DomovDomov  FAQFAQ  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Zoznam užívateľovZoznam užívateľov  Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny  StránkaStránka  Prihlásenie  

Share | 

Vaša prezyvka

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorSpráva
SkreechTina
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 2962
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

OdoslaťPredmet: Re: Vaša prezyvka   29.01.08 1:54

Taaakze moj nick SkreechTina neviem ci bude taky tajomny, ale je to asi takyto pribeh: Skreech je odvodene od slovenskeho Škrekyňa a tato prezyvka mi padla na ZS, kde som v zachvate zurivosti nakricala na exbf tak, ze som asi za 5 min na to bola u riaditelky na koberci Po spravnosti by sa po anglicky malo pisat Skreech s "c" ale viacej sa mi to paci s "k".....nooo, a potom je tu Tina, moje cele meno je Martina, ale ked som na gymply mala americana ucitela, ktoremu moje meno robilo viditelne problem, tak som mu pomohla a poradila mu, nech ma nazyva Tina, je to kratsie a urcite sa mu uz nepodari oslovit ma "Matina" "Marina" apod....Smile
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
LenkaX22
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 1639
Nálada : look at me.... i´m happy :D
Registration date : 03.12.2007

OdoslaťPredmet: Re: Vaša prezyvka   30.01.08 19:01

fiiha..oni ma asi poznaju i ked nie vsetko sedi..

Jej osobným číslom je 6 - Nežnosť. Je to žena v tom pravom zmysle. Vášnivá, nežná, zraniteľná a plná túžby po láske. Jedine city, romantika a nežnosť ju riadi v jej živote. Neznáša realitu, žila by najradšej vo svojom svete, kde niet zla a neprávosti. Ak je vystavená prílišným nárokom, či sklamaniam, trpí a nevie sa nijako presadiť. Potrebuje akúsi stálu ochranu a podporu, aby mohla lprejaviť to, čo sa v nej skrýva. Je ako rastlina, o ktorú sa musíme starať, pomáhať jej a nakoniec budeme očarení jej nádherným kvetom a vôňou. Do týchto žien sa oplatí investovať čas, námahu, lásku a pomoc, ony vždy oplatia svojim blízkym ich starostlivosť a na ich vernosť, či stabilitu sa môžete spoľahnúť bezvýhradne. Toto meno je vhodné pre Blížencov, Levice, Strelcov a Váhy. Vhodnou farbou je svetlooranžová.

len s tym cislom im to nejak nevyslo, pre mna to je skor 2 ..ze zila by najradsej vo svojom svete..nooo jasneee...vo svete SN ..no a nakoniec... no ale ved ja som vodnar affraid .... hehe..no sranda
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 2962
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

OdoslaťPredmet: Re: Vaša prezyvka   30.01.08 19:28

Ajajaj, na mna to nejak nevyslo confused

Martina je pod vplyvom číla 4 - Sila. Nezdá sa, možno na prvý pohľad má z nej každý pocit, že je to jemná a nežná osoba, pre ktorú je život priťažkým bremenom. No ak ju pozorujeme dlhšie, zsitíme, že to vôbec nie je tak a že je to vlastne utajený "pracant", detailistka a veľmi zodpovedná žena, ktorá nič nenechá dlho na jednom mieste. Vždy sa snaží dostať až k jadru problému a nájsť zlepšenie. Je síce panovačná a tyransky pristupuje ku svojmu okoliu, no na jedno sa každý môže spoľahnúť - ona chce každému dobre a neublíži umýselne nikomu, ani tým najmenej potrebným ľuďom, ktorých stretne. Jej sila je "chytľavá", teda v jej blízkosti sa nedá žiť bez aktivity, všetci sa pri nej stávajú lepšími, výkonnejšími, majú radosť zo svojho života a zo svojej práce, takže sa o jej spoločnosť nakoniec každý doslova bije a ľudia ju považujú za veľmi dobrú priateľku. Toto meno je vhodné pre každé znamenie, u silnejších podporuje energiu a silu, u slabších silu dodáva a pozdvihuje náladu. Vhodnou farbou je modrá.

Mojim cislom je 1 a oblubena farba fialova, pracant som ak ma robota bavi, jezis, a az taky tyran nie som, teda fakt, mozno sem tam zakerak, ale toto nie scratch

Návrat hore Goto down
Kristine
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 1538
Nálada : always great :)
Registration date : 05.01.2008

OdoslaťPredmet: Re: Vaša prezyvka   31.01.08 18:22

no....myslím že moja prezývka je dosť jasná.... Rolling Eyes Rolling Eyes ...tiež som asi nemala nejakú tvorívú chvílku keď som si dávala prezývku....
ale ževraj moje meno znamená toto:
Osobným číslom tohro mena je 2 - Dobrota. Kristíny majú počas celého života mnohé príležitosti na úspech a postup vyššie. Lenže máloktorá z nich dokáže využiť všetko, čo sa jej ponúka. Na vine je ich nerozhodnosť a obavy z riskovania. Teda aj keď sú schopné, usilovné a trpezlivé, chýba im priebojnosť a nevedia obhajovať svoju vlastnú pravdu, či názory. Neradi prijímajú zodpovednosť, najradšej by všetko závažné nechali na niekoho iného. Ako matky však budú skvelé, tu vedia konať tak, aby svoje dieťa dobre pripravili do života. V citoch však nie sú stále a nemajú v láske šťastie. Rady snívajú o princoch a idealizujú si svojich partnerov, takže sa vždy nakoniec sklamú. Ženy ich nemajú príliš v láske a aj muži sú k nim dosť odmietaví, lebo cítia, že nikdy nesplnia ich očakávania. Toto meno je vhodné pre znamenia : Rak, Lev, Panna a Škorpión, vhodnou farbou je biela.

tak neviem...myslím že niečo aj sedí....
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 12342
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

OdoslaťPredmet: Re: Vaša prezyvka   31.01.08 21:11

no este k tomu znameniu, tak to ani mne nesedi, ja som skorpion a to sa mi pri mene neuvadza, ale ja som to moje "zdedila" po mamke, takze...no som s nim celkom spokojna, mne sa paci. aj ked mne sa vzdy velmi pacilo meno viktoria Very Happy neviem preco, ale paci sa mi to meno. no ale citam tu zaujimave veci o vas Very Happy jasan, ze vsetko nesedi, ale prekvapivo vela veci ano, teda obcas, ale aj keby sedela len jedna, tak wow, trafili sa Very Happy
Návrat hore Goto down
Kristine
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Vaša prezyvka   01.02.08 13:44

mne sa tiež do znemenia netrafili... Very Happy ...ale zato do niektorých charakteristík hej....a zase mojej sesternici ( tiež Kristína ) sa trafili do znamenia ale do ostatného asi vôbec.... lol! no čo už....nemôžeme byť dokonálí....
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor

Počet príspevkov : 10070
Nálada : Travel and explore!!!

OdoslaťPredmet: Re: Vaša prezyvka   01.02.08 19:25

no...... já teda podle data narození....co jsem si tak četla, tak mi charakteristika mé povahy docela vychází....... jméno....to nevím, když se o něm a co to pro mě znamená ani pořádně nic nedočtu Rolling Eyes

...... jo a jinak další jméno....jako malé mi říkali Džeku lol! ......ale to asi taky nikde nenajdu

Feng Ming and Rong Tian. Someday, we will catch our happy ending...
Sekai-ichi Hatsukoi - Onodera Ritsu no Baai: Kore wa koi ja nai! Koi ja nai!
That place is engulfed in darkness. But that does in no way mean that there was never any light.PH
In bed my love has always been the sleep that rescued me by allowing me to dream.
Návrat hore Goto down
bookika
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 1748
Registration date : 05.12.2007

OdoslaťPredmet: Re: Vaša prezyvka   20.02.08 8:07

ja vlastne uz ani poriadne neviem, ako som sa dostala k tomuto nicku. afro viem len, ze som sla na nejake sn forum a nevedela som si nic vymysliet Sleep , a kedze som maniak do knih tak takto to dopadlo. a inac nevolam sa kika ani krstina a ani nic podobne. ja som totiz pripad a volam sa zuzana. asi jedina ze?
study study study :
Osobným číslom tohto mena je 7 - Tajomnosť. Pre ženu je to dosť zaťažkávajúce meno a na ceste za šťastím je veľkou prekážkou. Priťahuje k sebe totiž mnoho katastrof a situácií, kedy sa Zuzany musia prejaviť ako silné a hrdinské ženy. No ich podstate to nevyhovuje a byť hrdinkou je pre nich často záťaž. Oveľa radšej by boli v ústraní, nie v popredí, starali sa o seba a rodinu, o manžela a nebojovali. Vedia, že majú v sebe silu, ale radšej by ju neprejavovali a všetko závažné radšej nechávali na iných. Až v poslednej chvíli sa rozhodnú konať, no vtedy sa menia z pokojných osobností na tigrice a levice, teda bojujú vášnivo a bez obmedzenia, alebo myšlienok na zadné vrátka. Každý, kto sa im dostane do cesty, keď za niečo bojujú, stane sa obeťou, pretože ony necúvnu ani pred sebazničením. Je teda zbytočné s nimi bojovať, pretože málokto je ochotný nechať sa zničiť. Vždy sú maximalistky, chcú mať vždy všetko - lásku, aj vernosť, aj dôveru, aj šťastie, aj peniaze - teda sú veľmi náročné. No ak im to muž poskytne, nikdy ho nezradia a budú ho obhajovať za každých okolností. Toto meno je vhodné pre znamenia : Váhy, Panna, Strelec, Baran, Lev, Býk a vhodnou farbou je zelená.

do znamenia sa mi trafili ale charakteristika vobec! ja som totiz levica vzdy!
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://www.youtube.com/chicazd
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor

OdoslaťPredmet: Re: Vaša prezyvka   20.02.08 13:48

teda, když si čtu tu charakteristiku jména, tak to abych se snad měla napozoru Very Happy lol! ......... taková dračice, jo Cool

That place is engulfed in darkness. But that does in no way mean that there was never any light.PH
In bed my love has always been the sleep that rescued me by allowing me to dream.
Návrat hore Goto down
LenkaX22
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 1639
Nálada : look at me.... i´m happy :D
Registration date : 03.12.2007

OdoslaťPredmet: Re: Vaša prezyvka   20.02.08 14:13

teeeda bookika ty si zuzana?? affraid affraid ..paani ja som bola v tom,ze ty si kristina
Návrat hore Goto down
Kristine
Winchester
Winchester

OdoslaťPredmet: Re: Vaša prezyvka   20.02.08 15:23

bookika: to vážne??? affraid a ja že tu mám menovkyňu... lol! no čo už...
Návrat hore Goto down
bookika
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 1748
Registration date : 05.12.2007

OdoslaťPredmet: Re: Vaša prezyvka   20.02.08 15:36

ja viem ze je to asi matuce, ale aspon som vas prekvapila
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://www.youtube.com/chicazd
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko

Počet príspevkov : 627

OdoslaťPredmet: Re: Vaša prezyvka   22.02.08 22:07

Můj nick vznikl jednoduše. Potřebovala jsem název pro svůj web a nějaký stálý nick. Miluju anděly (nejvíce Christophera Walkena jako Gabriela v The Prophecy), a tak vznikla jedna část přezdívky - Angel. Bylo to moc holé, tak jsem myslela dál. Napadlo mě Dark, ale to napadne automaticky snad každého. Miluju noc (taky mému znamení vládne Luna), a tak bylo rozhodnuto - Night Angel. Mám pak ještě hodně nicků z World of Warcraft. Nejdřív se mi líbilo jméno z Van Helsinga - Aleera. Pak ale přišel nový datadisc a já jsem se rozhodla hrát za novou rasu a nové povolání. Brzo mě to přestávalo bavit, tak jsem si vytvořila novou postavu. Myslela jsem si, že z většiny času budu ještě hrát za Aleeru, tak jsem se zeptala bráchy a ten mi řekl, ať se pojmenuju Andromeda. Stalo se tak a začalo mě tak znát dost lidí. Pak přišel wipe a smazali mi postavy. Už jsem věděla, že budu hrát za Nelfku Rogue, tak jsem si pro ni chtěla najít nějakej pořádnej nick. Na wikipedi jsem si prohlížela bohy a zvítězila Sechmet. Pak nám na dlouhou dobu zrušili server, a já jsem tak nějak začala přemýšlet, že bych si mohla vymyslet nějakou přezdívku, která by byla originální. Líbilo se mi Mira, ale spíš jako zhratka, tak jsem přemýšlela dál. Vzniklo z toho Mirael. Brácha mě ale přemluvil, ať zůstanu Sechmet. Mirael jsem si dala jako druhou postavu, ale pak zas byly nějaký čachry machry a ztratila jsem možnost pojmenovat nějakou postavu Mirael. Sechmet jsem si nechala převést na novej acc, ale trvalo to dlouho tak jsem si založila novou postavu - Mirandu, z kterou teď hraju. Spolužák mi ve hře furt říkal mir, což mě štvalo, protože jsem nerozeznala, jestli myslí Mirando, nebo mír. Tak jsem mu to řekla a nějakou dobu mi zas říkal Sech.

Jinak se jmenuju Martina. Ta věta o tom, že bych měla být navenek křehká dívenka se ke mně vůbec nehodí. A pracant jsem jak kdy. S tím, že se snažím najít jádro problému a řešit souhlasím. Možná trochu i s tím tyranstvím, ale to zatím pocítil jenom jeden můj spolužák, na kterýho už jsem hodná. Kámošky říkaj, že je se mnou sranda (i když ne vždy mě dobře chápou). Naneštěstí spolužák co sedí za mnou (loni přede mnou) se jmenuje Martin, takže pokaždý, když ho někdo volá, otočím se i já. Poprosila jsem je, a't mě nebo jemu říkaj jinak. Kámoš mi jednou nebo dvakrát řek Sech, ale nezůstalo mu to.

Oups... trochu jsem se rozepsala, jestli chcete kratší verzi, stačí napsat
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://night-angel.ic.cz/
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor

OdoslaťPredmet: Re: Vaša prezyvka   23.02.08 13:13

teda, takových přezdívek.....no ale vůbec nevadí, že ses rozepsala Very Happy

Návrat hore Goto down
SNlois
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 3035
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

OdoslaťPredmet: Re: Vaša prezyvka   23.02.08 16:48

hej tak tohle byl nej příspěvek tady..pač asi si jediná kdo měl tak 50 přezdívek..hele se divim že si je vůbec pamatuješ to já s mojí pamětí..vůbec no to bych to tu skládala takže já se jmenovala..no hmm myslím že to první bylo nějak na d..de...demm..hmm vůbec nevím..deme..jo ahaa dement I'm just kidding
ale vůbec nevadí že si rozepsala.....aspon všichni vidí jakou máš pamět... lol! lol!
Návrat hore Goto down
funny
Pocestný duch
Pocestný duch

Počet príspevkov : 98
Registration date : 05.02.2008

OdoslaťPredmet: Re: Vaša prezyvka   24.02.08 21:51

hmmm moja prezývka je....len tak z buka ma to napadlo, ani už neviem prečo a kvôli čomu..... význam funny asi nemusím prekladať, aj keď je pravda, že niekedy mám od funny dosť ďaleko ale snažím sa takým situáciám vyhýbať čo najviac......

no a moje meno je hmmm veľmi milé že Libuša....a toto sa zde o mne píše 603 601 601 ale inak som veľmi milá, nežná, dobrá duša 601 601 601

Toto meno má osobné číslo 5 - Riziko.Pre ženu je to dosť konfliktné meno a hodí sa najmä pre znamenia, ktoré sú ctižiadostivé a náročné samy na seba. Potrebuje stálu motiváciu, cieľ a veľkú vytrvalosť, sebadôveru a sebakritiku, aby dosiahla svoje. Hodí sa teda pre Kozorožca, Býka, Pannu, alebo Leva. Žena s takýmto menom je silnou osobnosťou, no medzi ženami nenájde pomoc, ani podporu, či pochopenie. Nemá v sebe dostatok empatie, nevie sa citovo angažovať a len ak ide o jej záujem, dokáže byť jemná a nežná. Vždy vie čo chce, ale aj od iných žiada veľa. Keď nájde toho pravého, čo sa jej darí až neskôr, ako ostatným rovesníčkam, tak sa zmení na dobrú matku a manželku. No stačí malá nespokojnosť, alebo narušenie rovnováhy a už bojuje, brojí a ničí každého a každý odpor. Vhodnou farbou pre ženu s týmto menom je červená vo všetkých odtieňoch.
Návrat hore Goto down
Silvia
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 1268
Nálada : FINALLY!!! Adié žltočočko,vitaj Winchester!
Registration date : 30.11.2007

OdoslaťPredmet: Re: Vaša prezyvka   24.02.08 22:10

tak môj nick na tomto fore vlastne ani nieje Nick pretože sa volám Silvia,ale inak používam nick silvia twery čo je zaklad mena silvia terezia a rozsah je dosť podivný.
Návrat hore Goto down
veronika
Nevinná obeť
Nevinná obeť

Počet príspevkov : 12
Nálada : optimistická
Registration date : 22.02.2008

OdoslaťPredmet: Re: Vaša prezyvka   08.03.08 0:34

no tak môj nick je moje meno, len to, že je s malým písmenkom. Som nan veľmi hrdá. Chcela som si dať svoj nick, čo používam na azete, no chcela som urobiť zmenu a tak tu je. Nie je to moc originál a ani čísla som tam už nechcela vtesnávať. Také jednoducé. Aspon myslím.
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 2053
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

OdoslaťPredmet: Re: Vaša prezyvka   09.03.08 18:02

Hups... tak teď koukám, že jsem se ještě nevyjádřila, proč jsem vlastně Madlen Very Happy
Tak jmenuju se Magda. Jsem jen Magda - žádná Magdaléna, jsem docela háklivá, když mi tak někdo říká.
No dříve jsem si dávala jako nick svoje jméno, ale nějak mě to časem omzelo a chtěla jsem něco lepšího. Uvažovala jsem nad tím, jak mi učitelka na základce říkala anglicky (Madelaine), ale to se mi zdálo moc zdlouhavé a složité. Uvažovala jsem nad něčím dalším, až me napadlo jednoduše to trochu zkrátit a říkat si Madlen Very Happy Na blogu se podepisuju jako Madlenka a nedávno mě napadlo to trochu vylepšit a hodit si ty dvě přezdívky, tu kratší a delší do jednoho a tak vnikla Madlen.k.a, jak jsem registrovaná na libku Very Happy
Nic mysteriozního Laughing
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
Anwiel
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 4325
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

OdoslaťPredmet: Re: Vaša prezyvka   12.04.08 17:41

Moje přezdívka vznilka úplně jednoduše. Píšu různý povídky a knížky a Anwiel byla jedna holka v mojí úplně první knížce. Týhle holce sem dala některý svoje vlastnosti a tak mi kámoši začali řikat Anwiel (teď už jenom Anwi). Nejdřív se mi to vůbec nelíbilo , ale teď se mi líbí opravdu hodně!
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://www.anwiel.blog.cz
nikita
Crossroads demon
Crossroads demon

Počet príspevkov : 313
Nálada : need more coffee!!!
Registration date : 08.03.2008

OdoslaťPredmet: Re: Vaša prezyvka   12.04.08 21:58

no tak originálne sa volám Veronika, ale často to píšem Weronika. moja prezývková zbierka začala už na základke to ma volali Veva, Veja, od kamošky mám Vejka, Verka. a pokračovalo to strednou, kde to na škole bolo také suchšie ako Veron. ale na intráku sa to riadne zosypalo: Nika, Nikuš, Nike (čítať najk), Nikuša, Nikica, Nikie (čítať najky) a aj Nikita. kde sa teda dostávam k podstate, prečo som si ho zvolila aj na fórum. som sa po 15 rokoch dostala na slobodu na intrák a pochytilo ma šialené rebelanstvo a chcela som so sebou spraviť veeeeľa šialených vecí počnúc tetovaním... to ma našťastie prešlo (hoci nie tak celkom) a na tieto moje móresy mi spolubývajúca povedala, že som brutálna Nikita.... tak z tade to mám. a keď som rozmýšľala, ako sa tu pomenovať, toto mi tak celkom prišlo vhod.
ale nazvali ma už aj rôznymi menami (za všetky stojí Indiánka-to ale nebudem rozmazávať, to by som sa veľmi hanbila) a najnovšie mi kamoška pofrancúzštila meno na Weronique (čítať veronik) tiež mám niekde napísané obyčajné Veronique - to bolo aj moje logo na maturitnej práci, alebo aj Weroniqua či Veroniqua (číta sa to veronika) no posledná moja prezývka je Lastowička, kto si tipne prečo????? Smile

tak takto nejak to vyzerá so mnou...
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 12342
Nálada : k-popovská :D

OdoslaťPredmet: Re: Vaša prezyvka   12.04.08 22:06

brutalna nikita ha? tak to bol serial a som na nim istu dobu pekne manicila inak krasne prezyvocky toto Very Happy ozaj nadhera a prezyvka sa mi paci Very Happy

anwiel: mna ta tvoje hned zaujala a velmi sa paci. podla mna to znie strasne zaujimavo a cool Wink
Návrat hore Goto down
nikita
Crossroads demon
Crossroads demon

Počet príspevkov : 313
Nálada : need more coffee!!!
Registration date : 08.03.2008

OdoslaťPredmet: Re: Vaša prezyvka   12.04.08 22:42

jejdanenky!!!!!!!!!! skoro by som bola zabudla Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

ja som sem chcela ešte prihodiť niečo o mojom origi mene... affraid affraid (nebáť sa je to krátke a stručné 703 )

tak teda: meno Veronika je pôvodom z gréckeho mena bohyne víťazstva Niké a v tomto prenesenom význame (ak to tak môžem nazvať) znamená: Tá, čo prináša víťazstvo

tak len toľko som chcela na okraj.... 601 601 601 601 601 601
Návrat hore Goto down
keksiiq
Crossroads demon
Crossroads demon

Počet príspevkov : 344
Registration date : 27.02.2008

OdoslaťPredmet: Re: Vaša prezyvka   13.04.08 0:31

No ja mam dost blbu prezivku,ale ked som sa registrovala som srotovala keksik tak vznikol nejak keksiiq
Ale inak sa volam Julia a to mi kamosi hovoria Julca,Julisa,džula,Juli,ale vatsinou mam prezivky orientovane na moju vysku..
To som bud krpec,maly clovek,stupel,piskota,trpaslik,pidiclovek a tak..
Nemam rada pesnicku Julia si carovna..Mna to tak dokaze vytocit

Inak ked sme uz pri tych menach tak moje Júlia znamena ze vlasata,mlada..Co ma dost vystihuje
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 2126
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

OdoslaťPredmet: Re: Vaša prezyvka   14.04.08 15:09

Origoš som Soňa no ja mám dosť prezývok to mi ani neviem kto povymýšlal no Sonuša,Sonka,Sonulik,Soponapa,Sopošom,Sonina....džúsik to netuším jak vzniklo smejko,modroočko,snehulienka lebo mám čierne vlasy modré oči salonečka lebo som vyžrala skoro všetky salonky zo stromčeka a od mojho fotra že ochechula a babula trápne noo tak to sú moje druhé mená 601
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Vaša prezyvka   Today at 21:03

Návrat hore Goto down

Vaša prezyvka
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 2 z 5Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic :: Spovednica-
Prejdi na: