DomovDomov  FAQFAQ  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Zoznam užívateľovZoznam užívateľov  Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny  StránkaStránka  Prihlásenie  

Share | 
 

 Prečo tak nenávidím slovo obeta

Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 24  Next
AutorSpráva
dzajnisko
Diabolský admin
Diabolský admin
avatar

Počet príspevkov : 1205
Age : 27
Bydlisko : Martin
Nálada : ako aj dobrá, dalo by sa povedať :)
Registration date : 19.04.2008

OdoslaťPredmet: Re: Prečo tak nenávidím slovo obeta   19.07.08 17:29

tak baby, vy ste mi normálne vyrazili dych!! affraid affraid čítať tie vaše komentáre, to je ako vznášať sa na obláčiku 702 702 702 som tak strašne šťastná, že sa vám to páči jednoducho nemám slov
renátka: aj ja som v SN mala Belu rada, ale tak no
kacena: óó, o Jane sa dozviete v ďalšej kapči niečo nové Twisted Evil
ak to pôjde tak, ako má, dnes tu bude ďalšie pokráčko Very Happy
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://neumannova.tumblr.com
dzajnisko
Diabolský admin
Diabolský admin
avatar

Počet príspevkov : 1205
Age : 27
Bydlisko : Martin
Nálada : ako aj dobrá, dalo by sa povedať :)
Registration date : 19.04.2008

OdoslaťPredmet: Re: Prečo tak nenávidím slovo obeta   20.07.08 22:58

poslušne hlásim, že tu máte nové pokráčko Laughing viem, že som ho sľúbila včera, ale mala som problém s časom takže tu to máte, je ešte dlhšie, než to predtým dozviete sa aj o Jane a príde nová postavička enjoy Wink
**********
Ako prvý sa zobudil Dean. Pomaly trhane otvoril oči a videl, že vonku bolo ešte šero, mohlo byť okolo štvrtej ráno. S potešením zistil, že vedľa neho leží kočka s krásnymi slabozelenými očami, ktorá neznáša Ruby ani Belu a zbožňuje karamelky. Pozoroval ako spokojne spí, cítil jej vôňu. Nechápal to. Ležal v motelovej izbe s krásnou ženskou a bol šťastný. Pripadal si smiešne, ale ani s ňou nemusel mať sex a cítil sa tak super ako už dávno nie. Konečne nemyslel na svoju dohodu, na to, že za pár mesiacov sa bude smažiť v pekle a že opustí svojho mladšieho brata. Túžil len zostať v tejto posteli a nemyslieť na nič. Usmial sa, prehodil cez ňu svoju ruku a pritiahol si ju viac k sebe. Ona sa len zamrvila a schúlila sa viac k nemu a Dean znova zaspal.
O niekoľko hodín na to sa zobudila Jane. Slnko už dávno vyšlo a v izbe bol počuť tichý hrmot z ostatných izieb. Zrazu pocítila vedľa seba zamrvenie a tak vystresovane, pretože akosi zabudla, čo sa včera stalo, otočila hlavu na ľavú stranu. A tu bol na bruchu ležiaci Dean Winchester s tou jeho sexi tváričkou otočenou na ňu a pokojne spal. Až teraz si všimla, že jeho pravá ruka je majetnícky ovinutá okolo jej tela a prakticky ju zagniavila a znemožnila akýkoľvek väčší pohyb bez toho, aby sa na to Dean zobudil. I keď sa jej stále trochu marilo pred očami a bolela ju hlava, cítila sa tak príjemne ako už dávno nie. Aj napriek všetkej tej tequile, ktorú spolu vypili alebo tomu cigaretovému dymu z baru, Dean stále úžasne voňal a hrial ju oveľa lepšie, než by to dokázala nejaká hlúpa prikrývka.
Opäť sa naňho pozrela a on sa znovu spokojne zamrvil. Smutne premýšľala nad tým, že o pár mesiacov toto všetko stratí a nebude návratu späť. Vzdychla si, zahnala nepríjemné myšlienky a radšej sa pokúsila vyslobodiť sa z tohto jeho zovretia. Absolútne sa jej nechcelo vstať z postele alebo ho zobudiť, ale Jimovi a Claire povedali, že prídu okolo deviatej a už aj tak to vyzralo, že je aspoň desať. Pomaličky odťahovala jeho ruku a celkom ju prekvapilo, že je taká ťažká. Tak sa sústredila na to, aby ho nezobudila, až Dean otvoril oči a ona si to vôbec nevšimla. Ten ju zatiaľ ticho pozoroval a keď videl, ako sa snaží, musel sa usmiať. Čím ďalej, tým viac sa mu zdala úžasná. Nevedel pochopiť, prečo ho tak očarila, no vedel, že toto dievča si zapamätá do konca života. Teda, keby som nemal isté, že onedlho budem voňať fialky odspodu, pomyslel si.
Jane si stále nevšimla, že on už nespí a keď už bola vyslobodená, naschvál sa ospalecky zamrvil a znovu cez ňu prehodil ruku rovnako ako predtým. Keď zistila, že je zase tam, kde bola, vystrúhala taký bezmocný výraz, že sa Dean musel zasmiať. Jane až myklo, a keď sa pozrela vedľa seba a zistila, že je už hore, pobúrene povedala: "Dean Winchester, preboha, prečo si nepovedal, že už si hore?!" Odtisla mu ruku a vstávala z postele. Dean to však očividne nechcel nechať len tak, schmatol ju a znovu ju stiahol vedľa neho.
"Nechcel som ťa vyrušiť pri tvojom obchytkávaní nevinného spiaceho," uškrnul sa, "kto vie, kam by si sa dostala."
Boli pri sebe tak blízko, že sa im skoro dotýkali nosy. Usmiata Jane prevrátila očami: "Neviem kto koho obchytkáva, keď som sa zobudila zadlávená nejakou cudzou chlapskou rukou."
"To snáď nie!" hral šokovaného, vyvaľoval tie svoje zelené oči a prisunul sa k nej ešte bližšie.
Ani jeden nemohol odtrhnúť pohľad od pier toho druhého, vzdialenosť medzi nimi by sa dala rátať na milimetre...
A vyrušil ich však strašný buchot na dvere. Obaja okamžite vyskočili z postele, Dean vytiahol zbraň, stal si za dvere a naznačil Jane, že môže otvoriť.
Hneď, ako to urobila na ňu vybehol rozzúrený recepčný. "Krásny deň vám želám," zaironizoval a na tvári mal neprestajne šialenú grimasu, "sľúbili ste, že uvoľníte izbu do desiatej. DESIATEJ!"
"Ehm, áno?" zaskočene sa usmiala, anjelsky naňho zaklipkala očami a rukou, ktorou držala dvere ukázala Deanovi zdvihnutý palec. Ten znova zaistil zbraň a v duchu nadával na starého recepčného, že neprišiel trošku neskôr.
"Mrzí ma to, ale viete, zaspali sme," krotko sa usmiala na starého plešatejúceho muža a tomu pohľad akoby zmäkol a už pokojnejším hlasom prehovoril. "Chápem, slečna," pozrel na hodinky a Jane trhalo kútikmi, keď jej došlo, na čo asi tak myslel pri tom zaspali sme, "máte ešte 15 minút, ale potom potrebujem tú izbu už mať voľnú."
"Och, samozrejme," zatrilkovala brunetka nekonečne milým tónom," ďakujem, ste veľmi láskavý."
Recepčný na nej mohol oči nechať, nedostal zo seba ani slovo a tak len prikývol a odišiel. Jane zatvorila dvere a vydýchla si, že ju neroztrhal od hnevu na kusy. Dean však smial a okamžite poznamenal: "Ó, ďakujem, ste veľmi láskavý - to čo malo byť?"
"Preboha, veď vyzeral ako besný rotvajler, tak som chcela byť aspoň trochu milá,“ prevrátila očami. „Koľko je vlastne hodín?
Dean vylovil vo svojej bunde mobil a trochu zarazene odpovedal: „Pol dvanástej.
To nemyslíš vážne,“ zhrozila sa, „ u Jima a Claire sme mali byť už pred dvoma hodinami!“ Nešťastne si vzdychla a oboznámila Deana s plánom: „Okej, takže ja sa teraz idem prezliecť a dať sa trochu dokopy a ty si zatiaľ rob, čo chceš, ale musíš to stihnúť do piatich minút, lebo potom odchádzame.
Fajn, to rob čo chceš zahŕňa aj pozorovanie toho tvojho prezliekania?“ chcel vedieť Dean a Jane radšej bez slova zhrabla svoju tašku a zmizla za dverami kúpeľne.
O päť minút vyšla s novým mejkapom v bielom tričku na ramienka v rifliach pod kolená, práve v tom momente, keď si Dean obliekal šedé tričko s krátkymi rukávmi. Pri pohľade na jeho vypracované hrudné, brušné a sama nevedela ešte aké svaly na sekundu načisto onemela. Keď sa Deanovi podarilo prestrčiť hlavu z trička, premeral si ju od hlavy po päty a ticho hvizdol. To ju akoby prebralo, vzala si bundu a opustili izbu.
Tých desať minút, ktoré trvala cesta Dean šoféroval zachmúrene a mĺkvo. Nielenže im ten sprostý recepčný prekazil super chvíľu, ale nemali ani raňajky. Jane ho síce trochu upokojila tým, že Claire mu určite urobí sendviče so slaninkou, ak bude chcieť, ale aj tak mal z tohto dňa divný pocit.

Vystúpili z Impaly, prešli prašnou cestičkou a vošli do domu. Všetko sa im zdalo úplne normálne – teda až dovtedy, kým na nich v hale nezaútočili dvaja asi dvojmetroví muži s očami celými čiernymi. Deanovi ani nenapadlo, že by potreboval v tomto dome nejakú výzbroj, len si unavene vzdychol a poznamenal: „Ále, chlapci, hneď tak zrána?“ Démonovi sa to vtipné nezdalo a jedným švihom Deana zložil. Okamžite padol k zemi, ešte uvidel odpadnutú Jane s krvácajúcou perou a stratil vedomie.

To je ten zapredaný Winchester? Ona si fakt vie nájsť spoločnosť,“ prehovoril lenivý mužský hlas. Obrovskí démonskí posluhovači Deana a Jane preplesli a tí otvorili oči. Ležali na zemi v obývačke Jima a Claire, ktorá sa na tú pekne zariadenú miestnosť už vôbec nepodobala. Všade bol poprevŕhaný nábytok, obrazy viseli nakrivo a na gauči si spokojne sedel nejaký chlap. Lovec a brunetka sa zdvihli tak rýchlo ako mohli a kým stihli hocičo urobiť, chlapovi stmavli oči a švihol rukou. Deana šmarilo na stenu a Jane hneď na tú vedľajšiu. Lovca sila, ktorá ho držala, úplne prekvapila – párkrát ho už takto nedobrovoľne nalepili na stenu miesto plagátu, ale vtedy aspoň mohol hýbať hlavou a teraz nemohol pohnúť ani ústami. Pozrel na Jane a videl, že si zhrozene prezerá chlapa, ktorý práve poslal svoje démonské gorily preč. „ Ja si s nimi už poradím,“ povedal, zdvihol sa z gauča a pristúpil bližšie k uväzneným a obaja ho si ho konečne mohli lepšie obzrieť. Bol rovnako vysoký ako Dean, čierne vlasy padajúce do očí, ktoré keď sa mu vrátili do normálneho stavu, boli elektrizujúco modré. Oblečený celý v čiernom, slušná postava a na perách mu pohrával arogantný úsmev. Hneď po tom, ako ho Jane uvidela z väčšej blízkosti, nešťastne zatvorila oči a zašepkala: „Toto nie!“ Dean si všimol, že hoci je tiež prišpendlená na stene, môže rozprávať aj hýbať hlavou a mračil sa. Čo do pekla ten démon chce?! pomyslel si a veľmi sa túžil pohnúť.
Ale áno, zlatko moje,“ reagoval na Janein sústavný šepot Toto nie! chlapík, „myslela si si, že ma už nikdy neuvidíš?“ Celú ju prešiel pohľadom, oblizol si pery a pristúpil k nej bližšie. Deana išlo poraziť, keď videl, ako rukou prechádza po jej tvári, krku a potom ešte aj po výstrihu trička.
Ryan, prestaň,“ precedila Jane úplne zhnusene a v očiach sa jej blýskalo.
Vážne? Nevideli sme sa tak dlho a ty ma takto vítaš?
Bastard,“ zavrčala brunetka.
No to bolo vážne pekné, všetka česť,“ zaksichtil sa Ryan a trochu odstúpil. „Takže teraz sa spolčuješ s nejakými lovcami, ktorí už aj tak nemajú šancu? To nie je veľmi múdre, miláčik.
Och, a tebe kto povedal, že si múdry?“ vyrývala Jane.
Ako vidím, tá tvoja drzosť ťa neopustila,“ poznamenal démon, „ale som tu pre niečo iné.
Brunetka mu však skočila do reči: „Kde sú Jim a Claire?
Tí nanešťastie stihli zdrhnúť,“ hral smutného Ryan.
Klameš.
Ale no tak, dievčatko, tebe by som neklamal, vieš, že pre teba mám slabosť. Mňa tí dvaja nezaujímajú a koniec-koncov ani vy.
Tak načo si tu? To má byť akože zdvorilostná návšteva?“ nechápala Jane.
Chcem colt. A vy viete kde je.
Och, tak iba to ťa trápi?“ zahundrala brunetka.
Ó, áno. Vieš, že som skromný,“ usmial sa na ňu a pokračoval. „Takže, dostanem colt a vy si môžete spokojne ísť – to je dobrý návrh, nie?
A keď nie?“ chcela vedieť Jane.
Prečo si vždy, ale vždy vyberáš tú ťažšiu cestu? Ja ti nechcem ublížiť, no ty si o to priam koleduješ,“ znovu sa k nej priblížil a prehrabol jej vlasy.
Tak to by som chcela vidieť,“ prehodila Jane, „ale ešte predtým mi dones popcorn a kolu, aby som sa mohla smiať na tom, ako sa neschopne snažíš.
Naozaj? Fakt sa budeš smiať,“ vytiahol veľkú striebornú dýku a presunul sa k bezmocnému Deanovi, „keď budeš mať z tohto fešáka skladačku, ktorá sa bude závratnou rýchlosťou rozkladať? Nemyslím si.
Dean mal na mysli toľko ironických poznámok a nadávok, ale nezmohol nič voči tlaku, ktorým bol pripútaný k stene. Ryan vyzeral, že rozmýšľa kde má začať a striedavo mieril dýkou na srdce alebo na pečeň.
Tak čo, Janey? Kde je colt?“ spýtal sa Ryan a z hlasu mu bolo cítiť ultimátum.
Colt dostaneš len cez moju mŕtvolu a prisahám, že ak sa Deana dotkneš, tak z teba nezostane nič, čo by mohla dostať tvoja milovaná sestrička,“ vyhrážala sa Jane a srdce jej bilo opreteky.
Ty si to chcela,“ nahnevaným hlasom prehovoril Ryan a napriahol sa dýkou.
V tom momente ho však odhodilo dozadu, preletel gauč a nárazom prebúral stenu. Deana okamžite neviditeľná sila pustila a on padol na zem. Pozrel na Jane a videl, že jej zelené oči sú zaliate tmavofialovou farbou. Zúrivo dýchala, prešla k Ryanovi a znovu ho šmahom ruky dostala do miestnosti k Deanovi. Lovec bol absolútne zaskočený takýmto vývojom situácie a ani sa nepohol. Jane však prehovorila hlasom, ktorý bol síce jej, ale akoby ho pretkalo niečo, z čoho začali Deanovi naskakovať zimomriavky: „Varovala som ťa.“ Už dvíhala ruku a Ryanovi mal v očiach strach. V tom však do zničenej miestnosti vbehli dvaja démonskí sluhovia, ktorí mierili zbraňami na Deana. Jane sa na nich len pozrela a tí preleteli cez stenu rovno von z domu. Táto chvíľka však stačila na to, aby sa Ryan stihol pozviechať a vyparil sa.

Jane mala znovu zelené oči a ťažko dýchala. Prešla k stene, oprela sa o ňu a s bolestným skučaním sa zviezla na zem.
Dean nemohol uveriť vlastným očiam. Prešiel k nej, zdvihol ju, surovo ju šmaril o stenu a držal: „Čo dopekla malo toto znamenať?
To som ho mala nechať, aby ťa zvliekol z kože a potom si zastepoval na tvojich vnútornostiach?“ slabým hlasom odpovedala Jane.
Čo si zač? Prašivý démon?
Zachránim ti život a ty na mňa vrieskaš? Nemáš za čo, fakt,“ zaironizovala Jane, no o chvíľu mala na tvári bolestnú grimasu a ledva sa udržala, aby znova neskučala.
Kto si?!“ ešte raz sa spýtal a znova ju tresol o stenu.
Som človek aj démon, spokojný?!“ dožralo ju Deanove správanie. „A prestaň na mňa vrieskať,“ zatvorila oči a stále prerývane dychčala. Lovec ju pustil a ona sa opäť zošuchla po stene až si sadla na zem. O pár sekúnd sa jej z nosa začala valiť krv a hrozne zbledla.
Dean, ktorý sa jej otočil chrbtom a pomaly spracúval informáciu o nej, si to však nevšímal. „A kto je ten Ryan?
Lilithin brat,“ odpovedala a Dean sa šokovane otočil, akoby mu pohľad na Jane potvrdil, že to nie je pravda.
Jane už mala celý nos, ústa, krk aj ruky od krvi a stále to neprechádzalo. Vyzerala hrozne, potila sa, objavili sa jej čierne kruhy pod očami a celé to uzatvárala tá červená tekutina, ktorá jej už kvapkala aj na tričko. Dean sa na ňu zhrozene pozrel a a celý vystrašený sa k nej okamžite vrhol.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://neumannova.tumblr.com
SkreechTina
Winchester
Winchester
avatar

Počet príspevkov : 2962
Age : 30
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

OdoslaťPredmet: Re: Prečo tak nenávidím slovo obeta   20.07.08 23:50

Teda, tá elektrizujúca scéna na začiatku, to bolo doslova a ešte potom opis Deana, keď sa obliekal no dievča, ty vieš riadne zakúriť
Ale teda ten Ryan, bol šok! Ale viacej šok bolo to, ako je Jane človek aj Démon dokopy. Ježiši, len mám teraz mierne obavy, si to zase tak zakončila, že neviem čo si mám o tom myslieť Humor bol ako vždy parádny, páčili sa mi hlášky Deana a aj Jane Takže milá dzajnisko, rýchlo pokráčko
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Madlen
Winchester
Winchester
avatar

Počet príspevkov : 2053
Age : 26
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

OdoslaťPredmet: Re: Prečo tak nenávidím slovo obeta   20.07.08 23:59

Opravdu toto bylo strhující pokračování! Na začátku si to všechno úplně krásně popsala Opravdu úžasný! 702 Dean a oblíkaní trika to snad nepotřebuje komentář Pak pokračování u Jimma a Claire! Shocked Vše se pro mě odehrálo tak rychle, že nevím, co byl pro mě větší šok. Jestli to, že tam byli démoni, kteří na ně čekali, pak že Jane je poločlověk - polo démon a nebo to, že Ryan je Lilithin bratr. affraid affraid Četla jsem to s otevřenou pusou a vykulenýma očima Very Happy (na mě musel být pohled :shame: ještě že zbytek rodiny doma už spí Very Happy) Musím se přiznat, že si mě Jane dost získala a doufám, že i když byla na tom na konci tak bídně, tak bude v pořádku! Taky si mě potěšila tím, že jsem se o ní plno věcí dozvěděli Moc se těším na pokračování!
Ještě taková malá otázka, objeví se tam ještě Jim a Claire, když, jak Ryan tvrdil, utekli?
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
wiktoriano
Winchester
Winchester
avatar

Počet príspevkov : 2781
Age : 29
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

OdoslaťPredmet: Re: Prečo tak nenávidím slovo obeta   21.07.08 1:05

skvelé a zaujímavé pokračovanie , ten začiatok bol pekný to ako spali v objatí a k ničomu nedošlo pre Deana netypické ale milé.a neskôr ten Ryan že Lilithin brat no a Jane to boli šoky affraid affraid som zvedavá čo bude dalej s deanom a jane.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://sashanovely.blog.cz/
calla
Winchester
Winchester
avatar

Počet príspevkov : 1082
Age : 25
Bydlisko : Taká malá dedinka v BB kraji
Registration date : 25.06.2008

OdoslaťPredmet: Re: Prečo tak nenávidím slovo obeta   21.07.08 8:35

ludia preco mi toto robíte? ja už zasa nemam slov...
pokracovania sa nemôžem dockat..už aby to tu bolo...
Dean sa mi páči stále viac pri vašich opisoch... 702 702 702
fakt napisala by som viac ale nemam slov... 603
dzajnisko toto patrí len tebe...
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Faith
Winchester
Winchester
avatar

Počet príspevkov : 1897
Age : 27
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

OdoslaťPredmet: Re: Prečo tak nenávidím slovo obeta   21.07.08 10:28

bravooo 704 704 704 704 704
nadherne! a ten zaciatok.... fuha,krasne odpisane.ako sa tam spokojne mrvili a ako sa Jane snazila striast zo seba Deanovu velku a nepoddajnu ruku uz som cakala, ze bude boztek,ked boli tak velmi blizko seba.
a ze Ryan je Lilithin brat.tak to ma fakt dostalo affraid dufam len, ze Claire a Jim fakt stihli ujst a inak, to, ze Jane je aj demon aj clovek ma dostalo tiez a zakoncila si to uzasne,ze si ani netrufam tipovat,co bude dalej affraid
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://kristenstewart.sk
dion-fortune
Winchester
Winchester
avatar

Počet príspevkov : 12342
Age : 27
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

OdoslaťPredmet: Re: Prečo tak nenávidím slovo obeta   21.07.08 14:56

wow super ja nemam slov toto bolo tak skvele pokracko, ze som ani nedychala ako som ho citala genialne, bravurne, dokonale, proste nadhera 704 704 704 704 uz sa neviem dockat pokracka. ta jane je ozaj pekelne zaujimava postavicka a lilithin brat? affraid no teeeedaaaa. proste si macher
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
dzajnisko
Diabolský admin
Diabolský admin
avatar

Počet príspevkov : 1205
Age : 27
Bydlisko : Martin
Nálada : ako aj dobrá, dalo by sa povedať :)
Registration date : 19.04.2008

OdoslaťPredmet: Re: Prečo tak nenávidím slovo obeta   21.07.08 17:19

ja už fakt neviem, čo mám na tie vaše skvelé komentáre povedať, aby som sa neopakovala 603 vystihne to jedine veľké a All
ako vidím, tak si poniektoré z vás fakt obľúbili Jima a Claire s tým som síce vôbec nepočítala a už som tu niekde písala, že mi napadli len tak odrazu - nemala som v pláne ich tam dať to, či sa tam ešte objavia vám ešte povedať neviem, ale je to možné Twisted Evil
júj, ráno v moteli a prezliekanie sa vám páčilo, hej? lol! som rada a môžem povedať, že sa dočkáte niečoho podobného
no, Jane Deanovi pekne vysvetlí, čo je zač Twisted Evil a Ryan sa len tak nevzdá Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://neumannova.tumblr.com
Faith
Winchester
Winchester
avatar

Počet príspevkov : 1897
Age : 27
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

OdoslaťPredmet: Re: Prečo tak nenávidím slovo obeta   21.07.08 18:59

takze Jim a Claire boli len tak spontanne pridani?? a pozrime sa, aki si ublubeni. ked teda Claire ma proste dobry vkus
este aj podobnej sceny sa dockame...no teda. tak ale dufam, ze tam bude viac, nez len prezliekanie a spalujuce pohlady
mne sa ten Ryan inak zapacil tiez
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://kristenstewart.sk
dzajnisko
Diabolský admin
Diabolský admin
avatar

Počet príspevkov : 1205
Age : 27
Bydlisko : Martin
Nálada : ako aj dobrá, dalo by sa povedať :)
Registration date : 19.04.2008

OdoslaťPredmet: Re: Prečo tak nenávidím slovo obeta   21.07.08 20:47

hej, Jim a Claire ma napadli len tak odvecne Laughing lenže keď ste si ich tak obľúbili, tak pouvažujem nad tým znova ich tam dať
takže sa ti páči Ryan, hej? tak Jane nemáš rada a jeho áno, ja odpadnem
no a k tej podobnej scéne už sa na nej pracuje
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://neumannova.tumblr.com
Faith
Winchester
Winchester
avatar

Počet príspevkov : 1897
Age : 27
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

OdoslaťPredmet: Re: Prečo tak nenávidím slovo obeta   21.07.08 21:04

budem rada, ak sa tam este objavia
ale chapes? sak Ryan je chlap a Jane je zena, tak ju nemam rada
a take, ze detaily a korenie pridaj a pekne erotikus scenusky, parada
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://kristenstewart.sk
Kacena222
Žltočočko
Žltočočko
avatar

Počet príspevkov : 608
Bydlisko : xyz
Registration date : 19.04.2008

OdoslaťPredmet: Re: Prečo tak nenávidím slovo obeta   21.07.08 21:23

dzajnisko: opäť výýbornáá prácičkaa..perfektné pokračovaniee všecko úúúplne super napísanéé..tie scény,pri ktorých sa Dean pozeral na spiacu Jane - ohromujúce,že ho táto žena až tak očarila Very Happy Very Happy Very Happy no a ten opis Deanových brušných,hrudných svalov 702 702 aach kráása..byť tak vtedy na mieste Jane 603 a inak k tomu "skoro bozku" som rada,že tam prišiel ten plešajúci recepčný a prekazil im to noo..i ked na druhej strane ako napísala Faith tie erotikuš scénky by neboli veru na zahodenie 603 no a waaau..tak sa zdá,že Ryan sa stáva novým silným nepriateľom,čoo?? Very Happy a dokonca je ete k tomu aj Lillithin brat - silááá no a Jane je človek a démon v jednej osoba? affraid fuuu..veeľmi strhujúco sa nám to tu rozbiehaa..už aby tu bolo čím skôr nové pokračovanie 703 703 703 a aby som nezabudla: aj mne sú Jim a Claire doosť sympatický,takže by som bola tež celkom rada,keby sa ete objavili 601 601 601
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
dzajnisko
Diabolský admin
Diabolský admin
avatar

Počet príspevkov : 1205
Age : 27
Bydlisko : Martin
Nálada : ako aj dobrá, dalo by sa povedať :)
Registration date : 19.04.2008

OdoslaťPredmet: Re: Prečo tak nenávidím slovo obeta   21.07.08 21:26

Faith: mňa porazí takže pekne vyvraždiť všetky baby a nechať tam len chlapov, hej?
a horúce momenty, dúfam, že mi pôjde dobre to opísať, bo ono sa to nedá vždycky, keď chcem opisovať tú situáciu, tak sa pristihnem pri tom, že len kukám do blba a nenapísala som ani slovko a určite nik neuhádne, na koho som myslela ale tak, jasné, posnažím sa vám to priblížiť čo najlepšie 603
Kacena: jéj, som rada, že sa ti to páčilo a že si sa vôbec tými litániami prehrýzla Laughing takže ďalšia do skupinky "nemám rada Jane" ?
ozaj, pokráčko by malo byť zajtra, ale nie je to isté podľa toho, ako mi to pôjde
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://neumannova.tumblr.com
Kacena222
Žltočočko
Žltočočko
avatar

Počet príspevkov : 608
Bydlisko : xyz
Registration date : 19.04.2008

OdoslaťPredmet: Re: Prečo tak nenávidím slovo obeta   21.07.08 21:39

dzajnisko: litánie??? ja by som bola najradšej,keby jedno pokračovanie malo aj desať stráán vždy mi totiž čítanie jednej časti príšerne rýchlo ubehne,to preto že ono je to všecko tak strhujúco dobre podané,až sa nestihnem začudovať a je opäť koniec no a heej..som asik ďalšia,ktorá patrí do skupinky "nemám rada Jane" ved ona je predsa démonka,niee?? a keby sa Dean do nej nebodaj zahľadí..tak potom bue len trpieť pre ňu..a to predsa nechceme a inak k tým horúcim momentom stačí ked bueš neustále opisovať Deanove bezchybné telo a úspech máš zaručený
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
dion-fortune
Winchester
Winchester
avatar

Počet príspevkov : 12342
Age : 27
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

OdoslaťPredmet: Re: Prečo tak nenávidím slovo obeta   21.07.08 21:48

no ja sa musim pridat na stranu faith a povedat, ze jane je sice zaujimava, ale to co je medzi nou a deanom Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad tu sa pohybujes na tenkom lade dievca proste pri nasich chalanoch ziadne baby a ak, tak len hop sup do postielky, dakujem a zbohom... ziadne vztahy, jasne? ale ryana mam tiez rada mohol by sa este objavit na scene a trochu nam pomucit deana Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
dzajnisko
Diabolský admin
Diabolský admin
avatar

Počet príspevkov : 1205
Age : 27
Bydlisko : Martin
Nálada : ako aj dobrá, dalo by sa povedať :)
Registration date : 19.04.2008

OdoslaťPredmet: Re: Prečo tak nenávidím slovo obeta   21.07.08 21:54

kacena: no tak Dean sa už do nej zahľadel Twisted Evil a trpieť bude veľa postáv Twisted Evil no tak to som fakt zvedavá, či budem mať silu dopísať tie korenisté scénky bo sa akosi neviem sústrediť
dion: ja mám dosť som sa tak nainfikovala torturing!Dean, že to nie je normálne takže sa môžete tešiť Twisted Evil psychicky aj fyzicky to bude mať ťažké, chudáčisko Laughing a ktomu hopšup do postieľky - povedala by som, že chlapec tak trošku stratí hlavu (samozrejme obrazne lol! )
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://neumannova.tumblr.com
dion-fortune
Winchester
Winchester
avatar

Počet príspevkov : 12342
Age : 27
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

OdoslaťPredmet: Re: Prečo tak nenávidím slovo obeta   21.07.08 21:59

vazne? juuuuuuuj uz sa tesim fakt som zvedava, co ma este chlapec pred sebou
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Kacena222
Žltočočko
Žltočočko
avatar

Počet príspevkov : 608
Bydlisko : xyz
Registration date : 19.04.2008

OdoslaťPredmet: Re: Prečo tak nenávidím slovo obeta   21.07.08 22:04

dzajnisko noo..ved sa mi už aj zdalo,že sa do nej zahľadeel..nop dúfala som,že sa mi to len zdáá 603 no a trpieť bue viaac postaav?? affraid waaau...neviem,či sa mám teraz tešiť abo skôr plakať 601 601 601 počkaj,podla toho,kdo to bue vlastne trpieť! Very Happy ak by trpela Jane,tak prečo nie fuuu..ja som ale zlaaa Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil a k tým scénkam nezabudni..hlavne Deanove telo - čo najviaac s jeho tela
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
dzajnisko
Diabolský admin
Diabolský admin
avatar

Počet príspevkov : 1205
Age : 27
Bydlisko : Martin
Nálada : ako aj dobrá, dalo by sa povedať :)
Registration date : 19.04.2008

OdoslaťPredmet: Re: Prečo tak nenávidím slovo obeta   21.07.08 22:09

dion: ešteže tak nemáš rada utrpenie toho chlapa, však?
kacena: no hej, trpieť bude všelikto Twisted Evil a zopár postáv aj zomrie Twisted Evil ách, koľkéto spoilery vám dávam Laughing radšej už končím doors
och, sľubujem, že dneska si kuknem Skin, a pekne sa pustím do opisovania lol!
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://neumannova.tumblr.com
Soniq
Winchester
Winchester
avatar

Počet príspevkov : 2126
Age : 23
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

OdoslaťPredmet: Re: Prečo tak nenávidím slovo obeta   21.07.08 22:11

No konečne som sa k tejto úžasnej poviedke dostala je totálne fantastická a Jane sa mi velice lúbi Twisted Evil a Dean+Jane to sa mi lúbi ešte viac akože úplne skvelé všetko píšeš namakano ja len vyvalujem oči a otváram pusu jaké je to dobré toto určite si pre mňa písala pretože toto je úplne pre mňa písané až neskutočné no a samozrejme chcem rýchlo pokračovanie 704 je to úžasné
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Faith
Winchester
Winchester
avatar

Počet príspevkov : 1897
Age : 27
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

OdoslaťPredmet: Re: Prečo tak nenávidím slovo obeta   21.07.08 22:12

dobre moja a nezabudni: kazdy svalček aj palček. pekne dopodrobna a vsetky smilstva pis, co ta napadnu
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://kristenstewart.sk
dzajnisko
Diabolský admin
Diabolský admin
avatar

Počet príspevkov : 1205
Age : 27
Bydlisko : Martin
Nálada : ako aj dobrá, dalo by sa povedať :)
Registration date : 19.04.2008

OdoslaťPredmet: Re: Prečo tak nenávidím slovo obeta   21.07.08 22:18

Soniq: jéééj, mám novú čitateľku tak ťa tu vítam a som neskutočne rada, že sa ti táto poviedka páči a ako vidím, tak si jedna z mála, ktorá má rada Jane 704
Faith: ej, aké smilné reči sa tu vrhajú ešte že je po desiatej večer ja mám stres, že akurát tak budem pri tom opise slintať a nie písať 603
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://neumannova.tumblr.com
Soniq
Winchester
Winchester
avatar

Počet príspevkov : 2126
Age : 23
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

OdoslaťPredmet: Re: Prečo tak nenávidím slovo obeta   21.07.08 22:23

Teraz som sa dočítala ,že bude opisovanie Deanovho tela to si robíš prdel chceš ,aby sme tu rad za radom pokapali ,ale jako kludne už sa teším a čože bude torturing!Dean tak to už áno to je moje jaj teraz som taká navnadená ,že nevydržím do pokráčka tak sa teším inak dik za privítko cítim sa tu super Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
dzajnisko
Diabolský admin
Diabolský admin
avatar

Počet príspevkov : 1205
Age : 27
Bydlisko : Martin
Nálada : ako aj dobrá, dalo by sa povedať :)
Registration date : 19.04.2008

OdoslaťPredmet: Re: Prečo tak nenávidím slovo obeta   21.07.08 22:27

baby, ja z vás nemôžem, vy ste úžasné chudák Dean bude trpieť a vás to teší (niežeby mňa nie ), vkľude vám tam napíšem, že pár postáv umrie a vy sa stále tešíte tak dúfam, že to celé nejako nedovrzám a bude sa vám to páčiť až do konca a áno, Soniq, opisovanie bude, na tom si zgustnem a nemáš za čo za privítanie, ja som rada, že si to prečítala a nezaspala od nudy
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://neumannova.tumblr.com
Sponsored content
OdoslaťPredmet: Re: Prečo tak nenávidím slovo obeta   

Návrat hore Goto down
 
Prečo tak nenávidím slovo obeta
Návrat hore 
Strana 4 z 24Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 24  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction :: Dokončené poviedky-
Prejdi na: