DomovDomov  FAQFAQ  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Zoznam užívateľovZoznam užívateľov  Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny  StránkaStránka  Prihlásenie  

Share | 

Gag Reel

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorSpráva
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor

Počet príspevkov : 10070
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

OdoslaťPredmet: Re: Gag Reel   22.08.08 20:46

"They´re here" ...
a máš pravdu Chrys - ta Jensenova kolébavá chůze
nebo jak sedí v tom vězení a Jensen kouká takovým tím "sjetým" výrazem k tomu oknu a letmo se koukne na Jareda
...božě, já bych to mohla rozebírat pořád dokola
Chrys: Nemáš zač, když rozumím, ráda se podělím Very Happy

A mě už se líbí ten začátek, jak k nim vede Ruby, ať zaponout tu televizi Twisted Evil Laughing Laughing

Sarinka: Ano přesně, to je to na erekci. Laughing

Feng Ming and Rong Tian. Someday, we will catch our happy ending...
Sekai-ichi Hatsukoi - Onodera Ritsu no Baai: Kore wa koi ja nai! Koi ja nai!
That place is engulfed in darkness. But that does in no way mean that there was never any light.PH
In bed my love has always been the sleep that rescued me by allowing me to dream.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor

Počet príspevkov : 10671
Nálada : Skvělá!

OdoslaťPredmet: Re: Gag Reel   22.08.08 20:57

Já jsem prostě mrtvá, jen tady o tom čtu.
Ale stejně pořád vůbec nechápu, o co šlo v té části, jak tam Jared šachuje s těmi náboji a tak. To vysvětlení od dion mi to moc neobjasnilo. Že tam dělá Jared ty obličeje a snaží se zakrývat Jensena, to mi přijde "normální" - na Jareda.... ....ale už vůbec nechápu, co tam jako dělá Jensen. Shocked On telefonuje, jakoby si objednával pizzu nebo co. Pořád "hallo, thanks....a to jeho aaand." Ale tahle část taky nemá chybu, to je prostě paráda. Já bych nedokázala být vedle Jareda ani vteřinu vážná. Jensen si fakt zaslouží obdiv. A strašně se mi líbí, jak na konci téhle "scény" se na Jareda koukne a Jared na něj nahodí takový vážný nevinný pohled . A Jensen jak nádherně vybuchne smíchy. To se mi hrozně líbí. 702

Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 5348
Nálada : Skvělá

OdoslaťPredmet: Re: Gag Reel   22.08.08 21:23

Přesně jak píšeš Chrys....nepochopila jsem o co v téhle scéně šlo Rolling Eyes ale teda to,co předvedl Jared a potomi Jensen...to jsme byla zase totálně mrtvá smíchy
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor

OdoslaťPredmet: Re: Gag Reel   22.08.08 21:44

Mě na tom spíš zaráží, že Jensen neodříkává text nějaký scény, ale mele si tam něco úplně mimo. Laughing
Ale Jaredova manipulace s tou zbraní

A ten jejich synchronizovaný taneček.

That place is engulfed in darkness. But that does in no way mean that there was never any light.PH
In bed my love has always been the sleep that rescued me by allowing me to dream.
Návrat hore Goto down
dzajnisko
Diabolský admin
Diabolský admin

Počet príspevkov : 1205
Nálada : ako aj dobrá, dalo by sa povedať :)
Registration date : 19.04.2008

OdoslaťPredmet: Re: Gag Reel   22.08.08 21:45

Tak toto sú jednoducho najlepšie gagy aké som kedy videla!!!! ono je to všetko tak úžasné, že keby som to mala rozobrať, tak zapíšem celú stranu takže radšej čítam len to, čo píšete vy, bo by som sa aj tak opakovala ale reagovať aspoň raz som musela
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://neumannova.tumblr.com
Kristine
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 1538
Nálada : always great :)
Registration date : 05.01.2008

OdoslaťPredmet: Re: Gag Reel   22.08.08 21:47

no ja chápem čo robí Jared, ale ten Jensenov telefonát už tak veľmi nie Laughing Laughing Laughing ale to ani nepotrebujem, stačí ked vidím Jareda čuchať k tomu náboju a ako potom spokojne kývne to už sa válam smiechom a to ako sa Jensen na konci začne smiať, to priam milujem
a tiež mám rada to Jensenovo "I like" Very Happy ten hlások, akým to povie
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor

OdoslaťPredmet: Re: Gag Reel   22.08.08 21:48

Jo, když tě to baví číst 603 Very Happy Very Happy
Btw: ano, dzajnisko - přesně tu taneční scénu, co máš jako animaci místo avataru jsem měla na mysli To je pohled. a díky tobě to teď budu mít na talíři pořád

Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor

OdoslaťPredmet: Re: Gag Reel   22.08.08 21:48

Samabel napísal:
Mě na tom spíš zaráží, že Jensen neodříkává text nějaký scény, ale mele si tam něco úplně mimo. Laughing

No však právě o tom mluvím/píšu. Já si myslím, že měli prostě jen pauzu a dělali na kameru blbiny. Protože tam s klidem mluví nějaká baba a kdyby to bylo na ostro, asi by se tam takhle vykecávat nemohla. No a ta manipulace se zbraní..... .....co manipulace...ale ty ksichty u toho.

Jo a ještě se mi strašně líbí, jak volili hudbu u těch jednotivých scén nebo částí. Jako třeba ten Sam na ulici, ty jejich tanečky nebo právě tahle část s tím telefonem a náboji.

Pekelný moderátor
Pekelný moderátor

OdoslaťPredmet: Re: Gag Reel   22.08.08 21:55

Hudbu do toho vybrali skvěle... nějaká holčina na jedněch stránkách jednu písničku z toho upla, tak jsem si jí stáhla a musím říct, že se mi líbí, takže asi rychle poputuje do mé MP4 ... a to se mi pak budou vybavovat ty scény z Gag reelu jedna radost
Chrys napísal:

No však právě o tom mluvím/píšu.
Jo takhle...já myslela, že to myslíš obecně na oba dva... ale ono je to skoro jedno

Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 4216
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

OdoslaťPredmet: Re: Gag Reel   22.08.08 22:32

Ako si spíjemniť deň? Pozrite si Gagreel - to len taká menšia reklama
Už som to zasa watchla a umieram smiechom. To ich I love you. I love you, too.
Alebo ako im uskočí tá ropucha
Jensen ako spieva a tancujú pri tom v daždi 702
Inak to čo dostal Jensen namiesto toho piva (bol to neparok pri natáčaní časti Dream a little dream of me) - okenu? Alkoholik jeden

Jedno sa však zaprieť nedá - Jensen a tie jeho ksichty sú dokonalé
Návrat hore Goto down
lenkka
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 2352
Nálada : predsvadobná
Registration date : 06.07.2008

OdoslaťPredmet: Re: Gag Reel   22.08.08 22:38

V prvom rade beruss dakuejm dakujem. Bože šo spomenuť čo sa mi páčilo najviac, asi všetko ale ta ropucha nemala chybua ael bo ked Dean naznačoval Bele aby vypadla tak to som nemohla. Ale napisat najlepsie je tažké Mne sa páčilo všetko a asi si to idem mrknut ešte raz
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 12342
Nálada : k-popovská :D

OdoslaťPredmet: Re: Gag Reel   22.08.08 23:22

no okey, tak najpr k tej scéne s nábojom a telefonátom. mne to pripomenulo jeden telefonát zo seriálu, ale nespomeniem si ktorý on si to určite asi jensen trocha pozmenil alebo sa možno ešte zmenil scénar, ale tak ja myslím, že to aj tak bolo svkelé a to ako to jensen tak vážne zahral bolo skvelé a na konci ten jaredov nevinný výraz a ako sa potom začali rehliť

no a jensenovo I like bolo super mne sa páčilo aj ako ho tam tresli o tú stenu a on zdvihol tie prsty, že je ok

tá hudba nemala chybu tú vybrali veľmi dobre

inak super bolo aj ako tam jared vyletel z dverí a za ním ten doktor, čo hral otca snehulienky s takým úžasným výrazom na tvári

no proste toto sú tie naj gagy vôbec. pochybujem, že nejaký iný seriál má lepšie.

ps: ten phil, čo k nemu hovorili v scéne z jus in belo bol režisér.
Návrat hore Goto down
Silvia
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 1268
Nálada : FINALLY!!! Adié žltočočko,vitaj Winchester!
Registration date : 30.11.2007

OdoslaťPredmet: Re: Gag Reel   23.08.08 9:45

gagy - toto ma raz zabije je úžastné čo tí dvaja dokážu už ste tu spomenuli veľa scén a všetky sú najnaj ja som sa nad nimi nie smiala,ale až rehotala až sa mama pýtala čo mi je a či som dostala nejaký záchvat smiechu. Je veľa scén ale ktoré sa mi hrozne páčili bola trebárs ta chvíľková scéna keď tam Jared spomínal prvý krát Fredie prince...,alebo tá vo väzení keď si Jensen takým zaludným tonom pospevoval her hier,alebo tak niečo neviem presne,alebo ten podozrievavý takmer paranoidný Sam keď sa prechádzal tou uličkou a neustále sa obzeral,alebo tie grimasy keď bol Sam postrelený,alebo Jensen keď mykal hlavou ukazujúc Bele nabok To sa vážne nedá toto bolo naozaj skvelé
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor

OdoslaťPredmet: Re: Gag Reel   23.08.08 10:09

Zizi napísal:

Inak to čo dostal Jensen namiesto toho piva (bol to neparok pri natáčaní časti Dream a little dream of me) - okenu? Alkoholik jeden

Taky jsem na to koukala. Shocked Laughing Ale připadalo mi to jako ústní voda, ne?

Jinak jsem se opět dívala a opět mě bolí břicho od smíchu....
dion, to s tím doktorem, jak letěl za Samem, to byla bomba.
Silvia, zrovna jsem taky myslela na toho Fredieho prince ...a ještě jak se mu to chudákovi pořád dostávalo na jazyk i při dalších pokusech. A dobrý byl ten výraz Jensena, když to Jared řekl poprvé. Takový vážný, ale jakoby si říkal WTF?!
A zase mě dohnala k slzám ta scéna, jak kazí Jared ten dialog u té skříně a do toho jsou ty záběry postupně se "pohupujícího" Jensena. Já prostě nechápu, jak on ty ksichty dokáže.
A nebo ten jeden, jak je ta klapka mezi smějící se Belou na posteli a Jaredem jak háže na Jensena to tričko. Tý jo, to jsem se málem udávila smíchy, jak tam ten Jensen vykoukne za tou klapkou. Ty jeho vykulený oči přes celou obrazovku....

Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Gag Reel   23.08.08 10:12

Taky jsem si to znovu pustila já fakt nemůžu. Oni vážně nemusí nic říct a já jsem tady mrtvá smíchy. Jak oni přechází střídavě před tou kamerou no hotovo A přesně jak píše dion....to s tím doktorem ....jak Jared vyběhne z těch dveří a ten doktorem za ním
Tohle je vážně zase ten nejlepší super lék na špatnou náladu
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor

OdoslaťPredmet: Re: Gag Reel   23.08.08 10:18

To je fakt, mně to dnes spravilo náladu senzačně. A zase si nemůžu odpustit pár foteček z mých oblíbených scén. To se prostě nedá... ..... ta s tím zdviženým palcem, jak vzpomínala dion, se mi taky hrozně líbí. (už jsem zkoumala i to vyhrnuté tričko... 603 ) A ještě ta druhá fotka...ta mluví sama za sebe... No a poslední je ta moje oblíbená scéna. Ten jeho výraz je fakt k nezplacení a ještě když se začne pohupovat, tak padám....

Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Gag Reel   23.08.08 10:31

Jo přesně Chrys, ty záběry co jsou na těch fotkách ten Dean hned na té první...to je zase scéna k nezaplacení
Mě se strašně líbí tady tahle scéna. Jared tady byl takovej vážnej a pak pohled na Jensena a hotovo,....to se prostě nedá
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 4216
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

OdoslaťPredmet: Re: Gag Reel   23.08.08 10:41

Základ dobrej nálady. Ráno si pustite Gagy a celý deň vám už nikto nepokazí. Ja som z nich mŕtva
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor

OdoslaťPredmet: Re: Gag Reel   23.08.08 13:48

přesně, ta mordá voda místo piva
a Bela řehnící se na posteli byla taky skvělá
Gagy jsou vážně skvělý dodavač dobré nálady.
A ty fotky, co jste sem teď dali - úžasné detaily Ty Jensenovy zaražené ksichty mě nepřestávají udivovat...to jakým stylem se koukne.

Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 1897
Registration date : 23.02.2008

OdoslaťPredmet: Re: Gag Reel   23.08.08 14:02

ja uz ani nedycham. ja som si az teraz vsimla, ze tie gagy su tu. je take prijemne sledovat to a vidiet to v dobrej kvalite a hlavne porozumiet, comu hovoria cheers je to bohovske konecne som sa dockala aj Bely ja z nej nemozem. Ako kazila tie sceny a ten Jaredov zadok a tie tanceky, a to ich "I love you" ja uz ani neviem,co tam vsetko bolo,pozerala som to dvakrat za sebou a rehlila som sa ako strelena. proste je to uzasne
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://kristenstewart.sk
janicag
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 1301
Nálada : ...sick and tired...
Registration date : 23.08.2008

OdoslaťPredmet: Re: Gag Reel   23.08.08 15:06

Diky moc za linky, milujem vas!! Very Happy
Ten gag reel z tretej serie som videla iba na youtube a teraz taka kvalita Diky este raz...a to s mamou a otazkou "Co sa tak smejes?" Hahahahaha...len pred chvilou prisla do izby a spytala sa ma to Laughing Laughing Laughing Ako to vysvetliť Laughing "Že sceny z nakrucania..." a s vyrazom vysmiateho slniecka na hnoji Laughing Skevele ksichty Jensena...I LOVE YOU sceny alebo tie ich psychiatricke vykriky pred narazom v aute a v JUS IN BELLO...som mrtva
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://community.livejournal.com/sa_tvojih_usana/
Kristine
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 1538
Nálada : always great :)
Registration date : 05.01.2008

OdoslaťPredmet: Re: Gag Reel   23.08.08 16:11

baby, tie fotky čo ste sem hodili hovoria za všetko, vážne ten Jensenov výraz, ked sa začne pohupovať, to vždy umieram a ten výraz "they´re here" sa nedivím, že to Jared nevydržal
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin

Počet príspevkov : 7626
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

OdoslaťPredmet: Re: Gag Reel   23.08.08 16:55

Ja som si včera prečítala názory na tieto gagy na sn.tv fóre a zostala v šoku, drvivá väčšina je totiž negatívna...vyčítajú im, že je to až príliš vyumelkované, že drivivu väčšinu vecí robia naschvál, že to ich ksichtenie už nie je vtipné a pod...súhlasím len s jedným, že tam mohli to ich ksichtenie dať troška menej a radšej niečo z Mystery spotu, bo to jediné ma sklamalo, že to tam nedali, inak fakt neviem, čo majú tí ľudia za problém, SN má jednoznačne naj gagy zo všetkých seriálov, iné seriály tam majú len preklepy počas hovorenia svojej repliky a pod, čo človeku začne liezť na nervy...
Ešte k tej scéne, čo tam Jensen telefonuje a Jared tam robí...no tie veci... Laughing Ja som to pochopila tak, že máme hádať, koho tá scéna je, resp. také niečo... Laughing

''Life is too short to wear boring clothes.'' - Cushnie et Ochs
EAT THE RUDE
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://sarinka.tumblr.com/
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor

OdoslaťPredmet: Re: Gag Reel   23.08.08 17:21

Vážně nechápu, co by ti lidé ještě chtěli Shocked Suspect
taky uznávám, že tam mohlo být víc těch přirozenějších situací s chybou a méně přecházení, ale je skvělý, že si i během natáčení najdou čas, aby pro nás fanoušky udělali tyhle blbinky.
A mě se ty gagy líbí strašně.
Když jsem se dívala na gagy House, tak tam mají v podstatě jenom přeřeky a nebo že zapomenou text, ale jinak tam není skoro nic... a po chvíli už je to na jedno brdo a někdy i docela únavné.
Sn má vážě jedny z nej gagů

Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 1897
Registration date : 23.02.2008

OdoslaťPredmet: Re: Gag Reel   23.08.08 20:02

ja som s tymito gagmi tiez nadmieru spokojna Wink hoci mi tam tiez hrozitansky chyba Mystery spot,ale som sa smiala, tak ci onak. Ved to bolo uzasne...
Sarinka podla toho, co tam bolo napisane, tak ja som to pochopila rovnako Laughing
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://kristenstewart.sk
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Gag Reel   Today at 10:48

Návrat hore Goto down

Gag Reel
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 4 z 9Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Supernatural :: Supernatural pre fanúšikov-
Prejdi na: