DomovDomov  FAQFAQ  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Zoznam užívateľovZoznam užívateľov  Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny  StránkaStránka  Prihlásenie  

Share | 

Nový Život

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Kaja
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

OdoslaťPredmet: Nový Život   13.07.08 5:04

Neviem, či mi v hlave nepreskočilo niečo písať. Ale budem vám prinášať novu poviedku s názvom Nový Život. Dúfam, že to zoberiete dobre pretože to bude strácať čaro SN ale Dean a Sam to kúzlo nestratia. Nečítala som ani jednu poviedku len som si prezrela priamu reč pretože ju nenávidim kvôli pravopisu, tak dúfam, že tu taká poviedka nie je a ak aj áno tak sa ospravedlňujem keby náhodou bol rovnaký motív a hádam to zoberiete dobre aj keď sa to možno vyvinie na komédiu - sama neviem. Časti budú prinášane veľmi zriedka hlavne kvôli času, ale hádam to prežijete I love you

Pozn. Pri tejto poviedke to bude väčšia fikcia niektoré fakty sa nebudú zhodovať a hlavne je to zobrazenie Sama a Deana v inej podobe ako sme mali možnosť ich vidieť. Hlavne mnoho nových postáv.

Príbeh zobrazuje Sama a Deana v roku 2010 po úspešnom víťazstve nad tým, ktorý im zničil životy.

1 DIEL. Koniec Všetkého?

Dean sa drží volantu, zničený z toho všetkého, čo prežili, čo sa dozvedeli a hlavne z toho, čo ich len čaká. Kto by povedal, že sa to podarí, poraziť konečne tu zver, netvora, to svinstvo, ktoré napáchalo toľko škôd. A vraj to je život, život vytvorený z umelých trápnych rečičiek všade naokolo,
ale akoby nie, keď nikto netuší čo za tým všetkým je, to že niekto si to nejako prežije mimo zlého v pokoji, v harmónii, v láske so všetkým,
čo v rodinách býva, mimo pekelného a niekto to musí okúsiť na vlastnej koži. Prežiť svojich blízkych, zabíjať, len aby vykúpil tých, čo sú preňho všetkým, klamať, hrať na každú stranu a hlavne to všetko zvládnuť a nezblázniť sa. Iní by to už dávno vzdali, ale Dean nie bojoval do posledných sil a nakoniec sa i vyplatilo.
V hlave mu blúdia myšlienky na tie najhoršie časy, na boj o prežitie a hlavne na ten posledný víťazný. Víťazný nad tým zverstvom,
ktoré pozabíjalo jeho i Samových blízkych, ale pri pomyslení nad tým, že vyhrali ale len nad jedným jediným z množstva iných a v ktorúkolvek chvíľu mohol ich mamu zabiť aj niektorý z tých tisícich, či nekonečno ďalších iných a že to nemusel byť práve ten, ktorého na večne veky zničili ale bol, lebo okolnosti to tak určili, mu prešiel po chrbte mráz. V ušiach mu znejú posledne tony, posledne revy démona, posledne spomienky na boj pri ktorom už konečne zničili toho, ktorý zničil ich.
Je síce po všetkom, ale Dean necíti nič, žiadne emócie spojene s tým že zvíťazili, žiadne pocity toho, že pomstili svoju rodinu. Cíti len zúfalstvo, zúfalstvo z toho, že aj tak mu to mamu a ani otca nevráti, nevráti mu to
jeho roky, ktoré prežil naháňaním iných škodcov ničiacich životy iných ľudí. Nevráti mu to jeho detstvo, ktoré mohol prežiť aj inak. Najviac sa však bojí života, života iného akého doteraz viedol, života medzi ľuďmi, ktorí sú normálni a nikdy nezažili to čo on. Ale najviac o to jedine čo má,
a to o Sama.

,,Dean, vieš čo braček, zajtra si konečne ľahnem do tej najmäkšej postele, akú som kedy mal.´´ Poznamenal Sam a pritom sa uškrnul. ,,Konečne vytúžený spánok za posledne dni a je jedno kde, po tom všetkom mi nestačí prespať ani 48 hodín.´´

Dean so sklonenou hlavou na volante mlčí. ,,Dean preber sa, toto je konečne posledná cesta, konečne posledný večer po, uvedomuješ si to braček, vyhrali sme.´´

Dean sa zrazu zdvihne, otočí sa na brata a poznamená. ,,Čo si tým chcel povedať, čo si tým myslel ?´´

Sam sa zarazene pozrie a hovorí. ,,Dean, čo ti je, vyhrali sme, je už potom, po všetkom, Hádam nie si rád ?´´

Dean vychádza z auta, silno zabuchne dvere. Sam vyštartuje za ním.
,,Dean, ty si to nechcel, nechcel si poraziť toho netvora, veď o to sme sa vždy snažili, či nie?´´ krútil Sam hlavou. ,,A teraz sa správaš ako taký blázon, ty, ktorý si ma do toho všetkého dotiahol ´´

Dean sa zarazene obzrie a začne kričať. ,,Dotiahol !?´´ svoj hlas stupňuje. ,,Nebodaj, si chcel žiť ten nudný život, čo si mal Sam, ja som ti len urobil láskavosť a vyhrali ?´´ pozrie na Sama začudovane. ,,Nič sme nevyhrali, ty si to cele ešte nepochopil, na svete nebol len ten jeden, ktorého sme zničili sú ďalšie a ďalšie, ktoré môžu zasiahnuť v nečakanú situáciu hocikde a pripraviť o život iných !´´

,, Dean a to teraz chceš spasiť celý svet?´´ pokračuje. ,,Chceš zachrániť všetkých?´´ pozrie na brata. ,,Veď, to je nemožné, Dean ja chcem žiť normálny možno podľa teba nudný život, ale už mám toho dosť za tie roky, už nechcem zachraňovať to, čo sa zachrániť nedá, veď sme skoro prišli o všetko a hlavne som prišiel skoro o teba, už stačilo ´´

Dean to nezvláda a emócie nad ním víťazia. ,, A čo mám robiť ja?´´ so slzami v očiach pozrie na Sama. ,,Myslíš si, že som ta tu bral len koli tomu, aby si mi pomohol?´´ pokračuje. ,,Chcel som byť s tebou Sam, myslíš si, že mojim ideálom je nájsť si prácu tváriť sa ako taký somár a žiť svoj rozprávkový život?! ´´

,,Dean, nie, ale zachrániť všetkých už nemôžeš, zničí ta to a ja to nedovolím, myslím, že bude lepšie ak sa aspoň pokúsiš žiť normálne, pomôžem ti a ak ta to bude ničiť sľubujem, že ta nechám isť zachrániť celý svet len nie teraz a takto, nie si na tom dobre, sľub mi, že pôjdeš so mnou na nejaký ten čas ´´

Dean zrazu nasadne do auta cez otvorené dvere zakričí na Sama, ktorý stojí vonku ,, Tak na čo čakáš brácho, ideme nie ?´´
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
SkreechTina
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 2962
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

OdoslaťPredmet: Re: Nový Život   13.07.08 7:49

Ďalšia nová poviedka Pekne urobené, že je to skôr o budúcnosti, keď je už po tom všetkom a teraz zostáva otázka: Čo teraz? Super nápad.
Zaujímavý je aj štýl písania a opisovanie pocitov, naozaj pekné Som zvedavá, ako sa to s Deanom vyvnie ďalej, rada si počkám na novú časť a že sa niektoré fakty nebudú zhodovať? O tom je ff, nemusia sa Wink
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 1897
Registration date : 23.02.2008

OdoslaťPredmet: Re: Nový Život   13.07.08 9:32

cheers cheers cheers cheers cheers super poviedka Kaja 704 704 704 704 strasne ma zaujalo, ze je to vlastne uz dopredu, v roku 2010 a tak. som zvedava, ako to dalej pojde a co sa porobi s chlapcami. takze sa tesim na pokracovanie 704
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://kristenstewart.sk
Soniq
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 2126
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

OdoslaťPredmet: Re: Nový Život   13.07.08 11:29

Woow budúcnosť no paráda úžasný nápad strašne sa mi to páči a už sa neviem dočkať ďalšej časti
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: .........   13.07.08 21:36

Dakujem, veľmi ste ma potešili Dakujem aj ja sa teším Laughing
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Nový Život   13.07.08 21:41

takze...kedy to pride?? Smile
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 2053
Registration date : 11.12.2007

OdoslaťPredmet: Re: Nový Život   16.07.08 14:34

Tvůj nápad Co potom? je skvělý Nad tím mě nikdy nenapdalo moc zauvažovat... proto jsem ráda, že se tu taková povídka objevila Very Happy Very Happy Máš pěkný styl psaní, moc se mi to líbí Těším se na další část!
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
Kaja
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: ...................   19.08.08 2:04

Prešiel mesiac , moja poviedka je presne ako SN v USA , každý mesiac myslím, že je to taký akurátny čas na môj autorský oddych a na vaše stihnutie to prečítať Laughing . Ďakujem za všetky komentáre , potešili ste ma , (Obrátilo sa to zvláštnym smerom Laughing )

1x02 - PLANY

18. august 2010 .............. Missouri , Jefferson City, čerpacia stanica........... ráno 6.00

,,Dean mal by si sa presťahovať do Európy.´´ Poznamená Sam a popritom hľadí na monitor svojho počítača.

Dean sa práve napcháva veľkým mäsitým hamburgerom. ,, Nevieš, čo by som tam robil? ´´ premýšľa. ,,Ale ak nad tým rozmýšľam je to celkom dobrý nápad, hmmm... .´´ s úškrnom sa pozrie na Sama.

,,Tak na to zabudni Dean, hovorím ti to len preto, aby som ta informoval, že priemerný Američan zje ročne 50kg mäsa, čo je vraj dvojnásobok spotreby priemerného Európana.´´ číta. ,,Poslal by som ta tam na takú menšiu odvykačku .´´ zasmeje sa Sam.

,,Opäť čítaš tie japonské prieskumy na internete.´´ pozrie Dean na Sama. ,,Tak po prvé nie som priemerný Američan , 50kg mäsa je málo a po druhé zaujímalo by ma, čo tí Európania jedia?! Hrach?, ... Zabudni na to, čo som hovoril o tom europskom nápade.´´

Sam pozerá zahľadene do notbooku. V hlave mu blúdi kopec nových a nových myšlienok. Ktoré nejako nestíha spracovať. Zrazu sa nečakane trhne a obráti sa na práve dojedajúceho brata.
,, Je to v keli. ´´ zamyslí sa a hovorí ďalej. ,,Celé štipendium je v keli.´´ smutne hovorí. ,,Práve som si prezeral niečo na internete, informácie o tom mojom prerušení , nezoberú má iba ak.. .´´ nestíha dopovedať Dean mu skočí do reči.

,,Ty nežartuješ, ty si chcel naozaj nastúpiť na výšku?´´ pozrie sa začudovane Dean. ´´Kašli na to Sam, veď už dávno nemáš 20 !´´

Sam sa smutným pohľadom pozrie na Deana. ,,Je to jedno, ako budem žiť ďalej, sen o výške sa mi rozplynul pred pár rokmi, sen o všetkom čo som chcel dokázať, ja to nedokážem Dean len tak sedieť a nič nerobiť, bez práce ,musím dokončiť školu, a všetko čo som už raz začal. ´´ Sam chvíľku premýšľa a rozpráva ďalej. ,,Takže, to, čo som chcel povedať som ešte nepovedal, vraj je tento rok obsadených veľmi veľa miest a štipendia si pobrali žiaci z terajších ročníkov, vraj pre mňa ako nepracujúceho študenta s pár zápismi na trestnom registri, ktoré sú tam tiež nejakým veľkým omylom, je vraj veľmi ťažké nejaké štipendium získať, ale čítal som si priority a všetko informačne, vraj jedinú šancu mám až o rok, ale musím ešte raz absolvovať posledný ročník na strednej, čo si myslím by som aj mohol zvládnuť.´´

Dean sa začne neprestajne smiať. ,, Dean prestaň.´´ Sam sa zarazene pozrie na brata. ,,Hovorím vážne ´´. Dean sa smeje naďalej ,,Už sa tu celu minútu chichúňaš, ale nič normálne som od teba ešte nepočul´´.
,,No tak, Dean.´´ Dean preglgne a hovorí ,,Počuj čo také tajné si pil bezo mňa, kde skrývaš tie zásoby ?´´
Sam sa ešte raz opakuje. ,,Myslím to vážne Dean.´´
Dean svoj uchechtaný výraz tváre zmení na vážny a vraví. ,,Už len s tou školou si ma dostal a ešte, keď si pridal k tomu tú strednú tak som si myslel, že viac už nezvládnem. Čo chceš preboha robiť v škole plnej pubertálnych deciek.? Môžeš nahodiť nejaké staré pulóvriky z tvojich dávnych školských čias, no, ale neviem či to bude na nich platiť. Sam radšej si to užívaj , leto pred nami , teda už za nami ale ešte stále je tu.´´

Sam pozrie na brata a vraví. ,,Dean vyber si čo chceš, už nemienim počúvať tie tvoje vetičky tipu vtipov týždňa, jednoducho som sa už rozhodol na tu strednú pôjdem či bez teba za chrbtom alebo sám so svojím ale pôjdem, je to jediná možnosť!´´

,,Pokoj braček, neviem ešte ako si to všetko predstavuješ, ale nemienim ta v tej srande nechať samého, to ako nastúpiš na tu školu si určite nenechám ujsť, za niekoho sa už preoblečiem.´´ dodá Dean.
,,Tak to radšej nenastúpim, to nech ťa ani nenapadne´´. Sam sa usmeje ,Dean tiež, ,,Tak to nechaj tak, ani na to neprídeš, možno si ma pomýliš s roztlieskavačkou,´´ zasmeje sa Dean. ,,Inak Sam, ešte si mi nepovedal presný plán tvojej krásnej školskej budúcnosti, ale rad by som počul všetky informácie, nerád by som bol prekvapený tvojimi šialenými nápadmi z tvojej hlavy, ktoré vzniknú len tak z ničoho nič.´´ Sam sa pozrie na Deana a začne vysvetľovať.

,,Takže prezeral som si štát Kansas, vedel som, že to nie je síce najlepší nápad, ale čo to už prezreté som mal, zaujala ma Topeka , kde som sa skontaktoval s jedným miestnym chlapíkom ktorý nám prenájme byt, čo to ešte máme v zásobe, našiel som si už aj školu a keďže som prekvapený z tvojho rozhodnutia musím ti oznámiť, že po blízku majú pár barov, Landon Middle School je ta vyvolená mnou vybraná škola a to je všetko, čo som chcel, za hodinku a pol by sme tam aj mohli doraziť.´´ dokončí rozprávanie a čaká na bratovu reakciu.
,,Aha, takže to všetko si si zistil za minútu, to mi nenahovoríš Sam, čo už s tebou, môžem už len súhlasiť, ešte, že si spomenul tú zábavu, ale s tým Londýnom Landonom si ma naľakal, to mi už prosím ťa nerob´´.

Dean naštartuje auto, pustí hudbu a začne neprestajne dobiedzať do Sama ,,Sľub mi, že keď tam budeme, budem si môcť pozvať k nám na drink hocikoho.´´ ,,Sam sa tvári vážne ale je mu to jedno ,najviac je rád tomu, že Dean súhlasil a pôjde s ním.
,,A sľub mi, že ma vezmeš na všetky školské žúrky a akcie , a inak som tvoj mladší brat, dobre Sam?´´ ,, A s najkrajšou babou zo školy ma zoznamíš!´´ ,,To bude život braček, nevyzerá to až tak biedne.´´

Sam zavrie pomaly oči , zaspáva, Dean šoféruje a spolu sa vydávajú na cestu smer Topeka k novým zážitkom, ktoré na nich ešte len čakajú.
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Nový Život   19.08.08 10:16

koxo to pokracko je uzasne
je to take zaujimave. ze po tom vsetkom vnimat bratov, ako si zariaduju zivot. Tak napriklad ten Sam sa hysta do skoly. Chudacik, ze musi opakovat teste ten posledny rocnik strednej (ale on to zvladne lavou zadnou ) a Dean je taky podareny a s tym masom to nemalo chybu som zvedava, kam sa uberie tato poviedka,ale velmi sa mi paci. uzasny napad. tesim sa na pokracko
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 2781
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

OdoslaťPredmet: Re: Nový Život   19.08.08 12:15

skvelý nápad napísať ako budú žiť normálny život lebo to si neviem ani predstaviť tak som rada že by áno a som zvedvá čo povyvádzajú.deanove reči nemali chybu dobrá práca 704 704 704
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://sashanovely.blog.cz/
Kacena222
Žltočočko
Žltočočko

Počet príspevkov : 608
Registration date : 19.04.2008

OdoslaťPredmet: Re: Nový Život   19.08.08 14:32

Kaja: tež sa veeľmi teším tomu,že sa objavila nová poviedka to bue zasek dalšie supeer čítanie jako sa tak pozerááám pretože prvé dve časti ma faakt dostali..už len ten celkový nápad sa mi zdá doosť dobrý to,že je už rok 2010 a skončili s lovením a začínajú nový život.. 703 703
totálne ma šak dostali Samove plány o tej škole,hlavne to,že musí isť študovať ete na tú strednú školu.. a tied Deanove výroky..no konieec hlavne táto:
citácia :
,,A sľub mi, že ma vezmeš na všetky školské žúrky a akcie , a inak som tvoj mladší brat, dobre Sam?´
- som straaašne zvedavaa jako sa to bue cele ďaleej vývííjať lol! výýýbornáá praaaca
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: ...................   14.09.08 3:56

Ďakujem, veľmi pekne za veľmi potešujúce príspevky. Som veľmi rada. Ďakujem.

Dnes pokračujeme , je 13./14. Septembra a nás čaká nový diel mojej poviedky, ktorú vám prinášam každý mesiac. Určite po prečítaní posledného dielu ste boli veľmi prekvapení, aj ja som bola. Prajem príjemne čítanie. Wink

1x03 – Prvý školský deň

6.00 a.m, 3.September 2010 , Old Stone House Bed and Breakfast Hotel, Topeka, Kansas

Sam sedel ticho v hotelovej izbe, v ktorej spolu s Deanom posledné dni bývali. Nevedel sa dočkať prvého dňa v novej škole. Bol plný očakávania .Situácia ho donútila k tomu aby sa tam predsa len prihlásil. Myslel len na to, že to bude dosť ťažký rok, ale na druhej strane bol veľmi rád, že ešte ma nejakú tu šancu dostať sa tam, kde vždy chcel. Za posledné roky na cestách zažil všetko možné i nemožné. A preto vedel, že nech ho už čaká čokoľvek, horšie to byť nemôže. Študoval si internetovú stránku jeho novej školy, keď mu v tej chvíli zazvonil mobil.

,, Prosím ? ´´

,, Dobré ráno, prepáčte, že vám volám takto skoro ráno, pri telefóne John Eden. Chcem sa vám ospravedlniť za všetky nepríjemnosti, ktoré vám práve týmto narobím, preto som sa i snažil vám zavolať takto skoro. ´´

,, Stalo sa niečo ?´´

,, Áno stalo. Ten prenájom bytu musíme bohužiaľ zrušiť. Včera došlo k požiaru kvôli ktorému je tento i pár iných bytov poškodených. Ešte raz sa ospravedlňujem. Ak by ste niečo potrebovali, môžem vám poradiť.´´

,, Je mi ľúto, čo sa stalo. Ďakujem, že ste sa ozvali a dali mi ešte včas vedieť. Nejako si už budem musieť poradiť. Je to škoda.´´

,,Tak to je. A také krásne boli tie byty. Mal som toľko záujemcov.´´

,, Ak sa smiem opýtať, čo bolo príčinou požiaru?´´

,, Vyšetrujú to, nebola to žiadna technická chyba, dokonca je i pár ľudí ktorí videli na vlastne oči ako sa okolo obšmieta nejaká možno vyčíňajúca skupina.´´

,, To som nečakal. Dúfam, že sa nájde vinník. ´

,,Tak to dúfam, aj ja , škody sú veľmi veľké, dovidenia, hádam som vám vaše plány nenarušil.´´
,
, Nejako si už poradím, dovidenia.´´

Sam zložil telefón. Pozrel na Deana, ktorý ešte tvrdo spal. Sadol si k svojmu laptopu a snažil sa čo najrýchlejšie nájsť nové stále ubytovanie pre oboch, mal na to posledný deň , pretože termín ich pobytu v tomto hoteli sa práve dnes končil.
Zrazu sa nečakane ozvala melódia z Deanovho mobilu. Dean ma nastavený budík, tak skoro, zvláštne, pomyslel si Sam. Dean sa práve prebúdzal, melódia bola nastavená tak hlasno, žeby to zobudilo aj človeka v umelom spánku.

,,Dean, prečo vstávaš tak skoro?´´ opýtal sa prekvapený Sam. ,,Si nejaký prekvapený braček, nový život nový životný štýl, či nie Sammy? ´´ zívajúc odpovedal Dean.
Sam sa naňho ďalej prekvapene pozeral a dodal ,, Ja len, že ma to dosť prekvapilo, máš ešte dosť času na spanie, veď až keď sa vrátim zo školy musíme odtiaľ odísť, Dean. ´´
,,Dnes žiaden spánok , Sammy. Myslíš si, že tu bude spať a nechám si ujsť tvoj prvý deň v škole. Tak to sa mýliš. ´´ pozrie s úsmevom na brata. ,,Ak chceš, zoberiem ťa na aute. ´´
,, Dean, neviem, či to je práve najlepší nápad, chcel som isť do školy ako normálny študent. Nie vyvážať sa na aute a vodiť so sebou staršieho brata .´´
,,A ktorý normálny študent v tomto svete a v tomto štáte nemá auto , Sammy? ´´ pozrie na Sama a dodá. ,,Neboj sa budem sa tváriť, že ťa nepoznám.´´
,,Tak teda dobre. Už len kvôli tomu, že máme problém s bytom. Ten chlapík, ktorý nám dnes chcel prenajať ten byt veď vieš, volal mi pred chvíľou, vypukol tam požiar, byty sú zdevastované, takže sa to ruší. Pred pár minútami sme boli ešte bezdomovcami , ale práve mi odpísala recepčná, budeme musieť isť na internát Dean. Musel som to potvrdiť iná možnosť nebola. Máme vraj i spolubývajúcich a práve toho sa obávam. ´´
,,Do pekla Sammy , nebuď ako malé decko, bude to super. Budú žúrky, zábava, ktovie či to nebudú aj spolubývajúce, lepšiu správu si mi povedať ani nemohol. ´´ dodal celý natešený Dean.
,, No fakt super.´´ zamrmlal Sam a pobral sa do kúpeľne.

O hodinu neskôr už obaja v aute na ceste do školy.

,,Sam vieš čo ma práve teraz napadlo?´´ opýtal sa Dean, ktorý ani nečakal, že Sam niečo povie a hneď dodal. ,,Ak sa ta niekto bude pýtať na tvoj život, hlavne na to, že prečo si tu, čo si robil tie dlhé roky a hlavne to, že prečo ta napadlo sa len tak zapísať do školy až takto neskoro, čo budeš hovoriť?´´
Sam sa pozrel na brata a povedal ,, No predsa pravdu .´´
, Zbláznil si sa, to ťa môžu poslať rovno do blázinca a nie do novej školy.´´ reagoval prekvapene Dean.
, Dean, ty si sa zbláznil, čo sú ta za blbé otázky !´´ hovorí Sam a dodáva. ,,Jasne, že im nepoviem pravdu, až taký hlúpy zase nie som. Niečo už len predsa povedať musí m a je to v podstate jedno.´´
,, Až tak jedno to zase nie je, ale rob si čo chceš´´ pozrie Dean na brata a pridáva rýchlosť.

Plno študentov v okolí, ta práva atmosféra v prvý školský deň. Dean zaparkoval na vhodné miesto pred školou.

,,Dobre Dean, ja idem nájsť svoju triedu a neviem ako ty, ale ja už idem.´´ zatvára dvere a pri tom hovorí. ,, Veľa šťastia Sammy , ja sa tu pôjdem porozhliadať , prezriem si všetky krásy tejto školy hlavne tie v sukniach, takže chod, nepoznáme sa Sammy , ok ?. ´´ pousmeje sa Dean. ,, Jasne. Maj sa.´´ dodáva Sam.

Sam kráča pomalým krokom cez celý areál školy. Pozerá sa po všetkých študentoch, niektorí sedia na lavičkách pred školou, niektorí v družných skupinkách sedia na tráve, vidí že táto škola je naozaj svojim spôsobom zaujímavá už len tým aké typy ľudí ju navštevujú. Práve vstupuje do budovy, a rozmýšľa nad tým, že to bude mať naozaj ťažké, ale je to len rok, nejako to už vydrží. Pomalým krokom sa presúva k informačnej nástenke na začiatku chodby. Hľadá rozdelenie tried v budove. Vie, že má triedu 12.B ale kde ju má nájsť, to netuší. Pri nástenke okrem neho stojí študentka, okuliare, svetlohnedé vlasy, v ruke drží nejaké kartičky.

,, Prosím ťa.´´ ozve sa Sam. ,,Som tu nový a chcel by som ťa poprosiť o malú pomoc , nemôžem nájsť svoju triedu, 12.B, nemohla by si mi povedať, kde ju mám hľadať.´´ ,,Ahoj, som Lily, hovoríš 12.B , viem, viem a aj poradím, pôjdeš hore schodmi , zabočíš doprava a na konci je tvoja trieda. Nechcem ťa nastrašiť, ale ak si naozaj v triede 12.B, mal by si, si dávať pozor, horšie ti vybrať ani nemohli.´´ pozrie vážne na Sama. ,, Ďakujem za pomoc, prečo ? ´´ opýta sa Sam. ,, Vieš, čo nechaj to tak , budem musieť isť, sám na to prídeš , veľa zdaru nový študent´´.

Sam sa vyberie hore schodmi a rozmýšľa nad vetou študentky, ktorá mu poradila. V duchu si vraví a dúfa, že to nebude až také zlé. Kráča po schodoch, keď pred sebou zrazu zbadá partiu chalanov, ktorí rozbehnuto bežia po chodbe. Omylom narazia do mladej dievčiny, ktorá v ruke drží kabelku, ktorá jej z ruky vypadne a celá sa rozsype na chodbe. ,, Sorry .´´ zakričí jeden z chalanov a už ich ani nevidieť. ,,Do pekla s nimi, len sorry a nič viac, hlupáci.´´ reaguje dievča.

Dievča stredne vysoké, dlhé vlnité tmavohnedé vlasy, veľké orieškovohnedé oči, s peknou postavou, svojim pekným vzhľadom pripomína zmiešanú Američanku s filipínsky – arabskými koreňmi. Vo chvíli, keď to Sam zbadá , začne zbierať roztrúsene veci zo zeme a podáva jej ich.

,, Ďakujem za ochotu.´´ pozrie na Sama a dodá ,, Niektorí ľudia sú tú naozaj blbí, inak reagujem úplne inak, ale teraz som to nemohla nechať tak, inak volám sa Nicol , teba som tu ešte nevidela si nový?´´ opýta sa Sama. ,,Nie je zač, bolo by odo mňa hlúpe nepomôcť ti, volám sa Sam Winchester, som nový, a inak podľa mňa si bola úplne v pohode tí chalani sú naozaj hlupáci.´´ ,, Teší ma Sam, tak teda ďakujem, som rada, mala by som už ísť do triedy, ale opýtam sa ťa ešte, do ktorej triedy ideš, ak sa smiem opýtať ?´´ Sam odpovedá. ,, 12.B, vraj je to na konci, mal som problém nájsť to, ale jedna baba mi poradila, našťastie, ale najhoršie bolo to, keď dodala, že to nie je práve najlepšie čo ma čaká, a toho sa aj obávam.´´ ,,12.B? super, v tej som i ja, takže si môj nový spolužiak, nevedela som, že budeme mať nového, tak super pôjdeme spolu.´´ pozrela na Sama a dodala. ,,Si dosť vysoký, inak prečo práve táto škola, ako je možne, že si k nám zavítal až v 4 ročníku, nie je to veľmi bežné, noví študenti skôr prichádzajú v nižších ročníkoch.´´ ,, Je to na dlhšie, presťahoval som sa sem, na pár rokov som školu odložil a až teraz som nastúpil, je to na dlhšie vysvetľovanie.´´ ,, Tak hádam, že raz mi to vysvetlíš.´´ dodala Nicol a obaja vošli do triedy.

Sam sa rozhliadol po celej triede, v triede bolo dosť veľa žiakov, všetci uprene hľadeli práve na neho. Stoly boli samostatne po jednom, rýchlo si vyhliadol prázdny stôl a sadol si zaň. Nicol si sadla pred neho. V triede ešte neboli všetci. Bolo vidno, že pár lavíc je ešte voľných. Bolo zjavne, že mnoho žiakov si medzi sebou šušká, kto je a čo robí v ich triede. K Nicol prišla blonďavá baba , ktorá sa hneď o to kto je Sam zaujímala. Zazvonilo. Do tried vošlo zopár báb, ktoré si Sama hneď všimli. Po nich vošiel do triedy potetovaný chalan s dlhšími hnedými vlasmi a roztrhnutými rifľami. V jeho tvári nebol veľmi priateľský výraz. Sam si práve vyberal mobil, keď k nemu pristúpil a nahnevaným tónom mu oznámil .

,, Je to moje miesto a radím ti, rýchlo odísť.´´ Sam sa naňho pozrel zdvihol si tašku a povedal ,, Prepáč, nevedel som. ´´ ,, Nabudúce si dávaj pozor, na to, kde si sadáš.´´ V tom sa zo zadnej lavice ozvalo dievča, ktoré vyzeralo dosť drzo, tmavé vlasy, tetovanie na ramene, piersing v nose a jedno slúchadlo z Mp3 na uchu. ,, Nick, mal by si dávať pozor na svoju hubu .´´ ,, To mi hovoríš ty, hlupaňa, radšej buď ticho.´´ ozval sa Nick a niektorí sa začali smiať. Sam sa zatiaľ presunul na voľné miesto a pochopil, že to asi nie je trieda akú si predstavoval. Zrazu sa ozval černoch ,, Buďte už všetci ticho kto vás ma počúvať.´´ a pozrel nahnevane na Nicka.

Zdalo sa, že sú už v triede všetci. Do triedy vošiel profesor. Triedny profesor Dawkins. Pozrel na žiakov. Dlhším predhovorom ich privítal. Bolo vidieť, že málokto ho počúva.

,, Milí študenti okrem toho, že sa tento nový školský rok začal dúfam, že sa budete snažiť najviac ako môžete pretože je ten posledný. Chcel by som povedať, že v triede máte 2 nových spolužiakov, určite ste si všimli. Zo zadnej lavice sa ozvala černoška ,,Pán profesor Dawkins , hádam ste neoslepli , ja aj ostatní vidíme len jedného .´´ Trieda sa začala smiať. ,,Slečna Thompsonová, neoslepol som a budem rád ak nebude mať naďalej takéto narážky, ale dobre, že ste mi to povedali. Poprosím nového žiaka aby sa postavil a predstavil sa nám.´´ Sam sa postavil , sám nevedel čo ma povedať. ,,Ahojte, volám sa Sam Winchester a som nový .´´ Profesor sa naňho pozrel a dodal ,,Ďakujeme Sam , chcem sa vás ešte opýtať , kde je ten druhý, ochorel? ´´ Sam sa prekvapene pozrel na profesora a odpovedal.

,,Neviem, odkiaľ to mám vedieť , nepoznám ho.´´ ,,Aha takže vy sa nepoznáte, tak potom prečo tu mám napísane, že ste b.´´ nestihol ani dopovedať a v tom sa otvorili dvere na triede a do triedy vošiel zadýchaný Dean. Sam sa chytil za hlavu, ale ešte ani len netušil o čo ide. ,,Prepáčte pár profesor Dawlin, nemohol som nájsť triedu tak som sa trocha zdržal. ´´ povedal Dean a rozbehol sa k prázdnemu stolu. Trieda sa prekvapene dívala na nového žiaka. Sam sa pozrel na brata a zašepkal.
,, Čo tu robíš do pekla Dean, jasne sme sa dohodli !´´ Dean si ho nevšímal. ,,Opravím vás, som profesor Dawkins, takže, dúfam že nabudúce sa to nebude opakovať Dean Winchester , ako ste si už všimli žiaci to je náš druhý nový žiak Dean Winchester, inak vedeli by ste nám vysvetliť, ako je možné, že sa váš brat k vám nepriznal? Alebo nie ste bratia?´´ Dean sa pozrel na Sama a povedal. ,,Sme , jasne že sme, brat sa za mňa asi hanbí .´´ trieda sa začala smiať. ,,Viete je trošku roztrasený, nová škola , už aj po ceste bol.´´ Sam sa pozrel nahnevane na Deana a šepkajúc mu povedal. ,,Dean, prestaň.´´

Sam si nevedel si vysvetliť čo sa deje a dúfal ,že to je len zlý sen z ktorého sa ešte len preberie. A hlavne čakal na koniec hodiny po ktorej mu to bude musieť Dean okamžite vysvetliť. Prvý školský deň ešte ani len neskončil a už mal všetkého po krk.

Naposledy upravil Kaja dňa 15.10.08 22:04, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Nový Život   14.09.08 21:05

skvele pokracko Kaja 704 704
dufam, ze ten poziar nebol nieco ako narocky alebo tak nejako kvoli Samovi Wink skoda... vlastny bytik s Deanom ale na intraku budu mat riadnu haluz
preboha,co je s tou triedou, ze ho Nicol varovala??? ti typci su tam fakt, ze a ten zaver!! affraid fakt bude Dean studovat??? mne sa nechce verit
skvele pokracko! Dufam, ze dalsie bude v kratsom intervale, nez toto,lebo sa uz strasne tesim
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 2781
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

OdoslaťPredmet: Re: Nový Život   14.09.08 22:24

teda skvelé pokračko 704 to že Sam a Dean budú v tej istej triede je naozaj sila a Dean tak bude vyzerať ako hlupák pritom okoľko je od ostatných starší som naozaj zvedavá čo tam budú vystrájať a aj na intráku. dobrá práca
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://sashanovely.blog.cz/
Madlen
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Nový Život   23.09.08 15:18

Máš skvělé nápady, Kaja!! Moc se těším na další díl. Sam a Dean ve škole a k tomu ještě v jedné třídě! Jsem zvědavá jak se jim tam bude dařit a co všechno vyvedou. Moc mě tímto dílem tvoje povídka zaujala, opravdu skvělý nápad! Moc se mi líbí tvůj humor v ní. Jen tak dál
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: ................   16.10.08 0:35

Dakujem baby . Dnes nás čaká daľšia už štvrtá časť. Bude to pokračovanie prvého školského dňa. Po tomto pokračovaní v priebehu mesiaca prinesiem prezenčku s fotkami a vizitkami všetkých žiakov triedy, ktorú navštevuje Sam a Dean. Táto prezenčka, bude slúžiť na lepšie zapamätanie žiakov, nových postáv, predstavu ich výzoru a hlavne dôležité fakty z ich života. Wink

1x 04 – Prvý školský deň – Part 2

Sam sedel v školskej lavici v triede, ktorá sa mu už od začiatku veľmi nepozdávala. Stále si myslel, že je to len zlý sen no realita bola iná, nesníval, naozaj sedel v triede a skutočne pár metrov od neho sedel jeho brat Dean. Ten Dean, ktorý si zo školy skôr robil srandu ako ju bral vážne a ten istý Dean, ktorý vždy chcel aby sa Sam na takéto miesto nikdy nevrátil. Vírilo mu v hlave toľko myšlienok, že okolie ani len nevnímal. Chcel aby ta krutá úvodná hodina, skončila čo najskôr. Dean sa na svojom mieste skôr usmieval ako riešil to čo povie Samovi, ale hlavne hádzal pohľady na okolo sediace spolužiačky, ktoré boli z ďalšieho nového žiaka prekvapené a ešte k tomu aj z toho, že sú obaja bratia.

,, PSS." nečakane sa ozvalo z vedľajšej lavice. Sam sa pozrel doprava a zbadal Nicol, ktorá naňho pozrela.
,, Sam, prepáč že ťa vyrušujem, ale nevedela som, že budeme mať dvoch nových žiakov a to ešte bratov." žmurkla naň.
,, Ani ja som to nevedel, povedz mi, že je to len krutý sen ." povedal Sam.
,, Vy sa s bratom veľmi nemusíte, že?" opýtala sa Nicol.
,, Hmmm, nie, ale oddnes sa to asi zmení." odpovedal nie veľmi nadšený Sam.
,, Prepáč, že sa toľko vypytujem ale zaujíma ma to. Snáď mi raz vysvetlíš aj toto." dopovedala Nicol a otočila sa smerom ku katedre a počúvala nové plány na tento školský rok.

Zazvonilo na koniec hodiny. Sam sa nevedel dočkať, kedy konečne príde k Deanovi. Ani len nestihol prísť k jeho lavici a Dean už bol obklopený pár spolužiačkami a niektorými zo spolužiakov, ktorí z troška väčšej vzdialenosti sledovali celú situáciu. Sam prišiel nahnevane k Deanovej lavici. ,, Musím sa s tebou vážne porozprávať, Dean." pozrel Sam na brata. ,, Ak je to tak vážne, prečo ťa to napadlo až teraz?. Prepáčte dámy musím niečo vyriešiť." pozrel Dean na spolužiačky a vybral sa ku dverám, kde čakal Sam. Sam vyšiel na chodbu, Dean išiel za ním.

,,Čo je braček, čo je až také dôležité, aby si mi kazil moje super debaty s tými mladými zajačikmi?" pozrel Dean na brata.
,,Robíš si srandu? Ty to nemyslíš vážne, Dean? Len tak si najprv prídeš do mojej školy nečakane sa zjavíš v dverách mojej novej triedy a tváriš sa ako keby nič? Čo, ťa to napadlo chodiť sem? A prihlásiť sa?" nahnevane zvýšeným hlasom vraví Sam.
Dean ani len nestihol zareagovať a vtom Sam ešte viac zvýšil svoj hlas a začal kričať.

,, Prišiel si mi to tu prekaziť? Teraz sa tváriš akoby sa nič nestalo, vždy sa takto tváriš.! Konečne som sa prekonal sem prísť, vrátiť sa späť k normálnemu životu a ty mi to chceš prekaziť? Vždy ťa to bavilo kaziť mi všetko, ak si chcel chodiť do školy mal si sa prihlásiť pred všetkými tými rokmi a neťahať ma do pekla, ktorým som si za posledné roky prešiel, Jessica by možno ešte žila!" zakričal Sam na odchádzajúceho Deana. Dean už bol v triede keď Sam ešte naň z posledných síl zakričal. ,, Vždy to riešiš tak, že odídeš ?!"

,, Prepáčte, brat mal slabú chvíľku, už som späť , môžeme pokračovať." pozrel Dean na nove spolužiačky.

Pri stole ďalej.
,, Ani 2 hodiny tu nie je a už si ho odchytili tie tri harpie." vraví Mel spolužiačke Lil.
,, Tak tie tri sú všade, fešák to je, ale kašlať na to už teraz viem, že k našej parte sa nepridá." odpovedá Lil.
,, Inak ten jeho brat, ten sa mi vidí, že s ním to bude jednoduchšie. Len, čo mi nejde do hlavy je to, ako to môže byť jeho brat?" vraví Mel a prepína si skladbu na svojej Mp3.
,, Vieš čo Mel, radšej nerieš, mne sa zdá, že celé to nesedí. Ako môžu byť bratmi ak nie sú dvojičkami, teda možno nevlastnými, ale aj tak mi tu niečo na tom smrdí." vraví Lil.
,, Inak všimla som si, že Nicol je na tom oveľa lepšie ako bola pred mesiacom, či nie?." vraví Mel.
,, Som rada, že jej je už lepšie, ak sa k nej Nick priblíži tak mu rozmlátim hlavu." odpovedá nahnevaným hlasom Lil.

Sam sa pomaly vracia do triedy, všíma si Deana obklopeného tou istou partiou ako i na začiatku prestávky. Sadá si k svojmu stolu, keď za ním prichádza jedna zo spolužiačok, známa pod privlástkom - znalec celej triedy- a podáva mu fotoprezenčku a prosí Sama o podpis. Sam sa ochotne podpíše, ani sa nestihne obzrieť a už pri jeho stole stojí Nicol a jej blonďavá kamoška Carrie.

,, Ahoj Sam, prišli sme ťa oficiálne pozvať, na triednu party, ktorá sa bude konať dnes večer, príde možno skoro celá trieda, budú tam síce aj žiaci z iných tried bude to v jednom podniku no my budeme oslavovať to svoje a hlavne vás dvoch na privítanie ako nových." hovorí Nicol. ,,Boli by sme veľmi rady keby si prišiel." dopovie Carrie. ,, Ďakujem, prídem veľmi rád, ak mi to neprekazí vybaľovanie nových veci a hlavne záležitosti s intrákom, ale pokúsim sa prísť." ,, S intrákom, tak to bude asi náročne." dodáva Carrie. ,,Inak pozvaný je aj tvoj brat, ale ako vidím ten už asi pozvánku dostal od tých troch, takže ho už nebudeme s tým otravovať." dodala Nicol. ,, Maj sa zatiaľ." povedia obe naraz.

,,Čauko, ty asi nepočúvaš to čo ja, že ES- E- EM. Z kadiaľ chodíš z k-a-d-i-aľ ideš, mňa ne-obí-ide-š. Vitaj ja som R.I.O, RIO moje meno v srdci to mám, to neznáme ktoré je Rick nepoznám." podáva mu ruku veľmi výrazný raper so zvláštnym prejavom. ,, Ahoj, som Sam, ďakujem za privítanie." pozrie prekvapene Sam na svojho spolužiaka, podáva mu ruku a nestačí sa ani poriadne prebrať a už je Rick pri skupinke ostatných raperov.

Som sa pozrie na hodinky, minúta do zvonenia. Pred neho si sadá modrooký chalan s blond vlasmi. ,, Ahoj som Ryan, som rád, že máme nového člena v triede." pozrie na Sama. ,, Ďakujem, som Sam, ako už asi aj vieš." ,, Áno viem, zdal si sa mi od prvej chvíle sympatický, čo o tvojom bratovi povedať nemôžem." hovorí Ryan, Samovi. ,, No konečne, aspoň na niekoho takto pôsobí." hovorí prekvapene Sam. ,,Ale, zaujímalo by ma, prečo?" opýta sa Sam Ryana. ,,Vidíš tu blondínku, je to moja frajerka, ale nič proti tvojmu bratovi, je to celé len o nej." hovorí Ryan, Samovi a pritom ukazuje na jednu z troch dievčat, ktoré sedia pri Deanovi. ,, Inak ideš, dnes na triednu party?" opýta sa Ryan, Sama. ,, Ak sa podarí, pôjdem." odpovedá Sam. ,, Tak určite príď, bude zábava." dodá Ryan a odchádza ku skupinke svojich kamošov.

Do triedy vstupuje profesor Dawkins.

,, Žiaci utíšte sa, dostal som pokyn. Nezdržím vás dlho. Asi tak päť minút a môžete ísť domov."

Dawkins dopovie všetky dôležité veci, žiaci sa rýchlosťou blesku dostanú z triedy von a pomalou chôdzou až von z areálu školy. Sam rozmýšľa, čí ísť za Deanom k autu ale radšej sa rozhodne isť k internátu sám.

,, Dean vidíme sa, večer." zakričia baby na Deana. Dean sa na nich usmeje.

Dean sa blíži pomalým krokom k autu . V tom na Impale zbadá veľkým bielym sprejovým písmom nápis , IDIOT´ . ,,Čo to do pekla je!?" prekvapene pozerá na veľký nápis na svojej Impale. ,, Kto to urobil ?!" vrieska na veľký dav žiakov, ktorý prechádza okolo. Všetci sa pozerajú na nahnevaného Deana a niektorým to pripadá aj dosť smiešne. ,,Asi niekoho, zabijem! Nie nie nie, Sam to nemohol byť, určite nie!" kričí Dean. Vtom sa pri ňom zjaví jeho spolužiak, černoch veľkého vzrastu v hip-hopovom oblečení. ,, Je to daň nováčika, na to si zvykneš." Dean sa ani nestihne spamätať a spolužiak sa stráca v dave. ,, Kto to urobil?!" zakričí na spolužiaka, ktorý už je dávno preč.
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Nový Život   21.10.08 18:49

Jéé super, pokráčko Musím říct, že jsem si podobně představovala jejich školní den Dean obklopený "hvězdama" třídy a Sam nazlobený na bratra se baví s "méně" výstředními spolužáky Smile Moc se mi líbí jak píšeš a těším se na pokráčko Jen mě docela překvapilo, že si Dean nic nedělal z toho, co na něj Sam na chodbě řval... Shocked Prostě jen odešel se bavit...
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: .................   27.10.08 21:09

Madlen: Dakujem veľmi veľmi pekne

Ano v tom bude jeden háčik, čo sa týka toho Deana, ale to sa určite postupne dozvieme o čo ide - viac už nebudem prezrádzať. Wink
O niekoľko dní, číže tak okolo novembra a decembra, možno skôr - pevne dúfam (sama netuším) uverejním prezenčku všetkých žiakov ich triedy Laughing a hlavne práve tieto mnohé postavy ktoré tam hrajú - za nimi stojí množstvo veľmi zaujimavých hercov a herečiek, možno aj pre vás dosť známich, takže sa je na čo tešiť, samozrejme aj s fotkami 704
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Nový Život   30.10.08 21:40

skvele pokracko Very Happy ja som to proste hned cakala, ze Deana obklopi huf dievcat a len tak lahko sa od nich nedostane Laughing proste typicky Dean Wink
co sa tyka Sama...bolo to strasne krute Shocked tiez ma zarazilo, ze Dean len odisiel. som teda zvedava, ako to bude pokracovat dalej Wink
tesim sa na prezencku a samozrejme aj na nove pokracovanie 704
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 2126
Registration date : 24.03.2008

OdoslaťPredmet: Re: Nový Život   02.11.08 8:35

Shocked Táto poviedka je totálne úžasná úplne iný štýl a strašne sa mi páči fúha na Deana sa tie baby nejako lepia tak nech si na mňa dávajú bacha a tiež ma prekvapilo ,že Dean ostal v pohode aj po hádke so Samom a len si tak odyšiel no písala si ,že za tým niečo bude tak som velmi zvedavá čo 704 píšeš úžasne celí príbeh je perfektný tak už sa teším moooc sa teším na dalšiu časť,ktorá dúfam bude čoskoro skvelá práca
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: ................   16.11.08 4:06

Dakujem veľmi pekne za potešujúce príspevky. Daľšia časť prichádza, bolo to veľmi náročne napísať, čas pri písani letí tak rýchlo.

1x05 – Party

Dean sedí na kresle pri recepčnom stole v školskom internáte v ktorom ho čaká nové ubytovanie. Premýšľa hlavne nad tým, ako je možne, že si nedal väčší pozor a stalo sa mu to, čo sa mu stať nemalo. Jeho Impala bola označená veľkým nápisom, ktorý nie je veľmi potešujúci. Najviac ho však mrzí správanie Sama, hlavne kvôli tomu, že viac už ani sám nedokáže urobiť preto, aby sa celá situácia zlepšila. Z tašky vytiahne triednu prezenčku, ktorú dostal od nových spolužiačok. Prezerá si fotky a mená, no najviac ho zaujal Benx pravým menom Oakley, už len kvôli tomu incidentu s Impalou. Vidí, že je už konečne po dlhom čakaní na rade, pretože práve prvý školský deň je pre internát ten najhorší zo všetkých. Množstvo nových študentov, množstvo chaosu, množstvo nezrovnalostí a množstvo hluku na chodbe.

„ Vaše meno poprosím.“ pozrie na Deana recepčná.
„ Dean Winchester.“ odpovie Dean. Recepčná chvíľu prehľadáva vo svojom počítači záznamy.
,, Mám to. Takže, ste tu ako prvý z vašej izby, snáď vám je jasné, že okrem vás sú na izbe ešte ďalší traja. A jeden z nich je práve váš brat. Inak ti ostatní sú tuším aj z vašej triedy. Rozdelenie sa snažíme urobiť podľa toho. Nech sa páči tu je kľuč, ak by ste mali nejaké problémy alebo otázky alebo by vám niečo nevyhovovalo, môžete sa ohlásiť tu. Všetky pokyny, poriadok tohto internátu a aj spôsoby platby máte napísane na informačnom papieri v izbe. Prajem príjemne bývanie.“
,, Ďakujem.“ poďakoval Dean a ponáhľal sa do svojej novej izby.

Ani nie po pol hodine udomácňovaní sa Dean vybral na kompletnú prehliadku internátu. Najviac ho však zaujímajú dievčatá a jednotlivé rozloženie ľudí na izbách. Za ten čas, čo sa Dean premával po internáte sa do izieb nasťahovali aj jeho noví dvaja spolubývajúci. Na chodbe Dean zbadá Sama, ktorý kráča hore schodmi.

„ Sammy !“ zakričí na brata Dean.
Sam sa ani len neotočí a pokračuje hore schodmi až ku dverám ich novej izby. Dean ho pred dverami dobehne.
„ Volal som na teba.“ pribehne k bratovi a hovorí. ,, Sme na izbe vraj s niekým z našej triedy, tak som dosť zvedavý. Baby to asi nebudú, že?“ Sam sa na brata pozrie nahnevaným pohľadom z očí mu je vyčítať množstvo hnevu. „ No tak Sam! To sa budeš tváriť takto už navždy? Hádam ťa to čoskoro prejde.“ povie a pozrie na Sama, ktorý práve otvára izbu.
Obaja vojdú do izby, v ktorej je množstvo nových veci, ktoré tam po tom ako Dean z izby odišiel ešte neboli. Na posteli s balíčkom chrumiek v ruke sedí zavalitý spolubývajúci. Z balkóna vychádza ďalší. Obaja sú z ich triedy. „ Čaute, som Zac, teší ma, že sme zároveň aj spolužiaci.“ spolužiak z balkóna pristúpi k obom z bratov a podáva im ruky. „Toto je inak Walter.“ ukáže Zack na chalana sediaceho na posteli. „ Čaute.“ pozdraví ich Walter. „Prepáč, ale sedíš na mojej posteli, mám tam tašku.“ povie Dean Walterovi. „ Sorry, nevedel som. Majte sa, idem nakúpiť niečo do chladničky.“ plnými ústami nezrozumiteľne povie Walter. „ Ten chalan ma dobrý apetít, to sa mi páči v tomto si sadneme, dosť toho asi napučí do tej jeho hlavy.“ hovorí Dean. „Tak to máš pravdu, ale po týždni bývania s ním to už nebudeš brať ako niečo pozitívne. Hlavne ak ti bude nevysvetliteľné miznúť tvoje jedlo z chladničky. On ani nič iné okrem jedenia nerobí. Býval som s ním každý jeden školský rok, hádam prežijete skoré ranné šušťanie obalov od rôznych sušienok, cukríkov a neviem čoho všetkého. Viem o čom hovorím.“ rozpráva Zac. „Posnažím sa to prežiť.“ odpovedá Sam. „Tiež som sa snažil, no nebolo to ľahké, treba na to hlavne pevne nervy.“ hovorí Zac ďalej. „Dúfam, že sa vám tu obom bude bývať s nami dobre, teda so mnou, za Waltera nezodpovedám, bohužiaľ sme odkázaní na internát a reálnejšia možnosť ako toto už ani nie je.“ dopovie.
„ Pekná gitara, je tvoja?“ pozrie Dean na Zaca a ukazuje na gitaru opretú o posteľ. „ O jasné, je moja, hrám na gitare, ale určite viac bubnujem, keďže som hlavne bubeníkom, triedna kapela vieš, mal som to hneď spomenúť, veď pár ľudí z triedy je v našej kapele tiež, raz vás určite zoberiem na skúšku, do kotla.“ hovorí Zac. „ Do kotla?“ začuduje sa Sam. „ Kotol, takto voláme priestor kde skúšame, je to prerobená pivničná garáž, dosť veľa času trávim práve tam, niekedy sa mi stane, že nevládzem prísť a zaspím a neprídem ani na intrák, naša izba bola vždy málo obývaná. Walt sa vždy túlal niekde po vonku, učiť som sa ho videl len málokedy no a ja som sa vždy venoval kapele a.. ........ vlastne nič, bol som skoro stále tam.“ hovorí Zac. „ Tak toto je pecka, chlape.“ povie Dean. „ Pozerám, že tu máš samé skvelé kapely medzi CD-čkami, lepšieho spolubývajúceho mať ani len nemôžeme. Vždy som chcel mať kapelu, teda no v inom živote a za iných okolností, ale rád sa prídem pozrieť na vašu skúšku. Hráte to čo si myslím, že?“ opýta sa Dean. „ Jasne rock a metal a staršie veci a na škole sme celkom známy, snažíme sa hrať svoje, ale hráme aj prebraté veci od iných interpretov, hlavne tých ktorých vidíš aj na CD. Inak mimochodom voláme sa ,DARK EXPLOSION, v triede si toho určite dnes veľa zistiť nestihol, ale ak dnes pôjdeš na tu party, tak ťa zoznámim s našou bandou, ktorú tvoríme ako skupina, ale aj ako banda ľudí, ktorá počúva to isté a má podobný životný štýl. Som rád, že máš rovnaký vkus, v triede je dosť hip-hoperov, ja ich rešpektujem, niektorí sú v pohode, no ale radšej som ak niekto nový, kto príde tak ho baví viac rock a je na tom v tomto podobne ako my.“ dodá Zack. „ Jasne prídem, neviem sa už dočkať, nemáš nejaké nahraté skladby s kapelou?“ opýta sa Dean. „ Že sa pýtaš, jasné, že mám, pozri tu mám pár textov a nejaké ti i pustím, zatiaľ mi môžeš povedať niečo viac o sebe, z kadiaľ ste s bratom, prečo páve táto škola, prečo teraz v poslednom ročníku?“ „ Jasne, pusťme sa do toho.“ súhlasí Dean.
Sam, ktorého to veľmi ani nezaujímalo, pretože bol znechutený z celej situácii okolo Deana, okolo toho čo sa okolo neho deje sa z izby po niekoľkých minútach vyparil tak, že si Zac a Dean zaujatí rozhovormi a hudbou ani len nevšimli, že odišiel. Po hodine si to už obaja všimli. „ Inak Dean tvoj brat tu nie je, naozaj, myslel som si tiež, že išiel len na záchod, ako si i vravel.“ hovorí Zac Deanovi. „ Tak to je pre môjho brata typické, zmizne práve vtedy, keď ho potrebujem, napadlo ma, vieš ten nápis na aute, že to mohol byť aj jeho nápad, aj keď nedáva mi to zmysel, Sammy by to neurobil, ale v poslednej dobe ma dosť prekvapuje svojimi náladami.“ „ Možno to je pre neho ťažké, ako si i vravel, to o jeho priateľke, úplne chápem to jeho chcenie prejsť na inú školu, inak tvoj brat to určite nespravil, naša trieda je prekliata, zapamätaj si to a hlavne veľký pozor na ľudí v nej, nie každý ma čisté úmysly. O tom sa môžeme porozprávať aj neskôr o chvíľu by sme už mali vyraziť, inak auto je už v pohode?“ opýta sa Zack. „ Jasne, škoda tam samozrejme bola aj som musel niečo zaplatiť, ale ten nápis je už chvalabohu preč a Impala našťastie v poriadku, neželám tomu, kto to urobil stretnúť ma. Ten Benx tam hádam bude, vraj daň nováčika, pár otázok mu položím.“ hovorí Dean a pozrie na Zacka. „ To ti povedal Benx? Mal si to povedať skôr, ak ti niečo povie Benx tak to je už dosť vážne, on nežartuje. Od neho by som ti radil držať sa ďalej, jeho partia nie je práve najvhodnejšia.“ vraví Zack. „ Díki za radu kamoš, ale bez otázok odo mňa neodíde.“ vraví Dean a obaja vychádzajú z izby pripravení na party.

„ Heeeeeej Sam! Tak predsa si prišiel, skvelé!“ objíme Nicol nečakane Sama. „ Ahoj Nicol, ďakujem snažil som sa prísť, nikto tu ešte nie je?“ opýta sa Sam. „ Ale jasne že sú, ale dnu, je tam mnoho ľudí zo školy, máme pár stolov len pre nás, keďže je ešte skoro, väčšina z triedy ešte len príde, poďme dnu Sam, je tu dosť veľká zima.“
,, Čauko fešák, inak Nicol ty mi ho ani len nepredstavíš?“ ozve sa spoza stola známy hlas. Stojí tam Lil, spolužiačka černošského pôvodu. „ Lil, ty si sa so Samom ešte neprivítala? Ako je to možné? Sam tak toto je Lil, Lil toto je Sam. Hádam ste sa v triede aspoň videli.“ hovorí prekvapená Nicol. „ Teší ma, videl som ťa, som rád, že ťa spoznávam Lil.“ vraví Sam.
„ Jasne, že som ho videla, aj mňa teší nebuď taký formálny, ja nepotrebujem žiadne ódy, dúfam, že sa budeš baviť. Inak kde máš brata? Ďalšieho fešáka, nemal prísť aj on?“ pýta sa Lil. „ Neviem, ale on určite príde, ale kedy to netuším.“ odpovedá Sam. „ Čaute, decká, čauko Sam!“ objaví sa blonďavá Carrie s ďalšími piatimi spolužiačkami a pár spolužiakmi. „ Kde máš brata?“ postupne sa pýtajú i ostatní. ,, Čauko zlato, pristúpi Benx so svojou partiou, medzi nimi aj R.I.O a pár iných černochov a spolužiakov, ktorý Lil pobozká.“ „ Dobre, že si tu a nemeškáš, hádam ste zase neboli, veď vieš kde.“ pozrie Lil na Benxa. „ Kašli na to zlato, neboli.“ odpovedá a pozrie na Sama. „ Čauko frajer, máš sa? Volaj ma Benx, kde máš brata?“ ,, Dá sa, ďakujem, teší ma, sám, neviem kde je, ale on príde.“ „ Tak to som naň potom zvedavý.“ vraví Benx. „ Oficiálne by sme mali začať vašim privítaním, hádam si pohne.“ „ Pozrite, už sú tu aj kamene.“ reaguje Lil na prichádzajúcu prevažne metalovo - rockovú skupinu báb a chalanov. „ Nevideli ste Zacka?“ opýtal sa jeden z nich.
,, Nie, nebol tu ešte.“ odpovedá Nicol. „ Mel, pozri sa, či už idú harpye?“ kričí Lil na Mel. „ A čo ma po nich? Idú už ďalší, je tam Nick, Ryan, ten nový, Zack a Walt.“ odpovedá Mel. Všetci postupne vchádzajú do podniku plného ľudí, hudby a zábavy.

„ AHoooojte!“ zakričia ohlušujúcim hlasom tri dievčatá. „ Harpye už dorazili.“ pošepká Lil Mel. „ Oooo Dean, predsa si prišiel, pozývame ťa za náš účet na drink!“ zvolá jedná zo ´slávnej´ trojky. „ Nebudeš ľutovať. S dovolením!“ spoločne sa s Deanom a ešte s pár chalanmi predierajú k barovému pultu. „ Čo to má byť?!“ zvolá Lil. „ Hádam si nerobia vlastnú party pre svoj spolok bohatých nafúkancov!?“ hovorí Carrie. „ Kašlú na nás, kašlime aj my na nich a začnime bez nich, čo je nás po takých smradoch, ako sú oni.“ hovorí Mel. ,, Benx, chod prosím povedať Ryanovi, nech si tu svoju modelku zavolá sem a nech sem okamžite prídu a nech ma neštvú, pri bare môžu sedieť aj potom.“ vraví Lil. „ Ryan, Ryan !“ zavolá Benx. ,, Ideme už, majte strpenia!“ volajú baby ktoré obklopili Deana.
Lil začína oficiálnym príhovorom pre triedu, predstaví všetkým Sama a Deana, oficiálne ich privítajú a postupne sa zvítava Sam aj Dean skoro s každým postupne. Skupina hip-hoperov sa ide neskôr zabávať k stolu ľudí z iných tried. Trojica modeliek tancovať na parket. Pár ľudí z rockovej skupinky ide k stolnému futbalu a pár k jukeboxu. Pár ľudí prechádza k barovému pultu. Postupne sa celá trieda rozdelí na pár skupiniek.

,, Stoj! Potrebujem si s tebou o niečom pohovoriť.“ vraví Ryan Deanovi.
„ Dobre, o čom takom?“ opýta sa Dean. „ Takže nemyslí si, že ak si obľúbený u pár báb, tak, že si môžeš dovoľovať hocičo.“ hovorí Ryan a pozerá na Deana. „ Vidíš ju, je to moja frajerka a neželám si aby si sa neustále okolo nej motal, ja ti nepotrebujem robiť problémy a ani ich robiť nebudem, ale nemám z teba dobrý pocit.“ hovorí Ryan. ,, Nemotám sa okolo tvojej frajerky, ak si si nevšimol, tak po mne ide jedine tak ona a nie ja.“ odpovedá Dean. Vtom sa Ryan, ktorý toho má dosť vypité, otočí od Deana, obratí sa naspäť a rukou streli Deanovi do tváre. Dean to Ryanovi vráti, až sa obidvaja ocitnú na zemi. Neustále do seba udierajú, ostatní sa s prekvapením na nich pozerajú. ,, No tak dosť, od seba! ! !“ kričí na nich Lil. V tom pribehne prekvapený Sam a pozerá na brata ležiaceho spolu s Ryanom na zemi. Väčšina pohľadov ľudí nachádzajúcich sa v podniku smeruje na bitku. „ Od seba, okamžite choďte od seba! Nový, nerob problémy, pretože nás odtiaľ vyhodia a to nepotrebujeme.“ vraví Benx, Deanovi. „ Do čerta s vami, problémy tu robí jedine on. Nech sa odo mňa drží daľej.“ vraví rozrušený Dean a vstáva zo zeme.

,, Bože, zase môj brat.“ vraví Sam. Nicol sa naňho pozrie a povie. ,, Nerob si z toho nič, Ryan si trošku vypil a asi mu vadila Deanova prítomnosť pri tej jeho frajerke, no, nie je to ani jedného chyba skôr jej chyba. Budú v poriadku obaja.“ dopovie Nicol. „ Prečo ich nemáte až tak radi, tie tri?“ opýta sa Sam. „ No tak to by ti malo byť jasne, postupne to príde aj na teba sú namyslene, intrigujú a mnoho problémov vzniká len kvôli ním. Chalani sa okolo nich síce točia, ale hádam postupne zistia, že to s nimi nemá zmysel. Robia si srandu z každého o kom si myslia, že je horší ako ony. Bavia sa hlavne s bohatými a s tými akože najlepšími. Medzi sebou sa tiež ohovárajú. Nechápem napríklad takéto Ryana. Nie je to zlý človek, skôr naopak, smolu ma v tom, že sa dostal do ich partie.“ vraví Nicol.
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Nový Život   16.11.08 4:06

Dean sedel pri barovom stole a hádzal do seba jednu whisky za druhou. Dva miesta od neho sedelo veľmi sympatické tmavovlasé dievča z ich triedy. „ Nemyslíš si, že by si nemal toľko piť? Na školáka v našom veku je to dosť veľa.“ pozrela naň a prisadla si k nemu s pohárikom v ruke a dodala. „ Ak ma zdanie neklame, nevyzeráš na to, žeby si bol v rovnakej vekovej kategórii, nie je tak ?“ Dean sa na ňu pozrel a povedal. „ Ani ty.“ „ Inak pre informáciu som Belinda, tešilo ma Dean.“ vstala a odišla. Dean už len ticho dodal „ Aj mňa Belinda.“ „ Čauko Dean.“ prisadol si k nemu Zack. „ Počúvaj ma nevyzeráš veľmi dobre, nemal by si už viac piť. Chcel by som ti predstaviť kamošov z bandy, ako som sľúbil.“ pozrel na Deana. Za ním už stalo pár báb a chalanov z bandy. „ Tak toto je Dean, Dean toto sú veď vieš kto, vravel som ti o nich.“ ukazoval Zack na skupinku ľudí, ktorí stáli za Deanom. Dean sa poriadne ani neobzrel, vstal zo stoličky a utekal na záchod. Všetci naňho prekvapene pozerali. „ Tak toto je ten tvoj nový spolubývajúci, Zack nežartuj, toľko sa nám aspoň mohol pozdraviť.“ dodal jeden zo skupinky. „ Neviem čo mu je, vyzeral predtým dosť v pohode.“ dodal prekvapený Zack.

„ Ahoooj, Sam, môžem si prisadnúť?“ pristúpila k Samovi Lil. „ Jasne, môžeš, nech sa páči.“ dodal Sam. „ Tak čo, páči sa ti tu?“ opýtala sa ho. „ Zatiaľ áno.“ „ Vyzeráš dosť zamyslene, ako keby ste s bratom ani neboli bratia, čo nejaká bratská hádka?“ opýtala sa Lil. „ Nerád by som sa rozprával o mojom bratovi, stačilo mi vidieť tu bitku medzi ním a Ryanom.“ odpovedal Sam. „ Tvoj brat si o to koledoval, keby sa nebavil s tým, s kým sa baví a bavil by sa aj s ostatnými tak by to nemal u druhých tak zlé, ale nebrala by som to až tak vážne, obaja na to časom zabudnú.“ „ Neviem prečo, ale nemám veľmi dobrý pocit z toho Nicka, celý večer sedí sám v tom kresle a mám pocit, akoby ma sledoval.“ dodal Sam. „ Sam, hlúposť, to nie je len pocit, on ťa sleduje, ale nezaujímaš ho ty ale Nicol, maj sa na pozore, aby sa ti nestalo to, čo tvojmu bratovi s Ryanom, ale v prípade Nicka to nemusí skončiť len pri jednej bitke.“ povie Lil. „ Nerozumiem. Sleduje? Nicol mi o ňom nikdy nič nevravela.“ prekvapene pozrel Sam na Lil. „ Ani sa jej nečudujem, chce na to zabudnúť, myslíš si, že prečo ťa vtedy v triede vyhodil z toho miesta to miesto je presne za Nicol, sedel tam predtým síce skoro vždy, ale on chce mať Nicol pod kontrolou.“ dodala Lil. „ Na čo zabudnúť, prečo pod kontrolou, nerozumiem.“ zaujímalo Sama. „ Vyzerá to tak Sam, že Nicol ti toho veľa nepovedala, vyzeráte ako dosť veľkí kamoši, mal by si sa jej na to spýtať.“ pozrela na Sama Lil. „ Ty mi to nemôžeš povedať, že nie?“ opýtal sa Sam. „ Niečo áno, ale najlepšie bude ak ti o tom viac povie ona sama, ak bude chcieť tak ti to určite povie.“
„ Lil, opäť otravuje Nicol, povedala som mu nech zmizne, ale poslala ma veď vieš kam.“ pribehla k Lil Mel. „ Kde je?“ opýtala sa Lil a okamžite vstala. „ Na chodbe, pri weckach.“ odpovedala Mel. Sam vstal tiež a išiel za Lil, ktorá sa dosť ponáhľala.
„ Počúvaj ma Nicol, nespravil som to, veď vieš, že ťa milujem, neurobil by som to.“ kričal Nick na Nicol. „ Veď to Nick, veď to je to, ale ja už nie, nechcem mať s tebou nič spoločné.“ uplakaným hlasom kričala Nicol. „ Daj jej okamžite pokoj!“ kričala Lil. „ A čo ak nie? Hráš sa na jej ochranku?“ dodal Nick. „ Počkaj aby si ty náhodou tu ochranku čoskoro nepotreboval, Nick!“ dodala Lil a Nick zmizol za dverami podniku. „ Si v poriadku? Čo zase chcel?“ opýtala sa Lil. Nicol uplakaným hlasom vravela. „ Zastavil ma a chcel aby som mu dala ešte jednu šancu, vraj on Billovi nespravil nič.“ dopovedala Nicol. „ Ja mu neverím ani slovo, skúšal to hodiť na hocikoho iného a ani poriadne alibi nemá.“ dodala Lil. „ Mala by som už ísť domov.“ oznámila Nicol. „ Sam, nemohol by si odprevadiť Nicol domov?“ opýtala sa Lil a žmurkla naňho. „ Jasne, veľmi rád.“ dodal Sam.

„ Dean, halo.“ budila spiaceho Deana, ktorý spal na pohovke v podniku, jeho spolužiačka. „ Čo je?“ ozval sa omámeným hlasom Dean. „ Zaspal si tu a nie je tu už poriadne nikto s autom, kto by bol ochotný ťa zobrať v takomto stave.“ dodala jeho spolužiačka. „ Takže ma zoberieš, ale ja tu mám svoje auto.“ oznámil Dean a hlava mu spadla do polohy spania. „ Smola, Dean Winchester, auto si zoberieš až ráno, v takomto stave šoférovať nebudeš a vstávaj.“ dodala jeho spolužiačka.

Sam odprevádzal Nicol domov. Celá cesta sa vliekla, pretože nevedel ako sa má opýtať Nicol, čo sa jej stalo. „ Nicol, môžem sa ťa naniečo opýtať?“ osmelil sa Sam. „ Môžeš, hocičo.“ odpovedala Nicol. „ Čo sa stalo? Čo bolo medzi tebou a Nickom a prečo tá hádka a to všetko? Snažím sa tomu rozumieť, ale nerozumiem.“ dodal Sam. „ Sam, prekvapil si ma, myslela som si, že všetko vieš, alebo, že ti to niekto povedal, to nemyslíš to vážne.“ odpovedala Nicol. „ Nie neviem, mal mi niekto niečo povedať?“ opýtal sa Sam. Nicol sa naňho pozrela a dodala. „ Je to v poriadku, poviem ti to celé, máš právo to vedieť. Si v našej triede a nič by ti nemalo ostať utajené. Je to dlhé rozprávanie. Ja a Nick sme kedysi spolu chodili. Bol vždy v pohode, nebol takýto, aký je teraz. Okrem toho do tejto triedy chodil aj Bill, prišiel až v druhom ročníku . Nie je už medzi nami. Bol to môj najlepší priateľ. Celé dni sme spolu trávili. Bol to skvelý človek. Umelec, fotograf. Zomrel dva mesiac pred koncom školského roka. Zavraždeného ho našli v jeho dome. Niekto ho zastrelil a ani neviem prečo. Prečo práve jeho?.“ rozplakala sa Nicol. Sam Nicol objal. „ Počkaj, musím ti to dopovedať Sam, v čase keď ešte Bill žil, Nick naňho žiarlil, viackrát sa mu vyhrážal, aby mi dal pokoj, pretože som s Billom trávila viac času ako s ním a to mu vadilo. Myslel si, že spolu niečo máme. V deň keď Billa zastrelili, som mala ísť s Nickom von. Nick na to vraj zabudol, prišiel o hodinu neskôr. Dokonca, ho vraj videl Benx utekať v blízkosti ulice, kde Bill býva. Keď prišiel po mňa bol dosť rozrušený. Bojím sa ho, myslím, že ho zabil a mal aj na to dôvod, keď som sa dozvedela o Billovej smrti, bola som vo veľkom šoku, neskôr som sa okamžite s Nickom rozišla, nechcela som ho už nikdy ani len vidieť.“ dopovedala Nicol. „ Tak to ma veľmi mrzí Nicol, prepáč a čo polícia? Nevyšetrovali to? Čo zistili?“ opýtal sa Sam. „ Nič, Nick si alibi našiel od jedného kamoša, neverím mu ani slovo. Nenašli vražednú zbraň nenašli ju ani u Nicka ani nikde inde, takže obvinenie nepadlo na neho. Bol podozrivým, ale nič viac. Takže to nechali tak.“ dopovedala Nicol a pokračovala. „ Inak je chorý, sleduje ma, vždy mi chce vraj niečo vysvetliť, že to on neurobil a podobne reči, ale neverím mu. Minule ma čakal pred domom. Je šialený. Stále si myslí, že spolu chodíme, nechce akceptovať to, že už s ním nechcem byť a ani ho len vidieť. Celá trieda je proti nemu už len kvôli tomu, že zomrel Bill možno aj vďaka nemu, z Nicka sa stal agresívny človek, nikto mu už neverí ani slovo. Bill bol skvelý človek, mal veľa kamarátov v triede, ťažko je sa s tým vyrovnať, že tu už nie je, chcem len aby sa našiel vinník a aby to vyšetrovali ďalej, aj za cenu, že Nick do basy pôjde.“ dopovedala Nicol.
„ Necítim k nemu už vonkoncom nič, možno len nenávisť.“ „ A čo ak to on predsa len neurobil?“ opýtal sa Sam. „ Nemyslím, vždy chodil v pochybných partiách, hlavne pred tým ako sa to stalo. Možno ho nezabil len on sám, ale mohol mu aj niekto pomôcť. Ja mu v tomto neverím. Veľmi sa zmenil odkedy sa začal stýkať s tou jeho partiou. “ dopovedala Nicol.
„ Ďakujem Nicol, že si mi to povedala, netušil som vonkoncom o čo ide, mrzí ma to, čo sa stalo.“ povedal Sam a pozrel na Nicol, keď už stáli pri jej dome. „ Som rada, že som ti to mohla povedať aj keď je to ťažké, hlavne je to, aby si si dával na Nicka väčší pozor, ktokoľvek by si mal. Ďakujem za odprevadenie. Maj sa pekne.“ dopovedala Nicol a dala Samovi bozk na líce. „ S radosťou, vidíme sa zajtra. Ahooj.“ pozdravil Sam a pokračoval v ceste domov. Keď, už konečne došiel k internátu zbadal babu, ktorá vyťahuje zo svojho auta Deana. „ Hej, to je môj brat!“ zakričal Sam.
„ Sam, pomôž mi s ním, musela som ho odtiaľ zobrať, všetci už zmizli a jediná som bola schopná ho zobrať autom.“ povedala. „ Vieš čo, zoberiem ho už, nemusíš si robiť starosti zvládnem to aj sám a ďakujem. Ahoj.“ zobral Deana na jedno plece . „Maj sa, Sam.“ pozdravila spolužiačka a nasadla do svojho auta.

Samovi sa konečne podarilo dotiahnuť Deana na izbu. Zack už skoro spal, keď ho zrazu zobudil príchod Deana a Sama. „ Čaute, už ste tu?“ pozdravil Sama a Deana, ktorého Sam práve skladal na posteľ. „ Ahoj, ako vidíš sme, mal som riadny problém ho sem dotiahnuť hore schodmi.“ povedal Sam a snažil sa Deana prezliecť. „ Šoféroval si jeho auto?“ opýtal sa Zack. „ Nie, priniesla ho na svojom aute nejaká spolužiačka, neviem kto to je, ale zajtra ti ju v škole ukážem a pošlem Deana sa jej poďakovať, ten si toho veľa pamätať nebude, hlavne, ak sa zobudí a bude hľadať svoje auto.“ zasmial sa Sam. „ Inak kde je Walter?.“ opýtal sa. „ Neviem, bol na party, ale nie je to nič zvláštne, že tu nie je, je tak trochu zvláštny, ja tu tiež často nie som, ale ak som aj bol tak on tu nikdy nebol, ktovie ako to bolo keď som tu nebol.“ dodal Zack. „ O takomto čase?“ začuduje sa Sam a pozrie na hodinky, ktoré ukazujú tri hodiny ráno. „ Pravda, tri hodiny ráno, zajtra nevstaneme. Dean už zaspal, mohli by sme už aj my.“ dodá Sam.
„ Pravda, spal by som už, keby ste ma nezobudili, dobrú noc.“ dodal Zack. „ Prepáč, nechceli sme, máme už len 4 hodiny spánku, kruté, Dobru.“ dopovedal Sam a zhasol svetlo.
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Nový Život   28.11.08 15:29

Normálně, nějak mi tvoje pokračování uniklo... :shame: A to jsem se na něj tak těšila. Znovu musím ocenit tvůj nápad Nikdy bych si nemyslela, že když už nepůjde o lov ani nějakém pátrání, že by mě mohla povídka bavit... opravdu mohla, důkazem je toho ta tvoje! Opravdu paráda Jsem moc zvědavá na další vývin událostí, hlavně jak to bude mezi Samem a Nicol a co ten její bývalý přítel..? A Dean se parádně sprákal Razz To je mu podobný no Very Happy Rozesmála jsem se u toho okamžiku, jak ho tak jeho spolužačka brala do auta a Sam zakřičel, že je to jeho bratr Jasné, co kdyby mu chtěl někdo brášku ukrást nebo co kdyby tak holka byla taky tak namletá, že by ho pokládala za svého sourozence Jsem zvědavá, jestli už Sammy na něj nebude naštvaný nebo právě naopak bude ještě víc...
Už aby bylo pokračování!
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Daľšia časť prezenčka   21.12.08 2:52

A je to tu, daľšiou častou je PREZENčKA ktorá napovie mnoho informácii zo života mnohých postáv, teda postavy v TRIEDE do ktorej SAM a DEAN chodia. Very Happy Takúto prezenčku maju na stole vo svojom intráku aj Dean a Sam ale v inej verzii v tej svojej majú len fotku, meno a podpis nič ine, my v tejto máme množstvo informácii, nech sa páči. Wink Fotky sú zobrane bud z ich občianských preukazov alebo z myspace, icq alebo z iných komunikačných zariadení. Zaradené su abecedne.

POZN. Píše sa rok 2010, takže preto mnohí už majú toľko rokov aj napriek ich dátumu narodenia

1 – Nelly Awbrey (Actress Jordana Brewster)

Vek: 17
Dátum a miesto narodenia: 05.05.1993 Columbia, Južná Karolína
Znamenie: býk
Farba očí: hnedá
Farba vlasov: hnedá
Záujmy: nakupovanie, diskotéky, kluby, party, modeling, korčuľovanie
Známky: Dvojky
Vzťahy: Priateľ - Duncan (vid č.4)
Najlepšia kamoška – Ronna (č.9) a Evie (č.19)
Zaujímavosti: - patrí do známeho školského tria namyslených
- do Kansasu sa presťahovala ako 7 ročná
Súvislosti s bratmi: jedna z báb, ktorá sa točila okolo Deana (v triede, na party)

2 - Winnie Blackmoore (Actress Mandy Moore)

Dátum a miesto narodenia: 05.10.1992 Topeka, Kansas City
Znamenie: Váhy
Farba očí: Hnedá
Farba vlasov: Hnedá
Záujmy: Filmy, seriály, herectvo, nakupovanie, kino, chodenie von, cestovanie
Známky: jednotky/dvojky
Vzťahy: Najlepšia kamoška – rozumie si s viacerými
Zaujímavosti: - rada by sa stala herečkou

3 – Kaylyn Blyston (Actress Dana Davis)

Dátum narodenia: 16.02.1993 Topeka, Kansas
Znamenie: Vodnár
Farba vlasov: Čierna
Záujmy: hip- hop, basketball, grafity, kluby, chodenie von, tanec
Známky: Trojky
Vzťahy: Najlepšia kamoška - Mel(č.31), Lil(č.26)
Priateľ – má – nikto z triedy
Najlepší kamoš – Eddie(č.21) (niekedy si ľudia myslia, že tvoria pár)
Zaujímavosti: - chodí vždy v teplákoch, má chlapčenský štýl
- chodí na tréningy basketballu aj keď za Tým hrať nemôže
- s dievčatami si rozumie menej

4 – Duncan Cobler (Actor Alex Pettyfer)

Dátum a miesto narodenia: 15.03.1993 Topeka, Kansas
Znamenie: Ryby
Farba očí: Zelená
Farba vlasov: Blond
Záujmy: chodenie von, diskotéky, kreslenie, nakupovanie, kluby, fotografovanie
Známky: dvojky
Vzťahy: Najlepší kamoš – rozumie si s viacerými
Priateľka – Nelly (č.1)
Zaujímavosti: - je jedináčikom

5 – Parker Efron (Actor Michel Brown)

Dátum a miesto narodenia: 03.02.1993 Topeka, Kansas.
Znamenie: vodnár
Farba očí: modrá
Farba vlasov: čierná
Záujmy: autá, motorky, kino, chodenie von,
Známky: trojky
Vzťahy: Najlepší priateľ – rozumie si s viacerými
Zaujímavosti: - ma svoje vlastné auto i motorku

6 – Lloyd Eiken (Actor Gael Garcia Bernal)

Dátum a miesto narodenia: 15.12.1992 Oklahoma City, Oklahoma
Znamenie: Strelec
Farba očí: Hnedé
Záujmy: gitara, rockové/metalové koncerty, festivaly, hlavne hudba
Známky: dvojky/trojky
Vzťahy: Priateľka- Rylie (č.11)
Najlepší kamoši – partia z Kotla a z Kapely
Zaujímavosti: - neznáša hip-hop a rap
-má svoju vlastnú rockovú kapelu DARK EXPLOSION – hrá na gitare
-hudba je jeho život

7 – Avis Erling (Actor Frankie Muniz)

Dátum narodenia: 27.9.1992 Topeka, Kansas
Farba očí: Modrá
Záujmy: študovanie, čítanie kníh, poézia, počítače, technika
Známky: jednotky
Vzťahy: Najlepší kamoš – nemá
Zaujímavosti: - volajú ho IQ-áč
- z chlapcov sa učí najlepšie, málokto ho rešpektuje

8. Rick ´Rio´ Euell (Actor Delon Howel )

Dátum a miesto narodenia: 10.05.1993 Tallahassee, Florida.
Znamenie: Býk
Farba oči: Hnedá
Záujmy: rap, hip-hop, autá, basketball, hip-hopové podniky, party, skladanie rapových textov, tanec
Vzťahy: Najlepší priateľ : BENX (č.24), Nicolao(č.30), Eddie (č.21)
Zaujímavosti: - hrá Basketball za školský team
-najväčší komik z triedy a pôvodca mnohých žartíkov
Súvislosti s bratmi: prišiel sa predstaviť Samovi i mu trošku zarapoval

9 – Ronna Evison (Actress Kaley Cuoco)

Vek: 18
Dátum a miesto narodenia: 05.08.1992 Topeka, Kansas.
Znamenie: lev
Záujmy: party, diskotéky, kluby, chodenie von, modeling, nakupovanie, roztlieskavanie
Vzťahy: Priateľ – Ryan (č.20)
Najlepšia kamoška – Evie (č.19) a Nelly(č.1)
Zaujímavosti: - navštevuje klub roztlieskavačiek
- polovica školy ju neznáša, druha polovica sa jej vtiera
- býva vo vile, má vlastné auto, baví sa len s tými “ vyberanými“
- so svojimi dvomi kamoškami tvoria dosť známe namyslené školské trio
Súvislosti s bratmi: najviac sa so svojou partiou točila okolo Deana
kôli nej sa pobil Dean s jej frajerom

Naposledy upravil Kaja dňa 21.12.08 3:26, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: prezenčka part 2   21.12.08 3:01

10 – Oistin Fabert (Actor Jonathan Bennet)

Dátum a miesto narodenia: 27.10.1992 Topeka, Kansas.
Znamenie: Škorpión
Farba očí: Hnedé
Záujmy: filmy, seriály, knihy, cestovanie, herectvo, poézia
Vzťahy: Najlepší kamoš – Fletcher (vid č.35)
Zaujímavosti: - navštevuje herecký krúžok a v mnohých školských hrách i účinkuje

11 – Rylie Fulson (Actress Laura Prepon)

Dátum a miesto narodenia: 20.11.1992 Topeka, Kansas.
Znamenie: Škorpión
Farba oči: Zelená
Farba vlasov: Červená
Záujmy: spev, metalové a rockové koncerty, festivaly, kapela, písanie, seriály, horory, komixy
Vzťahy: Najlepšia kamarátka – Veronica (č.25)
Najlepší kamaráti – partia z kotla – Zac (č.23), Field(č.16)
Priateľ: Lloyd (č.6)
Zaujímavosti: - má svoju vlastnú kapelu DARK EXPLOSION – je speváčka

12 – Kristen Gyles (Actress AnnaLynne McCord )

Dátum a miesto narodenia: 24.03.1993 Lansing, Michigan.
Znamenie: Baran
Farba oči: Zelená
Farba Vlasov: Blond
Záujmy: gitara, spev, miluje country a rock, príroda, festivaly a koncerty country umelcov
Známky: jednotky/dvojky
Vzťahy: Najlepšia kamarátka - rozumie si skoro so všetkými
Zaujímavosti: - jej otec ma vlastnú country kapelu
- ma vlastné auto
Súvislosti s bratmi: priniesla Deana na svojom aute z party

13 – Belinda Juncker (Actress Nadia Bjorlin)

Dátum a miesto narodenia: 23.02.1993 Springfield, Illinois
Znamenie: Ryby
Farba očí: Modrá
Záujmy: modeling, cestovanie, nakupovanie, móda
Vzťahy: Najlepšia kamoška – nemá
Priateľ – Fletcher (č.35)
Zaujímavosti: - pracuje ako modelka, pohybuje sa v týchto kruhoch
- veľa cestuje a školu vymeškáva
- mnohí ju považujú za veľmi záhadnú
- žije sama, rodinu má v Los Angeles
- tak trochu samostatná jednotka triedy
Súvislosti s bratmi: neznáma, ktorá sa bavila pri bare s Deanom

14 - Nick Mhoon (Actor Colin Farrell)

Vek: 18
Dátum a miesto narodenia: 29.7.1992 Sacramento, Kalifornia
Znamenie: Lev
Farba oči: hnedá
Farba vlasov: hnedá
Záujmy: cestovanie, turistika
Známky v škole: trojky/štvorky
Vzťahy: Expriateľka: Nicol (č.34)
Najlepší priateľ: v triede nikto, ma svoju vlastnú partiu
Zaujímavosti: - Má tetovanie
- Bol podozrivým z vraždy spolužiaka Billa, otec neznámy.
- Do Topeky sa presťahoval s mamou v 15. Rokoch
- Je najstarší z triedy, jeden ročník opakoval ešte v škole v Sacramente
Súvislosti s bratmi: vyhodil Sama z miesta v triede
hádal sa s Nicol na party

15 – Lucy Moon (Actress Julia Stiles)

Dátum a miesto narodenia: 25.11.1992 Manhattan, Kansas
Znamenie: Strelec
Záujmy: cestovanie, jazyky, politológia , nakupovanie, diskotéky, chodenie von
Zaujímavosti: - žije v Manhattane v Kansase, každý deň cestuje do školy a zo školy autobusom
- otec je Francúz

16 – Field Ooley (Actor Michael Pitt)

Dátum a miesto narodenia: 05.07.1993 Topeka, Kansas
Znamenie: Rak
Záujmy: kapela, hudba – rock, koncerty, festivaly, rockové kluby, chodenie von, turistika
Známky: dvojky/trojky
Vzťahy: Najlepší kamoši - partia z Kotla
Zaujímavosti: - má svoju vlastnú rockovú kapelu DARK EXPLOSION – hrá na bassgitare

17 – Ivy Opher (Actress Shiri Apleby)

Dátum narodenia: 20.10.1992 Topeka, Kansas
Záujmy: spoločenský tanec, tanec, nakupovanie, jazyky, maľovanie
Známky: dvojky
Zaujímavosti: - chodí na tanečné súťaže reprezentovať školu

18 - Carrie Payne (Actress Kate Bosworth)

Dátum a miesto narodenia: 8.6.1993 Topeka, Kansas.
Znamenie: Blíženci
Farba oči: Modrá
Záujmy: nakupovanie, party, diskotéky, tanec
Vzťahy: Najlepšia Kamarátka: Nicol (č.34)
Zaujímavosti: - Je veľmi klebetná, ale ako sama hovorí : nemôže za to.
Súvislosti s bratmi: spolu s Nicol prvé pozvali Sama na party

Naposledy upravil Kaja dňa 21.12.08 3:32, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Nový Život   Today at 22:50

Návrat hore Goto down

Nový Život
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction :: Rozpísané poviedky-
Prejdi na: