DomovDomov  FAQFAQ  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Zoznam užívateľovZoznam užívateľov  Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny  StránkaStránka  Prihlásenie  

Share | 

Predstavte sa!

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Next
AutorSpráva
keksiiq
Crossroads demon
Crossroads demon

Počet príspevkov : 344
Registration date : 27.02.2008

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   15.03.08 17:26

Ahoj baby:)
Takže volám sa Júlia a mám 18,som z Modry:)Mám troch súrodencov,dve sestričky a brata.Brat ešťe býva s rodičmi takže to u nás býva asi nejak takto :504:

Hrozne lúbim SN a strašne to prežívam.Občas bývam trošku ukecaná a hyperaktívna a velmi rada spoznávam nových ludí:)Sem tam bývam až moc úprimná.Nemám rada,ludí ktorý si podla vyzoru vyberajú priaťelov.
Hrozne lúbim sladkosti a som strašne lenivá..
Tak a toto som ja:

Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Weronička
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 2213
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   15.03.08 18:05

thakze Zdrawicko....
no ja som sem este nepisala a tak sa skusim nejak predstavit...
Volam sa Veronika ale medzi nami weronicka ale nie...mam bohuzial len 16 rokov a som z takeho zapadakova ze Žarnovica. 703 Mam dvoch surodencov brata king a segru :geek: obidvoch mladsych takze je to u nas dost perne niekedy. Som takej naladovej povahy sak ako vacsina blizencov takze moje dni su nepredvidatelne. Ale vacsinou mam tie usmevnejsie dni. Moj den by sa neobisiel bez smiechu a SN. 702 Rada chodim po vonku s kaaaamosmi a na disco.....Som taky discofil. Ale niekedy mam take blbe dni ze ani z domu sa mi nechce vyjst. Takisto nemam rada ludi co si zakladaju len na vyzore. Niekedy som az moc hambliva 603 no pre ludi ktorych poznam je toto slovko iste u mna nezname. Takze v skratke asik tolko o mne a tesim sa na kecanie s vami a poznavanie vsetkych fanusikov SN...
Tesi ma... Smile Smile
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin

Počet príspevkov : 7626
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   15.03.08 18:57

Som strašne rada, že sa naša SN rodinka takto utešene rozrastá... Rada som vás spoznala, baby, samozrejme, vrámci možností.. Wink

''Life is too short to wear boring clothes.'' - Cushnie et Ochs
EAT THE RUDE
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://sarinka.tumblr.com/
SkreechTina
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 2962
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   15.03.08 20:21

veronika: Poznam tie veci s jedinacikom, ale u mna uz skocili pred 5 rokmi, ked sa mi narodil "halfbrother" Olezko, ale ja ho beriem ako vlastneho, aj ked sme ako den a noc a noc a den, lol Razz
keksiiq: Fesiiiii, lol a mam rada hyperaktivnych ludi, ako mam hovori, aspon sa vybesnim a potom som kludna
1weronicka: discofil, lol, to bolo dobre, ja som skor anti-discofil, alias mna to taha za mixasny pult s hudbou ako na parket 603

Tak teda holky, rada vas poznavam!
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor

Počet príspevkov : 10671
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   15.03.08 20:21

Jé, v jeden den hned tři "nové tváře". Very Happy No super, že jste o sobě taky něco napsaly.
Vidím, že s každou z vás mám vždycky minimálně jednu věc společnou.

Žltočočko
Žltočočko

Počet príspevkov : 753
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   15.03.08 20:45

preco ma hned ako prve napadne diskusia:
Ja: Ahoj, volam sa sisel a som zavisly.
Zvysok: Ahoj sisel.
lol!
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 12342
Nálada : k-popovská :D

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   15.03.08 20:48

no tak ja vas este raz vsetkych vitam ahoooj no a vdaka, ze ste sa takto predstavili. myslim, ze toto je skvela tema, lebo sa takto o sebe dozvieme viac Very Happy

sisel: este si len dosiel a uz perlis kade chodis, toto nie je normalne
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor

Počet príspevkov : 10070
Nálada : Travel and explore!!!

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   15.03.08 20:49

sisel: ty jsi sem měl začít chodit dřív

jo a taky jsem ráda, za přestavení se těch novějších tvířiček, takže nesmím zapomenout na tohohle smajla

Feng Ming and Rong Tian. Someday, we will catch our happy ending...
Sekai-ichi Hatsukoi - Onodera Ritsu no Baai: Kore wa koi ja nai! Koi ja nai!
That place is engulfed in darkness. But that does in no way mean that there was never any light.PH
In bed my love has always been the sleep that rescued me by allowing me to dream.
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   15.03.08 20:50

Razz Ja z teba asi zomriem sisel, nemas chybu, dufam, ze tou zavislostou je len SN!
Návrat hore Goto down
sisel
Žltočočko
Žltočočko

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   15.03.08 20:52

neee, to ma len tak napadlo. neviem ked sa treba predstavit tak ako prve ma napadne to co som napisal Laughing
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   15.03.08 20:56

no aj mne sa to hned spaja s tymi alkoholikmi alebo inymi zavislakmi a ich seansami Very Happy boze ale tak my sme tu inak tie prave zavislacky, takze si to krasne vystihol
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor

Počet príspevkov : 10671
Nálada : Skvělá!

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   15.03.08 20:57

sisel, ty mě fakt jednou přivedeš od hrobu. Tímhle představením by ses moc nepředstavil, jen bys nám sdělil, co už jsme stačily postřehnout. (závislost počítám SN) Takže pod pojmem "představení" si představ prozrazení třeba pravého jména, odkud jsi, jestli jsi ženatý a tak...... Tak už zasa trepem hluposti, tak končím... Já nevím, proč se dneska vůbec pouštím do diskusí, když pak působím určitě dojmem, že jsem si něco šlehla. 603

Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 1268
Nálada : FINALLY!!! Adié žltočočko,vitaj Winchester!
Registration date : 30.11.2007

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   15.03.08 22:15

sisel tak toto predstavovanie sa nemalo chybu a Janni z toho si nič nerob nejak bolo nejak bude
Vitajte 703 704 704 nový členovia Sn rodinky
Návrat hore Goto down
sisel
Žltočočko
Žltočočko

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   16.03.08 10:19

no tak este raz :-D
Ahoj volam sa Adam a som zavisly
som z jednej vychodoslovenskej diery menom Podolínec, naozaj to je diera, ma len nieco okolo 5000 obyvatelov. vek mam v profile.
aj ked tu par ludi pisalo ze je lenivych, verte tomu ze ja som lenivejsi. mam este k tomu aj taky doklad. doma mame knizku s rozpravkami na kazdy den v roku. a akurat na den mojich narodenin je rozpravka o troch lenivych bratoch. napisem v skratke zaver:
Hori drevena chalupa, do ktorej ich umietnil kral, a ktoru sam zapalil...
Lenivy hovori: Bratkovia! Horime!
Lenivejsi: Ved nas vynesu!
Najlenivejsi: Ze sa vam chcelo hubu otvarat!
lol!
no a o skole. chodim do Popradu na SPŠ, odbor elektrotechnika. ucit by som sa chcel, len sa mi nechce 601 napriek tomu sa najviac ucim anglictinu, aj ked z nej mam zle znamky. totiz na zakladnej som sa ucil nemcinu a ked som isiel na strednu mamu napadlo ze nemcina mi je pri PC nanic, tak ze sa budem ucit anglinu. akurat ze na nasej skole sa uci iba pokrocilych, musel som ist k nim. pred zaciatkom 1. rocnika som mal akuurat 2-tyzdenny rychlokurz, co mi pomohlo na to aby som mal uplynule 2 roky na vysvedceni trojku. ale som rad ze sa ucim angliinu, tento jazyk sa mi paci stokrat viac. v tomto skolskom roku som dokonca nedostal ani jednu patku a v 2. polroku to mozno vytiahnem aj na dvojku(zatial mam cisty priemer na 2 Twisted Evil )
a zaujmy- takmer vzdy sedim pri PC, ked nehram hry, kukam filmy alebo serialy alebo som na nete. som tanecne drevo, nepijem a nefajcim.
a kedze vacsina ludi ma povazuje za divneho blazna, nemam ani velmi vela kamosov(takych, ktorym mozem doverovat mam asi 3). z mojho uhla pohladu je moj zivot jedno velke fiasko, nepochadzam z bohatej rodiny a zatial som si ani priatelku nenasiel( a aj keby som nejaku mal tak by asi spachala samovrazdu...)
ak sa mi podari najst nejake fajn fotky tak ich sem hodim
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   16.03.08 10:33

Ahoj Adam! Very Happy

no tak zacal si pekne ale ten koniec ja tiez nemam furu dobrych kamaratov, ale myslim, ze prave o tom je priatelstvo. nejde o to, kolko mas kamaratov, ale kolkych ich mas ozajstnych Very Happy co sa priatelky tyka, tak to pride s casom... ja som mala par vztahov, ale vsetky stroskotali a hoci sa vravi, ze je lepsie lasku poznat a stratit ako nepoznat, po mojich zazitkoch si tym nie som tak ista....

to, ze nepochadzas z bohatej rodiny nic neznamena. ja som sa narodila v Humennom, ktore mam rada, je to moje rodne mestecko, ale tiez mozme povedat, ze je to diera. Byvali sme v dvojizbovom byte a auto mali skodovku... Ale otec mal stastie a vdaka tomu, ze je chytry a skvely diplomat rychlo sa vypracoval a dnes sa mame ovela lepsie. Minochodom je tiez elektrotechnik ak sa budes snazit a nevzdavat myslim, ze mas sancu na uspech, vsetko je to len o sebadovere a stasti.

co sa jazykov tyka, tak ja anglinu totalne milujem. ucim sa ju uz od skolky a ako jazyk sa mi velmi paci. vzdy som sa ju rada ucila a aj si trufam povedat, ze mi celkom ide Very Happy nemcinu som sa tiez ucila uz od skolky, ale to len s otcom slovicka doma a trufam si povedat, ze som je vedela lepsie vtedy ako ju viem teraz normalne som sa ju zacala ucit pred 7 rokmi, ale vela z nej neviem. mrzi ma to, lebo po tolkych rokov, by som ju uz mala vediet, ale ja aj z 1 pripadne 2 na vysvedcku z nej viem velke ... vsetko je to chyba tej blbej ucitelky, ach jaj. nemcinu sice rada nemam, ale uz sa ju mienim ucit, lebo predsa len je dost dolezitym jazykom.

no a tanecne drevo som aj ja. teda tancovat viem, len skoda, ze mimo rytmus a aj o mne si vela ludi mysli, ze som divny blazon by ma zaujimalo, ze preco?
Návrat hore Goto down
sisel
Žltočočko
Žltočočko

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   16.03.08 10:49

ja som si vsimol ze preto ma mozno dost ludi nema rado ze sa len tak nenastvem a nikto ma nevie vytocit. plati to hlavne o spoluziakoch, lebo ti sa snazia spravit si zo mna srandu, ale myslim si ze ich fest stve ze mna proste nicim nenastvu a su mi ukradnuti.
niekde som na seba videl taky vyraz trosku vulgarnejsi, ze "mamfpičista"
lol!
a s tym bohatstvom- moj oco nie je nejak extra chytry, uz je to postarsia osoba, takze viac ako na jeho terajsi post robotnik to uz nevytiahne. a myslim ze je este lenivejsi ako ja Laughing
a k vztahom, priatelka by pri mne nevydrzala asi prave preto ze som mamfpicista lol!
a casto mam pocit ze ani s mojimi kamosmi si velmi nerozumiem, resp. oni nerozumeju mne.
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   16.03.08 10:56

heh mna volaju pener, ale akosi mi unika pointa toho vyrazu ale to len asi 5 ludia v triede, ktori si myslia, aki su cool Very Happy mna tiez maloco dokaze rozhodit. utahovat si zo mna zacali pretoze som "hviezde" triedy dala kosom, takze vies, to bola z mojej strany strasna drzost tiez som sa zastala spoluziakov, ktorym sa vysmievali a tym som ich velmi nepotesila Very Happy pokial si utahuju zo mna, nemam s tym problem. mne je 10 co si o mne ludia myslia, teda pokial to nie su ti, na ktorych mi zalezi... no ak sa zacnu navazat do mojich kamaratok alebo pod. tak vtedy si hubu viem otvorit a to ich stve asi najviac, pretoze ja hovorim pravdu taka aka je a bez strachu z toho, co nove si na mna oni vymyslia. nie je vela takych, ktori im dokazu celit s usmevom na tvari...

no a tak otecko to uz mozno nepotiahne, ale ty stale mozes (vyhrat v loterii )

no a mas len 18 akoze come on, ja si nemyslim, ze to by si sa mal uz pre priatelku trapit Very Happy
Návrat hore Goto down
sisel
Žltočočko
Žltočočko

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   16.03.08 11:24

no mna to kus trapi kedze pozeram ze o rok starsi kamos mal uz mozno 20 priateliek. vsade kde chodime tak len ze tu pozna lebo s nou chodil, aj tu aj tu aj tu.... a vsade Laughing
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   16.03.08 11:29

no ja som zacala randit asi v 13 a v priebehu dvoch rokoch som vystriedala viac chalanov ako maju baby za cely zivot, ale nastastie som si uvedomila, ze to nie je prave najlepsia cesta ako byt stastne a vyse roka som nemala nikoho. potom som mala jeden vaznejsi vztah a potom zase nic az donedavna, to som dala kosom byvalemy kvoli druhemu, takze som presla z jedneho vztahu do druheho, ale nanestastie vztahy nadialku nestoja za nic a nedavno mi stroskotal teda aj tento vztah. ja myslim, ze ono to jedneho dna pride a niekedy sa oplati cakat Very Happy
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   16.03.08 11:50

yay, prepacte mi to, ja proste co sa tyka tem "priatel/priatelka a kamarati" sa musim len smiat. V zivote (boze, mam len 20 Smile som si ods....la svoje a zistila som, ze som vlastne sebec, bo naj kamosov mam 2, ale ti su doslova k nezaplateniu a priatela tiez nemam, ako hovorim, teoria sebec, nechce sa mi nic riesti ohladom jeho osoby, bo bohuzial som pre ostatnych len typ "butlava vrba", takze je len par ludi, co sa opyta, ako sa vlastne "butlava vrba" ma.....A tak, inak dik sisel, ze si sa nam predstavil viac!
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   16.03.08 12:02

no tak ako sa mas butlava vrba? Very Happy

heh ale tak aj 2 skutocny kamarati mozu mat vacsiu cenu ako cely svet ludi, ktori ta poznaju Very Happy a ty mi pripadas ako vsetko mozne, len nie sebec, takze vazne neviem preco si to o tebe myslia. ja osobne sa tiez za sebca v mnohom povazujem, ale som ochotna sa aj obetovat Very Happy no a sebec a butlava vrba, no to ozaj ide dokopy ale tak aspon uz viem ku komu sa mam ist vyplakat, ked to mna raz pride (ak to na mna raz pride Very Happy )

oo a aj ja dakujem sislovi, ze nasiel odvahu na intro a predstavil sa nam Very Happy
Návrat hore Goto down
sisel
Žltočočko
Žltočočko

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   16.03.08 12:05

ziadna odvaha, len akasi vnutorna sila, lebo vobec sa mi nechcelo lol!
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   16.03.08 12:19

Dionka: Celkom fajn, ujde to Razz

Tak sme rozny a potom je aspon viacej srandy, inak, mna prezyvali "skrupina" ale radsej sa nepytajte preco, bo ani ja sama to neviem XD
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   16.03.08 12:22

ja som bola v tretom rocniku na zakladke aj gorila

heh ale tak aspon mame pekne roznorodu rodinku, aj ked ja mam skor pocit, ze my sme tady stejne vsichni stejny Very Happy
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   16.03.08 12:24

Myslis stejne trafene a strelene a zavisle na SN Question
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   Today at 10:47

Návrat hore Goto down

Predstavte sa!
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 4 z 41Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic :: Spovednica-
Prejdi na: