DomovDomov  FAQFAQ  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Zoznam užívateľovZoznam užívateľov  Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny  StránkaStránka  Prihlásenie  

Share | 

FROZEN IN THE TIME

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Maky
Žltočočko
Žltočočko

Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

OdoslaťPredmet: Re: FROZEN IN THE TIME   25.06.11 23:35

S touhle povídkou jsem měla trable... v polovině jsem s ezasekla, pak to nebylo ono... ale některé scény mám sama moc ráda. Cítím se jako Castiel většinu času - vlastně, většina toho, co on cítí vychází z toho co cítím já a tím způsobem píšu...

mrzí mě, že se cítíš jako Castiel.. všichn pořád mluví o tom, jak se cítí Dean, ale nikoho nenapadne, co cítí on. Je to smutné...

děkuji za komentář. A doufám, že s ebrzy budeš cítit líp!
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Angela
Pocestný duch
Pocestný duch

Počet príspevkov : 51
Registration date : 12.06.2011

OdoslaťPredmet: Re: FROZEN IN THE TIME   26.06.11 11:10

Víš, on je to svým způsobem paradox, protože většina lidí si říká, že se z části cítí jako jejich oblíbené postavy (ať už mají jen jednu, nebo milion). V každí postavě najdou kousíček sebe. Například v Bobbym najdu kousek sebe v podobě sarkasmu a cynismu... S Deanem.. dejme tomu vyjadřování citů není moje silná stránka... A Castiel? Trpělivost a dušení pocitů uvnitř sebe... Každý najde v skoro všech postavách něco. Jen si prostě vybíráme hrdinu, se kterým toho máme společného nejvíce...
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://takahashiyuri.blogspot.com
Maky
Žltočočko
Žltočočko

Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

OdoslaťPredmet: Re: FROZEN IN THE TIME   13.07.11 19:01

Tohle jsi vystihla. Vždycky jsem si myslela, že spidovatel by se měl umět s každou postavou trochu ztotožnit.. čtenář si vybere jednu nebo více postav, ale spisovatel podle mě do každé jedné postavy vkládá aspo jednu charakterovou vlastnost, které on sám rozumí, a kterou on má. Spisovatel musí rozumět pohnutkám všech postav - musí je trochu chápat a trochu odsuzovat - jako to dělá člověk se sebou sama.

Jasně, nakonec z toho vyplyne, že takový spisovatel je nutně schizofrenik, ale všichni spisovatelé jsou cvoci, no ne? Smile
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: FROZEN IN THE TIME   Today at 9:33

Návrat hore Goto down

FROZEN IN THE TIME
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction :: Dokončené poviedky :: Maky-
Prejdi na: