DomovDomov  FAQFAQ  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Zoznam užívateľovZoznam užívateľov  Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny  StránkaStránka  Prihlásenie  

Share | 

Vaša prezyvka

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorSpráva
lenkka
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 2352
Nálada : predsvadobná
Registration date : 06.07.2008

OdoslaťPredmet: Re: Vaša prezyvka   16.10.08 19:15

No moja prezyvka je tiez odvodena z mena Lenka a na azete uz bolo obsadene tak lenkka4 a ta stvorka sa mi tam nepaci. tak len lenkka cheers
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
wiktoriano
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 2781
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

OdoslaťPredmet: Re: Vaša prezyvka   16.10.08 19:51

no ako som ja prišla k svojej prezývke je naozaj len náhoda a od môjho nema je to daleko. tiež ked som sa registrovala na azete tak už bolo všetko okolo mena Alexandra obsadené tak ma napadlo že meno Viktoria sa mi vždy páčilo ale to bolo tiež obsadené tak som to dala z W a pre istotu pridala ešte prvé dve písmena z priezviska a nakoniec to bolo Wiktoriano a tak som si na to zvykla že som tak všade Very Happy
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://sashanovely.blog.cz/
Lirael
Pocestný duch
Pocestný duch

Počet príspevkov : 99
Bydlisko : Jedna bohem i ďáblem zapomenutá vesnička v Jeseníkách
Nálada : Totálně vygumová od učení...
Registration date : 25.10.2008

OdoslaťPredmet: Re: Vaša prezyvka   25.10.08 21:59

Při vymýšlení téhle přezdívky jsem se moc nenadřela - Lirael je hlavní hrdinka stejnojmené knížky od Gartha Nixe (doporučuju!). Dvakrát originální to není, ale myslím, že jsme si povahou docela podobné. A taky to dobře zní 603
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://rabbits-and-mirrors.blog.cz/
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon

Počet príspevkov : 562
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

OdoslaťPredmet: Re: Vaša prezyvka   05.11.08 13:18

Mne vyslo z mojho mena toto : Osobným číslom tohto mena je 9 - Génius. Aj keď František pôsobí ako ľahkomyseľný a veselý človek, v jeho vnútri sa často nájdu až priveľmi filozofické a duchovné myšlienky. No ak jeho okolie nemá záujem o rozvíjanie takýchto "nadzemských" teórií, on sa prispôsobí a svoj tajný svet si nechá pre seba. Niekedy, ak sa dá zviesť na alkohol, tak stratí všetku svoju intuíciu a stane sa z neho len obyčajný, povrchný a vypočítavý človek, sklamaný svetom a aj sám cíti, že je zbytočný. Nuž, je to len na ňom, ako si poradí so svojím osudom, je silný a precízny, ak má motív a presný cieľ, no stačí malý neúspech a už o sebe pochybuje. Toto meno je vhodné pre znamenia Býk, Panna, Škorpión a vhodnou farbou je červená.
Návrat hore Goto down
lentilka
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 2175
Registration date : 15.04.2008

OdoslaťPredmet: Re: Vaša prezyvka   09.11.08 12:46

Ja sa volám Lenka ale keďže tých tu máte dosť Very Happy tak som si vyberala medzi dvoma ktorými ma tiež volajú a to lentilka a lienka a vyhrala lentilka

a pri tej charakteristike mena Evil or Very Mad No

my to vychádza že som nežná :flower: no strašné Evil or Very Mad No
Návrat hore Goto down
shelby
Pocestný duch
Pocestný duch

Počet príspevkov : 94
Registration date : 07.11.2008

OdoslaťPredmet: Re: Vaša prezyvka   10.11.08 21:56

No, takže ja sa volám Barbora, ale kamoši mi občas povedia Shelby. Razz Za túto prezývku vďačím kamarátke, ktorá ma tak pomenovala podľa svojho plyšáčika, ktorý hovoril a hýbal sa. Mal to napísané na krabici Smile Bol to taký malý pískajúci vtáčik, ako som ho ja nazvala a odvtedy mi ostalo aj Shelby aj pískajúci vtáčik
Návrat hore Goto down
calla
Winchester
Winchester

Počet príspevkov : 1082
Registration date : 25.06.2008

OdoslaťPredmet: Re: Vaša prezyvka   30.11.08 17:08

Aj ja sa pripojím. Keď som sa registrovala na fórum chcela som nejaké pekné meno a nič mi nenapadalo. A keďže som vtedy bola zažratá do latinčini tak som klikla na stránku a nieco som hladala Very Happy Calla znamená diablik 603 Tento môj nick nepoužívam nikde 603 No a moje meno je Andrea. Takže mam presne to čo Dion na úvodnej strane. 603 No moje prezívky neboli ničím zvláštne. Na základke Aďa a podobne. 603 teraz som pochytila jednu, ktorá sa mi zo začiatku vydela pekne trápna 603 Meľa... Je to odvodené z môjho priezviska 603 Ja viem, je to trápne 602 Dala mi ju kamoska na základke a keďže s nou chodím aj na strednú tak ma tak stále volá. No a ostaným sa to videlo "milé" tak ma tak celý rok volali. Už si na to pomaly zvykám a na Aďu reagujem v škole iba občas. Najhoršie je, že profesori ma tak tiež niekedy oslovia 602lol! Iba par kamošou ma tak nevolá. Naštastie toľko asi k mojím prezývkam
Návrat hore Goto down
nuni1977
Pocestný duch
Pocestný duch

Počet príspevkov : 51
Nálada : stále v skvelej nálade a som za každú srandu!!!
Registration date : 09.03.2009

OdoslaťPredmet: Re: Vaša prezyvka   11.03.09 23:11

Tak moja prezývka....nuni alebo nuninka vzniklo ešte v detstve a dala mi ju moja mamka, odvtedy ma vždy tam oslovovali moji priatelia a tiež ja moja šétka, čo bolo zvláštvosťou..... Laughing Tá druhá hokejová kráľovná je trošku mladšia a dali mi ju spolužiaci na strednej, nikdy si nevedeli vysvetliť moj enormný zájem o hokej, tak preto.. Very Happy Mńa k nemu viaže ale puto, ktoré bude petrvávať, pokiaľ len buem žiť... Ale to je na dlhé rozprávanie.. Very Happy
Návrat hore Goto down
kaja666
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach

Počet príspevkov : 250
Nálada : hm....
Registration date : 07.12.2008

OdoslaťPredmet: Re: Vaša prezyvka   12.03.09 16:15

tak moja prezývka pochádza ešte z detstva...volali ma tak ešte kým som bola doma, ale keď som išla do škôlky tam mi mama povedala, že mi musia vymyslieť nové meno a navrhli klaudia (tak sa volám) a ja som revala že sa chcem volať kaja a že sa mi klaudia nepáči Laughing ale nejak som si zvykla a kaja sa znova dostalo do módy keď sa narodila moja sesternička Cool to je príbeh mojej prezývky Wink
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin

Počet príspevkov : 2327
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

OdoslaťPredmet: Re: Vaša prezyvka   12.03.09 17:30

moja prezyvka Fay bola odvodena od Faith (zaryty fanusik BtVS), ibaze na strankach B-a.org bolo v kecalku vela kusov Faith, tak som to troska "zneznila".
inak Fay pochadza z francuzstiny (ale je pouzivane aj v anglictine) a znamena to vila.. Smile takze som taka mala vila.. Very Happy

Naposledy upravil Fay dňa 03.06.10 11:37, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Husitka
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach

Počet príspevkov : 266
Nálada : Všechno, jen ne normální.
Registration date : 06.02.2009

OdoslaťPredmet: Re: Vaša prezyvka   13.03.09 22:19

Moji přezdívku jsem začala používat, protože jsem chtěla něco neotřelého a protože bydlím ve městě známém díky husitům, mám ho ráda a mám ráda jeho historii. Very Happy
Návrat hore Goto down
Rhiannon1307
Nevinná obeť
Nevinná obeť

Počet príspevkov : 3
Registration date : 19.01.2010

OdoslaťPredmet: Re: Vaša prezyvka   19.01.10 19:34

Ahoj!

Ja se jmeniji Sandra a bydlim v Nemecku, ale ja mluvim trosku cesky protoze mama emigrovala z cechach kdyz ji bylo 15 let. Tak ja jsem vzdicky slisila kdyz maminka mluvila cesky s babickou a dedeckem.
Ja bych se strasne rada ucila vic cesky, protoze je to skoda ze to neznam jako prvny jazik Wink

Dneska jsem setkala janka410 v twitter a my jsme se probavili v Skype, a ona mne ukazala tu stranu.

Ja jsem velikej Supernatural fan a koukam se na anglicky episode protoze mne se to neliby nemecky Wink

Tak jo, doufam ze mne rozumite, lol, a ze JA vam rozumim a taky muzu neco psat obcas. Je to trochu tesky pro me protoze cestina je moc teska Very Happy

Rhiannon (aka Sandra)
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: Vaša prezyvka   03.06.10 11:12

prezývku Satu mi dala moja kamarátka a je to vlastne fínske ženské meno, keďže ja som veľká obdivovateľská Fínska a všetkého s ním spoločným, ale hlavne hudby Smile
Je zaujímavé čo sa všetko o vás dozviete podla mena Very Happy

Osobným číslom tohto mena je 7 - Tajomnosť. Pre ženu je to dosť zaťažkávajúce meno a na ceste za šťastím je veľkou prekážkou. Priťahuje k sebe totiž mnoho katastrof a situácií, kedy sa Zuzany musia prejaviť ako silné a hrdinské ženy. No ich podstate to nevyhovuje a byť hrdinkou je pre nich často záťaž. Oveľa radšej by boli v ústraní, nie v popredí, starali sa o seba a rodinu, o manžela a nebojovali. Vedia, že majú v sebe silu, ale radšej by ju neprejavovali a všetko závažné radšej nechávali na iných. Až v poslednej chvíli sa rozhodnú konať, no vtedy sa menia z pokojných osobností na tigrice a levice, teda bojujú vášnivo a bez obmedzenia, alebo myšlienok na zadné vrátka. Každý, kto sa im dostane do cesty, keď za niečo bojujú, stane sa obeťou, pretože ony necúvnu ani pred sebazničením. Je teda zbytočné s nimi bojovať, pretože málokto je ochotný nechať sa zničiť. Vždy sú maximalistky, chcú mať vždy všetko - lásku, aj vernosť, aj dôveru, aj šťastie, aj peniaze - teda sú veľmi náročné. No ak im to muž poskytne, nikdy ho nezradia a budú ho obhajovať za každých okolností. Toto meno je vhodné pre znamenia : Váhy, Panna, Strelec, Baran, Lev, Býk a vhodnou farbou je zelená.

Ja mám pocit, že som praví opak Very Happy ja nikdy nie som nebudem maximalistka, jediné čo na mna sedí je, že som strelec a mám rada zelenú Very Happy Ale tá tajomnosť miestami na mna sedí Wink
Návrat hore Goto down
ivan2321
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach

Počet príspevkov : 290
Nálada : v pohode
Registration date : 16.12.2007

OdoslaťPredmet: Re: Vaša prezyvka   30.06.10 2:03

Satu: Si môj človek lebo aj ja milujem zelenú.
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Vaša prezyvka   Today at 21:02

Návrat hore Goto down

Vaša prezyvka
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 5 z 5Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic :: Spovednica-
Prejdi na: