DomovDomov  FAQFAQ  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Zoznam užívateľovZoznam užívateľov  Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny  StránkaStránka  Prihlásenie  

Share | 

Predstavte sa!

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Next
AutorSpráva
Blanka
Pocestný duch
Pocestný duch

Počet príspevkov : 135
Nálada : Stále skvelá
Registration date : 03.12.2007

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   17.01.08 14:50

Síce trochu oneskorene, ale ako sa vraví lepšie neskôr než nikdy.. Very Happy ..
Tak ahojte moje meno je Blanka a mám 19 rokov. Zbožňujem všetko, čo sa týka fantasy a scifi. Môj najoblúbenejši film, do ktorého som zbláznená je Pán Prsteňov a rovnako to je aj moja obľúbená kniha. Ďalej mám rada všetko, čo sa dá zjesť Very Happy Very Happy a čo teda nezie mňa Very Happy Very Happy Som bláznivo zažratá do písania poviedok, čo sa prejavuje v tom, že mám doma popísanú hrbu papierov Laughing Mojím ďalším koníčkom je čítanie, práca s počítačom (teda ak sa hranie hier a behanie po nete dá tak nazvať Very Happy ) a všetky možné športy, čo vás len napadnú. Nakoniec by som mala asi napísať, že SN je naj serial a že mojim veškým snom je napísať vlastnú knihu. O a ešte niečo zbožňujem BMW , sú to prekrásne autá Very Happy
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
dion-fortune
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 12342
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   17.01.08 16:50

no tu knihu by som aj ja raz nejaku chcela napisat, nieco popularno-naucne alebo hlbave myslienky ved viete Very Happy ja taky inteligent Wink

no a sarinka: ja mam pravo aj v bb, ale rozmyslam skor o karlovke v prahe lebo tam je sice sa tazke dostat, ale nemas tam korupciu. viem, ze pravo v ke je cele skorumpovane, takze uvazujem este o blave lebo u nas v bb je zase pravo prilis lahke, takze idem skusit. no ja neviem, ale pevne verim,ze sa mi podari dostat na vysku, uz keby to bolo velmi zle so mnou, tak rodicia snad aj priplatia, ale ja si verim, ze na to mam. pravo je pre mna ako storene, a ja som si ista, ze by som bola dobra pravnicka, takze....no ved uvidime Very Happy
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor

Počet príspevkov : 10070
Nálada : Travel and explore!!!

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   17.01.08 17:16

tak to jsem zvědavá jak ti to s tím právem dopadne d-f
pro mě by právo nebylo
....já teda nemám nějakou příliš jasnou představu, kam půjdu po matuře, ale práva.....tam mám aśpoň jasno, že ne lol!

Feng Ming and Rong Tian. Someday, we will catch our happy ending...
Sekai-ichi Hatsukoi - Onodera Ritsu no Baai: Kore wa koi ja nai! Koi ja nai!
That place is engulfed in darkness. But that does in no way mean that there was never any light.PH
In bed my love has always been the sleep that rescued me by allowing me to dream.
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin

Počet príspevkov : 7626
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   17.01.08 18:13

Tiež som zvedavá, potom daj vedieť nejako.. Wink Ja by som tiež na právo nešla, je to ťažké a na Slovensku celé skorumpované, pretože každý chce byť právnikom.. Suspect Takže peniaze majú prednosť pre inteligentnosťou.. Evil or Very Mad Ja som so svojou školičkou spokojná, super ľudia, super atmosféra..proste niečo úplne iné ako stredná, i keď chcem prestúpiť na iný odbor, pretože informatika tu je na mňa priťažká a vôbec ma nebaví.. Jared vraj chcel byť učiteľom, keby sa nestal hercom, tak máme aspoň niečo spoločné..
Blanka: Ty kam chodíš do školy, všimla som si, že máš toľko rokov koľko ja...o mesiac si tuším mladšia... Wink

''Life is too short to wear boring clothes.'' - Cushnie et Ochs
EAT THE RUDE
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://sarinka.tumblr.com/
dion-fortune
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 12342
Nálada : k-popovská :D

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   17.01.08 19:55

hm no ale mna bavi argumentovat a hadat sa a pod. no a mam rada aj dejepis, tak som si povedala, ze pravo je dobra volba a tiez dobre platena Very Happy no ja si ani nie som ista ci pojdem na vysku u nas, takze to neriesim, ale urcite vam dam potom vediet ako som dopadla. ja si chcem parvo spravit len aby som diplom a v podstate nieco poriadne o co sa opriet a na com stavat buducnost, ale ja by som skusila aj nieco ine. ak odidem do cudziny tak ma velmi laka aj napr. historia umenia alebo filmova kritika. aj nad kryptologiou som sa zamyslala, ale to je na mna pritazke no a ak by mi fakt uz vsetko stroskotalo tak este aj ekonomia prichadza do uvahy:)

ale tak samabel ved musis predsa vediet co by si chcela robit? a sarinka na aky odbor to chces prestupit?
Návrat hore Goto down
bookika
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 1748
Registration date : 05.12.2007

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   17.01.08 20:56

ked ste sa tu uz takto rozbehli, neda mi nepredstavit sa. Tak ja sa volam Zuzka, som z kosic, chodim na spanielsky bilingvalny gympel a neznasam matiku.Najviac na svete zboznujem telku, jedlo a makku postel. A samozrejme SN, hlasnu hudbu a cierne auta. Zo serialov este Heroes, Gilmore Girls a doktor House.Z filmov asi Forrest gump a vsetko s leslie nielsenom a Jackie Chanom....nejake thrilery a samozrejme horory cheers Som zavisla od knih a podla mna je vrchol tvorby pan prstenov.
Ked som precitala HP7, skoro som rozmlatila obrazovku.Neznasam stastne konce a vytaca ma idylka.Zboznujem sporty aktivne aj pasivne a Rafa nadal je pre mna jednotka
no , to je asi vsetko o mne.
mimochodom som asi jediny strelec a na horoskopy neverim takze...
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://www.youtube.com/chicazd
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   17.01.08 23:04

dion-fortune: Právo je dobrá voľba, čo sa týka budúcnosti, no mňa by to nebavilo..študovať v podstate samé fakty...ekonómia nie je zlá, mňa osobne veľmi bavila na strednej...takže ti držím palce, nech sa ti tvoje sny naplnia..Ja si teraz vážim každého IT pracovníka, pretože naučiť sa programovať, je naozaj tá najťažšia vec, s ktorou som sa doteraz stretla, už sa nečudujem, prečo sú tak dobre platení.. Wink Preto opúšťam kruhy informatiky a priznávam si porážku, že na to nemám...odchádzam a dúfam, že sa aj dostanem do vôd etiky a slovenského jazyka s literatúrou... Very Happy
bookika: matika je hnus.. a ešte aj účtovníctvo, bo to je odroda toho..

EAT THE RUDE
Návrat hore Goto down
Blanka
Pocestný duch
Pocestný duch

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   18.01.08 9:26

Sarinka: ja chodím do Plastiky, je to jedna škola v Krškanoch, neďaleko Nitry a učím sa tam za TAP-ku (po našom Very Happy za sekretárku a účtovníčku), čo ma mimochodom vôbec nebaví. Teraz som štvrtáčka mám za sebou výučný list a rok pred sebou :cry: :cry: . Hej mám 19, no neviem či som mladšia, som narodená v júni a ty?
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   18.01.08 17:58

Blanka: Ejha, Nitra nie je ďaleko od Trnavy, niekedy, keď pôjdeš okolo TT by sme mohli ísť na kávu a pokecať, napríklad o SN... Wink Škola nikoho nebaví, je to už jednoducho tak.. Very Happy Si mladšia o mesiac, ja som májová.. Cool

EAT THE RUDE
Návrat hore Goto down
LenkaX22
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 1639
Nálada : look at me.... i´m happy :D

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   18.01.08 23:02

jeeej..takze sarinka ty si z TT a blanka ty zasa z NR????...tak to je skvele!!!!!...tak ja som taka zlata stredna cesta,ja som zo serede..
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   18.01.08 23:13

LenkaX22: Ja som z BA, ale v TT študujem, čiže to je pre mňa niečo ako druhý domov... Wink..Sereď veru nie je ďaleko, mám odtiaľ spolužiačku, kt. sa tiež volá Lenka.. Very Happy

EAT THE RUDE
Návrat hore Goto down
LenkaX22
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   18.01.08 23:17

ahaaa...jasne,uz chapem,sorry nejako som si to nevsimla :oops: :oops: ...noooo hej,je to len 15km...teeeda tak tomu hovorim nahoda, ale ja to nie som,to viem isto ....a na akej univerzite to studujes a co??
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   18.01.08 23:33

Inak, vieš, čo..keď som prvýkrát uvidela tvoj nick a mesto a tak, napadlo ma, že by to mohla byť ona..ale potom som si povedala, že ona sa SN nesleduje.. Študujem na Trnavskej univerzite pedagogiku a som viac ako spokojná..najviac sa mi páči ten trnavský tvrdý prízvuk... Jaj, baby, tak to musíte niekedy vyjsť na kávičku.. Wink

EAT THE RUDE
Návrat hore Goto down
LenkaX22
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   19.01.08 22:31

pedagogika je zaujimava...takze z teba bude pani ucitelka?? tak to si asi jedna z mala,komu sa ten prizvuk paci,lebo vacsinou sa stretavam s negativnymi ohlasmi...veru musime na tu kavicku skocit,treba sa uz len dohodnut,kedy a kde,ja sa prisposobim,takze dohoda je na vas dvoch
Wink
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   20.01.08 0:59

Keď sa mi podarí doštudovať, tak asi hej... Cool..ale keď vidím, ako sa tie "deti" teraz správajú, tak neviem, či s tým neseknúť skôr, ako nie je neskoro.. Mne sa zdá taký zlatý, síce je veľmi tvrdý, no ja som si zvykla, ale to bude asi preto, že sa často, teda stále, stretávam so Záhoráčtinou.. Najlepšia by bola podľa mňa tá Trnava, ja by som tam dobehla vlakom...ale je to len návrh.. Wink

EAT THE RUDE
Návrat hore Goto down
LenkaX22
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   20.01.08 12:44

jasne,moze byt,suhlasim s Trnavou...a kedy ti to viac vyhovuje,skor cez tyzden,ci cez vikend??
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   20.01.08 14:46

Mne je to v podstate jedno, no dúfam, že sa k nám pridá aj Blanka... Wink Veľmi sa teším, že si s niekým z fóra budem môcť pokecať osobne.. Very Happy

EAT THE RUDE
Návrat hore Goto down
LenkaX22
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   20.01.08 15:08

aj ja sa uz velmi tesiim... inak mne by to vyhovovalo aj v BA,tam pracujem... no jasneee,musime sa dohodnut aj s Blankou
Návrat hore Goto down
Blanka
Pocestný duch
Pocestný duch

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   20.01.08 18:30

baby to je od vas mile, ze takto na mna myslite Very Happy Very Happy No ja neviem, ja som taka stratena osobka, co sa tyka cudzym miest, ale asi by som to tiez najskor zvladla v tej Blave, lebo som tam bola uz viackrat. Dokonca som tam bola pred nedavnom (teda uz je tomu dlhsie, ved ten cas leti) na Istrokone, ked tam mal Willko prednasku o SN, bohuzial my vtedy zdrhli Very Happy Very Happy.
Sarinka: nebola si tam nahodou vtedy aj ty?
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   20.01.08 19:29

Oki, tak môžeme dať tú Blavu, mne to viac ako vyhovuje, otázne teraz je, kde tam.. Very Happy
Blanka: Jasnačka, zrejme som sedela pred tebou, no nie som si istá...pamätám si, že za mnou sedel chalan v tričku IstroCon a tak neviem, či to bol ten, ktorý bol s tebou...inak som sa aj otáčala a obzerala, kto tam je, ale už si to vôbec nepamätám.. :shame:

EAT THE RUDE
Návrat hore Goto down
LenkaX22
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   20.01.08 19:47

no super ..takze ja som tiez za Blavu,uz nam chyba vediet len "kedy?" scratch
Návrat hore Goto down
funny
Pocestný duch
Pocestný duch

Počet príspevkov : 98
Registration date : 05.02.2008

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   05.02.08 23:17

no asi by sa aj mne patrilo trochu sa predstaviť komunite
tak... pochádzam zo Zvolena ale nešťastnou zhodou okolností som zakotvila v HC.... ako sa vraví, čo ťa nezabije, to ťa posilní.... momentálne nepracujem, som po dlhodobej PN, 16teho februára mi začína škola, druhý ročníka na UMB FHV KH tak neviem či sa mám tešiť alebo plakať...
inak som šťastne vydatá rok aj pár mesiacov, deti bohužiaľ nemáme a možno ani nebudeme mať kvôli mojej super chorobe.
ale inak som vraj veselá kopa a ľudia ma majú radi lol!
Návrat hore Goto down
Kristine
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 1538
Nálada : always great :)
Registration date : 05.01.2008

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   05.02.08 23:28

no tak ťa ešte raz "oficiálne" vítam.... lol! dúfam že sa ti v škole bude páčiť a tiež samozrejme dariť... a čo sa týka tej choroby to mi je ľúto... ale netreba sa vzdávať nádeje....nikdy nevieš čo sa môže stať.... :sunny:
Návrat hore Goto down
funny
Pocestný duch
Pocestný duch

Počet príspevkov : 98
Registration date : 05.02.2008

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   05.02.08 23:34

kristine noo. ja mám dedičnú chorobu, gény a taká pliaga narobia svoje...takže o tom potom, ale veď ešte sa uvidí čo a ako, veď teraz je v móde rodiť po 30-tke Laughing
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 2962
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   06.02.08 0:30

Ejha, ja som sa tiež nejak nepredstavila
Mám 19 rokov, čoskoro budem mať 20, od 10 bývam v Ivanke pri Dunaji a mám to tu rada, teda na občasné vypnutie vody a iné poruchy. Výzor, no, jediné, čím sa môžem chváliť je, že mám cca 88 cm dlhé vlasy, mám totiž fóbiu z kaderníkov Študujem zatiaľ na BVŠP-právo-1.ročník a Sociálnu prácu v PN-1.ročník. Mojím snom je samozrejme právo, prokurátorka alebo advokátka trestného práva. Od narodenia žijem zvláštny život oblopená zvieratami, od 13 sa starám už od cca 20 psov, 8 mačiek, mojich zlatých 6 fretiek a jedného trafeného papagája, ktoého sme si odchytili v u nás na záhrade Čo ešte....aha, som Wiccanka, verím ešte na draky a som ešte čerstvá SN faninka.
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   Today at 1:06

Návrat hore Goto down

Predstavte sa!
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 2 z 41Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic :: Spovednica-
Prejdi na: