DomovDomov  FAQFAQ  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Zoznam užívateľovZoznam užívateľov  Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny  StránkaStránka  Prihlásenie  

Share | 

Dabing SN u nás a vo svete

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorSpráva
Soniq
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 2126
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

OdoslaťPredmet: Re: Dabing SN u nás a vo svete   17.06.08 14:35

veru ja mám aj niake časti nahrané a keď som si to minule púšťala Faith skoro ma prehodilo a teda chudák Jared keby počul ten svoj dabing ,ale pritom sa mi Hrčkov hlas páči ,ale keď dabuje Sama tak sa mi nepáči no ja len som tiež zvedavá ako dobabrú Deanove hlášky ktovie či sa na tom niekedy zasmejem ,ale pri sk dabingu je to zaručené Jakubko Ivanka mamička jaj mám s toho dosť
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
CrazyD
Žltočočko
Žltočočko

Počet príspevkov : 995
Nálada : Konecne mam DVD-cko..:D:D:D
Registration date : 19.04.2008

OdoslaťPredmet: Re: Dabing SN u nás a vo svete   17.06.08 16:39

ja som spokojna...vybrali to dobre...a narozdiel od Cechov nas dabing je o 100% lepsi a kvalitnejsi ako ich...a o opaku ma nik nepresvedci...tieto hlasy mi k nim sedia...toto je moj osobny nazor...
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 5348
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

OdoslaťPredmet: Re: Dabing SN u nás a vo svete   17.06.08 17:38

Sarinka napísal:
Btw, Kobielsky v poslednej dobe čo počujem, dabuje snáď každého.. Very Happy

Tak tenhle stejnej pocit já mám u nás s Maxiánem ....ten dabuje vážně snad v každém seriálu co se vysílá...teda hlavně na Nově a v poslední době mě přijde i Jančík že je dost slyšet...navíc ted (ale kdyby jste mě na místě zabili tak nevím u kterého seriálu to bylo ) jsem zjistila,že Jančík je i režisérem dabingu
Návrat hore Goto down
dzajnisko
Diabolský admin
Diabolský admin

Počet príspevkov : 1205
Nálada : ako aj dobrá, dalo by sa povedať :)

OdoslaťPredmet: Re: Dabing SN u nás a vo svete   17.06.08 17:45

keď som začala kukať SN, tak som mohla len na markíze, bo net som ešte nemala Rolling Eyes lenže prišiel net a ja som padla do náruče originálu drool 702 702 a tak keď tu ešte neboli diely prvej sérky na stiahnutie v origináli, som si stiahla pilot po slovensky bounce no a dopadlo to fakt...miesto "oživenia" svk dabingu prebehlo moje "umŕtvenie" 602 602 a ten český ani nehovorím...ja som sa tak smiala, že za mnou prišiel brácho, že prečo vreštím a keď to počul, vybuchol do smiechu na celé kolo....a keďže smiech je zdravý, jasne nám z toho vyplýva - SN dabing nás vedie ku zdraviu
no a Kubko - k tomu sa radšej už ani nevyjadrujem - fakt ho počujem všade, mám pocit, že mi zachvíľu vyskočí aj zo zubnej pasty Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://neumannova.tumblr.com
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin

Počet príspevkov : 7626
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

OdoslaťPredmet: Re: Dabing SN u nás a vo svete   17.06.08 17:46

Potom to už je až otravné, keď ich všade strkajú..Maxiána si jedine tak pamätám zo Siedmeho neba, kde daboval toho jedného z tej rodiny pošukov, neviem, ako sa volá...a Jančíka z Step by step, ale aj z iných, no teraz si nepomeniem...tak napr. Kobielsky: Daniel zo Škaredej Betty, v CSI tuším voľakoho dabuje, ďalej Panelák, kde hrá a ešte aj z reklám ho počuť... Ako nemá zlý hlas, ale čo je dosť, toho je priveľa...a Hrčka napr. Vražedné čísla...

No Dzajisko, ja som videla celú prvú sériu v origináli a potom to začala dávať Prima, tak to bola iná káva...

''Life is too short to wear boring clothes.'' - Cushnie et Ochs
EAT THE RUDE
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://sarinka.tumblr.com/
dzajnisko
Diabolský admin
Diabolský admin

OdoslaťPredmet: Re: Dabing SN u nás a vo svete   17.06.08 17:53

ja sama seba obdivujem (som vždy skromná), že som sa aj napriek tomu, že som počula najprv dabing a potom originál, prekopala k SN v originále (vôbec to nebolo kvôli )
inak, videli ste niekedy v origináli Spidermana? bo herca, čo hrá Harryho, dabuje Kobielsky (ak si dobre pamätám) a Deana tiež. Skúste si len tak zo srandy pustiť nejaké video na YT a vypočujte si origoš hlas toho Harryho a porovnajte ho s origoš hlasom Deana - sa fakt zasmejete
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin

Počet príspevkov : 7626
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

OdoslaťPredmet: Re: Dabing SN u nás a vo svete   17.06.08 17:59

Ja som Spidermana videla len v originále, fakt ho dabuje Kobielsky..och bože... Laughing Laughing Laughing inak jojka bude Spidermana 2 dávať a sa mi zdalo, že som ho tam započula v tej totálne namakanej upútavke... Shocked Shocked Jojka má najlepšiu grafiku na Slovensku, to jednoznačne...inak fakt tam počuť Deana Kobielskeho... Laughing

kód:
http://www.youtube.com/watch?v=3awKtck8AnE

''Life is too short to wear boring clothes.'' - Cushnie et Ochs
EAT THE RUDE
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://sarinka.tumblr.com/
dzajnisko
Diabolský admin
Diabolský admin

OdoslaťPredmet: Re: Dabing SN u nás a vo svete   17.06.08 18:19

tak tu vám hádžem ukážku z originálu Spidermana a Harry (jeho v svk verzii dabuje Kobielsky) je ten vyšší chalan v čiernom

kód:
http://www.youtube.com/watch?v=PcdjNCCJxLs

tak si porovnajte tie hlasy - ja tomu stále nedokážem uveriť, že Harrymu aj Deanovi dali hlas uja Kobielskeho
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

OdoslaťPredmet: ......   17.06.08 21:13

Tak s Kobielským sa poslednu dobu roztrhlo vrece Laughing Doteraz určite pre mnohých bol známy len ako dabingový herec z počutia okrem toho je v divadle a dokonca aj v Paneláku. 601 Ale aspoň vidíme kto ma na svedomí dabing Deana u nás na Slovensku. Inak ako i Sarinka tu spomínala tie seriály v ktorých dabuje ano dokonca tie aj pozerám plus ešte v jednom na STV1 Večne Nespokojní sa to volá tam dabuje asi 17 ročného chalana ktorý podľa mňa posobí ešte dosť ako decko. Ale je ich kopu a kopu minule som tuším v piatok alebo kedy to bolo pozerala Panelák tam bol potom som prepla išiel niejaký akčný film tam daboval hlavnu postavu a potom išiel daľší Rolling Eyes tiež s Kobielským. Slováci teraz už netravia večer s televízorom ale s Kobielským
Návrat hore Goto down
janicag
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 1301
Nálada : ...sick and tired...
Registration date : 23.08.2008

OdoslaťPredmet: Re: Dabing SN u nás a vo svete   28.08.08 1:53

Sarinka napísal:
Tak to sa im ani nečudujem, tak to majú tuším aj polaci, že počuť originál a všetkých dabuje jeden ujo..dessss....Laughing Laughing to sme na tom tuším ešte dobre celkom.. Very Happy

Hahaha...ten ujo si nadaboval uz asi miliony... affraid Vzdy sa so sestrou na tom tak smejeme...chlap, zena, dieta..Za radom, sak setrime, ta ne? 602
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://community.livejournal.com/sa_tvojih_usana/
Kaja
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

OdoslaťPredmet: ...............   28.08.08 21:52

affraid to vážne, ? viem čo myslíte , aký typ dabingu, ale aj Sn ma taký?

affraid
Návrat hore Goto down
Dr.Bna
Nevinná obeť
Nevinná obeť

Počet príspevkov : 13
Nálada : na vymítání
Registration date : 18.02.2008

OdoslaťPredmet: Re: Dabing SN u nás a vo svete   24.05.09 17:30

Já mám hlas Maxiána docela rád (protože je to můj bratranec). Ale na Sama je fakt moc "zženštilej".
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://www.cwtv.com/shows/supernatural
Zizi
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 4216
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

OdoslaťPredmet: Re: Dabing SN u nás a vo svete   24.05.09 18:04

janicag: Tak poľský dabing som počula len raz v živote aj to prostredníctvom rádia Express alebo Funka (neviem) a pustili tam ukážku poľského dabingu Pretty Woman a skoro so mnou seklo od smiechu. Si viete predstaviť ako to znie, keď Vivian ponúka Edwardovi kondómi a má chlapský hlas? No comment úplná zmena pointy
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Dabing SN u nás a vo svete   Today at 5:27

Návrat hore Goto down

Dabing SN u nás a vo svete
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 3 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Supernatural :: Supernatural v TV-
Prejdi na: