DomovDomov  FAQFAQ  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Zoznam užívateľovZoznam užívateľov  Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny  StránkaStránka  Prihlásenie  

Share | 

Salute to Supernatural Dallas, June 6-8, 2008

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorSpráva
SkreechTina
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 2962
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural Dallas, June 6-8, 2008   09.06.08 13:48

Takže ono je to naozaj pravda, že sa rozišli confused confused confused No do kelu, to ma mrzí Evil or Very Mad
Fotečky sú inak krásne, jaké faces hádzali, lol Razz Razz
A k tomu, že koho pobozkať a koho si vziať, bacha Anwiel, máš konkurentku u Jeffa Razz Ostatných si cmukajte koľko chcete 603
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Fazulina
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach

Počet príspevkov : 183
Registration date : 31.05.2008

OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural Dallas, June 6-8, 2008   09.06.08 13:55

Jaredovi to moc sluší, má skvělé vlasy, moc se mi nelíbilo, jak to měl do čela v první sérii, ale tohle je super. Taky mu moc sluší to, jak je opálený, a i když mám slabost pro Jensena, Jared je taky moc hezký. Navíc má polské předky, takže ta slovanská krev asi bude něco znamenat:-).

Na takovou akci bych chtěla jet. Byla jsem na Pegasus Conu v Londýně, kde jsem potkala herce ze StarGate, ale Londýn je poněkud blíže a levněji k ČR.:-)

No, asi mi to uniklo, ale s kým že se to Jared rozešel? Už se v tom nevyznám, četla jsem, že je zasnoubený s tou herečkou, co hrála jednou Démona z křižovatky... To je ona, co se s ní rozešel?
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 4325
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural Dallas, June 6-8, 2008   09.06.08 13:59

jo jo, to je ona
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://www.anwiel.blog.cz
Silvia
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 1268
Nálada : FINALLY!!! Adié žltočočko,vitaj Winchester!
Registration date : 30.11.2007

OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural Dallas, June 6-8, 2008   09.06.08 14:25

tie fotečky čo ste sem pridali sú úžastne tie ich "face" no zlaté.Inak som veľmi rada,že tam Jared prišiel po tom rozchode ked sa zasnúbili vyzeral tak štastný
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 12342
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural Dallas, June 6-8, 2008   09.06.08 17:28

jezisi tak ja som si uz pozrela vsetky vidka a omg zase som sa narehlila ako nikdy aj ked ten zaciatok, ked vystupil a povedal, ze uz nie je zo sandy som bola taka, ze chudacik.... hned by som ho objala, ale potom ako sa to uz rozbehlo, tak proste krasa perlili obaja super a ako si z jensena srandu robili... tam pri tej poslednej otazke, ze ako to dokazali zahrat tak super a jared len ako povedal, ze za nim dosiel jensen "call me short" a on bol, ze co preco? ale ok 'short' no a jensen zacal akoze plakat, no som to pozrala ako to jared hovoril a napodobnoval a bola som v krcoch alebo ked odbehol pre ten lad si dat do nohavic a jim sa ho spytal, ci uvazoval o tom, ze by spravil karieru v LA no akoze ja som fakt nedychala ludia to bolo nieco neuveritelne, ozaj jared je zlaticko 702 702 702 a strasne mu to aj seklo drool drool a ako sa potil no zlaty bol proste nadhera.
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor

Počet príspevkov : 10671
Nálada : Skvělá!

OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural Dallas, June 6-8, 2008   10.06.08 9:30

Tyhle fotky, to je prostě paráda. Pohodlíčko především. A teda koukám, jakto že nám najednu dopřává tolik pohledů na své úžasné, jindy skryté, tělíčko. drool Laughing Laughing

Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 5348
Nálada : Skvělá

OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural Dallas, June 6-8, 2008   10.06.08 9:38

Já se na něho prostě nemůžu vynadívat 702 702 702 jak je zase chudáček spocenej .... ale stejně tak strašně sexy A ty první dvě fotky.... já se fakt vždycky bavím jak on na těch různých conech nevydrží v klidu sedět....jak si pořád hraje s mikrofonem, poposedáva tady taky
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor

OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural Dallas, June 6-8, 2008   10.06.08 9:44

Já se divím, že si rovnou nelehne na zem. Možná se jednou dočkáme toho, že mu tam donesou rovnou válendu nebo aspoň pořádné křeslo, aby se mohl pořádně vyvalit. Tady mám obavy, že se s tou vysokou židličkou za chvilku převrátí, když na ní provádí takové kreace.

Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural Dallas, June 6-8, 2008   10.06.08 10:29

Tak to sem si taky říkala Twisted Evil já bych se bála nějak pohnout na té vysoké židličce a on tam vyvádí takové věci I s tím mikrofonem.... jak si pořád hraje....myslíš,že neví co s rukama...nebo si to ani neuvědomuje a dělá to prostě tak automaticky, bezprostředně
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor

OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural Dallas, June 6-8, 2008   10.06.08 11:15

On už to má na té židličce asi nacvičené za ty roky, tak se nebojí jít i do odvážnějších "poloh".
S tím mikrofonem fakt nevím, proč pořád něco vyvádí. Podle mě má takovou živou povahu. Prostě nedokáže být chvíli v klidu. Nervózní je možná taky trošku, ale spíš bych řekla, že už to dělá nevědomky. Já nevím, ale mám utšení, že bych to asi dělala taky tak, na jeho místě. Já taky při mluvení nesedím jako dřevo. 603

Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural Dallas, June 6-8, 2008   10.06.08 12:35

Já ted koukám na všechny ty videa s ním....bože on je vážně zlatíčko A jak tam odpovídá na tu otázku o nejlepším dárku co dostal od Jensena Já ho miluju 603
Tady ta první fotka....ta je super...jen škoda,že není víc ostrá 702 702 702 a ta druhá....já vůbec té holčině nezávidím vážně, ani trošku určitě ne a všichni mě to určitě věříte,že?
Návrat hore Goto down
LenkaX22
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 1639
Nálada : look at me.... i´m happy :D
Registration date : 03.12.2007

OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural Dallas, June 6-8, 2008   10.06.08 14:53

a aky darcek to dostal od jensena??? prosiim janka prezrad to,lebo ja tie videjka nestiham sledovat.. 603 prosiin
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural Dallas, June 6-8, 2008   10.06.08 16:10

lenka: povedal, ze v prvej serii hodinky, ale ze najviac si ceni toho, aky su kamarati. Ked je napr tazky den na placi a jensen za nim pride, ze nejdes si zahrat hru a ta.... proste, ze najviac si ceni toho, ze je tam jensen pre nho Wink

no a ja som konecne pozrela tie vidka s nim a wow 702 702 702 drool drool drool neuveritelne mu to tam seklo a strasne vtipny zase bol nie vsetkemu som rozumela, ale uzasne na niektore veci odpovedal.... a zase hovoril o tom, ako takmer zomrel on to vie tak neuveritelne podat a este ako sa ho tam ten maly chalan spytal, na to ako odtrhol tu hlavy gordonovi a potom len, ze ale ty nie si tak silny no a chudak jared ako sa tam zacal smiat potom a super bolo aj s tou sladkostou ako sa ho tam ta baba spytala, ci chce a on len, ze ci JA chcem? Samozrejme Very Happy no koniec ja asi nedam, ja toho chlapa milujem
Návrat hore Goto down
LenkaX22
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 1639
Nálada : look at me.... i´m happy :D
Registration date : 03.12.2007

OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural Dallas, June 6-8, 2008   10.06.08 16:14

diiiky dion-fortune ..jee to fakt povedal..booozinku on je zlaty 702 702 702 702 ja ho tiez milujem..to je od neho vazne zlatuckeeee
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin

Počet príspevkov : 7626
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural Dallas, June 6-8, 2008   10.06.08 18:05

Ježiš, ja z neho úplne že nemôžem...je totálne bestový, zrovna som si kukla video, kde hovorí o PS I love you a že Jeffreyho zadok je pekný.. že zabil by Deana, vzal si Johna a pobozkal seba, resp. Sama...alebo tak nejako... a tá scéna, či chce sladkosť a ako tam šiel si preto, ježiš, to aj ja by som mu dala aj celý kamión za hug.. 702 702 btw, myslíte, že to zjedol? Inak bolo ešte zaujímave, ako predtým hovoril o tom snovom korene, že to bol mix rôznych džúsov a chutilo to hnusne..a tiež ako hovoril o tej scéne z Mystery spotu, že keď Jensen pokazil posledné slovo poslednej vety, ako na neho skríkol "Ackles" a že to bolo ťažké točiť, bo sa všetci naokolo šupovali a Kim si dokonca zakrýval tvár...Laughing no a k ostatným sa dostanem..ja už ho tuším ani viac nemôžem ľúbiť.. 702 702 702
Inak Jared je neskutočný potič... Laughing Laughing tam chudák asi vypotil celý oceán.. Very Happy

''Life is too short to wear boring clothes.'' - Cushnie et Ochs
EAT THE RUDE
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://sarinka.tumblr.com/
dion-fortune
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural Dallas, June 6-8, 2008   10.06.08 18:14

boze krasne si to napisala Sarinka a ja len suhlasim Very Happy co sa tej sladkosti tyka, tak to ozaj neviem ci zjedol asi nie... ja by som nie, ved to nevies, co v tom mohlo byt... no a to s tym PS I love you bolo fakt super... tam som sa supovala na tom, ako hovoril, ze mu napisal SMS a na konci, ze PS I love you no a to s tym snovym korenom, fakt no blee chudacikovia... ale ten Ackles ma zase dostal no ale tak fakt, tocte to vy, ked sa na vas vsetkych udrbavaju mne sa pacilo aj ako tams tym perom krutil, ze aky macher alebo ked sa ho spytal na tie sporty a on tam spomenul to zlomene zapastie a potom len zadrel, ze I am breakable proste ten vzdy vie, tak krasne nieco povedat aj do uplne obycajnej otazky.... akoze to ja nepochopim... fakt bol skvely som z neho totalne hotova po tomto cone
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 2053
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural Dallas, June 6-8, 2008   10.06.08 19:33

Já jsem si zatím stihla prohlídnout fotky a musím říct, že mu to tam fakt moc sluší 702 702 Co nejdřív se musím taky podívat na ta videjka... jak jsem si tu čtu vaše komentáře, tak se v jednom kuse válím smíchy po stole, cože tam on vlastně vše říká a dělá Je úžasný!
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor

OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural Dallas, June 6-8, 2008   10.06.08 20:13

Já se taky zatím nestíhám dívat na všechna videa, ale některá už mám za sebou a souhlasím s vámi, děvčata. Taky ho už snad nemůžu víc milovat, protože on je prostě úžasný. 702 702 Já se směju, jenom ho vidím. On fakt dokáže obrátit ve vtip snad cokoliv. Mně se líbilo, jak tam vysvětloval, proč si nevezme Sama. Že ty jeho vize a tak vůbec...že toho si neveme.

Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 2126
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural Dallas, June 6-8, 2008   10.06.08 20:35

AAAAA tie fotky sú úžasné je na nich taký jujky bujky klásnuinký 702 702
Návrat hore Goto down
Ettie
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 1500
Nálada : falling out of a perfect dream coming out of the blue..
Registration date : 13.01.2008

OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural Dallas, June 6-8, 2008   10.06.08 21:03

ja nemozem

Supernatural Dallas Con 08-Jared Padalecki and Mini Jensen
kód:
http://ca.youtube.com/watch?v=RRYSwpcm-Yc

Dake dievcatko vs. Jared a Jensen Very Happy Very Happy Very Happy
a tu je toto s tym chalanom malym Very Happy Very Happy Very Happy

Supernatural Dallas Con 08-Jared Padalecki Beheading Gordon
kód:
http://ca.youtube.com/watch?v=UbF71i8LoQo&feature=related
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://modrestuhy.blog.cz/
Anwiel
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 4325
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural Dallas, June 6-8, 2008   10.06.08 21:11

děti sou nejlepší!!!!
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://www.anwiel.blog.cz
Ettie
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 1500
Nálada : falling out of a perfect dream coming out of the blue..
Registration date : 13.01.2008

OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural Dallas, June 6-8, 2008   10.06.08 21:17

ešte sa mi páčilo..ako keď sa na začiatku s Jimmom pýtali že kto odkiaľ prišiel a dakto že Škótsko, Bulharsko...Oni im tlieskali...a potom daco ze ochranka Very Happy Very Happy Very Happy

Supernatural Dallas Con 08-Brunch 2

kód:
http://ca.youtube.com/watch?v=H2AlLKaFNRk&feature=related

super fakt! len skoda no ze tam nebol Jens

*Prosím, nezapomínej na název k videu, ať se nám tady ty videa pořád neopakují. Díky, Chrystelle.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://modrestuhy.blog.cz/
janka410
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural Dallas, June 6-8, 2008   11.06.08 12:48

Já tohle prostě nedám sem z Jareda totálně mimo....hotová....prostě je po mě to snad není možný,jak od vypadá super nádherně Já myslím,že tenhle Con mě prostě dorazil a na střetku se mnou ani nepočítejte, protože je definitivně se mnou konec 702 702 702
Jako při pohledu třeba tady na ty fotky, to se nedá zvládnout

zdroj
kód:
http://s286.photobucket.com/albums/ll102/tahirire/?start=340
Návrat hore Goto down
Fazulina
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach

Počet príspevkov : 183
Registration date : 31.05.2008

OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural Dallas, June 6-8, 2008   11.06.08 14:05

No, Jared hodně zmužněl a ty vlasy mu strašně sluší takto a jak je opálený. Moooc pěkné...
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin

Počet príspevkov : 7626
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural Dallas, June 6-8, 2008   11.06.08 14:56

A poviete mi niekto, prečo tie vlasy nemôže mať takto aj v SN, tam ich má akési ulízané a niekedy až moc nagelované, keby to mal takto.. drool drool proste fakt Jared "vyspel"..keď porovnám obrázky z prvej série..lol..to je rozdiel.. Very Happy

''Life is too short to wear boring clothes.'' - Cushnie et Ochs
EAT THE RUDE
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://sarinka.tumblr.com/
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural Dallas, June 6-8, 2008   Today at 5:25

Návrat hore Goto down

Salute to Supernatural Dallas, June 6-8, 2008
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 2 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Supernatural :: Supernatural cony-
Prejdi na: