DomovDomov  FAQFAQ  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Zoznam užívateľovZoznam užívateľov  Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny  StránkaStránka  Prihlásenie  

Share | 

Supanova Pop Culture Expo in Sydney, June 21, 2008

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorSpráva
LenkaX22
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 1639
Nálada : look at me.... i´m happy :D
Registration date : 03.12.2007

OdoslaťPredmet: Re: Supanova Pop Culture Expo in Sydney, June 21, 2008   24.06.08 20:22

aka cool fotka .. nema tam chybu...
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Soniq
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 2126
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

OdoslaťPredmet: Re: Supanova Pop Culture Expo in Sydney, June 21, 2008   24.06.08 21:13

Tak tam vyzerá skutočne úžasne
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 5348
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

OdoslaťPredmet: Re: Supanova Pop Culture Expo in Sydney, June 21, 2008   26.06.08 14:24

A ještě dvě další videa....to jedno je pěkně dlouhé Jared je fakt tady kouzelnek 702 702 702 teda a když vidím kolik je tam lidí Shocked Shocked
Jared and Jewel interview
kód:
http://uk.youtube.com/watch?v=UQgkb4KJIjA
Jared Padalecki Supernatural @ Supanova - Official Video!
kód:
http://uk.youtube.com/watch?v=TPVbLa3-Urg
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin

Počet príspevkov : 7626
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

OdoslaťPredmet: Re: Supanova Pop Culture Expo in Sydney, June 21, 2008   27.06.08 0:26

Konečne som si pozrela celý ten rozhovor, ktorý je tu:
kód:
http://ten.com.au/ten/supernatural-video.html
rozdelený na party, neviem, či už je celý alebo ako, ale mne sa tam Jared zdal tak strašne miestami smutný v očiach...napr. tam odpovedal na jednu otázku, už neviem na akú a hovoril, že ho na tej svojej práci teší, že ho ľudia spoznávajú na ulici a hovoria, že majú SN radi a že mu hovoria napr. že to sleduje so svojím dievčaťom a tak..no a keď povedal girlfriend, tak úplne ten výraz tváre, akoby sa chcel rozplakať a ten dojem som nemala len raz, celú domu mi miestami pripadal, akoby mu bolo do plaču, taký strašne smutný, aj keď sa to snažil zakryť...nejde mi to do hlavy, pretože v Dallase sa mi zdal v pohode, no tu strašne taký zničený... 701

''Life is too short to wear boring clothes.'' - Cushnie et Ochs
EAT THE RUDE
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://sarinka.tumblr.com/
dion-fortune
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 12342
Nálada : k-popovská :D

OdoslaťPredmet: Re: Supanova Pop Culture Expo in Sydney, June 21, 2008   27.06.08 21:25

tak ja som uz omrkla par videi a fotiek a omg 702 702 702 akoze ja nemam slov drool drool drool on je proste super, ja ho tak strasne milujem, ze viac to snad ani nejde
Návrat hore Goto down
beruss
Pocestný duch
Pocestný duch

Počet príspevkov : 117
Nálada : :-))
Registration date : 30.11.2007

OdoslaťPredmet: Re: Supanova Pop Culture Expo in Sydney, June 21, 2008   29.06.08 16:55

Kdo by něčemu nerozuměl tak může mrknout sem 601
Supanova Jared Q and A Transcript
kód:
http://bobbinrob.livejournal.com/173731.html
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor

Počet príspevkov : 10671
Nálada : Skvělá!

OdoslaťPredmet: Re: Supanova Pop Culture Expo in Sydney, June 21, 2008   06.07.08 9:44

Jej, já už se tak těším, až na všechna nová videa kouknu!
beruss, díky moc za transcript. To je bomba, konečně se zase jeden objevil a budu všemu rozumět. Teda skoro všemu.

Tady jsou nějaké další skvělé fotky.
kód:
http://ten.com.au/ten/12441.html

Ale teda z některých, jako třeba tyhle dvě, ma ide porazit. Já chci takyyyyyyyyyy!

Tyhle fotky jsou taky super. 702 Hlavně ta poslední....

Naposledy upravil Chrystelle dňa 15.07.08 10:55, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Supanova Pop Culture Expo in Sydney, June 21, 2008   07.07.08 20:59

Ty fotky jsou Chrys vážně úžasné Jared se mě tady moc líbí 702 702 (a kde ne,že? ) na té poslední ...to je prostě klasika ...zase nějaká blbinka od něho a mě se moc líbi i ty,kde jí....chudáček i to jídlo mu berou a nenechají ho pořádně najíst,že?
A na té jak sedí....on kouká přímo na mě 702 702 702 nádhera
Ale ty další dvě co jsi tam dala ....ty prostě odmítám komentovat ty ženské se mě tam ani trochu ale ani trochu nelíbí
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor

OdoslaťPredmet: Re: Supanova Pop Culture Expo in Sydney, June 21, 2008   10.08.08 16:37

No comment:
Opět varování! (i když opět určitě zbytečné Laughing) Kliknutí pro plnou velikost jen na vlastní nebezpečí. drool

Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Supanova Pop Culture Expo in Sydney, June 21, 2008   10.08.08 16:43

No já končím, tohle jsi mě neměla dělat to už je prostě dneska moc,fakt Z tohodle se jen tak nevzpamatuju
Mu to tady zase tak sztrašně slušelo 702 702 702 vždycky když je nějakej con,tak si říkám,že už hezčí nemůže být. A prostě opak je pravdou Twisted Evil tady na těch fotkách je úžasnej, nádhernej 702 702 a pak fotky z druhého dne ...růžová košile a čepička a já sem totálně v prd...
Jak to Jared dělá,že má na mě takovej účinek Prostě at sem dáš jakékoliv varování ....měla jsi pravdu Twisted Evil ,je to opravdu naprosto zbytečné a já sem totálně hotová
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 4325
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

OdoslaťPredmet: Re: Supanova Pop Culture Expo in Sydney, June 21, 2008   10.08.08 16:50

Já sem hotová!!!! 702 702 drool drool drool Vytopila sem náš barák!!!!!
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://www.anwiel.blog.cz
dion-fortune
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 12342
Nálada : k-popovská :D

OdoslaťPredmet: Re: Supanova Pop Culture Expo in Sydney, June 21, 2008   10.08.08 17:24

drool drool 702 702 fajn uz som asi dostatocne vyjadrila moje pocity 603 proste jared je na tychto foto fakt uzasny aaaaaaccchh idem sa este rozplyvat. tak mu to sekne, boze ako moze byt niekto tak dokonaly?
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor

OdoslaťPredmet: Re: Supanova Pop Culture Expo in Sydney, June 21, 2008   14.08.08 11:24

affraid affraid Tak já jsem se konečně dostala k tomu, abych se začala podrobně dívat na všechna videa a málem mě porazilo při té otázce, kdy se ho nějaká holka ptala, jestli by ji mohl obejmout. affraid affraid
A on tak úžasně ihned vyskočil a útíkal za ní. 702 702 702 Tý jo, ani trochu jsem nezáviděla, fakt. Ani trochu. 603
Ale fakt se zachoval super a ještě jak se tam chudák musel přidržet zábradlí. On je prostě senzační, jak zvládá každou, i tu nejtrapnější situaci. A ještě jak dodal, že to byla vážně lehká odpověď.

Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Supanova Pop Culture Expo in Sydney, June 21, 2008   27.08.08 15:08

Dneska jsem narazila ještě na tyhle dvě fotečky Twisted Evil no bylo by škoda je nevidět Wink Na té první má Jared vážně super výraz jen škoda,že ta fotka je tak nekvalitní
Ale teda musím říct,že tady tahle košile má vážně sekla a k tomu ta jeho čepička 702
Návrat hore Goto down
lenkka
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 2352
Nálada : predsvadobná
Registration date : 06.07.2008

OdoslaťPredmet: Re: Supanova Pop Culture Expo in Sydney, June 21, 2008   27.08.08 20:36

OMG. affraid affraid drool drool drool 702 702 702 On je úžasný tie fotky bože vytapam susedov. A ta čapička mu tak pristzane a o tej košeli ani nehovorím ta mi pritahuej oči.
Janka410 Dakujem
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor

OdoslaťPredmet: Re: Supanova Pop Culture Expo in Sydney, June 21, 2008   27.08.08 21:32

OMG, ty fotky jsou úžasné, Janko. Díky moc za ně! cheers Tahle košile i ta čapka mu fakt strašně seknou. 702 drool A jak tam sedí ....tak ležérně, jak to umí jen on.... 702 Laughing

lenkka napísal:

Ale Chrys: mrkla som si tu Supanova a poviem ti keď som ho tam uvidela zamilovala som sa ešte viac. Nevšimla som si bohužial či pohýbal s tým svalom pri tej otázke alebo nie ale ešte viac ma utvrdil v tom že je to kus chlapa plny charizmy a že z neho naozaj nemôžem je plný energie a však vy dobre viete samy o čom hovorím. 603 603 603

No neříkej, že jsi to fakt neviděla! Já jsem přesvědčená o tom, že to udělal! Twisted Evil Laughing Mrkni na to pořádně. A s tou tvojí poslední větou naprosto souhlasím....my to sice můžeme vidět jen přes monitor , ale i lidé, co se s ním setkali osobně, z něj byli pokaždé unešení a třeba to vůbec není ani jejich "idol" nebo tak něco. Prostě na lidi působí skvěle.

No a tady máš to vide a koukej, koukej...to by bylo, abys to nepoznala.

jared padalecki pec flex Q&A supanova
kód:
http://www.youtube.com/watch?v=xGydsSuxobI

Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Supanova Pop Culture Expo in Sydney, June 21, 2008   27.08.08 21:48

Já sem si (skoro) jistá, že to tam fakt udělal a několikrát. A jestli fakt ne, tak si du hned teď koupit nový brejle!!!
Návrat hore Goto down
lenkka
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 2352
Nálada : predsvadobná
Registration date : 06.07.2008

OdoslaťPredmet: Re: Supanova Pop Culture Expo in Sydney, June 21, 2008   27.08.08 22:36

Bože ako som si tohoto nemohla všimnúť affraid affraid affraid affraid Ja neviem kde som mala oči ale asi viem bohužial somsa parkrat musela otočit kvolôi jednej osobke. Ale už si to budem pamatať 603 603 603 702 702 702
Ale take pohyby svalmi by mohol robiť častejšie
Inak vieš ked som ho tam videla ako zoskočil z podia a šiel objat tu fanynku tak somnemohla nevahala a šiel. iní by povedali že nemožu a vyhovorili by sa ale on nie. ja neviem ako to napisat asi len
"On je mojho srdca šampion"
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor

OdoslaťPredmet: Re: Supanova Pop Culture Expo in Sydney, June 21, 2008   28.08.08 11:32

Anwiel, díky že jsi nám to potvrdila. Laughing Aspoň vím, že jsme neměly s Jankou vlčí mlhu. Laughing

lenkka, no přesně jak píšeš! Já jsem byla úplně affraid , že tak bez váhání vyskočil a ještě tak úžasně za ní běžel. 702 On to má na těch conech dost těžké, protože na každou věc musí reagovat téměř okamžitě, nemá čas na rozmyšlenou, takže si asi dopředu musí ujasnit, jakou mez/hranici si dá. A zatím co jsem viděla, tak nikdy objetí neodmítnul, i když to pro něj znamená, že musí pořád vstávat ze židle a plahočit se za ženskýma, aby se s nimi objal. Laughing Asi by bylo docela trapné, kdyby to odmítnul... 603 ....ale pokud by se rozhodnul, že tohle dělat nechce a je to pro něj nepříjemné, věřím tomu, že by si nějakou výmluvu našel. Wink Třeba u Jensena jsem tohle nikdy neviděla, aby na nějakém conu šel obejmout fanynku nebo si s ní jen podal ruku (kromě letošního Comic conu a tam bylo vidět, že se z toho málem nervově zhroutil, chudáček 602 ). Prostě si myslím, že od něho to ani fannynky nevyžadují, protože vědí, že by se nedočkaly. Tehdy nechtěl ani předvést baby blue steel. Laughing Takže opravdu bych řekla, že pokud by nechtěli, tak je prostě nikdo nedonutí.

Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 1897
Registration date : 23.02.2008

OdoslaťPredmet: Re: Supanova Pop Culture Expo in Sydney, June 21, 2008   28.08.08 11:47

affraid ja to to video v zivote nevidela, ale to "pohnutie svalom" bolo totalne viditelne affraid
o ktorom videu to hovorite? som troska pozadu 603 ale mne inak tak pripada Jared, ze on je viac pristupnejsi a otvorenejsi k fanynkam, nez Jensen. Proste Jared mi pride taki pohodovy, ze je herec a chape, ze ho ludia maju radi a pocita s tym, ze sa proste k tym fanynkam ma spravat tak ,ako sa sprava a nemoze ich ignorovat... aj preto ho mam nekonecne rada 702
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://kristenstewart.sk
Anwiel
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Supanova Pop Culture Expo in Sydney, June 21, 2008   28.08.08 11:52

To máš pravdu, Jared je k fans o hodně víc otevřenější než Jens, ale když ten je takovej stydlivej a je na něm fakt vidět, že se cejtí hodně nesvůj, když má vystupovat před tolika lidma.
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 1897
Registration date : 23.02.2008

OdoslaťPredmet: Re: Supanova Pop Culture Expo in Sydney, June 21, 2008   28.08.08 11:54

a pritom ked ho tak sledujem ako herca na natacani, tak mi taky vobec nepripada. mozno to bude tym, ze mam na neho skresleny pohlad kvoli Deanovi,ale vzdy mi pripadal ako velky frajer a potom zrazu som pozreal tie videa z conov a tychto veci a zostala som sokovana
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://kristenstewart.sk
LenkaX22
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Supanova Pop Culture Expo in Sydney, June 21, 2008   28.08.08 11:56

presne tak Faith,no ja tiez som bola v soku,ale tak no pri natacani to je asi ine,lebo tam su ludia,s ktorými je zvyknutý byt v kontakte,lebo ked spolu robia viac ako rok alebo aj dva,tak proste uz tych ludi pozna a nehambi sa,ale na conoch to je ine,tam su nezname tvare pre neho a vtedy moze byt taky nesvoj a najradsej by sa videl na nejakej inej planete :alien:
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Supanova Pop Culture Expo in Sydney, June 21, 2008   28.08.08 11:59

To víš na natáčení sou vždycky lidi, který zná, má vedle sebe Jareda (a jak sem někde četla: Dean chrání Sama, Jared chrání Jensena). Jestli je opravdu tak plachej, jak se o něm píše, tak se vůbec divim, že na nějakej con šel.
Návrat hore Goto down
LenkaX22
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Supanova Pop Culture Expo in Sydney, June 21, 2008   28.08.08 12:03

Anwiel no presne tak, na natacani sa urcite citi istejsie.... a podla mna tiez vela robi aj to,ako tie fanynky po nom vykrikuju,to mu na tom,aby bol uvolneni vela neprida,skor mu pride strasne,ze na tie cony musi chodit
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Supanova Pop Culture Expo in Sydney, June 21, 2008   Today at 9:30

Návrat hore Goto down

Supanova Pop Culture Expo in Sydney, June 21, 2008
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 3 z 4Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Supernatural :: Supernatural cony-
Prejdi na: