DomovDomov  FAQFAQ  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Zoznam užívateľovZoznam užívateľov  Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny  StránkaStránka  Prihlásenie  

Share | 

08x18 Freaks and Geeks

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
AutorSpráva
Panthera
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 1308
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

OdoslaťPredmet: 08x18 Freaks and Geeks   28.03.13 6:54

Nakonec jsem překonala vlastní odpor a podívala se na epku ve svém standardním čase. Vidina mladých "lovců", co "nakopávají" zadek staré partě, ta mě vůbec, ale vůbec nelákala. Když pominu osobní problém s faktem, že dva ze tří mi byli krajně nesympatičtí, tak stejně celkem nuda.

Chlápek smluvený s upírem, co si cvičí svoji mladou partičku pod snůškou lží. Mladá holčina, co se chová jak starý vševědoucí pardál; nejsem zastáncem takových extrémů. Připadlo mi to jako vykostěná Buffy.

Poslední dobou "vycpávkové" díly nemám zrovna v oblibě. Pro mě byla dnešní epka nudná, 4/10.

P.S.: Jak se tak dívám na ty jejich košile, zajímal by mě výrobce, protože aby mi něco vydrželo tolik let, to se jen tak nevidí. Smile
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://www.panthera-cz.com
bohdy
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 1570
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

OdoslaťPredmet: Re: 08x18 Freaks and Geeks   28.03.13 9:41

Další "vycpávková" epizoda a po té předchozí to byl teda razantní pokles, protože tahle mě nijak neoslovila. Nuda. Dle proma bude ale příští epizoda snad zase o něco zajímavější, tak se mám na co těšit
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Chevy666
Pocestný duch
Pocestný duch

Počet príspevkov : 87
Registration date : 15.10.2012

OdoslaťPredmet: Re: 08x18 Freaks and Geeks   28.03.13 23:04

Tak zas sme blizsie ku koncu série ale nejak sme sa s úlohami opäť neposunuli. Namiesto toho prišla, ako ste už vy písali, trochu nudná epka ale nebola to až taká katastrofa. Od začiatku som s modrou dodávkou čakala nejaký zádrhel a nakoniec sa z toho vykľul podraz ktorý si skoro odniesol Samy. Ešte že sa Dean stihol vrátiť aj s celou teengroup, ktorá sa vážne asi chovala vyspelejšie ako by sa patrilo na ich vek. Nebyť začiatku ani si nespomeniem že nejaká Krissy sa v seriály objavila a skôr ma zaujíma kam si to namieril Castiel s anjelskou tabuľkou. Každopádne majú bráškovia o dôvod naviac poponáhľať sa so zatvorením brány. A musím dodať že Impala bola ako vždy krásne vyleštená 703
Návrat hore Goto down
Nemix
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 1137
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

OdoslaťPredmet: Re: 08x18 Freaks and Geeks   29.03.13 7:00

Po přečtení komentářů od Panthery a Bohdy se mi vůbec nechtělo do epky pouštět. Nakonec jsem to zvládla a za sebe říkám, že to až tak hrozné nebylo. Nebo spíš - bylo i mnohem hůř.

Ano, byla to klasická vyplňovačka, ale aspoň to bylo o upírech a né o Golemech apod.

A jak se snažím v každém díle hledat něco pozitivního, tak tady se mi aspoň líbil Dean - jo je tam takovej trochu sentimentální, ale slušelo mu to.

Mé hodnocení: 5/10

PS: Panthero, taky by mě to zajímalo vzhledem k tomu, že tys mě jednou jako Castiel hodila o zeď a už byl límeček natržený
Návrat hore Goto down
janča
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 1214
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

OdoslaťPredmet: Re: 08x18 Freaks and Geeks   02.04.13 18:35

Ještě, že se to tak vyřešilo. Nebýt bratrů, asi by se ti tři nikdy nedozvěděli pravdu a dál by zabíjeli ty, které bylo možno ještě zachránit. Prý „na starýho chlapa dobrý“. No, co Dean nadělá, v jejích očích už je „kmet“. A na závěr - snad nebyl jediný díl, aby nepršelo. Very Happy
Návrat hore Goto down
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon

Počet príspevkov : 500
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

OdoslaťPredmet: Re: 08x18 Freaks and Geeks   03.04.13 22:23

Nemám ráda umíněný, rozmazlený a nesympatický spratky... Tak Very Happy
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://www.cswu.cz
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: 08x18 Freaks and Geeks   Today at 7:01

Návrat hore Goto down

08x18 Freaks and Geeks
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Ôsma séria-
Prejdi na: