvalo sa za ním.
Otočil sa k anjelovi"prišli ste na niečo?"
"Vieme ako sa s nimi skontaktovať."
"A ako ich odtiaľ dostať?"
"Na tom sa ešte stále pracuje. Bobby sa preberie za pár hodín."
Najmladší lovec neiste prikývol."Takže čo teraz?"

Všetko stíchlo...opäť... Dean sa snažil maskovať svoju zúrivosť. Prešiel k papierom a začal ich študovať, síce ani poriadne nevidel, ale hladal, nevedel co,ale usilovne hladal. Na plány tu bol vzdy Sammy, ten však bol kto vie kde a ci vobec ostal na zive. pomyslel si.
Ashley konečne zaspala a tak ju nechcel budiť. Len sa potreboval dostať späť... On nebol tým typom ktorý by len tak začal panikáriť, no prednesok sa to asi zmenilo. Bezmocne oprel hlavu o stenu. Po niekoľkých sekundách však všetky jeho starosti ako keby úplne zmizli.
"Pracujeme na tom, aby sme vás dostali von..." ozvalo sa za ním
Neveriacky sa otočil."Cas?!?" zašepkal aby nezobudil Ashley, ta však spala ďalej i po Castielovych slovach.
Čo máme robiť?"
"Donúť to dievča nech si spomenie na toho čo vás včera zradil."
"čo nám to pomôže?!?!
"To už nechaj na Uriela."

Veľký čaarny andel, pripominajúci skor nejakého nepomenuvatelneho tvora sa zaškeril a prešiel ku Macovi. Ešte predtým sa zaškeril na Sama. "Ty pojdes ako dalsi.Nieto, že musíme zstavovať takých tu!"ukázal pred seba"ale ešte aj smilnikov ako si ty. To dieťa zomrie skôr spolu s Lilith a tebou skôr ako sa narodí!!!"
Sam na neho nenávistne pozrel.
"Aké dieťa ozvalo sa zo stoličky?!?"
Castiel prešiel bližšie" Démonkyne..."
"To nie je jeho dieta!!!!" začal zjapať"A nikto im neubíží!"
Sam pozeral na oboch anjelov a Maca, sem tam kontoloval Bobbyho pohľadom.
"Lilith je momentálne s Deanom a ver mi, že dlho už nevydrží!"
"To NIE JE MOŽNÉ!"
"Je! nie len ty si dokázal poslať tých dvoch na prekliate miesto!"
"Opovážte sa dotknúť mojho dieťaťa!" lanom ktorým bol sútaný sa pretrhlo a on vyletel zo stoĺičky. Keď chcel napadnúť Sama pristál na stene. Obaja anjeli k nemu priskočili. Uriel držal svoju ruku tesne nad jeho"Aj ta tvoja sestra sa už smaží v pekle..."

Dean jemne chytil Ashleyno rameno.
Strhla sa."co?!?"
"Skús si spomenôť na Maca..."
"CO?!?PRECO?!?"
"Ash, prosím..."
Ozvala sa rana, dvere sa rozleteli. Dean hľadal niekde vrecúško zo soľou, no uvodomil si, že ostalo na druhej strane. Mal na to myslieť predtým"Do čerta!" zaklial a pozrel na dievča"Mysli na Maca!" a rozbehol sa pre vrecko so soľou. Vydýchol si keď ho konečne držal v ruke a v duchu sa usmial, že Lillith je vážne hlúpa. Ani mu nestačil jeho frajerský usmev zamrznúť, keď ho niečo odhodilo na stenu a škráblo mu to ruku. Pozbieral sa zo zeme Ashley k nemu stačilo dobehnúť bez ujmy na zdravý. Kruh bo spravený rýchlosťou blesku, no nič sa nedialo...opäť...
Ash mu skontrolovala zranenie. Dean sa od nej odtiahol, nebolo to až také vážne. Jej chrbát vyzeral horšie. "Mala si privolať Maca!!!Myslela si ty vôbec na neho?!?" oboril sa na ňu
Prikývla a vyšla von z kruhu.
"Ashley!!!"

"Tak čo?!? Pomôžeš?!? Tam kde ťa mi pošleme je nič oproti tomu, kde by si skončil..."
"Dobre!"DOBRE!"
Z Urielovej ruky vyšlo svetlo.

Lilith, ktorá čakala vonku s ostatnými sa zamračila. Oči sa jej sfarbili do biela a zmizla.

"Ash!Vráť sa do kruhu!" schmatol ju za ruku
"Nemôžem..." podlomili sa jej kolená"Mac zrušil dohodu."
Nechápavo pozrel na dievča.
Z diaľky sa otýval štekot psov.
Usmiala sa"Už je po všetkom!"
"Na to zabudni!Počuješ?!?Predsa len tak kvôli tomu...

...nezomrieš ani..."obzeral sa okolo seba. Už nebol v tej starej chatrci. Niekto ho vytihol na nohy a objal. "Vitaj späť!"
"Sam?!?" pozrel oproti"Castiel?"
Za ním sa ozvalo zakašľanie.
"Uriel..."poznamenal znudene.
"Máš za čo, Winchester!" vyparil sa.
"Kde je Ashley?"
Castiel pokrútil hlavou"Je mi ľúto. Vyžadovalo si to určité...obete..." smutne sa usmial a tiež ich opustil.
Dean vrazil päsťou do steny.
"Ty si s ňou spal?!?"
Otočil sa"To musm s niekym spať aby na nom zalezalo, Sam?!? Dopekla!"

TBC
Návrat hore Goto down
lentilka
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Ako bolo na počiatku...   18.02.09 14:36

Ettie affraid affraid affraid zrušil dohodu chúďatko Ashley Shocked affraid skončila v pekle Evil or Very Mad a uriel Evil or Very Mad Evil or Very Mad aj keď im pomáha tie jeho poznámky ale hlavne že je dean zachránený 702 a tá samova poznámka nakoniec a Deanova reakcie Shocked Very Happy Very Happy bolo to super pokračovanie teším sa na ďalšie
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Ako bolo na počiatku...   18.02.09 15:46

takže Dean je zachranený 704 to som rada aj ked mi je ľúto ashley, som zvedava čo bude teraz 704 704
Návrat hore Goto down
Ettie
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Ako bolo na počiatku...   27.02.09 15:33

Rolling Eyes diky diky za komenty Smile ...už som mala skoro pokračko napisane ale mi to padlo a neuložilo sa to..taže od začiatku zas to písať opäť pribudne pár postáv, niektoré sa i vrátia..a časom sa porieši i Lilith/Lilly
sooooooooooooo...enjoy!

PART16

"Povedal som NIE! Povedali sme ti to už snáď 1000X... Nie,ty počúvaj! Zavri... Predaj to ďalším lovcom a vypadni odtiaľ!Počuješ?!? ... Nie nevezmeš to ty! ...To mňa nezaujíma! Okamžite vypadni! Tess?!?" pozrel na mobil"No do čerta!"
"čo sa robí?" ozval sa Sammy odo dverí.
"Máme prípad?" doplnil ho starší Winchester.
"NEMATE!"
Obaja na seba pobavene pozreli. Takto vytočeného Bobbyho dlho nezažili. Ten prešiel k nejakému zápisníku a niečo hľadal"Veď jaj ju naučím počúvať!"
Samov notebook prijal email.
"Konečne!" potešil sa lovec, dúfajúc, že majú zase prípad.
"Len aby to nebolo niečo iné."usmial sa Dean a stále sledoval Bobbyho, ten hneď začal vyťukávať nejaké telefónne číslo.
"No páni! To by ste mali vidieť! Chicago.. fotky duchov... odosieľateľ hmm, nejaka Teressa Webster???? ale tie fotky sú dobré."
Bobby si otočil notebook k sebe aby lepšie videl."Ja ju zahluším!"
"Kľud Bobby! My to vezmeme!"
"Je to niekoľko hodín, možno i dní cesty." namietal Bobby
"Nám to nevadí!" Sammy zaklapol notebook a vybehol z izby.
Bobby si povzdychol."Môžem vám 100X vravieť nie a vy i tak po svojom!"
Dean sa usmial"Máme ju vyťahať za uši za teba?!"
"Ty sa k nej radši nepribližuj!"
"Rozkaz!" Zobral bratov notebook a nasledoval brata.
"Hej Dean,"
"Hmm?"
"Potom ju vezmite sem so sebou..."
"Oki"

Asi 17-18 ročné dievča stálo pred domom. Bola si istá, že Bobby k nej nikoho neposlal. Prešlo už niekoľko hodín a nik. Včera bolo z toho domu opäť počuť detský plač. Dlho tam už nikto nebýval a i keď susedia vraveli, že ide o bezdomovcov, neverila tomu. Mala na sebe obyčajné rifle, roztahanu mikinu a ruksak, z neho si vybrala baterku a EMmeter. Čo tu bola naposledy nafotila niekoľko desiatok fotiek s duchmi. V tom dome šak bolo počuť len detské hlásky, no vyfotený boli i dospelý. Väčšina vyzerala po nejakom požiari. Pred 50 rokmi tu totiž jeden taký požiar bol.
Vošla teda dnu...

Dean zaparkoval auto neďaleko toho domu. "Ja som vravel, že to zvládneme i skôr!"
Sam sa pousmial"Som rád, že je to ako kedysi."
"No počkaj! Aby to nejaký duchovia vôbec boli." vystúpil z auta.

Nikde sa nič nedialo. Chcela to už vzdať, možno pár metrov pred ňou objavil malý chlapec. EM začal nenormálne vyvádzať. Batoh spolu s EM položila na zem a nasledovala chlapca. Na tele mal popáleniny, doviedol ju do miestnosti. Za sebou začula kroky. Otočila sa a tam stálo asi 15 ľudí. Boli celý zmočený, najprv na ňu len tak pozerali, bolo počuť kvapkanie vody. Zhlboka sa nadýchla a pohla sa smerom k nim. Oni sa však dali na útek, ako keby ich niekto prenasledoval. Postupne všetci až na jedno dievčatko zmizli. Teressa dobehla malú, tá sa len pozerala na prázdne stenu. Za tou stenou boli vidieť desiatky tiel. Malá sa otočila k Tesse a natiahla k nej ruku. Dievčaťom prešla triaška a podlomili sa jej kolená. Zo steny postupne vychdádzali všetci mrtvy a v miestnosti začala prúdom stekať voda.

Obaja lovci prešli polovicu domu a taktiež sa nič nedialo. Našli batoh i meter, ale po dievčaťu ani slychu. Prístroje nepoukazovali na žiadnu aktivitu ducha, ani demona. Prešli do jednej z izieb, a na zemi si všimli vodu, ako keby otlacky, ktoré viedli určitým smerom. Obaja sa rozbehli vyznačeným smerom.
Dobehli do jednej obrovskej miestnosti. Steny boli vlhké, podlahy deto. Neďaleko od nich ležalo telo. Bratia si vymenili pohľad. Dean pribehol k dievčaťu ako prvý. Ešte žila... zatiaľ... Bola celá premočená a skrehnutá.
"To mokré oblečenie by sme jej mali dať asi dolu, nie?!?"
Dean pozrel na mladšieho brata."Bobby nás zabije"
"To nás zabije, keď umrie na podchladenie..." dal si dolu bundu.
Ako jej šli vyzlieť bundu strhla sa. Posadila sa a ukázala pred seba"Oni, oni sú tam...Tie telá..." a opäť bola mimo.

Dievča naložili do auta, pozakrývali dekami, ktoré tam mali a znovu sa vrátili do domu. Stena bola dutá, čo znamenalo, že sa to tam potom pristavilo a niečo za ňou zjavne bolo. Pomocou sekery to porozbíjali a naskytol sa im nie veľmi pekný pohľad. NAchádzalo sa tam kopu kostier pohádzaných na sebe. Vedeli čo treba spraviť... Dean vybral zapaľovač....

Impala sa hnala cestou, autom sa niesla hudba ACDC, Dean si pohmkaval, Sammy si niečo čítal a dievča stále spalo. O pár minút by mali konečne byť u Bobbyho...

TBC
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Ako bolo na počiatku...   27.02.09 23:08

jej pokračko 704 704 ten prípad vyzeral zaujímavo. a to dievča som zvedavá kto to vlastne je
Návrat hore Goto down
lentilka
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Ako bolo na počiatku...   27.02.09 23:20

Ettie to bolo zaujímavé a dosť desivé affraid affraid affraid všetky tie obete Shocked a nová postava super to dievča vyzerá zaujímavo a pozná Bobyho Very Happy Very Happy bolo to super len krátke takže pokračovanie
Návrat hore Goto down
Ettie
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Ako bolo na počiatku...   14.03.09 21:47

povodne som sa cela učiť, no... dako nie a nie sa k tomu donutiť..tak davam aspoň malilinkate pokračko! Very Happy snaď s abude ľúbiť a ešte niekto si to prečíta Smile

PART17

Bobby zišiel zničene do kuchyne, vzal si doi ruky zbraň a začal ju čistiť. Pohol sa smerom ku dverám.
"Hou, Bobby..." Dean si odkusol z toastu"Brzdi!Veď ona za nič..."
"Len tú zbraň idem odložiť na iné miesto, einstain..."
"Čo sa stalo?!?"
"Nič, len neznášam keď nepočúvne čo sa jej povie."
"A kto to vlastne je?"
"Ahm," Bobby od neho odvrátil zrak"Ona...je dcerou jednej..mojej znamej...blízkej znamej...byvalej blizkej znamej..."
Lovec na neho vyvalil oči"Dcera? Tvo.."
"...nie, bola na svete, už keď sme sa spoznali. Jej mama bola tiež lovcom."
"Že mňa to neprekvapuje." zapil toasty kolou a prešiel ku drezu.
"Ani jeden sme nechceli aby v tom vyrastala aj ona a už vôbec nie, aby v tom pokračovala."
"No, chcieť ste mohli."
"Mali sme taku dohodu, ona najde pripad, stiahne sa a počká na príchod lovcov."
"Veď to aj spravila..."
"No jasné Dean. A prečo mala na sebe..." pohol sa k nemu
"Dobre, trochu si ju tí duchovia podali..."
"Sam mi povedal. Snáď z toho vyviazne bez zápalu pľúc"
"Tak veľmi ti na nej záleží?"
"Po smrti mojej ženy a jej matky, som sa nikdy o nikoho tak nebál. A ešte vy dvaja ste sa mi priplietli do cesty..." uškrnul sa.
"Hej,"vyrušil ich hlas mladšieho Winchestra"Mali by sme sa vrátiť do tej chatrče kde ťa zaviedla Ashley."
"Úplne som zabudol na tie prekliate pečate."
Bobby prikývol"Opatrne chlapci..."
Keď bratia vychádzali z kuchyne, zo schodoch schádzal Castiel. "Všimol som si, že máte návštevu...ehm...velmi milú návštevu...len akosi je celá premrznutá a zjavne blúzni..."
Bobby si vymenil s anjelom pohľad a vybehol po schodoch.
"Nemusíte tam chodiť. Šakal je už vypustený...už vtedy bol."
"Zastavili ste ho?"
"Nie, stiahol sa do ústrania. Mimochodom posledných pár dní sa nič nedeje..teda takmer nič."
"Lillithin veľký plán..." poznamenal Sam"Určite niečo chystá."
Castiel prikývol.
"Ako sa má vlastne Lauren?"prerušil chvíľkové ticho Sam
"Učí sa..celkom rychle..."
"Len celkom?"
Povzdychol si"Snáď koniec sveta nebude zajtra..."
Obaja bratia sa usmiali.

Teressa stála pri okne a mumlala si nejaké slová. Bobby najprv pri dverách načúval. Bola zababušená nejakou dekou ktorú v živote vo svojom dome nevidel. "Ako ti je?!?"
Dievča si ho však nevšimalo. Lovec prišiel bližšie a zachytil 3 slová... Kain Nero Judas...
Dotkol sa jej ramena.
"Strýko Bobby?!?" otočila sa objala ho"Prepáč, ja viem, moja vina..."
"O čom si to teraz vravela?!?"
"O vine..."
"Nie...predtým..."
"Nič..." nechápavo na neho pozrela.
Chytil ju za čelo"Celá horíš."
"Už mi aspon nie je zima..." usmiala sa
"Správim ti nejaké bylinky alebo niečo...Ľahni si prosím ťa a nestoj pri tom okne..." vybehol z izby

Bobby prebehol okolo chalanov rovno do knižnice. Vytiahol jednu starú knihu a začal v nej listovať.
"Čo je?!?" spýtal sa sem
"Sam prosím, choď jej odniesť čaj... Je v kuchyni..."
"Čo sa deje?!?"
"Myslím, že ju posadol duch alebo..demon..."
Obaja bratia si vymenili pohľad
"Castiel by to poznal..."
"Odnes jej ten čaj!"
Sam prikývol a opustil ich.
"Z čoho dedukuješ, že je posadnutá. Nedostala by sa sem ak by bola posadnutá. Castiel by povedal, že je tu démon..."
"Nevedela o čom hovorí a spomínala mená..."
"Aké mená zase?!?"
"Kain Nero a Judas..."
"Ahm, to určite bude mať nejaké rozumné vysvetlenie. A okrem toho i tak sme jedného z kniežatstiev pekiel zabili už..."
"Bojím sa, že mrtvým to neostalo..."

To be continued...

Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Ako bolo na počiatku...   15.03.09 18:05

Ettie pekné pokračko 704 hlavne ten začiatok sa mi páčil ako sa rozprávali Bobby s Deanom a ze by bola Teresa posadnutá? som zvedá čo s toho bude
Návrat hore Goto down
lentilka
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Ako bolo na počiatku...   15.03.09 19:05

Ettie bolo skvelé ten záver Shocked Shocked posadnutá a castiel to necítil Shocked a to bobyho
citácia :
"Bojím sa, že mrtvým to neostalo..."
affraid affraid super teším sa čo bude ďalej
Návrat hore Goto down
Ettie
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Ako bolo na počiatku...   15.03.09 19:40

kto povedal, že je posadnutá Twisted Evil Rolling Eyes
diky za komenty Smile som rada ze to citate Smile apson dado Smile bounce
Návrat hore Goto down
Ettie
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Ako bolo na počiatku...   31.03.09 8:38

Enjoy!
PART18

Sam prešiel ku dverám hosťa a zarazene ostal stáť. „Castiel?“
Anjel medzitým sedel pri dievčati a v tom momente ako tam vošiel lovec tak ju prikrýval. “Ona nie je posadnutá, Sam.“
Položil tanierik s pohárom vedľa nej na stolík. “Bobby si myslí...“
„...tie mená som jej pošepkal ja.“
„Dôvod? Prikázal ti to Boh?“
Pokrčil plecami a chytil sa za srdce. „Vám dokáže pomôcť viac ako si myslíte.“ zapozeral sa na ňu.“ Ten vymietací čaj je k zníženiu teploty nepomôže.“
„Castiel, prečo sa tak zaujímaš o obyčajného smrteľníka?!?“
„Nie všetci ľudia sú obyčajní, Sammy.“
Zháčil sa pri vyslovení jeho mena.
„Viem, tak ťa smie volať len tvoj brat.“ povedal vážne
„Uriel vtedy...to dieťa...“
„Je to ďalšia pečať.“ Ukázal mu aby vyšli von z izby“Je to jedna z posledných pečatí.“
„A koľko ich ešte ostáva?“
„Nie veľa, ale robíme čo sa dá.“
Prikývol“Čo máme robiť my?“
„To čo vždy. Loviť a zachraňovať.“
„Veď sa nič nedeje....“
„..zatiaľ...“smutne sa usmial.„Lillith čaká na vhodnú chvíľu.“
„Že mňa to neprekvapuje. To jej dieťa...“ sklopil zrak“ je to moje dieťa?“
„Všetko tomu nasvedčuje...“
„Super, využila Lilly a ešte k tomu bonus mna zneužila v sne!“
Anjel sa usmial“Mal si odolať.“
„Ano, ozval sa pravý.“
Zvážnel“Je zopár spôsobov ako to zastaviť...“povedal tajomne
„Napríklad?“
„Máš dosť možností....“vyparil sa.
„Super Cas, ...“

Lillith sa prechádzala po pekle a usmievala sa od ucha k uchu, držala sa za brucho. To dieťa nebolo len démonské, je predsa Samove a je v v mojom tele..ozvalo sa jej v hlave. Lilith zastavila a potriasla hlavou. „Ty si mrtva!“povedala si potichu. Niečo v nej však protestovalo dalej. I keď Lillith pred pár mesiacmi celkom posadla anjela a bola si istá, že ju zničila zjavne sa mýlila.. Démonka poslala protiidácih démonov na smrť. Vedela, že ex anjel spraví všetko preto, aby sa nestalo to, čo mala v pláne a Lillith teraz nemohla z jej tela odísť. Vrazila rukou do steny. Prešla popri desiatkach vreštiacich ľudí a došla k jednej skale, zaklopala a čakala. Po chvíli sa objavil otvor a ona vošla dnu.

Sam zišiel po schodoch“ Nie je posadnutá...“
„Vypila ten čaj?“
„Nie, bol tam Castiel. On jej vtrepal do hlavy tie mena.“
„Takže teraz čo?“
„Máme si robiť svoju prácu.“
„Musel mať nejaký dôvod, že jej povedal tie pekelne mena...“
„no, neviem. Ale rozhodne ju chce ochraňovať.“
Dean zbystrel pozornosť “Že by sa nám Castiel zamiloval?“
„Daj pokoj, stačilo, že sa tvoj anjel zaplietol so Samom.“ Bobby prešiel do kuchyne a nalial si dačo tvrdšie.
„V tomto prípade by to možno nebolo až také zlé...“ usmial sa Sam“ Nesplodili by demonske dieťa.“
Lovec na neho hodil vražedný pohľad “Ani jeden z vás sa k nej nepriblížite a nedotknete ani.. a ten anjel už duplom nie.“
Obaja bratia sa zasmiali.
Starému lovcovi zazvonil mobs. “No? Kedy? Fajn, hneď som tam...“ zložil a vypil do dna whisky.
„Čo sa deje?“ spýtal sa starostlivo Dean
Bobby vybehol z kuchyne a nahádzal zopár veci do tašky.“ Jedna nedoriešená vec z minulosti...“
„Nepotrebuješ pomoc?“
„Nie chlapci! Toto musím dokončiť sám. Ale vďaka.“ usmial sa na nich “Radšej tu dajte pozor a hľadajte!“ nabil si zbraň. “Ak sa do 3 dní neohlásim zavolajte na toto číslo...“ podal im papier“ Čokoľvek sa diať bude ostanete tu! A hentu sopľaňu už vôbec nepúšťajte z domu!“
Chalani sa usmiali a prikývli.
Bobby kývol hlavou a vyšiel zo svojho príbytku.
Lovci si vymenili pohľad. “Koľko mu dáme náskok?
„10, 9, 8?“
„Pome!“ zavelil Dean.
Ako náhle však došli ku dverám zastavila ich zbraň mieriaca na nich.“ Ešte jeden krok a bude po vas a myslím to vážne! Nesledujte ma!“
Obaja Winchesterovci prikývli.
Lovec sklopil zbraň.“Ja viem čo robím!“ zavrčal na nich
„Buď opatrný.“ Sam pokrútil hlavou
„Ak budeš mať problémy..“
„Hej, nie som 10- ročne decko!“ zavrel dvere a nasadol do auta.
Bratia si opäť vymenili nechápavé pohľady...

O pár hodín neskôr

Impala sa hnala už asi 10 mestom. Dean kontroloval svojho napoly omráčeného brata, ktorý sa snažil zastaviť krvácanie z ramena a Tessu. Teressa ležala dobitá na zadnom sedadle. Starší braček si pretrel krvavou rukou po spotenom a od popolu usadenom čele. Do nemocnice ísť nemohli. Po niekoľkých hodinách konečne našli motel, Sam sa dotrepal na recepciu a vzal izbu. Voľná bola len jednopostelova, no bolo mu to jedno, vzal i tu. Zaplatil a prišiel za bratom.“Ako ti je?“
„Máš tú izbu?“ zavrčal na neho a držal ruku na Tessinom bruchu
„Hej, ako ti je?“
„To tvoje rameno bude treba zašiť...“
„Rovnako ako to tvoje.“ odporoval opatrne“ Stratil si dosť krvi.“
„Ona jej stratila viac.“
„Zašiem to...Pusť ma..“
Dean ho poslúchol a Sammy ju vzal na ruky.
„Vezmem základné veci a prídem za vami..“
Mladší braček prikývol a šiel k ich izbe.
Dean kopol do pneumatiky a pretrel si oči.“Kde v pekle si Castiel?!?!?“ zobral 3 tašky a vybral sa za bratom.

„Toto sa stať nemalo...“
Sam prikývol a položil alkohol vedľa postele. Pričom jednou rukou stále držal dievčaťu ranu.“Nie je to až také hlboké...“
„Hlavne, že ste živý nie?“ povedala potichu Tessa.
Dean sa nasilu usmial a podal bratovi ihlu s niťou.
„Veď to je len škrabnutie...“namietala, no keďže nemala žiadnu silu nedokázala odporovať. Starši Winchester na ňu súcitne pozrel“ Ber tak, že Sam je profesional...Nebude to až taká veľka jazva...“snažil sa ju trochu povzbudiť a podal jej alkohol, aby sa napila, to však odmietla.
„Bude to bolieť.“ Oboznamil ju Sammy
Ona len prikývla a otočila hlavu k oknu aby nič nevidela. Keď sa však dotkol blízkosti rany zastonala a do očí sa jej nahrnuli slzy. Bratia si vymenili pohľad. Dean ju chytil za ruku a Sam pokračoval...

Lovec do seba nalial ďalší pohárik whisky, svoju ranu na ruke už mal ako tak ošetrenú a prelepenu. Sammy si akurát ošetril zopár rán na hlave.
„Bobby nás zabije...“povedal pochvíli ticha Sam.
Dean sa otočil k Tesse“ Keby nám Bobby nepovedal, že to neni jeho dcéra, veľa by som za to nedal...“
„Dean!“okríkol ho“Do pekla! Uvedomuješ si čo sa stalo?!?“
Zobral fľasu a poriadne sa napil.“Hej Sam, uvedomujem.“

To be continued...
Smile
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 2126
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

OdoslaťPredmet: Re: Ako bolo na počiatku...   31.03.09 19:59

OMG!!OMG!! a OMG!!! Shocked Tedaaa som sa do toho riadne zažrala 705 705 lol! .. fakt geniálny príbeh , ktorý sa mi páči čoraz viac Tessa je supeer a torturing je tiež úžasnéééé drool ale Dean by mohol byť ešte viac torturing .. chudatko Tessa jaká je dobitá Sad a keď ju Sam ošetroval fúú Razz , no a páčilo sa mi ako ju Dean chytil za ruku oooo krásne 702 702 a ten rozhovor medzi Casom a Samom bol fakt dobrý 704 a ako mu Cass povedal " Sammy" noo si trúfa tedaa ešte sa mi páčilo teda úplne sa mi to páčilo ako Bobby odišiel a chalani hovorili , že aký mu dajú náskok a potom Bobby s tú pušku na nich haluzz ha som sa musela rehnit na tom proste best poviedka úplne úžasné aj super to píšeš som len kukala a už sa teším na ďalšiu časť , ktorá ako dúfam bude čo najskôr
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Ako bolo na počiatku...   31.03.09 22:41

super pokračko 704 ako mu Cas povedal Sammy tak to bolo milé a ako sú všetci dobitý Twisted Evil paráda torturing aj ked len trochu Twisted Evil aa teším sa na dalšie
Návrat hore Goto down
lentilka
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Ako bolo na počiatku...   01.04.09 12:29

Shocked Shocked Shocked Ettie to bolo skvelé ten záver bol super čo sa tam stalo affraid affraid affraid oni krvácali Twisted Evil Twisted Evil a chúďa dievča to bolo hrozné 602
takže vážne nie je posadnutá super ale čo potom chcel cas tými menami dosiahnuť confused a lilith tehotná ako sa tma prechádzala chudák sam hrozné Evil or Very Mad Evil or Very Mad a to ako boby odišiel a oni za ním to bolo skvelé a ako ich tam už čakal zo zbraňou super vynikajúca časť sa neviem dočkať ďalšej dúfam že tam bude čo sa vlastne stalo a prečo sú taký zranený. skladám poklonu
Návrat hore Goto down
Ettie
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Ako bolo na počiatku...   22.04.09 21:40

kusa male pokracko Smile dufam ze bude pacit
PART19

Snažil sa zaspať. Všetky myšlienky však v jeho hlave patrili tej noci. Keby sa nebol zobudil včas,keby nezišiel dolu... Mladší Winchester pokrútil hlavou a došiel k oknu. Dean sa naviaže na každého nového človeka a potom sa s ním ťažko dokáže rozlúčiť. Pozrel smerom k Tesse. Bobby bol tiež bohvie kde no a anjeli o sebe nedali vedieť. Musí to byť niečo vážne veľké, keď sa toho boja aj anjeli... Že by...
Pri okne si všimol Ruby, tá mu len na pozdrav zamávala. Lovec neváhal ani sekundu a vyšiel von.
„Vďaka bohu žijete.“
Sammy sa usmial, potešilo ho, že nemyslela len na neho,“Vieš, čo sa tu deje?“
„Mno, Lilly, vlastne Lillith vyvolala samo peklo...No a asi 4 mocný démoni si vás podali...“
Zamyslel sa.
„Vyvolávajú ďalej Sam.“
„Koho?“
„No, dokončujú svoj plán s kniežatstvami pekla.“
„Zničili sme...“
„...no nie úplne. Sam, keď nastane koniec sveta, nič čo malo byť mrtvé, mrtvým nezostane.“
„Tak čo máme robiť?“
„V prvom rade sa musíte dať do poriadku.“
„A potom?“
„Vyčkaj času...“
„Bola si tam dole?“
Prikývla.“Ta suka je taká... super, že si ju nabuchal.“
„Hej!“
„Pozri Sam, či chceš či nechceš to dieťa je jedným z pečatí.“
„To už viem.“
„Takže hrať sa na otecka nebudeš.“
„Cas mal plán.“
„Ten anjel?A kde ho máte?“
Pokrčil plecami.
„Až sa nebudeš chcieť hrať s bábikami daj mi vedieť...“otočila sa od neho
„Hej Ruby!“
Pohľad mu opätovala
„Vďaka...“

Dean mal v hlave hádam tú najhoršiu noc v živote... Sedel v obývačke a čistil si zbraň. Teressa mu podala kávu. Usmial sa. Takú starostlivosť už dlho nemal, nie že by sa o neho brat alebo Bobby nestaral, ale toto bolo ine. Poslednú dobu mu bolo všetko jedno a čím dalej tým viac sa ostatných stránil, možno bol sám prekvapený, že sa k tomu dievčaťu správal tak, ako sa správal. Bolo dosť neskoro keď k nim dole prišiel Sam, akurát sa s Tessy miňali, tá šla hore po schodoch. Domom sa ozval výbuch, akoby sa rozpolil na polovicu. Oboch bratov odhodilo. Sam si pri tom páde naondil ruku. Chvíľu bolo ticho akoby pred búrkou. Ozvala sa ďalšia rana.
„Sam?!?Sammy?!?!“ zvolal do prázdna.
„Hej,hej..žijem...“ ozvalo sa pár metrov od neho.
Ozval sa náraz ako keby niekto s niekym vrazil do steny.
„Teressa?!?“ volal Sam, no odpovede sa nedočkal.
Bolo počuť ďalši náraz do steny a ston. Z druhej strany domu sa začali postupné praskania a na to výbuchy.
Winchesterovci sa pozbierali zo zeme. Pohli sa smerom ku vchodu odkiaľ bolo počuť stonanie. Keď zbadali na stene takmer priklincovanú Tessu obaja zbledli a vrhli sa jej na pomoc. Celý čas sa ozvývali výbuchy, pridával sa k tomu smiech. Keď sa im podarilo dievča dostať zo steny, Deana niečo sotilo na druhú stranu. Pocítil rez na ruke. Niečo zamumlal po latinsky, no nič mu to nepomohlo sila ho silnejšie zatlačila do zeme. Sam na neznámo vystrelil zbraňou...

Lovec sa strhol zo sna. Prebehol si izbu, či je všetko v poriadku. Mladší braček spal tuhým spánkom, všade bolo ticho, pozrel na posteľ, no niekto tam chýbal..
tbc
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Ako bolo na počiatku...   22.04.09 23:56

citácia :
nič čo malo byť mrtvé, mrtvým nezostane
Shocked Shocked tak to vyzerá zaujimavo
a Ruby je opät na scene to som rada. som zvedavá ako to pôjde dalej 704 704
Návrat hore Goto down
lentilka
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Ako bolo na počiatku...   24.04.09 12:47

Ettie tak to bolo zaujímavé Shocked Shocked sen alebo vízia to som zvedavá
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Ako bolo na počiatku...   Today at 15:17

Návrat hore Goto down

Ako bolo na počiatku...
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 3 z 4Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction :: Rozpísané poviedky-
Prejdi na: