DomovDomov  FAQFAQ  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Zoznam užívateľovZoznam užívateľov  Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny  StránkaStránka  Prihlásenie  

Share | 

Gilmore Girls

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorSpráva
janka410
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 5348
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

OdoslaťPredmet: Re: Gilmore Girls   21.03.08 10:48

No přesně Janni, já si myslela,že jeho hlas vždycky poznám a tady najednou se vůbec nechytám affraid affraid affraid To je úplně jinej hlas najednou
Jinak ty fotky 702 702 702 702 no to snad nemá ceni ani komentovat...já tak Rory závidím,ale strašně 603 603 603 Ta fotka uprostřed 702 702 a v tom fraku affraid
Hele a ten klip...no já si nemůžu pomoct,ale když je tam spolu vidím,tak ona mě proti Jaredovi přijde jako děcko.Na začátku seriálu to bylo v pohodě,ale potom dál nám Jared prostě zmužněl 702 drool a najednou ona fakt působila proti němu jak holčička Rolling Eyes Ale jinak ten klip je úžasnej.
Hele a tuhle scénu jsem si pouštěla několikrát...tady je Dean úžasnej 702 603 603

I love you, you idiot, scene from Gilmore Girls...when Rory says she loves Dean.
kód:
http://www.youtube.com/watch?v=y-MPsvYPET4
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor

Počet príspevkov : 10671
Nálada : Skvělá!

OdoslaťPredmet: Re: Gilmore Girls   21.03.08 11:08

Jo, ona proti němu fakt působí divně, ale zas je dobře, že je takovej prcek, aspoň vedle ní Dean o to lépe vynikne. A musím říct, že já při těch scénách moc Rorry nepozoruju, spíš se zaměřím na Deana a jsem jasná...všechno ostatní jde mimo mě. 603
No a ta scéna, co tady o ní píšeš (I love you, you idiot), tu jsem si ve středu pouštěla několikrát. 603 603 603 To je přesně to, co se mi na tom jejich vztahu líbí. Jak Dean pořád (chudáček 603 ) žárlí na všechny ty blbce. 702 Já k tomu tvému klipu dám název, ať vím, o jakou ukázku jde, jo? Abych to sem někdy nedala znova. Já tuhle scénu totiž určitě ještě budu chtít probrat. Ale teď nemám čas.

Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Gilmore Girls   21.03.08 11:13

Ano,ano ....tuhle scénu ještě určitě dopodrobna probereme...jak nás dvě znám,rozebereme každé slovíčko,každej pohled A nebude to určitě jediná scéna,protože už teď mě jich napadá tolik 603 603 603
Mě tady je Deana tak líto jak je smutnej,jak si myslí,že ho nemá ráda
Jo a díky že jsi tam hodila ten název,at víme o jakej klip šlo Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor

OdoslaťPredmet: Re: Gilmore Girls   21.03.08 13:25

Mně ho bylo taky hrozně líto, jak se na ni těšil a najednou tam vidí toho pitomce Tristana, jak jí nese knížky. Aspoň, že ho za koza nenechala odjet. Ale líbilo se mi, jak byl neoblomný, že se nenechal jen tak ukecat . A nakonec se aspoň dočkal toho vyznání. Když mu to tak hrozně sluší, když je nešťastný nebo když se rozčiluje.... 603 702

Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Gilmore Girls   21.03.08 13:51

Taky to té koze jedné trvalo Hele a když si vzopomenu na tu scénu v autě,kdy ji Dean vyzná lásku a ona nic .... v ten okamžik jsem měla chut ji takovou střelit :504: :504:
A máš pravdu,kdž vidím ten smutnej kukuč Deana .... no tak to by bylo aby to i Rory nechalo chladnou,že? No já myslím,že u nás by se až tak snažit nemusel... tam by vůbec nebylo potřeba smutného pohledu 702 702 drool
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor

Počet príspevkov : 10070
Nálada : Travel and explore!!!

OdoslaťPredmet: Re: Gilmore Girls   21.03.08 13:57

to je zase nového materiálu k prostudování...díky holky Very Happy Very Happy Very Happy
no ale zacházela s ním někdy vážně jak se smetákem

Feng Ming and Rong Tian. Someday, we will catch our happy ending...
Sekai-ichi Hatsukoi - Onodera Ritsu no Baai: Kore wa koi ja nai! Koi ja nai!
That place is engulfed in darkness. But that does in no way mean that there was never any light.PH
In bed my love has always been the sleep that rescued me by allowing me to dream.
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor

OdoslaťPredmet: Re: Gilmore Girls   21.03.08 14:17

No, jen studuj, studuj...To je určitě záživnější, než učivo do školy.
A s tím smetákem máš pravdu, je blbá. Rolling Eyes Když jsem viděla, jak on je skvělý a ona si ničeho ani nevážila.... Rolling Eyes Dnes jsem se zase dívala na tu scénu, jak odešel od nich, po tom, co se spolu vyspali a jak chudák stál za těmi dveřmi a nešťastně poslouchal tu hádku... Sad Sad A pak ho ještě doma naštvala ta jeho manželka, že mu vzala ten telefon a on chudák nevěděl, co dělat...on byl takový dobrák, protože nechtěl té svojí ublížit, ale prostě miloval Rorry... Sad No fakt se kvůli ní dostal do tak hnusné situace a místo, aby si toho Rorry vážila, že kvůli ní všechno obětoval, hodila za chvilku zase všechno za hlavu.
Mně se líbilo, jak po té společné noci mu pak zavolala z té budky a on hned za ní přiběhnul. No a jen za sebou zavřel dveře, tak už jsem byla jasná a Rorry taky.... při pohledu na něj fakt nešlo "mluvit" o ničem jiném.... 603 603 603
Tady jsou všechny ty scény, kdyby si to někdo honem nemohl vybavit.... 702
Gilmore Girls 5.01 "Say Goodbye To Daisy Miller"
kód:
http://www.youtube.com/watch?v=J0tTwfUEd2U

Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Gilmore Girls   23.03.08 19:31

Janna napísal:

Janko
, víš co se děje? Dívám se na Gilmorky. Proto je tady takové ticho. Zrovna jsem u dílu, když Rory potká Deana na tom hokeji a vidí ho líbat se s Lindsay..... Tak jdu na další pikantní scénky... Teď prostě nemůžu přestat.....

Janni ty koukáš na Gilmorky? affraid A ted jsi mě teda ale sakra nalákala na ně To je kterej díl ten hokej?
No a je fakt,že nejvíc živo je ted fakt v topicu u Jareda ....no čím to bude
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor

OdoslaťPredmet: Re: Gilmore Girls   23.03.08 19:35

To víš, že koukám... ...není lepší zábavy o Velikonocích.... Ten hokej je tady:

Gilmore Girls 3.15 "Face-Off"
kód:
http://uk.youtube.com/watch?v=sLbOFfpt3vo

Mně se líbí, jak hned na začátku spadne Rory čelist....

Naposledy upravil Janna dňa 23.03.08 21:13, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Gilmore Girls   23.03.08 19:40

Díky,díky ...musím se jít hned kouknout Já si ted pouštěla dnešní díl SN ...abych to večer nějak rozdejchala s dabingem,tak jsem si ted dala tu super dávku v původním znění
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 12342
Nálada : k-popovská :D

OdoslaťPredmet: Re: Gilmore Girls   23.03.08 19:42

no myslim, ze si idem dat okamzite stahovat GG, ako je mozne, ze to este nemam? ach uz by som si to hned bola pozrela Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor

OdoslaťPredmet: Re: Gilmore Girls   23.03.08 19:43

Teď jsem se dívala na 8. díl té 3. série. Ježiš, mě bylo Deana tak líto, když tam za ním Rory přišla, ta koza blbá. Chudák, jak měl úplně slzy v očích. Ale strašně ho miluju za to, že se nenechal obměkčit a takovým brilantním způsobem ji poslal do háje, přes ty její "srdceryvné" kecy. Je to tenhle kousek, kdyby se schtěla taky mrknout, Janko.
Gilmore Girls 3.08 "Let the Games Begin"
kód:
http://uk.youtube.com/watch?v=vdPLQlwJwB4

Naposledy upravil Janna dňa 23.03.08 21:14, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Gilmore Girls   23.03.08 19:46

702 702 702 No já když tady v té ukázce vidím Jareda/Deana...v tom hokejovém dresu drool drool drool tak musím znovu (a už po několikáté Twisted Evil ) opakovat,že Rory byla vážně děsně blbá A musím říct,že se mě její hlas v tom originále nelíbí, to teda dabing v jejím případě byl lepší ....co myslíte
Ježíš Janni díky, já jdu hned na to kouknout Twisted Evil Já bych ju fakt uškrtila takhle Deanovi ubližovat

SNlois to je mě líto,že nemáš náladu a moc ti gratuluju k tomu,že jsi se tam dostala
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Gilmore Girls   23.03.08 19:51

no ta druha ukazka bozeeeee ja ozaj musim tie GG stiahnut, ale rychlo rychlo...

no a neviem, asi ozaj znie lepsie v dabingu, ale ja proste radsi originaly..
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Gilmore Girls   23.03.08 20:04

Jééé tak ta druhá ukázka mě totálně dostala na konci jak měl ty slzy v očích já bych ju fakt s chutí nakopala :504: a Deana bych šla hned utěšovat 701
Já musím hned sehnat ty další díly na DVD od té kamošky....musím ju popohnat at mě to co nejdřív pošle a at vám to zase můžu upnout
btw ...Janni nevzpomínáš si kterej díl to byl,jak Rory byla někde s Paris a těma holkama na prázdninách a potom ty holky vytočily z mobilu Rory Deanovo číslo.... víš kterou scénu myslím?
Návrat hore Goto down
Silvia
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 1268
Nálada : FINALLY!!! Adié žltočočko,vitaj Winchester!
Registration date : 30.11.2007

OdoslaťPredmet: Re: Gilmore Girls   23.03.08 20:20

pripájam sa ja som GG začala sledovať až od druhej serie zo začiatku to ešte išlo,ale potom som tú kozu Rory tak znenávidela a viete ktorá scena sa mi hrozne páčila tá ked mali ten tanečný maraton a na konci už mal toho Dean/Jared dosť a jasne to tej vytmavil. :504:
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Gilmore Girls   23.03.08 20:23

silvia: prave som to pozerala na YT a tiez sa mi to ohromne pacilo Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil tiez ju zacinam nenavidiet .... a uz stahujem druhu serku Very Happy
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor

OdoslaťPredmet: Re: Gilmore Girls   23.03.08 20:37

janka410 napísal:
Janni nevzpomínáš si kterej díl to byl,jak Rory byla někde s Paris a těma holkama na prázdninách a potom ty holky vytočily z mobilu Rory Deanovo číslo.... víš kterou scénu myslím?
No vím, kterou myslíš, ale za Boha si nevzpomenu, kde to bylo. Shocked Nevíš aspoň sérii? Na to bych se chtěla mrknout.

Kruci a už se ve mně zase ozval hamoun a chtěla bych ty díly s Deanem i v originále, protože mu už celkem rozumím a on má přece jen ten hlas jedinečný. Já ti tak závidím, dion, že už stahuješ druhou sérii. já si našla díly jen přes rapid a to budu stahovat tak 3. roky. No ale lepší než nic. Už mám stažený jeden part. takže už jen dalších asi 1000.

EDIT: Tahle scéna je fantastická, hlavně ten konec, jak se Dean tváří....to je borec.
Gilmore Girls 3.13 "Dear Emily and Richard"
kód:
http://uk.youtube.com/watch?v=-PRds5XyD1c

Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Gilmore Girls   23.03.08 20:43

No já když ted na to koukám v originále, prostě když slyším Jaredův hlas tak to chci taky spíš jen tak 603 dion též ti to závidím
No jinak si Janni teda absolutně nevzpomenu která série to byla...to bylo v době kdy už spolu nebyli ....já popřemýšlím
Jinak teda tady tohle vidko je taky dobrý-jak se nám Dean s Jessem kvůli zé koze porvali
Gilmore Girls 3.19 "Keg! Max!"
kód:
http://uk.youtube.com/watch?v=0pv-bTZrRDE&feature=related
btw...proč tohle všechno neprobíráme v topicu GG ? Wink
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Gilmore Girls   23.03.08 20:46

heh tak vy mi zavidite no ale tak to este potrva kym to ja dostahujem... ale tak ak mi uz pojde upload, co by mohol, tak vam mozem upovat diely, ak chcete...

inak janka: prave som si kladla tu istu otazku a este som sem chcela dat aj to iste vidko... no tomu hovorim prepojenie
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Gilmore Girls   23.03.08 21:05

Janni tak už vím,je to díl 4.17 ale na YT jsem teda nenašla vůbec žádnou ukázku No No
Ale hned z dalšího dílu jo a to je perfektní ...jak ji přivezl tu knihovnu,on je tak hodnej 702 a ona ho zase začala poučovat o té škole,že toho nechal A jak potom Dean zastaví to auto a mluví spolu v té uličce 702 ....já nevím,já to už ted zase nějak jinak vnímám 603
Gilmore Girls 4.18 "Tick, Tick, Tick, Boom!"
kód:
http://uk.youtube.com/watch?v=at2kfKWB1Qg&feature=related
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor

OdoslaťPredmet: Re: Gilmore Girls   23.03.08 21:12

Tak na tohle poslední video, co jsi sem dala, jsem se dívala taky před chvilkou.
A to je teda škoda, že s tím telefonátem tam nic není, ale zkusím ještě pohledat. Jsi dobrá, že jsi našla přesně ten díl.

Ovšem ta bitkaaaaaaaaaaaaaa! To je prostě bomba, to už jsem si skoro nepamatovala, musím si to pustit ještě jednou, to je fakt bomba, jak to Deanovi hezky šlo. To já prostě zbožňuju, tyhle sccény... 603

Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Gilmore Girls   23.03.08 21:14

no ja prepracuvavam cez tie vidka na yt a fakt je tam cim dalej tym krajsi, to aby mi ozaj download isiel rychlo... Very Happy

a ta bitka... no tak tam bol uzasny drool drool drool
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor

OdoslaťPredmet: Re: Gilmore Girls   23.03.08 21:19

dion, to bys byla zlatá, kdybys mi pak mohla nějaké díly upnout na ulozisko. 603 cheers Neboj, já bych je nechtěla všechny, jen vybrané kousky. A zbytek si postahuji nějak přes ten rapid.

No a je pravda, že byl sérii od série hezčí. Víte, která scéna se mi ještě hrozně líbí? Tady tahle, jak se Dean postavil Jessovi.

Gilmore Girls 3.09 "A Deep Fried Korean Thanksgiving"
kód:
http://uk.youtube.com/watch?v=YPFvYmk7lNE

Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Gilmore Girls   23.03.08 21:25

Holky to byl zase nápad dát se takhle do těch dílů Já bych ted chtěla vidět celej seriál kde je Dean,ach jo Jinak ta bitka byla fakt perfektní...Dean byl tak šikovnej
A to vidko co jsi sem Janni ted dala,na to jsem koukala před chvilkou....on je fakt úžasnej 702 a souhlasím s váma...on je díl od dílu lepší a lepší a hezčí a hezčí 702 702
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Gilmore Girls   Today at 7:01

Návrat hore Goto down

Gilmore Girls
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 2 z 7Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Herci :: Jared Padalecki-
Prejdi na: