DomovDomov  FAQFAQ  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Zoznam užívateľovZoznam užívateľov  Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny  StránkaStránka  Prihlásenie  

Share | 

Predstavte sa!

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
Choď na stránku : 1, 2, 3 ... 21 ... 41  Next
AutorSpráva
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin

Počet príspevkov : 7626
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

OdoslaťPredmet: Predstavte sa!   30.11.07 20:39

Nedalo mi túto tému nezaložiť. O mne už zrejme čosi viete. Mám 19, i keď sa tak nesprávam, ale veď netreba to preháňať, nejakým zázrakom skratom som sa dostala na výšku, na prednášky chodím raz za čas, opäť to netreba preháňať , som závislá na SN a Photoshope, ale nechcem sa ísť liečiť, mám dvojročnú stránku o Charmed, ktorá zapadá prachom ...raz ju určite zaktualizujem. Som neskutočne lenivá, takto lenivý nie je asi nikto...nechce sa mi učiť (komu hej, však) a najradšej spím. Neznášam matiku, programovanie (105ročný pascal), účtovníctvo a špenát. Lúbim čipsy, svoju mptrojku a hlavne hlas Sarah Connor a Robbieho Williamsa. Mám hafana, rasa bišónik:
kód:
http://img77.imageshack.us/img77/4017/randyof6.jpg
Svoju fotku sem nebudem z bezpečnostných dôvodov umiestňovať. Wink Teraz je rada na vás...ak máte aj fotky, nehanbite sa...Willa "spracujem" a tiež sem niečo napíše.

''Life is too short to wear boring clothes.'' - Cushnie et Ochs
EAT THE RUDE

Naposledy upravil dňa 06.02.08 0:48, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://sarinka.tumblr.com/
liam
Nevinná obeť
Nevinná obeť

Počet príspevkov : 13
Registration date : 30.11.2007

OdoslaťPredmet: nieco malo o mojej malickosti   01.12.07 0:21

mam 15, SN je pre mna svetlo na konci tunela, som totalne mimo z johna a deana kedze su obaja taky uzasne sexy aj ked sammy je tiez zlaty no asi to cele vyhra impala ta je perfektna. milujme bielu a klasicku hnedu-ciernu cokoladu a vsetko co obsahuje cukor, som cokoladova vegetarianka (mamina mi tak hovori pretoze jem vraj viac cokolady ako totho vsetkeho ostatneho zdraveho ktoreho by som mala jest kedze nejem maso), neznasan ten psychiatricky ustav do ktoreho musim povinne chodit od pondelka do piatku a este co vazne nemam rada je bezkonkurencne telesna a mozno ani nie tak samotna telesna ako profesorka kt. ju "uci". co sa tyka prace s pc od jeho zapnutia az po nejake stahovanie programov zakazdym mam hrozu v ociach ked sa mi objavi nejaky vir okrem toho ani ten nas net nie je obvieako rychly aj tak robim co sa da a ked velmi chcem robim take tahy ze som sama zo seba sokovana ake hackerske kusky zvladam. uf to som sa rozpisla...ked ma este nieco napadne prihodim to sem. :joker: Very Happy
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
zoehart
Pocestný duch
Pocestný duch

Počet príspevkov : 58
Registration date : 01.12.2007

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   01.12.07 2:52

je mi 17 a chodim na gympl (jestli se da rict chodim, spis tam obcas prespavam Laughing )...naprosto ziju SN, ale najde se tady i par dalsich serialu, bez kterych si zivot nedokazu predstavit...a hlavne miluju jensena I love you ...v tuhle pozdni hodinu, toho uz asi vic nevymyslim...
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 12342
Nálada : k-popovská :D

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   01.12.07 3:00

Tak ja som nedavno oslavila 17 narodky, ale tiez sa o mne neda povedat, ze by som bola daako vyspela. Ja totalne milujem sledovanie serialov a to takmer vsetkych, aj ked pochopitelne sn je moje naj. Dalsie oblubene serialy su Moonlight, Heroes, Grey's anatomy, Private practice, Prison Break, CHARMED!!, Brutalna Nikita, NCIS,....no skratka ako som povedala takmer vsetky. Tiez rada citam knihy, mojimi naj autormi su Dan Brown a Jiri Kulhanek (vdaka nemu som sa rozhodla stat upirom Very Happy ). No ja sport velmi nemusim a z telesnej sa tiez snazim vykrutit tak casto ako sa len da, ale take plavanie ci lyzovanie ma celkom bavi. Snazim sa pisat ff, ale tak sami vidite ako to so mnou vyzera. Ziadna slava to teda neni, aj ked basnicky sa mi celkom pacia. No tak ja vo vseobecnosti rada jem, ale zmrzlina a cokolada to je nieco comu nikdy nedokazem odolat. Neznasam zlty melon, mango, reklamy, meskanie autobusov a skore stavanie. Totalne milujem Jensena, Jareda, Johnnyho Deepa, jahody so slahackou, Internet a moju postel. Taktiez sa mozem pochvalit, ze som leniva neskutocnym sposobom. Som skorpion, takze sa viem velmi nastvat a ak ste mi niekedy ublizili, tak vam sice dokazem odpustit, ale nikdy na to nezabudnem. Mozem byt vas naj kamarat alebo naj nepriatel, je len na vas co si vyberiete. Cool No ja som studentkou 8 rocneho gympla a stale mam pred sebou jeden rok, ale snad daako prezijem. Potom chcem ist na vysku a stat sa pravnickou. No si myslim, ze som tu toho uz o sebe napisala dostatocne dost, ale ak mate nahodou daake otazky tak sa kludne spytajte. Ja vam rada odpoviem.
Návrat hore Goto down
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko

Počet príspevkov : 627

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   01.12.07 21:50

Tak abych nekazila partu.... Je mi 14 (2. nejmladší ze třídy ještě nedávno jsem měla za to že nejmladší), chodim do 4. ročníku 8.letého gymplu. Nenávidím našeho ředitele (pokud jste někdy na novinky.cz a podobně četly článek o Janu Podešvovi, víte o čem mluvím), dále mi vadí náš současný profesor na angličtinu (naše profesorka měla autonehodu a tak ředitel vzal tohohle - než vejdete do třídy, kde minulou hodinu učil, musíte zadržet dech a co nejrychleji otevřít všechna okna ať jeho "vůni" dostanete pryč. taky nic nenaučí - zadá úkol v pracáku a za 10minut se prá jsetli ho máme) pak mi ještě vadí náš dějepisář, který před clou třídou jemně řekl, že chtěl z mojí písemky zvracet (a to jsem dostala 4 a ty největší bláboly jsem přeškrtala ať nic nevidí), z letošní látky z fyziky jsem pochytila jenom to, že komutátor je tlustý fialový a přidušený trpaslík, z předmětů nemám ráda chemii a naopak mám ráda angličtinu a matiku. To je tak všechno ke škole. Doma obvykle hraju WoW (když vynechám poslední asi 2 měsíce, kdy nám shodily server) poslední dobou občas s bráchou a jeho kámošema občas dáme CS, ale hlavně sedim u internetu nebo photoshopu (popřípadě WMM). Moje nejoblíbenější čokoláda je oříšková (+ orion na vaření), nemusím guláš a jídlo ze školní jídelny. Jsem maniak do seriálů (jako asi většina z nás). Časem bych chtěla napsat knížku, ale nejdřív, až budu mít v hlavě přibližnej děj, což asi nebude brzo, protože ten děj se mi mění a vyvíjí už dva roky. Jestli chcete znát moji povahu jděte na http://www.horoskop.cz/ - jsem typický rak. Pokud chcete vidět moji fotku (před dvěma lety) mám ji na svoji stránce. Když si ještě na něco důležitého o sobě vzpomenu, dopíšu to sem.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://night-angel.ic.cz/
Kika
Nevinná obeť
Nevinná obeť

Počet príspevkov : 21
Registration date : 02.12.2007

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   02.12.07 22:41

Zatiaľ som tu asi najstaršia :oops: Mám 22, som z jedného malého, dosť rýchlo sa rozvíjajúceho mesta.
Mám rada nekomerčné filmy, ktoré nekončia nechutným americkým happyendom.
Doma chovám chameleóna a mám aj dve žabky Smile
Svoju prácu veľmi nemusím, ale je to lepšie než nič... A je tam aspoň sranda a super ľudia.
Návrat hore Goto down
Katka
Nevinná obeť
Nevinná obeť

Počet príspevkov : 9
Nálada : Great xD
Registration date : 08.12.2007

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   08.12.07 18:55

woow som Katka Very Happy mam 17 rokov a chodim na gympel Very Happy nepoviem mesto ale staci vediet ze je to diera Very Happy
Som music maniak-Lostprophets,Papa roach,The Blackout,The Used a podobne skupiny Very Happy
Moj naj herec je Milo Vntimiglia som tak trosku posadnuta Very Happy
Inak som hrozna Loserka Very Happy to je asi vsetko Very Happy
Návrat hore Goto down
Elendilka
Nevinná obeť
Nevinná obeť

Počet príspevkov : 10
Nálada : milujem Doctora Who...
Registration date : 03.12.2007

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   12.12.07 19:22

som Elendilka (prave meno nepouzivam velmi)..som sama perla ducha, huba sa mi nezavrie, milujem scifi, svoje vlasy a mihalnice...neoplyvam inteligenciou, absolutne neviem matiku a jedine co mi ide je nemcina Very Happy maturujem tento rok ja slavnom GSR (Gymnaziu Svatej Rodiny) v Blave, potom chcem straaasne moc ist na zurnalistiku a bombardovat Vas z radia...Rada prednasam, ze Willo? a inak som celkom mile dievca, ktore zboznuje celu cinemaviewgroup Smile
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://www.narnia.cinemaview.sk
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   12.12.07 22:52

To já s tím mám děsnej problém. Když jsem na ZŠ měla říkat básničku před jídelnou cizích lidí, tak jsem byla v pohodě. Když po mně chtěla naše profesorka loni (vlastně už tak nějak od primy je to stejný) mluvní cvičení, tak z toho co jsem si dlouho připravovala a o volný hodině zkoušela (a bylo to hezky řečený) vznikl nesmyslnej monotóní blábol
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   13.12.07 0:11

Elendilka: Tak to máš dobré, aspoň ti ide nemčina, no ja som mongol aj z matiky aj z nemčiny.. A kamže sa vyberieš na žurnalistiku? Do Trnavy na masmediálku? Budeš Michalovou spolužiačkou? Možno ťa tam aj niekde ubytuje, keď už má chudák kde bývať.. Naposledy hovoril, že nemá... To bolo ale sto rokov dozadu... Very Happy

EAT THE RUDE
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   27.12.07 17:18

no tak z nemciny som mongol aj ja a to dvojnasobny, ale ja tak som najvacsie drevo na tv-prisaham ze taky sportovy antitalent ako ja sa hlada len velmi tazko.
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor

Počet príspevkov : 10070
Nálada : Travel and explore!!!

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   27.12.07 20:26

tak to já sportuju ráda... jazyky mě baví---ale němčina, ta má pro mě zavřený vrátka na dva západy Laughing ...já radši francouzštinu a pak hlavně anglinu Very Happy Wink ..... teď se učím i latinsky-to je teprve něco affraid

Feng Ming and Rong Tian. Someday, we will catch our happy ending...
Sekai-ichi Hatsukoi - Onodera Ritsu no Baai: Kore wa koi ja nai! Koi ja nai!
That place is engulfed in darkness. But that does in no way mean that there was never any light.PH
In bed my love has always been the sleep that rescued me by allowing me to dream.
Návrat hore Goto down
LenkaX22
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 1639
Nálada : look at me.... i´m happy :D
Registration date : 03.12.2007

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   28.12.07 19:43

tak ja sa k vam tiez pridam a kika neboj nie si tu najstarsia, aj ja mam 22 rokov a byvam v totalnom zapadakove, ale aspon ze pracujem v Blave, troska zivota nezaskodi,ked vypadnem z tej nasej diery...no a tiez nadovsetko milujem SN a hlavne Jensena...a k mojim laskam este pridavam zmrzlinu, postel,bo som straaasne leniva a postel je taka moja alfa a omega...no a cokolada je liek na vsetko..tak asi tolko o mne
Návrat hore Goto down
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   29.12.07 13:28

Zrovna jsem si prohlídla profily všech co už něco napsali a koukám... Já jsem tady nejmladší??? Pls řekněte, že je tu ještě někdo kdo nemá občanku
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 2053
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   03.01.08 10:50

Tak já se taky trochu představí... Twisted Evil
Je mi šestnáct a jsem v prváku na ekonomickém lyceu. Učím se anglicky a francouzsky, jen mi velmi často franina nejde do hlavy No
Jsem totální blázen do SN, ve kterém mě nejvíc uchvátil Jensen. Jinak se na seriály nedívám. Mezi moje je nej filmy patří Z pekla, Piráti z Karibiku, Šestý smysl, Gothika a Gympl. Mám ráda horory, což byl důvod, proč jsem se začala dívat na SN.
Hodně taky čtu, moje nejoblíbenější knihy jsou: Eragon, Harry Potter a další....
Sport mám docela ráda, ale jak který... Jsem závislá na koních, jak u nich nejsem dýl jak týden, tak mi to moc chybí. A můžu vám jen potvrdit, že nejkrásnější pohled na svět je z koňského hřbetu Dříve jsem hrála i tenis, ale toho jsem se tento školní rok, kvůli neschopné trenérce, vzdala, a začala jsem tančit latinskoamerické a standartní tance... jsem zvědavá, jak dlouho mi to vydrží :lo:
Píšu fanfikci, když je čas, protože mám dost bujnou fantazii.
Občas jsem chodím někam posedět s kamarády a ráda se seznamuju s novými lidmi.
To bude tak asi vše... jo a jsem štír Very Happy
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   03.01.08 13:12

Zajímavé... Sestřenice je štír, bratranec je štír, nevlastní babička je štír, bejvalej spolužák je štír a žádnýho z nich nemůžu vystát. Ale tady mi štíři nějak nelezou na nervy.... Čím to je?
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   03.01.08 14:24

hm to preto lebo my sme ti spravni skorpioni Very Happy Very Happy Very Happy so vsetkymi dobrymi vlastnostami tohto znamenia a ziadnymi zlymi (az na tu skromnost Very Happy )
Návrat hore Goto down
SNlois
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 3035
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   03.01.08 16:43

d-f ted si mi ale strašně připoměla že mám tkovýho big škorpiona na bbundě co sem dostala k vánocům z bezpečnostních důvodů sem něco napíšu až budu při smyslech..to si počkáte tak asi do.....60??? jo to by mohlo být...ne zkusím něco už tenhle týden vysmolit..ale fotku? tu po mě nechtějte..ale já ji po vás chci....no taká skromnost se nevidí
Návrat hore Goto down
Kristine
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 1538
Nálada : always great :)
Registration date : 05.01.2008

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   16.01.08 19:19

ok...takže kde začať..... ...myslím že je každému jasné že MILUJEM Supernatural a samozrejme Jensena a Jareda ....mám 18 rokov, chodím na gympel v Pov. Bystrici a som vo štvrtok ročníku (takže si naplno vychutnávam paniku ohladom maturít... affraid )....mám v pláne ísť na výšku ale či sa moje plány splnia to je už iná vec.... ...chcem študovať psychológiu...
čo sa týka zálub rada čítam, pozriem si dobrý film či seriál, chodím von s priatelmi a pod...som strašne lenivá Rolling Eyes takže bez športu sa zaobídem, ale samozrejme trocha pohybu nezaškodí...medzi moje oblúbené knihy patrí Hlava XXII a Egypťan Sihuhe, ale v podstate zvládam čítať všetko...mám rada filmy ako Forrest Gump, Zelená míľa, Rain man,....jednoducho filmy s nejakou myšlienkou...zo seriálov (samozrejme mimo SN.. ) Charmed, Gilmore girls , Prison break, Roswell, Black books, M.A.S.H...
no čo ešte? Question ...tak keď to tu všetci píšu tak ja som Býk...
a ozaj....ja ZBOŽŇUJEM SN!!!!!zbožňujem každého kto má nejakú spojitosť s týmto geniálnym seriálom....
btw som maniak....
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   16.01.08 20:06

Aj ja som býk... Cool A z tej matury si nič nerob, zvládli to aj väčší blbci ako napríklad ja..

Ale vážne, ja som tam šla s tým, že to nejako dopadne a ku koncu som už tak bola vyčerpaná z toho učenia, že mi to bolo jedno...Z nemčiny som vedela polku otázok, z odborných asi 13 z 25 a zo slovenčiny asi 18 z 30.. Celé je to len o šťastní..u mňa sa opäť potvrdilo, že blbí majú šťastie... Neboj sa, dáš to aj so zatvorenými očami...Boh s tebou.. a veľa šťastia.. Wink

EAT THE RUDE
Návrat hore Goto down
SNlois
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   16.01.08 21:55

KRISTINE: hej mě se ty filmy co píšeš taky strašně líbí the Green mile je jeden z mých nejoblíbenějších..takže skvělý výběr.....no já pak taky půjdu na výšku doufám...ještě nevim ale chci jít na biologickou....ehm to nevim ako to dopadne já a učení..no nejsme zrovna kamarádi...
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   16.01.08 22:00

no mna maturi cakaju az o rok, ale aj tak si neviem predstavit ako ta je mienim zvladnut. ja by som sla rada na pravo, takze maturu mam jasnu z dejaku- to nemam sancu. jedine co mi teda ostava je teda ako sa tu uz pominalo, spoliehat na stastie. ale neboj to zvladnes, len si na vsetko pozri aspon par info a potom uz to malo co vies daako snad obkecas Very Happy
Návrat hore Goto down
Kristine
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 1538
Nálada : always great :)
Registration date : 05.01.2008

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   16.01.08 22:43

Sarinka: no tak si asi mala šťastie...ale tak ja tiež dúfam že to nejako zvládnem...veď každý kto už to má za sebou hovorí o maturete že to bolo v pohode...tak sa na to spolieham aj ja....ja vlastne až tak nestresujem....tou panikou som skôr myslela to ako sa správajú profáci... lol!
SNlois:ja s učením tiež nie sme veľký kamoši... Evil or Very Mad ...a biologiu mám kvôli psychologii tiež....dá sa to zvládať.....
d-f:ja mám problém so zvládaním hlavne kvôli tomu že celý deň som pri pc a pozerám SN.... ...a teraz keď budú nové časti tak to bude ešte horšie...
for all:ďakujem za podporu...ste super...
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   16.01.08 23:05

kristine: Oni len preháňajú, chcú vás prinútiť, aby ste sa učili a z vlastne skúsenosti viem, že to funguje..párkrát si poplačeš, pohádžeš papiere po izbe a všetko bude ok.. Wink a ako spomína dion-fortune, pokiaľ sa ku všetkému nedostaneš, len sa na to mrkni. Navyše, ak si sa celé 4 roky dobre učila, bude na to, resp. musí, na to komisia prizerať.. Wink Ja som mala akademický týždeň po odvysielaní 02x22, takže si vieš asi predstaviť, na čo som myslela..
dion-fortune: Fúha, právo, tak to držím palce, kamoška si dala prihlášky do BA na Komenského aj do Trnavy a nevzali ju s gymplom.. No Je to hnusné, pretože na takého školy sa vzdelanie "kupuje" a normálni ľudia nemajú šancu... Jednu moju bývalú spolužiačku so štvorkami vzali na právo a jej mama robí na ministerstve, domyslite si..

EAT THE RUDE
Návrat hore Goto down
SNlois
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   17.01.08 14:19

Hej sarinka mám uplně stejný názor udělat nějaké zkoušky či maturu po třeba 2x21 tak sem mrtvá jako nebo po 1x22 tak to už vůbec...normálně tohle není možné..to by sem padla....jako bych čuměla do papíru a možná tam pořád do kola malovala sn či psala nenávistné anglické nadávky na YED
jinak no tak mě bio baví a myslím že ji zvládám pač ze všech testů sem zatím dostala 1...což nevim jak sem udělala..jo jeden byl za 2 ale utelka mi 1 o jeden jedinej bodík..no jde to samo od sebe takže matury z bio se nebojim......
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa!   Today at 8:52

Návrat hore Goto down

Predstavte sa!
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 1 z 41Choď na stránku : 1, 2, 3 ... 21 ... 41  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic :: Spovednica-
Prejdi na: